Zamiennik szamponu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-30, 21:32   #1
xdadev
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Question

Zamiennik szamponu.


Witam
Jakiś czas temu stosowałem szampon :Przepisy Babci Agafii, Tradycyjny syberyjski szampon do włosów nr 2Regenerujacy
(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wa-wersja.html) i bardzo dobrze sie on u mnie sprawdzał.Po jakimś czasie dowiedziałem sie ze była jakas "afera" ze składem tego produktu(zawierał SLS,jakies błedne informacje na etykiecie,podobno jakis produkt do czysczenia podłóg był dodawany - nie wiem na ile w tym prawdy).Rundka po okolicznych sklepach i rzeczywiscie był wycofany ze sprzedaży.Rzecz jasna zmieniłem szampon i testowałem różne (chodz na pewno nie tak dużo jak kobiety na tym forum) ale żaden nie daje takiego efektu,tzn.włosy były mega miekkie w dotyku,fajnie przelatywały miedzy palcami i efekt ten sie utrzymywał dłuższy czas.Szukam jakiegoś zamiennika i opinie w tej kwestii.Co do moich włsoów to twarde,przy obecnym szamponie moze troche suche,mała tendencja do przetłuszczania sie.Z góry dzieki czekam na jakieś propozycje.

Wiem że w/w produkt znajduje sie dalej w sprzedaz chodz nie wszedzie(w sklepach stacjonarnych rzadko widuje) Jest też jakas stara wersja i nowa nie zagłebiałem sie w to bo jakoś sie przekonać nie moge do niego ponownie.Chodz jeśli ktoś ma jakas wiedze na ten temat,to chetnie wysłucham opinii.

PS.produkty z kosmicznymi cenami odpadaja
xdadev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 22:32:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.