31 letni prawiczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-15, 22:12   #1
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74

31 letni prawiczek


Witam, napisze tutaj bo czeka mnie wlasnie kolejna noc w samotnosci. Stlamszony swoja sytuacja kolejny raz wpisuje to samo tytuowe zdanie na google i czytam artykuly, z biegiem lat tylko cyferka na poczatku zdania sie zmienia a moja sytuacja nie.



Nie powiem czuje sie okropnie a pisac tego znow nie zamierzam, wiec po prostu wkleje odpowiedz jaka wysmarowalem jednej dziewczynie pod tamtym artykulem. U was moze dostane jakas odpowiedz bo tam komentarze mialy juz 5 lat



To cos ci powiem mam lada moment 31 lat i pierwszego razu nie mialem. Siedze teraz z lalka z plastyku taka na ubrania i zastanawiam sie jakie to uczucie miec naga kobiete przed soba bo nie wiem. Jak wygladaly by jej plecy i uczucie dotykania jej miejsc intymnych bo to dla mnie kosmos. A uwierz ze to zle wplywa na moja psychike i rozwoj emocjonalny. Czuje sie przez to niedojrzaly, niesmialy i zakompleksiony. Mam gigantyczne wrazenie ze zycie przecieka mi przez palce a ja nie jestem w stanie nic z tym zrobic. Przez to kazdej samotnej nocy od wielu lat zasypiam nie ze spokojem ale z lekiem ze tak mi juz zostanie. Ze nigdy sie nie rozwine i ze nikt mnie juz nie zechce. Ja szczerze powiedziawszy nie chce partnerki aby uprawiac z nia seks ale aby sie jej wyplakac i opowiedziec jej jakie moje zycie bylo ciezkie ale nikogo takiego nie mam i plakac juz nie umiem. Pragne miec druga osobe ale niestety jestem sam, skazany na porazke. Od czasu do czasu udajac na tinderze szczesliwego faceta. Faceta, ktory i tak nigdy nikogo nie bedzie mial.





Licze dziewczyny na wsparcie... bo szczerze powiedziawszy nie wiele mi brakuje poza matka ktorej bym zrobil wiele zlego, aby udac sie z tego powodu na inny swiat.
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:36   #2
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: 31 letni prawiczek

Przede wszystkim musisz zmienić podejście. Związek to ma być wsparcie, partnerstwo, a Ty piszesz, że swojej kobiecie wypłakiwałbyś się w ramię. Z takim nastawieniem to ciężko liczyć na powodzenie. Zastanów się, co drugiej osobie możesz dać od siebie?
Zaraz pewnie napiszesz, że jak w takiej sytuacji masz mieć inne nastawienie. Ale to nie rozwiązuje problemu, tylko zamyka błędne koło.

Jeśli nękają Cię czarne myśli, to pomyśl o konsultacji z terapeutą.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:38   #3
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Byc moze tak zrobie. Ale to nie zmiebia problemubze oczekuje czegos na wzor duchowego wsparcia. Nie mowie przeciez ze tak wygladala by nasza relacja. Ale teraz tego potrzebuje
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:40   #4
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: 31 letni prawiczek

No dobra ale czego oczekujesz? Próbowałeś coś REALNIE zmienić w swojej sytuacji? Szukać partnerki, podnieść swoją atrakcyjność?
Piszesz, że nie chodzi o seks, a temat brzmi 31 letni prawiczek.

To jak, brakuje Ci seksu, czy po prostu bratniej duszy, przyjaciela?
Bo sam seks...to tylko seks. I nie rozwiąże twoich problemów.
A stworzenie relacji, otworzenie się - to wyzwanie.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:41   #5
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Poza tym gadanie ze potrzebuje partnerki wylacznie do seksu bylo by seksisowkie i nie fer w stosunku do kobiet. Nie wiem im dluzej go nie mam tym bardziej czuje ze na niego nie zasluguje. Jakby w ogole nie istnial... w ogole piszac o tym czuje jakies odrealnienie jakbym pisal o unicornach.
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:43   #6
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: 31 letni prawiczek

A kobiety (i w ogóle ludzie, mężczyźni też) niezwykle rzadko chcą, żeby ich związek, zwłaszcza w tej początkowej fazie, kiedy powinny być motylki, jednorożce itp opierał się na płaczu, pocieszaniu i słuchaniu historii o ciężkim życiu.

Lepiej wypłacz się i zwierz terapeucie. A kobiety szukaj z nastawieniem, że chcesz towarzyszki życia, bratniej duszy i możesz coś od siebie również zaoferować.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:43   #7
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Bratnia dusza to dobre sformulowanie... mysle ze probowalem juz naprawde wielu rzeczy, na to co chce faktycznie w zyciu osiagnac to potrzeba by wiele piebiedzy. Chodzi mi o podroz do okola swiata. Ale chcialbym miec kogos dzieki komu czulbym sie zrozumiany i obecny juz tu i teraz. Bo czuje sie jakbym gdzies znikal. Kazdego dnia w swiecie cieni i ciszy.
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-15, 22:45   #8
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: 31 letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez Razjel_szary Pokaż wiadomość
Poza tym gadanie ze potrzebuje partnerki wylacznie do seksu bylo by seksisowkie i nie fer w stosunku do kobiet. Nie wiem im dluzej go nie mam tym bardziej czuje ze na niego nie zasluguje. Jakby w ogole nie istnial... w ogole piszac o tym czuje jakies odrealnienie jakbym pisal o unicornach.
Psycholog albo terapeuta. Nie piszę tego złośliwie.

Mi kiedyś pomógł młody ksiądz, mimo, że jestem raczej z tych niewierzących. Po prostu mnie wysłuchał, pomógł zrzucić balast i powiedział "będzie dobrze". A chciało mi się wyć z samotności.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:46   #9
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: 31 letni prawiczek

Najpierw zawsze trzeba uporządkować wszystko w swojej głowie, a potem zabierać się za związki. Żeby ten związek był związkiem szczęśliwym, a nie z nękającymi go demonami przeszłości.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:46   #10
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Nie wiem jak ty sobie to wyobrazasz... do terapeuty nie pojde. Ni3 bede z siebie wariata robil.



A co do wyplakiwania. Czy nie zasluguje na to aby ktos mnie wysluchal? Jak bylem mlodszy co roz jakas rozzalona dupa pisala do mnie jak bardzo nie jest jej zle a ja wielokrotnie robilem za psychiloga w oczekiwaniu na poderwanie jej aby potem ona jednak mogla wrocic do swojego faceta... nie powiem towazyszy mi gigantyczne poczucie niesprawiedliwosci
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:47   #11
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: 31 letni prawiczek

Dobra, ta ostatnia wypowiedź sprawiła, że ulatniam się z tego wątku :/
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-15, 22:49   #12
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Papa...
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:51   #13
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: 31 letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez Razjel_szary Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ty sobie to wyobrazasz... do terapeuty nie pojde. Ni3 bede z siebie wariata robil.



A co do wyplakiwania. Czy nie zasluguje na to aby ktos mnie wysluchal? Jak bylem mlodszy co roz jakas rozzalona dupa pisala do mnie jak bardzo nie jest jej zle a ja wielokrotnie robilem za psychiloga w oczekiwaniu na poderwanie jej aby potem ona jednak mogla wrocic do swojego faceta... nie powiem towazyszy mi gigantyczne poczucie niesprawiedliwosci
Jeśli terapeuta to dla Ciebie osoba dla wariatów jak to ująłeś to ja nie mam pytań.

A ktoś Ci jest winien wysłuchanie? Wypłakanie? Jesteś z kimś na tyle blisko? To jest tylko dobra wola tej osoby.

Ty byś chciał już, teraz. A robisz coś by zmienić swoją sytuację?

Szukasz wsparcia?

Bo coś mi się wydaje, że świat jest zły, przeciw tobie, niesprawiedliwy, a ty ofiara tego fatum.
Btw. sam zgodziłeś się robić za psychologa tej dziewczyny, słabe te intencje były.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 22:59   #14
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Nie wiem ja tam cale zycie robilem cos dla innych kosztem siebie. Glownie dla kobiet. Jak np. Na lekcjach ona czegos nie umiala potrafilem spedzic pol lekcji pomagajac jej zrobic zadabie by samemu robic na leb na szyje. Troche jak ted w himym. Kosztem wlasnej osobowisci robilem wszystko by przypodobac sie kobietom, aby jakas zwrocila na mnie uwage. A ostatecznie trafialem do friwnd zone bo ten bardziej agresywny typ bully zawsze bardziej atrakcyjny. Nie powiem. Nigdy nie zdradzalem swoich zamiarow kobietom a jak mowily ze kogos maja mialem wrazenie ze oczekuja czegos wiecej odemnie... tak mnie niestety uczyli aby nigdy nie podrywac kobiety bezposrednio tylko tworzyc jakies tajemnice w okol tego i niedopowiedzenia. I nawet pomimo tego ze potrafilem zainteresowac soba kobiete wszystkie mi mowily nara. Czasem caliwaly w policzek na dowidzenia. Ale wszystkie traktowaly jak przyjaciela
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:01   #15
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: 31 letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez Razjel_szary Pokaż wiadomość
Nie wiem ja tam cale zycie robilem cos dla innych kosztem siebie. Glownie dla kobiet. Jak np. Na lekcjach ona czegos nie umiala potrafilem spedzic pol lekcji pomagajac jej zrobic zadabie by samemu robic na leb na szyje. Troche jak ted w himym. Kosztem wlasnej osobowisci robilem wszystko by przypodobac sie kobietom, aby jakas zwrocila na mnie uwage. A ostatecznie trafialem do friwnd zone bo ten bardziej agresywny typ bully zawsze bardziej atrakcyjny. Nie powiem. Nigdy nie zdradzalem swoich zamiarow kobietom a jak mowily ze kogos maja mialem wrazenie ze oczekuja czegos wiecej odemnie... tak mnie niestety uczyli aby nigdy nie podrywac kobiety bezposrednio tylko tworzyc jakies tajemnice w okol tego i niedopowiedzenia. I nawet pomimo tego ze potrafilem zainteresowac soba kobiete wszystkie mi mowily nara. Czasem caliwaly w policzek na dowidzenia. Ale wszystkie traktowaly jak przyjaciela
Nigdy nie byłeś sobą, udawałeś by się przypodobać, grałeś w jakieś gierki rodem z poradników. Fałsz się wyczuwa.

I osoby życzliwe są lubiane ale usłużne, j/w.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:03   #16
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: 31 letni prawiczek

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-02-15 o 23:05
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:09   #17
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Nigdy nie byłeś sobą, udawałeś by się przypodobać, grałeś w jakieś gierki rodem z poradników. Fałsz się wyczuwa.



Kiedy w 2006 roku mialem tebsame problemy i wpisalem w google jak poderwac dziewczyne wpadlo mi w reke informacja o pua. Sztuce podrywu uczonej kiedys w mtv i ksiazka gra neila straussa ktora pochlonalem jednym tchem. Moze toni zly sposob ale innego nie znam, a twgo badziewia uczono mezczyzn wtedy na calym swiecie. Nikogo niestety innego z taka wiedza w okol mnie nie bylo. W tym konkretnym przypadku, niestety nie jestem przyczyna swojego nieszczescia conajwyzej owocem
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:11   #18
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Moze i sie tym kieruje... nie przecze... mam duzo wiecej roznych innych problemow, ktorych aktualnie nie jestem w stanie rozwiazac.
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:19   #19
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: 31 letni prawiczek

I co to pua zaowocowało? No właśnie. Nie znasz innego sposobu ale ten nie działa. A opiera się na niczym innym jak właśnie grze, manipulacji.
Zabrzmi to banalnie, jak pusty frazes. Ale stając się wartościową osobą, pewną siebie, akceptującą się, nie nienawidząca świata...Nie mówię, że znajdziesz partnerkę. Ale może przyjaciół. Kogoś kto właśnie Cię wysłucha.

A na pewno staniesz się atrakcyjniejszy.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-15, 23:21   #20
KapitanPlaneta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 11
Dot.: 31 letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez Razjel_szary Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłeś sobą, udawałeś by się przypodobać, grałeś w jakieś gierki rodem z poradników. Fałsz się wyczuwa.



Kiedy w 2006 roku mialem tebsame problemy i wpisalem w google jak poderwac dziewczyne wpadlo mi w reke informacja o pua. Sztuce podrywu uczonej kiedys w mtv i ksiazka gra neila straussa ktora pochlonalem jednym tchem. Moze toni zly sposob ale innego nie znam, a twgo badziewia uczono mezczyzn wtedy na calym swiecie. Nikogo niestety innego z taka wiedza w okol mnie nie bylo. W tym konkretnym przypadku, niestety nie jestem przyczyna swojego nieszczescia conajwyzej owocem
Przeszedłem tę samą drogę. Najpierw w moje ręce wpadł materiał z portalu lover, potem stamtąd magiczne pua z książką Straussa na czele.

To jednak na nic.

Wszystko zależy od wyglądu. Jeśli jesteś fizycznie atrakcyjny możesz gadać o pierdołach, a dziewczyna i tak będzie zauroczona.


Jeszcze w liceum zauważyłem że niektórzy mają duże powodzenie i dziewczyny ich lubiły mimo że ci kolesie wydawali mi się całkowicie nieatrakcyjni, nieodpowiedni dla młodych dziewczyn, często to były sebki, wulgarni kolesie lub cwaniaczki. Zauważyłem też że takimi zachwycają się nie tylko patusiary, ale też porządne dziewczyny i szare myszki. Wtedy jeszcze wierzyłem w to co się mówi, że trzeba być miłym i być dżentelmenem itp. Kłóciło mi się to co ludzie mówili z tym co sam obserwowałem. Jednak nie zawracałem sobie głowy tym za bardzo bo wtedy to ja miałem większe problemy np że mam za słabego kompa i jakaś gra mi nie działa


Na studiach zacząłem podejrzewać że ze mną jest coś nie tak, ludzie wokół już zaczynali wchodzić w bardziej poważne związki, zaczynały się tworzyć takie pary że nawet ze sobą mieszkali. To był ten czas kiedy jeszcze próbowałem pokonać swój introwertyzm i chodziłem na imprezy i czasem nawet do klubów. Niestety, kiedy to moi koledzy z mniejszym lub większym skutkiem próbowali tworzyć związki mi nigdy nie udało się nakłonić żadnej dziewczyny na spotkanie. Nigdy jednak nie miałem problemów z rozmową z dziewczynami z roku, ale to były rozmowy typowe o niczym, znaczy takie typu o pogodzie, studiach, zajęciach.


Po nieudanych próbach nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z dziewczynami przez okres studiów wpadłem na pomysł, że to może przez to że nie jestem przy kasie i trzeba się wziąć za jakaś dobrze płatną robotę. Ciężko pracowałem, często po 60-70h tygodniowo, szybko awansowałem dostałem fuchę kierownika (byłem najmłodszym kiero w całej firmie) udało mi się wziąć kredyt na mieszkanie i kupić dobry samochód. Oczywiście to nic nie dało.

Nigdy nie chciałem być ruchaczem. Zależało mi tylko na tym by zbudować związek z dziewczyną która mnie polubi, może nawet pokocha, z taką dla której będę zarówno kochankiem jak i najlepszym przyjacielem. Taki związek na dobre i na złe, żeby się wspierać i pomagać sobie.


Ostatnio mnie dobiło gdy spytałem kilka dziewczyn na tinderze, oczywiście korzystając ze zdjęcia ze strony taosobanieistnieje, czy facet nieatrakcyjny fizycznie może się podobać, jakoś oczarować.
Ale kilka dziewczyn przyznało, że nie. Potwierdziły się moje obawy, bowiem jedna przyznała że to jest tak że jednym facetem interesuje się wiele dziewczyn, tym przystojnym, a średni, czy mało atrakcyjni zostają gdzieś z boku.

Boli również to z jaką łatwością przychodzi znalezienie nawet zwykłego seksu dziewczynom.
Nie celuję w przygody, ale powiedzmy sobie uczciwie, gdyby spotkał mnie przygodni seks, to traktowałbym to jako nagrodę pocieszenia. Dziewczyny na tinderze pisały kiedy ostatnio uprawiały seks. Jedne kilka dni temu, inne najpóźniej pół roku. Ale najczęściej miesiąc lub kilka temu.
ę.

No i gdy poruszyłem temat tzw dupków, to jednak dziewczyny stwierdziły że mają zalety: dobry wygląd, pewność siebie, zachowanie męskie. Po tej odpowiedzi zadałem pytanie, zniknięcie któej z tych wymienionych cech spowodowałoby że ci kolesie przestaliby być fajni. Dziewczyny napisały "wygląd".
Czyli od tego wszystko się zaczyna. Nie ma wyglądu, nie ma randkowania.
KapitanPlaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:24   #21
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Zazdroszcze wam kobiety ten feminizm zaowocowal u was bardzo swiadomym zyciem u mezczyzn jeszcze jest mnostwo gowna, z ktorym musimybsie zmierzyc. Uczenie mezczyzn rozwiazywania wlasnych problemow poprzez zaluczanie tzw dup jestbjednym z nich. Powoli to zaczyna sie zmieniac i gdzieniegdzie niektorzy zaczynaja o tym gadac ale to jest jak z ekstrawertyzmem wszyscy i tak mysla ze to jest lepsze i kazdego introwertyka beda starac sie zmieniac w kogos kim nie jest. Nie moja wina ze jestem czlonkiwm imho troche straconej generacji
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:29   #22
KapitanPlaneta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 11
Dot.: 31 letni prawiczek

Kobiety stoją na wygranej pozycji. Są jak pracodawca, to do nich trafiają cv mężczyzn, a one przebierają. Internet stworzył możliwość szerokich zasięgów i tym samym dziewczyny mają jeszcze więcej potencjalnych facetów. Gdyby nie internet, wystarczyłoby być w miarę fajnym kolesiem i w swoim otoczeniu na pewno któraś by się zainteresowała.

Niestety teraz by poznać dziewczynę trzeba dobrze wyglądać.
I nie mam na myśli atrakcyjnych dziewczyn, takich 7/10 i więcej.
Mowa o średnich pannach. Bo i one aspirują w przystojnych facetów.
KapitanPlaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:34   #23
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Kapitan planeta po czesci siw z toba zgodze. Kobiety maja tak ☠☠☠☠a zabojczo latwo... ona wystarczy ze zaswieci dupa i tak kazdy w okol niej skacze... facet moze sie wypacykowac obciac pazury za☠☠☠iscue ubrac a i tak zadna sie nawetbdo niego nie usmiechnie. Bo facet musi miec to cos. A co to jest i gdzie to spiewaja nikt nie wie. Oczywiacie chodzi o charyzme... ale nie kazdy ja ma. A jak nie mam to nie zasluguje na milosc? Bo tajie sa efekty. Laski maja dobre rady, ktore nie dzialaja.



Sory...

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Ale z drugiej steony kapitanie z twojej gadki smierdzisz incelowskim gadaniem. Sprowadzasz sie na droge nienawisci do kobiet a to zle. Znajdz se dziewczyne ktora uswiadomisz o trudnosciach jakie przeszedles moze doceni swoja wygrana pozycje. Poza tym ograbiczasz swoja wizje na pozytywne rzeczy gdzie jestes wygranym w stosunku do innych. I nie korzystasz ze swoich atutow. Nie bez powodu kobietu lubia sluchac.



A uwierz kazdy z tych budow onktorych mowisz byl niezle obyty z dziewczynami. Moze i tak bylo za gnoja. Faktycznie wtedy laski sa puste. Totalnie puste, ale nie w naszym wieku. Nie w moim
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:34   #24
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: 31 letni prawiczek

No ja akurat nie laska. Ale co ja tam wiem, skoro nie zgadza się z waszymi ramami.

I nie przeczę, że wygląd się nie liczy, bo liczy ale go można poprawić i nadrabiać.
Nie będę wam przeszkadzał chłopaki, nakręcajcie się dalej.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:37   #25
KapitanPlaneta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 11
Dot.: 31 letni prawiczek

Laski wystarczy, że są nawet średnie a i tak cieszą się sporą atencją. Przecież przeciętna 20latka ma więcej seksu niż przeciętny 30letni facet.

To nie jest normalne i nigdy wcześniej w historii tak nie było.

Kobiety nie znają uczucia gdy nikt nie chce z nimi iść na randkę.
Nawet takie bardzo nieciekawe z wyglądu sobie kogoś znajdują.

Najgorsze że nawet kobiety 30+ zwracają sporą uwagę na wygląd.
Założylem kilka kont na portalach randkowych i wiem jak reagują gdy napisze do nich przystojny facet, a jak gdy odezwie się przeciętny. Dziwi mnie że takie 35+ też słodzą facetowi jaki przystojny, albo proszą o zdjęcia bez koszulki.
KapitanPlaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:40   #26
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

A najzabawniejsze jest to jak laska w wieku 20 lat ocenia swiat i innych przez pryzmat swojej urody. Ksiezniczkuje i mysli ze nalezy sie jej najlepsze. A nie znam zadnego faceta, ktory ocenial byvtak innych. Za to kobiety robia tak nagminnie

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Gdyby so ciebie napisala za☠☠☠ista dupa tez bys z niabgadal. Normalne. Faktyczniw kobiety maja seks na zyczeniw i nie rozumieja rozterek mezczyzn ale jednak masz zjwbane podejacie. Zacznij robic cos ze soba bo twoje slowa rownaja dna
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:43   #27
KapitanPlaneta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 11
Dot.: 31 letni prawiczek

Bo kobiety bardziej patrzą na wygląd niż faceci. Facet chce albo fajny cyc, albo dupkę albo zgrabne nogi. Albo, albo. Gotowy na kompromis. A dziewczyny chcą koniecznie wysoki, z nienagannym ciałem no i z twarzy przystojnym.

Jasne zaraz napiszą, że dla każdej panny inny facet może być przystojny.
No nie. Dziewczyny zaniżają ocenę wyglądu facetów, a swoją zawyżają.
Nie raz byłem świadkiem sytuacji gdzie pod filmami na yt padały komentarze ze strony dziewczyn, jesteś piękna, bardzo ładna. To jak w takim razie ocenić piękne kobiety? Nadpiękne? Owszem są dziewczyny ładne, ale określanie je pięknymi to szkodliwe.

A facet w miarę przystojny, całkiem ok, jest uznawany za mało ciekawego bo nie jest obiektywnie bardzo przystojny.
KapitanPlaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:45   #28
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: 31 letni prawiczek

1 Co robiłeś przez te 31 lat w poszukiwaniu dziewczyny?
2 Mieszkasz w dużym mieście czy na wsi?
3 Podaj swoją wage i wzrost?
4 Czy masz choroby w tym psychiczne?
5 Pochodzisz z rodziny dynfukcyjnej?
6 Dlaczego nie pójdziesz do psychoterapeuty?
7 Masz przyjaciół?
8 Masz zainteresowania?
PS Możesz pokazać swoje zdjęcie na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:50   #29
Razjel_szary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 74
Dot.: 31 letni prawiczek

Kapitanie... idz do psychiatry... bo masz mase ciazacych cie przekonan i nawykow myslowych ktore powoduja u ciebie tunelowe myslenie. Prosze lwcz sie. Nie chcemy miec w polsce mass mordercy

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

1 Co robiłeś przez te 31 lat w poszukiwaniu dziewczyny?

Uczulem sie pua.

2 Mieszkasz w dużym mieście czy na wsi?

150-200 tys mieszkancow

3 Podaj swoją wage i wzrost?

75 175

4 Czy masz choroby w tym psychiczne?

Kiedys lekka odmiana osteopenii xd bylem zwolniony z wuefu aktualnie nie

5 Pochodzisz z rodziny dynfukcyjnej?

Nie

6 Dlaczego nie pójdziesz do psychoterapeuty?

Duma?

7 Masz przyjaciół?

Nie

8 Masz zainteresowania?

Tak.

PS Możesz pokazać swoje zdjęcie na priv

Moge a skad taka ankieta. Moge sie najpierw dowiedziec do jakiego programu aplikuje ?
Razjel_szary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-15, 23:50   #30
KapitanPlaneta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 11
Dot.: 31 letni prawiczek

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
1 Co robiłeś przez te 31 lat w poszukiwaniu dziewczyny?
2 Mieszkasz w dużym mieście czy na wsi?
3 Podaj swoją wage i wzrost?
4 Czy masz choroby w tym psychiczne?
5 Pochodzisz z rodziny dynfukcyjnej?
6 Dlaczego nie pójdziesz do psychoterapeuty?
7 Masz przyjaciół?
8 Masz zainteresowania?
PS Możesz pokazać swoje zdjęcie na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co ma wspólnego waga, wzrost, wygląd z powodzeniem?
Przecież kobiety nue lecom na wyglad, bo to inZelzkie teorie

Jasne że wszystko zależy od wyglądu, jeśli nie wygląda się dobrze to nie ma się szans
KapitanPlaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-17 22:06:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.