Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-30, 11:29   #1
Alka_301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 4

Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.


A więc jestem w szczęśliwym związku kilka lat. On pracuje za granicą ale jak wraca do Polski to spędzamy czas razem. Problem polega na tym że od prawie miesiąca czuję się odsunięta na bok. Zawsze rozmawialiśmy jak wracał z pracy do domu, wspólnie jakoś spędzaliśmy czas kiedy on był za granicą, kiedy mówił mi że przyjedzie tego dnia do mnie to przyjeżdżał na prawie na cały tydzień. A teraz przez kilka tygodni nie chciał rozmawiać ani spędzać czasu ze mną, tylko pisaliśmy ale to było czasem krótkie pisanie czasem było takie jak zawsze. Jak był jeszcze u mnie powiedział, że jak wróci do Polski na następny zjazd przyjedzie do mnie ale teraz już nie wiem czy przyjedzie bo już coś kręci, mówi że nie wie, że nie wie czy da rady. Pisze mu jak się z tym czuję, że brakuje mi go a on nic tylko odczytuje albo odpisuje mi na jedną wiadomość i koniec. Dopiero na następny dzień napisze, że mnie kocha albo że nie ma mnie gdzieś. Napisał, że jak wróci do Polski to wtedy pogadamy, że teraz on nie chce rozmawiać. Okłamał mnie też kilka razy przez ten czas. Napisałam mu że może nie będę jemu przeszkadzać a on się zgodził z tym. On też źle się czuł w ostatnich tygodniach, nie chciał rozmawiać z nikim, był smutny ale też wkurzony na wszystkich. W innym wątku napisałam że coś się z nim dzieje i że nie chce pójść do psychologa ale na szczęście sam stwierdził że musi pójść do psychologa po leki bo widzi że jego zachowanie szkodzi naszemu związkowi. Napisał mi że chce żebym poszła z nim bo on sam nie da rady. Dziwna jest to dla mnie bo nie było tak nigdy a teraz czuję się odsunięta na ostatni plan. Czuję się niepotrzebna... Chcę z nim o tym porozmawiać ale on ciągle mnie zbywa. Nie wiem co już mam zrobić...Dawałam mu spokój, nie zasypywałam go wiadomościami, czekałam aż polepszy mu się. Może wyolbrzymiam ale jednak przeszkadza mi to.
Alka_301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 12:35   #2
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

No ok, jakie jest pytanie? Bo tak, facet sie odsuwa od ciebie.
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 13:32   #3
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Nie ma to jak opisać historię i ludzi szczątkowo. Np. pisanie, że on pójdzie do psychologa po leki. Po leki się idzie do psychiatry. Więc pewnie zataiłaś jego problemy psychiczne. Tylko nie wiem po co? Czego właściwie oczekujesz od tego wątku?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 22:00   #4
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Cytat:
Napisane przez Alka_301 Pokaż wiadomość
A więc jestem w szczęśliwym związku kilka lat. On pracuje za granicą ale jak wraca do Polski to spędzamy czas razem. Problem polega na tym że od prawie miesiąca czuję się odsunięta na bok. Zawsze rozmawialiśmy jak wracał z pracy do domu, wspólnie jakoś spędzaliśmy czas kiedy on był za granicą, kiedy mówił mi że przyjedzie tego dnia do mnie to przyjeżdżał na prawie na cały tydzień. A teraz przez kilka tygodni nie chciał rozmawiać ani spędzać czasu ze mną, tylko pisaliśmy ale to było czasem krótkie pisanie czasem było takie jak zawsze. Jak był jeszcze u mnie powiedział, że jak wróci do Polski na następny zjazd przyjedzie do mnie ale teraz już nie wiem czy przyjedzie bo już coś kręci, mówi że nie wie, że nie wie czy da rady. Pisze mu jak się z tym czuję, że brakuje mi go a on nic tylko odczytuje albo odpisuje mi na jedną wiadomość i koniec. Dopiero na następny dzień napisze, że mnie kocha albo że nie ma mnie gdzieś. Napisał, że jak wróci do Polski to wtedy pogadamy, że teraz on nie chce rozmawiać. Okłamał mnie też kilka razy przez ten czas. Napisałam mu że może nie będę jemu przeszkadzać a on się zgodził z tym. On też źle się czuł w ostatnich tygodniach, nie chciał rozmawiać z nikim, był smutny ale też wkurzony na wszystkich. W innym wątku napisałam że coś się z nim dzieje i że nie chce pójść do psychologa ale na szczęście sam stwierdził że musi pójść do psychologa po leki bo widzi że jego zachowanie szkodzi naszemu związkowi. Napisał mi że chce żebym poszła z nim bo on sam nie da rady. Dziwna jest to dla mnie bo nie było tak nigdy a teraz czuję się odsunięta na ostatni plan. Czuję się niepotrzebna... Chcę z nim o tym porozmawiać ale on ciągle mnie zbywa. Nie wiem co już mam zrobić...Dawałam mu spokój, nie zasypywałam go wiadomościami, czekałam aż polepszy mu się. Może wyolbrzymiam ale jednak przeszkadza mi to.
Moze Twój facet ma problemy w pracy/z pracą albo problemy finansowe i nie ma głowy ani czasu zająć się pisaniem z Tobą. Tyle, że jest to o tyle dziwne, iż powinien chociaż napisać co się dzieje u niego, że pogadacie mimo wszystko jak przyjedzie do Polski bo to nie rozmowa na Skype/telefon/SMS, a nie zdawkowo odpowiadać, zbywać, albo totalnie mieć w dvpie.

Wątpię, że w jego życiu ktoś się pojawił skoro za granicę wyjeżdża się do pracy, w celach zarobkowych i chyba ostatnie o czym się myśli to jakaś kobieta albo "coś na boku" .

Sama na pewno wiesz czym zajmuje się Twój facet. W jakiej branży pracuje? Z kobietami czy facetami? A może są tam osoby, że tak powiem "mieszane" pod względem płci? Zespół?

Jak będzie w Polsce porozmawiaj z nim poważnie. Zapytaj o co chodzi, czy ma jakieś problemy, a jeśli tak to jakie? Zapytaj czy kogoś ma i wyłóż kawę na ławę.

Nie chce uprawiać proroctwa i coś przewidywać, ale musisz też nastawić i przygotować się wg mnie na najgorszy z możliwych scenariusz.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-08-30 o 22:02
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 23:14   #5
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Nikt ot tak sobie nie mówi, że pójdzie do lekarza po leki, bo psuje związek. Chyba, że ma już w historii jakaś chorobę, leczenie farmakologiczne, np. Depresję. Jeśli nie, to moim zdaniem ściemnia. Te teksty brzmią jak stopniowo odcinanie relacji, może poukladal już sobie życie tam zamiast w Polsce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 00:23   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Poprostu minelo mu
Zwykle tak sie dzieje po 3 latach
Ps.po co zalozylas 3 takie same watki?

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-08-31 o 00:24
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 14:52   #7
Alka_301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Pokłóciliśmy się, nie pisaliśmy do siebie aż on w końcu napisał że mnie kocha. Miał do mnie przyjechać dzisiaj ale nawet nie odbiera tylko odpisał mi że nie może rozmawiać i że mam przestać dzwonić... Nie wiem co mam o tym myśleć i jak już się zachować. Kocham go ale nie wiem o co chodzi mu.
Alka_301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-31, 15:22   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Cytat:
Napisane przez Alka_301 Pokaż wiadomość
Pokłóciliśmy się, nie pisaliśmy do siebie aż on w końcu napisał że mnie kocha. Miał do mnie przyjechać dzisiaj ale nawet nie odbiera tylko odpisał mi że nie może rozmawiać i że mam przestać dzwonić... Nie wiem co mam o tym myśleć i jak już się zachować. Kocham go ale nie wiem o co chodzi mu.
To tylko słowa. Facet próbuje chyba sam się nakręcić na tą miłość, której już jednak tak naprawdę nie czuje (o czym świadczą jego czyny).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 19:32   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Cytat:
Napisane przez Alka_301 Pokaż wiadomość
Pokłóciliśmy się, nie pisaliśmy do siebie aż on w końcu napisał że mnie kocha. Miał do mnie przyjechać dzisiaj ale nawet nie odbiera tylko odpisał mi że nie może rozmawiać i że mam przestać dzwonić... Nie wiem co mam o tym myśleć i jak już się zachować. Kocham go ale nie wiem o co chodzi mu.
no przeciez ci napisal :
masz przestac dzwonic
daj mu spokoj ,przestan sie osmieszac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 19:39   #10
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Cytat:
Napisane przez Alka_301 Pokaż wiadomość
Pokłóciliśmy się, nie pisaliśmy do siebie aż on w końcu napisał że mnie kocha. Miał do mnie przyjechać dzisiaj ale nawet nie odbiera tylko odpisał mi że nie może rozmawiać i że mam przestać dzwonić... Nie wiem co mam o tym myśleć i jak już się zachować. Kocham go ale nie wiem o co chodzi mu.
Pewnie ma kogoś na boku na miejscu i nie wie jak zakończyć z tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 20:10   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Czuję się jakby on się odsuwał ode mnie.

Przestań od niego odbierać i mu odpisywać, to problem sam się rozwiąże.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 21:10:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.