Błędy w nowej pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-27, 01:10   #1
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532

zawaliłam w pracy:(


HEJ,

Nie moge spac, bo zawalilam w pracy jedna rzecz MIalam nawal obowiazkow, niestety nie sprawdzilam jednej sprawy i teraz po wyslaniu raportu usiadlam i jest rozjazd na duzo kwotę
Zaniedbanie z mojej strony, ale nie sadzilam ze az tyle bledow tam znajde...
PO czyms takim strace zaufanie zespolu a moze nawet prace, klient na pewno sie wkurzy...i wspolpracownicy...

Czy mialyscie takie sytuacje? czuje sie koszmarnie


P.S siedzialam dzis 17 h w pacy , usilujac to naprawic ale niestety nie da sie bez informowania klienta , ludzi.Mam okropne wyrzuty sumienia...i mi wstyd.
Zle ulozylam priorytety- to powinno byc dopilnowane...pytanie czy bedzie to mozna naprawić..i jak jutro o tym porozmawiać???
Nawet jak mnie zostawia beda mi patrzeć na ręce i pewnie podwyzki nie dostane...
O ile w ogole zostane wpracy. Najgorszy jest i tak wstyd przed sama soba....;/;/;/;/
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2020-11-27 o 01:18
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 02:48   #2
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: zawalilam w pracy:(

Jestesmy tylko ludzmi i KAZDEMU zdarza sie popelnic blad. Najwazniejsze bys poprostu otwarcie przyznala sie do bledu i przeprosila
Czy ten blad pociagnie za soba jakies kwestie finansowe dla firmy ? Czy poprostu trzeba poinformowac klienta i poprawic raport ?
Nie biczuj sie dluzej , bo sama wiesz ze zdarzylo sie to nie przez to ,ze cos olalas, ale przez jak sama piszesz nawal pracy.

PS. Jezeli nawal pracy i nadgodziny to u Was w firmie codziennosc (17h ?! ) to zastanowilabym sie czy ta praca jest warta Twoich nerwow.
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 02:58   #3
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: zawalilam w pracy:(

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Jestesmy tylko ludzmi i KAZDEMU zdarza sie popelnic blad. Najwazniejsze bys poprostu otwarcie przyznala sie do bledu i przeprosila
Czy ten blad pociagnie za soba jakies kwestie finansowe dla firmy ? Czy poprostu trzeba poinformowac klienta i poprawic raport ?
Nie biczuj sie dluzej , bo sama wiesz ze zdarzylo sie to nie przez to ,ze cos olalas, ale przez jak sama piszesz nawal pracy.

PS. Jezeli nawal pracy i nadgodziny to u Was w firmie codziennosc (17h ?! ) to zastanowilabym sie czy ta praca jest warta Twoich nerwow.
Dziękuje za odpowiedz, bo i tak nie spie mimo zmeczenia po tylu h pracy ...Bardzo sie stresuje i nie moge zasnąć...gdyby to byl 1 blad , ale znalazlam wiecej, wiec wyglada to na zaniedbanie..Poza tym moim obowiazkiem bylo to sprawdzić..... albo zglosic by kogos wyznaczyli w tym celu...
Mysle,ze nie pociagnie dla firmy finansowych konsekwencji, ale klient moze byc niezadowolony...
No troche olalam, bo nie sprawdzilam tego, a to w sumie byla jedna z najistotniejszych kwestii, a zajelam sie masą pierdół tez , ktore na mnie spadly, wazne i mniej wazne.
Mam nadzieje,ze klient sie zgodzi. Szkoda,ze musze szefowa informowac o tym...ale niestety pociagnal mo blad kolejna prace...w sposob bledny
Od miesiaca tak wygląda, ze codziennie nadgodziny ... i mimo,ze tyle siedzialam zawalilam najistotniejsza kwestie. Ostatnio wlasnie praca kosztuje mnie duzo nerwow....myslalam,ze panowalam nad tym, a bledy mnie porazily...najgorsze, ze mialam obowiazek to ewidencjonowac w excelu ale przez brak czasu nie zrobilam tego, co tez dalo blędy..
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2020-11-27 o 03:05
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 04:35   #4
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: zawalilam w pracy:(

To nie jest normalne żeby człowiek był w pracy 17h. Jeżeli Twój szef w jakiś sposób naciska na Ciebie abyś tyle pracowała to jest po prostu dupkiem i wyzyskiwaczem. Błędem sie nie przejmuj. Każdemu się zdarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 05:09   #5
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: zawalilam w pracy:(

Nie ma się co dziwić że zawalilaś, skoro siedzisz tyle godzin w pracy. Po prostu jesteś przemeczona, umysł nie pracuje efektywnie i stąd błędy. Nawet z prawnego punktu widzenia w KP masz zapisane ile powinna wynosić przerwa pomiedzy godzinami pracy. Mam nadzieję, że za te nadgodziny dostaniesz zapłatę. A praca, no cóż dopóki nie powiesz szefostwo i klientowi to nie dowiesz się jakie będą konsekwencje. Na pewno nie poglaskaja cię po główce, ale najważniejsze w tym momencie jest to żeby na spokojnie się dało poprawić te błędy.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 08:57   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zawalilam w pracy:(

Nie dziwię się, że popełniasz błędy, skoro jesteś zawalona robotą i non stop trzepiesz nadgodziny. 17 h w pracy? Szkoda zdrowia, serio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:01   #7
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 102
Dot.: zawalilam w pracy:(

Jeśli nie da się inaczej odkręcić to trzeba szybko poinformować górę o błędach. Zachwyceni nie będą, ale trzeba minimalizować straty.
A co do samych błędów to aż tak się nie przejmuj, wynikają z przepracowania, warto by szefostwo to wiedziało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 09:49   #8
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: zawalilam w pracy:(

Nie jestem specjalistą, ale tak po ludzku jeśli nikt z powodu Twojej pomyłki nie umarł to z dużą pewnością da się to naprawić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:53   #9
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: zawalilam w pracy:(

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Od miesiaca tak wygląda, ze codziennie nadgodziny ... i mimo,ze tyle siedzialam zawalilam najistotniejsza kwestie.
A może właśnie dlatego zawaliłaś.
Coś czuję firemkę prowadzona przez Janusza biznesu, który leci po kosztach i ma w tyłku, ze brakuje pracowników. No to niech teraz ma konsekwencje. Jeśli nadgodzin jest za dużo albo sa niepłacone, to z przyjemnością bym to gdzieś zgłosiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:57   #10
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: zawalilam w pracy:(

No ale skoro się zorientowałaś to popraw i wyślij jeszcze raz z informacją, że poprzedni raport był błędny. Nie ostatni raz się myślisz w pracy i nie Ty jedyna się mylisz. Kwestia, żeby to jak najszybciej naprawić.
__________________
Pomóż Sandrze, proszę - wpłać chociaż 1 zł.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 21:24   #11
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: zawalilam w pracy:(

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Zle ulozylam priorytety- to powinno byc dopilnowane...pytanie czy bedzie to mozna naprawić..i jak jutro o tym porozmawiać???
Błąd może zdarzyć się każdemu.

Wiadomo, że jeśli jest to duży błąd, to tak czy tak wyjdzie na jaw, więc najlepszą rzeczą w tej sytuacji jest zgłosić sprawę do przełożonego - nie wiem, jakie masz procedury w pracy, ale jeśli jest to większa firma, na pewno mają plan na taką sytuację.
W każdym razie zgłoszenie się do Twojego przełożonego w najbliższym możliwym momencie i tyle.

Nie będę Ci pisać, żebyś się nie przejmowała, bo pewnie i tak moje słowa nie pomogą, ale z prawie każdej sytuacji jest wyjście, a podejrzewam, że i z Twojej.

Przyznawanie się do błędu nie jest przyjemne, szczególnie jeśli błąd niesie ze sobą większe konsekwencje, ale uważam, że jeśli zgłosisz to przełożonemu jak tylko będziesz mogła, będzie to odebrane - mimo popełnionego błędu i o ile pracodawca nie jest krętaczem - jako profesjonalne z Twojej strony.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 21:31   #12
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: zawalilam w pracy:(

A czy nie mozesz wyslac ponownie poprawionego raportu i napisac, ze dopiero sie zorientowalas ze przeslalas swoj roboczy raport zamiast docelowego?
Ja mialam kiedys podobna sytuacje, z tym, ze faktycznie wyslalam raport roboczy z komentarzami a dopiero nastepnego dnia zorientowalam sie, ze to nie ten plik i raz jeszcze wyslalam do klienta maila z raportem i przeprosinami.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 18:03   #13
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: zawalilam w pracy:(

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
A czy nie mozesz wyslac ponownie poprawionego raportu i napisac, ze dopiero sie zorientowalas ze przeslalas swoj roboczy raport zamiast docelowego?
Ja mialam kiedys podobna sytuacje, z tym, ze faktycznie wyslalam raport roboczy z komentarzami a dopiero nastepnego dnia zorientowalam sie, ze to nie ten plik i raz jeszcze wyslalam do klienta maila z raportem i przeprosinami.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To świetna rada
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 19:59   #14
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: zawalilam w pracy:(

Nie biczuj sie z tego powodu, to TYLKO praca. Badz szczera, przyznaj sie do bledu i nie bierz na siebie tyle pracy, bo sie wykonczysz. Ja pracuje teraz praktycznie za 3 osoby z powodu zwolnien zbiorowych i kazdego ranka ustalam sobie priorytety i zawsze biore sobie 30 minutowy lunch, zeby oczy i mozg odpoczely. Moge zostac najwyzej godzine dluzej poza czasem pracy i tyle. Wylaczam kompa, i co zostalo niedokonczone, albo musi byc dokonczone przez druga zmiane, albo zostanie dla mnie na drugi dzien. Nie oszukujmy sie, nie jestesmy robotami i niezastapionymi pracownikami. Za to zdrowia nic nie zastapi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 20:03   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: zawalilam w pracy:(

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Nie biczuj sie z tego powodu, to TYLKO praca. Badz szczera, przyznaj sie do bledu i nie bierz na siebie tyle pracy, bo sie wykonczysz. Ja pracuje teraz praktycznie za 3 osoby z powodu zwolnien zbiorowych i kazdego ranka ustalam sobie priorytety i zawsze biore sobie 30 minutowy lunch, zeby oczy i mozg odpoczely. Moge zostac najwyzej godzine dluzej poza czasem pracy i tyle. Wylaczam kompa, i co zostalo niedokonczone, albo musi byc dokonczone przez druga zmiane, albo zostanie dla mnie na drugi dzien. Nie oszukujmy sie, nie jestesmy robotami i niezastapionymi pracownikami. Za to zdrowia nic nie zastapi.
Oby więcej takich osób, to pracodawcy również szybko by się nauczyli szacunku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 15:02   #16
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: zawalilam w pracy:(

To nie są lata 90. XX wieku i początki kapitalizmu w Polsce, żeby pracować po 17 godzin dziennie. Niech pracodawca ponosi konsekwencje tego, że nie przestrzega ewidencji czasu pracy i ma przemęczonych pracowników. Nie da się przez tyle czasu utrzymać skupienia.
Nie zadręczaj się i nie daj sobie wmówić, że przez to powinnaś pracować jeszcze więcej.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oby więcej takich osób, to pracodawcy również szybko by się nauczyli szacunku.
"Roszczeniowi milenialsi" to najlepsze, co spotkało polski rynek pracy. Mojemu pokoleniu niestety zabrakło świadomości swoich praw pracowniczych i przez to dawaliśmy się wykorzystywać. Żałuję tego, że przez lata pracowałam po 10-12 godzin dziennie martwiąc się tym, że wyjście z pracy punktualnie byłoby niemile widziane.

Edytowane przez 67eve
Czas edycji: 2020-11-30 o 15:04
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 16:32   #17
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: zawalilam w pracy:(

Autorko, co słychać?

Ja też się szanuję w pracy. Jak zdarzą mi się nadgodziny to idę następnego dnia wcześniej, zawsze korzystam z przerwy, wiem, że jeśli ja nie będę szanować siebie, to szef też może mnie nie szanować. Wolę popracować 8h ale w skupieniu, niż siedzieć 12h i połowę czasu być zmęczona i rozproszona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 19:56   #18
slonikowa_lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Unhappy Błędy w nowej pracy

Cześć.

Od października idę na trzeci rok studiów. FiR. Mam ambicję, żeby zostać księgową, ale nie mam doświadczenia. Tak chciałam to zaznaczyć, żebyście zdawali sobie sprawę, że w tych tematach jestem świeżakiem.

Byłam kiedyś na praktykach, miesiąc, ale totalnie nic nie robiłam co by mnie interesowało. Byłam od robienia kawek, herbatek, do komputera mnie nie dopuszczono, numerowałam jedynie kpir w segregatorze i porządkowałam akta osobowe, nic wielkiego. Nikt mi programu nawet nie pokazał, bo czasu nie mieli

Teraz znalazłam staż 3 miesięczny z możliwością późniejszego zatrudnienia. I w tym miejscu pracy jest totalnie inaczej. Herbatke to tylko sobie robię, a od początku praktyk i aż do teraz siedzę przy komputerze, robię klienta po kliencie. Oczywiście wszystko pod okiem opiekuna, on sprawdza moją pracę. Do tego kierowniczka uważnie pilnuje czy opiekun jest wobec mnie ok i muszę wpisywać co każdego dnia konkretnie robiłam na tych praktykach. Także firma super się przykłada do szkolenia praktykantów, widać, że zalezy im na stworzeniu samodzielnego pracownika, więc szansę na umowę potem mam.

Generalnie sama praca i miejsce mi się podoba. Znalazłam wspólny język z paroma osobami z pracy, mam z kim pogadać, atmosfera fajna. To co tam robię sprawia mi przyjemność, czas mi bardzo szybko zlatuje i interesuję się tematyką. Nawet nie wiedziałam, że można wstawać o 5 rano i z chęcią iść do pracy i myśleć "a ciekawe co dzisiaj fajnego będzie w robocie" dlatego bardzo mi zależy, aby tam zostać na dłużej.

Problem w tym, że pracuję tam 2 tygodnie i robię błędy. Na swoje usprawiedliwienie dam to, że pierwszy raz spotykam się z taką formą pracy, wszystko jest dla mnie nowe. Wiadomo, na studiach coś było, ale w praktyce to jednak wygląda inaczej. Też rozliczam ulgę podatkową, o której nawet w teorii na studiach nie miałam. Nic skomplikowanego, ale jednak klienci są różni, przypadki są różne i są różne sytuacje, w których trzeba po prostu się zorientować jak to wklepać w ewidencję. I tak po prostu uczę się na klientach. Błędów robię coraz mniej, jak jakiś popełnie to potem kurczowo sobie to koduję w głowie i jestem wtedy bardziej uważna. Ale jednak zdarzają się niedociągnięcia, jakieś małe potknięcia. Miałam sytuacje, ze sobie odpoczywam wieczorem w domu i nagle do głowy mi wpadło, że klient miał w kpir składki społeczne, a ja je wlepiłam do pita. Cała noc nie przespana. Żadnych konsekwencji nie było, bo jak już mówiłam opiekunka po mnie sprawdza, wiec nic by się nie stało. Ale byłam na siebie zła, ze zrobiłam tak debilny błąd. Jak tylko weszłam do pracy to powiedziałam babeczce, że o jezu wyłapałam, że zrobiłam błąd i zaraz to poprawię zanim sprawdzi byłam na siebie wściekła wręcz.. Albo w excelu pomnożyłam nie tą kolumne co trzeba z przeoczenia i to właśnie takie błędy.

Moja koleżanka z pracy mówi, że ja się za bardzo przejmuję. Że jak wychodzę z tych praktyk to moja głowa powinna być gdzie indziej, nie w pracy. Ale ja tak nie potrafie. Bo ciagle z tyłu głowy mam, ze jestem debilem, ze robie takie bledy, ze jak tak mozna i przez swój debilizm strace szanse na ta prace. Albo mam mysli, ze mnei przyjmuja i ja taka gafe popelniam, ale pit zamiast do opiekunki idzie do wyslania wtedy to chyba bym nocy zadnej juz nie przespala.

I przyszłam tutaj po rady jak sobie radzić z tymi błędami? Stosuje taktyke, że jak coś jest dla mnie trudne do zapamiętania to sobie zapisuję, jak widzę jakąś operacje i kojarze, ze kiedys takie cos robilam to wracam do poprzedniego klienta i sobie sprawdzam jak to tam rozpisałam, wszystko czytam dokładnie po kilka razy w dokumentacji, itd. ale i tak zdazy sie jakis blad czasami

Jak sobie z tym radzić? A jak u was było w nowej pracy? nie koniecznie związanej z ksiegowością. jestem ciekawa waszych doświadczeń
slonikowa_lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-25, 15:09   #19
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Błędy w nowej pracy

Przede wszystkim wyluzuj! Masz styczność z prawdziwą praktyka dopiero od 2 tygodni, to normalne robić błędy. Już nie wspomnę o tym, że również osobom które pracują w zawodzie od lat zdarzają się błędy, czasami wynika to z rozkojarzenia czy niedopatrzenia.
Staraj się jak najwięcej nauczyć i jak najwięcej wyciągnąć z tego stażu. Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-26, 09:17   #20
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Błędy w nowej pracy

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Przede wszystkim wyluzuj! Masz styczność z prawdziwą praktyka dopiero od 2 tygodni, to normalne robić błędy. Już nie wspomnę o tym, że również osobom które pracują w zawodzie od lat zdarzają się błędy, czasami wynika to z rozkojarzenia czy niedopatrzenia.
Staraj się jak najwięcej nauczyć i jak najwięcej wyciągnąć z tego stażu. Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za bardzo się spinasz. To normalne, że robisz błędy, jesteś świeżutka. Dlatego właśnie ktoś po tobie sprawdza. W miarę upływu czasu tych błędów będzie coraz mniej. Na razie niepotrzebnie się stresujesz - pomysł sobie, że masz prawo do błędów, szczególnie na tym etapie i że przecież nic się nie stanie, bo na razie poprawiają po tobie, więc nie ma powodu nie przesypiać nocy.
Każdy robi czasem błędy z nieuwagi itp., nawet osoby pracujące w danym miejscu po kilkanaście lat.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-06-26 o 09:18
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-26 10:17:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.