Rzuć mnie w marcu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-07, 13:23   #1
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11

Rzuć mnie w marcu


Nie dawno, w walentynki przeanalizowałem swoje związki.
Wszystkie skończyły się tak samo. Każda panna z którą chodziłem, na początku znajomości czuła do mnie pociąg fizyczny. Objawiał się on chociażby w ten oto sposób. Przykładowo idąc przez park przytuleni dawaliśmy sobie buziaki, a po chwili usłyszałem od dziewczyny - niesamowicie na mnie działasz, chodźmy do ciebie. Czy później stając przytulony z inną padło z jej ust, że ma na mnie ochotę. Zatem każdy związek zaczynał się z silnego C, by na końcu spaść do słabego A.

Ponadto zwróciłem uwagę, że im bardziej relacja stawała się bliższa, tym ja co raz mocniej się angażowałem. Każda dziewczyna mogła na mnie liczyć. Zapewniałem wsparcie, rozmowę, pocieszenie.
Tyle, że wszystkie się mną nudziły.


Zawsze rozstanie wychodziło ze strony dziewczyn.

Co więcej zawsze do końca związku dochodziło 10marca. Nie sądzę by to był przypadek. Byłem z 4 dziewczynami w związku i ZAWSZE 10 marca ze mną zrywały. Mówiły coś w stylu "jesteś wspaniałym facetem, ciepłym, opiekuńczym, inteligentnym, jesteś do tego przystojny, więc na pewno znajdziesz sobie kogoś".

Jak wyjaśnić że ZAWSZE 10 marca dziewczyny ze mną zrywały?

Krótka historia. W 2015 roku 10marca zerwała ze mną jedna. W 2017 10 marca rozstała się mną druga, trzecia 10marca 2019 i wreszcie czwarta, którą kochałem 100 razy mocniej niż pozostałe 3 razem wzięte 10marca 2020 roku oświadczyła, że nie chce się ze mną spotykać, chyba że za jakiś czas na stopie przyjacielskiej.

Pewnie uznacie, że stronię sobie żarty, ale ta sytuacja ciągle się powtarza i nie jest mi bynajmniej do śmiechu.

Mój najdłuższy związek trwał niespełna rok. Rekord wynosi 11 miesięcy. Od kwietnia 2016 roku do marca2017. Potem go wyrównałem - od kwietnia 2019 do marca 2020.

Jak to możliwe że zawsze 10marca dochodzi do rozstania? Przecież szansa jest 1 do 366. A żeby takich sytuacji było kilka to już niemal niemożliwe.
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:12   #2
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Tak, na pewno chodziło o to, ze kobiety to beznadziejne materialistki, które czekały do walentynek i dnia kobiet, żeby najpierw zgarnąć gifty i darmowe jedzenie, a potem zrywały:ppppppllpl
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:15   #3
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Tak, na pewno chodziło o to, ze kobiety to beznadziejne materialistki, które czekały do walentynek i dnia kobiet, żeby najpierw zgarnąć gifty i darmowe jedzenie, a potem zrywały:ppppppllpl
??????????? Po co ta ironia
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:40   #4
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Rzuć mnie w marcu

No to pewnie coś jest z Tobą nie tak skoro tak wszystkie z Tobą zrywają
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:47   #5
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
No to pewnie coś jest z Tobą nie tak skoro tak wszystkie z Tobą zrywają
Może tak. Albo wybieram nieodpowiednie kobiety. W każdym razie problemem w tym temacie nie jest to, że zrywają, lecz to że zawsze dzieje się to 10 marca.
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:51   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Gdyby zrywały każda innego dnia, to byłoby wszystko w porządku?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:51   #7
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Mnie to zastanawia o co chodzi z tą skalą mocne C i słabe A, bo zupełnie nie kumam
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 14:53   #8
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88561215]Gdyby zrywały każda innego dnia, to byłoby wszystko w porządku?[/QUOTE]

Tak
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:54   #9
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Mnie to zastanawia o co chodzi z tą skalą mocne C i słabe A, bo zupełnie nie kumam
Pewnie chodzi o to, że koleś od razu z każdą dziewczyną zaczynał (każda dziewczyna z nim też) od seksu, a kończył na normalnym poznaniu stąd C, A i B, no ale mogę się mylić. Tak sobie przypuszczam tylko.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:58   #10
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o to, że koleś od razu z każdą dziewczyną zaczynał (każda dziewczyna z nim też) od seksu, a kończył na normalnym poznaniu stąd C, A i B, no ale mogę się mylić. Tak sobie przypuszczam tylko.
Chodzi o to, że od początku się doskonale dogadywałem z dziewczynami. Na spotkaniach było mnóstwo luzu, śmiechu, zabawy. Do tego czułem, że się sobie wzajemnie podobamy. Szybko szliśmy do łóżka - to one mnie zapraszały do siebie, albo wpraszały się do mnie.
Seks pojawiał się od 1 do 4 spotkania, więc stosunkowo szybko
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:01   #11
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Nie dawno, w walentynki przeanalizowałem swoje związki.
Wszystkie skończyły się tak samo. Każda panna z którą chodziłem, na początku znajomości czuła do mnie pociąg fizyczny. Objawiał się on chociażby w ten oto sposób. Przykładowo idąc przez park przytuleni dawaliśmy sobie buziaki, a po chwili usłyszałem od dziewczyny - niesamowicie na mnie działasz, chodźmy do ciebie. Czy później stając przytulony z inną padło z jej ust, że ma na mnie ochotę. Zatem każdy związek zaczynał się z silnego C, by na końcu spaść do słabego A.

Ponadto zwróciłem uwagę, że im bardziej relacja stawała się bliższa, tym ja co raz mocniej się angażowałem. Każda dziewczyna mogła na mnie liczyć. Zapewniałem wsparcie, rozmowę, pocieszenie.
Tyle, że wszystkie się mną nudziły.


Zawsze rozstanie wychodziło ze strony dziewczyn.

Co więcej zawsze do końca związku dochodziło 10marca. Nie sądzę by to był przypadek. Byłem z 4 dziewczynami w związku i ZAWSZE 10 marca ze mną zrywały. Mówiły coś w stylu "jesteś wspaniałym facetem, ciepłym, opiekuńczym, inteligentnym, jesteś do tego przystojny, więc na pewno znajdziesz sobie kogoś".

Jak wyjaśnić że ZAWSZE 10 marca dziewczyny ze mną zrywały?

Krótka historia. W 2015 roku 10marca zerwała ze mną jedna. W 2017 10 marca rozstała się mną druga, trzecia 10marca 2019 i wreszcie czwarta, którą kochałem 100 razy mocniej niż pozostałe 3 razem wzięte 10marca 2020 roku oświadczyła, że nie chce się ze mną spotykać, chyba że za jakiś czas na stopie przyjacielskiej.

Pewnie uznacie, że stronię sobie żarty, ale ta sytuacja ciągle się powtarza i nie jest mi bynajmniej do śmiechu.

Mój najdłuższy związek trwał niespełna rok. Rekord wynosi 11 miesięcy. Od kwietnia 2016 roku do marca2017. Potem go wyrównałem - od kwietnia 2019 do marca 2020.

Jak to możliwe że zawsze 10marca dochodzi do rozstania? Przecież szansa jest 1 do 366. A żeby takich sytuacji było kilka to już niemal niemożliwe.
Matko jakie trolllololo.

Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Jak wyjaśnić że ZAWSZE 10 marca dziewczyny ze mną zrywały?
Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Zawsze rozstanie wychodziło ze strony dziewczyn.
A tak wyjaśnić, że prawdopodobnie problem leży w Twojej osobowości, Twoim charakterze Sherlocku
Nie musisz dziękować

Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Jak to możliwe że zawsze 10marca dochodzi do rozstania? Przecież szansa jest 1 do 366. A żeby takich sytuacji było kilka to już niemal niemożliwe.
Jesteś jakimś matematykiem, że obliczasz sobie prawdopodobieństwo po każdym rozstaniu dlaczego akurat tego samego dnia tego samego msc doszło do rozstania?

PS. Nick aż tak bardzo damski, że naprawdę pomyślałam, iż to kobieta.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-03-07 o 15:08
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 15:10   #12
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rzuć mnie w marcu

No ale od kiedy silne C oznacza etap seksu? A jak związek się kończył po paru miesiącach (max 11) to słabe A czyli co - złapanie za rękę? Czym jest w takim razie B na tej skali?
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:20   #13
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Rzuć mnie w marcu

No było kwiatka na dzień kobiet, co??? 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:20   #14
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
No ale od kiedy silne C oznacza etap seksu? A jak związek się kończył po paru miesiącach (max 11) to słabe A czyli co - złapanie za rękę? Czym jest w takim razie B na tej skali?
Tak się mówi, wysokie C. Miałem na myśli pułap w którym iskrzyło.
Moment w którym dziewczyna jest zauroczona. Gdzie wszystko wychodzi. Za to A gdzie relacja układa się słabiej.
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:21   #15
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
No było kwiatka na dzień kobiet, co??? 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie było *

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:23   #16
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
No było kwiatka na dzień kobiet, co??? ������

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyznam, że z pierwszą dnia kobiet nie spędziłem, bo dzieliła nas tego dnia odległość - studia. Z drugą jakoś też tego dnia nie spędziłem, bo byłem chory. Z 3 i 4 już spędziłem i kwiaty - niezły bukiet dałem, ale i tak klątwa 10marca zadziałała.
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:24   #17
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Tak się mówi, wysokie C. Miałem na myśli pułap w którym iskrzyło.
Moment w którym dziewczyna jest zauroczona. Gdzie wszystko wychodzi. Za to A gdzie relacja układa się słabiej.
Kto tak mówi i od jakiej skali xd Czy jest w tym D że iskrzyło jeszcze mocniej? Alfabet nigdy nie służył jako miara iskrzenia xd no i nic dziwnego że nie iskrzy przed zerwaniem gdzie człowiek jest zmieszany i coś mu nie gra więc na uj w ogóle o tym wspominasz jakby to miało jakikolwiek sens w historii xd
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 15:43   #18
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Kto tak mówi i od jakiej skali xd Czy jest w tym D że iskrzyło jeszcze mocniej? Alfabet nigdy nie służył jako miara iskrzenia xd no i nic dziwnego że nie iskrzy przed zerwaniem gdzie człowiek jest zmieszany i coś mu nie gra więc na uj w ogóle o tym wspominasz jakby to miało jakikolwiek sens w historii xd
Tak mówią komentatorzy sportowi - drużyna x zaczęła z wysokiego c
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 16:00   #19
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Tak mówią komentatorzy sportowi - drużyna x zaczęła z wysokiego c
to jest nawiazanie do skali muzycznej: CDEFGAHC

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2021-03-07 o 16:03
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 16:11   #20
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Tak, na pewno chodziło o to, ze kobiety to beznadziejne materialistki, które czekały do walentynek i dnia kobiet, żeby najpierw zgarnąć gifty i darmowe jedzenie, a potem zrywały:ppppppllpl
Dokładnie, sama tak robię, na Walentynki prezencik, potem na Dzień Kobiet tak samo, 9 marca wypada dzień przeczekać, żeby się facet nie domyślił, że chodzi tylko o drogie prezenty, no i 10 marca naturalna kolej rzeczy - zrywam. Polecam każdemu, dużo prezentów można dostać i są ogólnie droższe niż gdyby co roku dawał je jeden partner + mam spokój przez większość roku nie muszę poświęcać facetowi czasu, od siebie polecam znaleźć faceta w okolicach stycznia-lutego, wtedy najlepiej wychodzi
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 16:23   #21
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Dokładnie, sama tak robię, na Walentynki prezencik, potem na Dzień Kobiet tak samo, 9 marca wypada dzień przeczekać, żeby się facet nie domyślił, że chodzi tylko o drogie prezenty, no i 10 marca naturalna kolej rzeczy - zrywam. Polecam każdemu, dużo prezentów można dostać i są ogólnie droższe niż gdyby co roku dawał je jeden partner + mam spokój przez większość roku nie muszę poświęcać facetowi czasu, od siebie polecam znaleźć faceta w okolicach stycznia-lutego, wtedy najlepiej wychodzi
Jesteś okropna :P I nie, nie dlatego, że wierzę w co piszesz. Tylko że sobie stroisz żarty
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 16:30   #22
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Kurcze, poważna sprawa.
Czary?
Ty im kwiatka na dzien kobiet, a one Ci kopa w dupę w dzień mężczyny. Jakie to przykre.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 16:31   #23
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rzuć mnie w marcu

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88561339]to jest nawiazanie do skali muzycznej: CDEFGAHC[/QUOTE]
No właśnie.
A "wysokie C", to wspięcie się na wyżyny swoich możliwości, potem może być tylko gorzej. Ale "gorzej" nie jest już oznaczone żadnymi literami
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 16:33   #24
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Kurcze, poważna sprawa.
Czary?
Ty im kwiatka na dzien kobiet, a one Ci kopa w dupę w dzień mężczyny. Jakie to przykre.
Może odwrotnie, tylko seks i seks a walentynek nie obchodzi bo komercha i po zwróceniu uwagi rak poprawy i nawet głupiego kwiatka nie przyniesie tylko mecz idzie oglądać, więc 8.03 przepłakanie, 9 przemyślenie i 10 zerwanie
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 16:56   #25
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Jak to możliwe że zawsze 10marca dochodzi do rozstania? Przecież szansa jest 1 do 366. A żeby takich sytuacji było kilka to już niemal niemożliwe.
Marudzisz zamiast wykorzystać tę wiedzę na swoją korzyść i oszukać system. Wystarczy 10 marca zamykać na cztery spusty w pokoju bez okien, wyłączać telefon i internet i zaklejać skrzynkę na listy, wtedy będą musiały czekać kolejny rok, żeby cię rzucić.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 17:03   #26
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Niby troll, ale jak tak mysle, to wszystkie moje zwiazki konczyly sie w okolicach listopada
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 17:03   #27
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Nie zaczynaj od wysokiego C, bo z wierzchołka góry można już tylko spaść. Czyli sytuacja, która cię spotyka jest naturalną koleją rzeczy.
Zacznij od czołgania się.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 17:35   #28
migotku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Rozumiem. Sytuacja jest aż tak nieprawdopodobna, że mi nie wierzycie i traktujecie wątek jako formę żartu.
migotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 17:52   #29
Millandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Pewnie się dogadały że sobą, te wszystkie Twoje dziewczyny. A może podrywasz jakiś wąski krąg znajomych?
Millandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 18:05   #30
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rzuć mnie w marcu

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Może odwrotnie, tylko seks i seks a walentynek nie obchodzi bo komercha i po zwróceniu uwagi rak poprawy i nawet głupiego kwiatka nie przyniesie tylko mecz idzie oglądać, więc 8.03 przepłakanie, 9 przemyślenie i 10 zerwanie
I tu może leży pies pogrzebany. Seks. Migotek wspomina, że był wsparciem, na pocieszenie też laski mogły liczyć. A na do widzenia usłyszał jedynie "jesteś wspaniałym facetem, ciepłym, opiekuńczym, inteligentnym, jesteś do tego przystojny, więc na pewno znajdziesz sobie kogoś". Nic o byciu niesamowitym ☠☠☠aką. Zero pochwał w tej dziedzinie. Dziewczyny ustawienia miały na tak bardzo wysokim C, że atakowały go już na chodniku, a on je całkiem szybko sprowadził do niskiego A. Podejrzane to jest. No ale który się przyzna, że jest w te klocki słaby?



Cytat:
Napisane przez migotku Pokaż wiadomość
Rozumiem. Sytuacja jest aż tak nieprawdopodobna, że mi nie wierzycie i traktujecie wątek jako formę żartu.
A jaką Ty masz teorię?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-08 16:56:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.