Rozstanie z chłopakiem z ChAD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-30, 12:17   #1
Nowanaforum15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 2

Rozstanie z chłopakiem z ChAD


Cześć. Potrzebuje porady, wyżalić się i obiektywnej oceny bo przyjaciele patrzą tylko na moje „dobro”. Zacznę od tego ze jestem bardzo wstydliwą i skrytą dziewczyną. Swojego chłopaka poznałam w wieku prawie 26 lat. I był moim pierwszym. Od początku była między nami nic porozumienia, wzajemny szacunek i…. Jego problemy z głową. Zawsze mówiłam mu że będę go wspierać. I że kiedyś znajdziemy przyczynę. On jednak długo się otwierał i dopiero po dwóch latach związku stwierdził że chce leczyć się na depresje. Miał wiele problemów zawodowych. Nie utrzymywał pracy. Ostatecznie zgodziłam się na kilkumiesięczny wyjazd za granicę. Gdy tam był było ogromnie ciężko. Nie chcial z mną rozmawiać. Momentami myślałam że manipuluje. Jednak przestał o siebie dbać. Jeść. I tak dalej. Było tak źle że kiedy wracał do mnie z zagranicy miał straszne ataki paniki i płaczu i mówił że nie wytrwa w związku i nie wie co z nami. Ostatecznie nagle i z dupy zostawił mnie przez telefon. Po jego rzeczy przyjechał jego brat. Pisał mi do tego bardzo chamskie rozstaniowe wiadomości które strasznie mnie zraniły i w które trochę nie wierze. Pół toku temu szukał dla mnie pierścionka zaręczynowego… powiedziała mi o tym jego znajoma. Pomyślałam o tym wszystkim. O jego niestabilności w czymkolwiek. Dodam że zmienia samochód średnio co 3 miesiące twierdząc że to pasja. Jednak to ciągły brak stabilności. Pomyślałam… może to ChAD. Może te tabletki na depresje które dostał, sprawiły coś niedobrego. I powiem Wam tak: bardzo kocham tego człowieka i naprawdę chce spędzić

Z nim życie. Gdy był na codzień to uważam że świetnie się dogadywaliśmy. Teraz pisze mi te chamskie rzeczy. Ze ma ode mnie spokój, że jest szczęśliwy, ze nie chce nikogo w życiu. A wiem że to nie on. Totalnie. Nie wiem co zrobić bo nie umiem odpuszczać i jestem pewna jego dobrego serca i tego że chce z nim być. Jego rodzina nie wie i nie widzi jego problemów. Wiem że on szuka źródła problemów i chce się leczyć. Napisałam mu że może ma dwubiegunowość ale wiem że potraktował to jako atak. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i jest w stanie mi coś doradzić? Wszytscy mi mówią „walić typa”, ogarnij się. Ale nie umiem bo go kocham. Mieliśmy budować dom za rok… to wszytsko nie mieści mi się w głowie. Wiem że mówi przez niego jakaś choroba…. 😞
Nowanaforum15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 12:33   #2
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Raz, ze chłopak nie ma zdiagnozowanej CHAD. Dwa, ze od dłuższego czasu jak przyjeżdżał to mówił ci, ze nie chce tego związku, trzy - pewnie znalazł kogoś nowego za granica. Całe szczęście, ze żadnych zaręczyn ani domku nie było, bo miałabyś dużo więcej do ogarnięcia po rozstaniu.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 12:46   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Cytat:
Napisane przez Nowanaforum15 Pokaż wiadomość
Cześć. Potrzebuje porady, wyżalić się i obiektywnej oceny bo przyjaciele patrzą tylko na moje „dobro”. Zacznę od tego ze jestem bardzo wstydliwą i skrytą dziewczyną. Swojego chłopaka poznałam w wieku prawie 26 lat. I był moim pierwszym. Od początku była między nami nic porozumienia, wzajemny szacunek i…. Jego problemy z głową. Zawsze mówiłam mu że będę go wspierać. I że kiedyś znajdziemy przyczynę. On jednak długo się otwierał i dopiero po dwóch latach związku stwierdził że chce leczyć się na depresje. Miał wiele problemów zawodowych. Nie utrzymywał pracy. Ostatecznie zgodziłam się na kilkumiesięczny wyjazd za granicę. Gdy tam był było ogromnie ciężko. Nie chcial z mną rozmawiać. Momentami myślałam że manipuluje. Jednak przestał o siebie dbać. Jeść. I tak dalej. Było tak źle że kiedy wracał do mnie z zagranicy miał straszne ataki paniki i płaczu i mówił że nie wytrwa w związku i nie wie co z nami. Ostatecznie nagle i z dupy zostawił mnie przez telefon. Po jego rzeczy przyjechał jego brat. Pisał mi do tego bardzo chamskie rozstaniowe wiadomości które strasznie mnie zraniły i w które trochę nie wierze. Pół toku temu szukał dla mnie pierścionka zaręczynowego… powiedziała mi o tym jego znajoma. Pomyślałam o tym wszystkim. O jego niestabilności w czymkolwiek. Dodam że zmienia samochód średnio co 3 miesiące twierdząc że to pasja. Jednak to ciągły brak stabilności. Pomyślałam… może to ChAD. Może te tabletki na depresje które dostał, sprawiły coś niedobrego. I powiem Wam tak: bardzo kocham tego człowieka i naprawdę chce spędzić

Z nim życie. Gdy był na codzień to uważam że świetnie się dogadywaliśmy. Teraz pisze mi te chamskie rzeczy. Ze ma ode mnie spokój, że jest szczęśliwy, ze nie chce nikogo w życiu. A wiem że to nie on. Totalnie. Nie wiem co zrobić bo nie umiem odpuszczać i jestem pewna jego dobrego serca i tego że chce z nim być. Jego rodzina nie wie i nie widzi jego problemów. Wiem że on szuka źródła problemów i chce się leczyć. Napisałam mu że może ma dwubiegunowość ale wiem że potraktował to jako atak. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i jest w stanie mi coś doradzić? Wszytscy mi mówią „walić typa”, ogarnij się. Ale nie umiem bo go kocham. Mieliśmy budować dom za rok… to wszytsko nie mieści mi się w głowie. Wiem że mówi przez niego jakaś choroba…. 😞

wydaje mi sie ze to raczej ty masz wiekszy problem z glowa niz twoj facet
on od dawna mial watpliwosci co do waszego zwiazku ty nie chcialas przyjac tego do wiadomosci i tak jest do dzis
on nie chce z toba byc,napisal ci to jasno i wyraznie,zaakceptuj ze jest to wolny czlowiek i ma prawo rozmyslic sie i wyjsc z relacji z kims kto mu nie odpowiada,nie wmawiaj mu chorob tylko dlatego ze jest szczesliwy bez ciebie

daj mu spokoj,on wie lepiej co jest mu do szczescia potrzebne a z tego co tu napisalas to napewno nie jest z wiazek z toba
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 12:49   #4
Nowanaforum15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

No właśnie wiem, że nie ma nikogo... jest teraz w Polsce od kilku tygodni. Nie to, że nie chciał związku, tylko że nie daje mi tego co potrzebuje. a mimo tego mówił mi że podobam mu sie jak nigdy. To było w kwietniu. jak wyjechał na maj to przed wyjazdem powiedział, że bedzie sie starać. Wymyślił wakacje... na które pojechałam z siostrą... jak zapytałam po co te starania odpowiedział: nie drąż do cholery... inna kobieta - na bank nie... i jak wtedy chciał sie rozstawać to stwierdził że musi odnaleźć siebie ale że jakkolwiek nie bedzie to tylko ze mną mógł ułozyc życie. jak to nie wyjdzie to zostanie na zawsze sam. I że za 5 lat może spotkamy sie na nowo i wtedy na bank weźmiemy ślub.... co to za dziwne gadanie...
Nowanaforum15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 12:49   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 369
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Mam wrażenie, że trzymasz się go tak kurczowo i pozwalasz się poniewierać bo to Twój pierwszy partner i wydaje Ci się, że już nikogo innego nie poznasz. Tymczasem musisz mieć świadomość, że nie uzdrowisz chłopaka swoją miłością, on sam powinien nad sobą pracować i choroba nie może być wymówką, aby traktować w ten sposób drugą osobę. Jak Ty właściwie wyobrażasz sobie wspólne życie, skoro on wprost mówi że Cię nie chce? Krzywdzisz samą siebie tym podejściem "nie umiem odpuszczać", kiedy czasem właśnie odpuszczenie jest rozsądną decyzją.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 13:02   #6
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Cytat:
Napisane przez Nowanaforum15 Pokaż wiadomość
Cześć. Potrzebuje porady, wyżalić się i obiektywnej oceny bo przyjaciele patrzą tylko na moje „dobro”. Zacznę od tego ze jestem bardzo wstydliwą i skrytą dziewczyną. Swojego chłopaka poznałam w wieku prawie 26 lat. I był moim pierwszym. Od początku była między nami nic porozumienia, wzajemny szacunek i…. Jego problemy z głową. Zawsze mówiłam mu że będę go wspierać. I że kiedyś znajdziemy przyczynę. On jednak długo się otwierał i dopiero po dwóch latach związku stwierdził że chce leczyć się na depresje. Miał wiele problemów zawodowych. Nie utrzymywał pracy. Ostatecznie zgodziłam się na kilkumiesięczny wyjazd za granicę. Gdy tam był było ogromnie ciężko. Nie chcial z mną rozmawiać. Momentami myślałam że manipuluje. Jednak przestał o siebie dbać. Jeść. I tak dalej. Było tak źle że kiedy wracał do mnie z zagranicy miał straszne ataki paniki i płaczu i mówił że nie wytrwa w związku i nie wie co z nami. Ostatecznie nagle i z dupy zostawił mnie przez telefon. Po jego rzeczy przyjechał jego brat. Pisał mi do tego bardzo chamskie rozstaniowe wiadomości które strasznie mnie zraniły i w które trochę nie wierze. Pół toku temu szukał dla mnie pierścionka zaręczynowego… powiedziała mi o tym jego znajoma. Pomyślałam o tym wszystkim. O jego niestabilności w czymkolwiek. Dodam że zmienia samochód średnio co 3 miesiące twierdząc że to pasja. Jednak to ciągły brak stabilności. Pomyślałam… może to ChAD. Może te tabletki na depresje które dostał, sprawiły coś niedobrego. I powiem Wam tak: bardzo kocham tego człowieka i naprawdę chce spędzić

Z nim życie. Gdy był na codzień to uważam że świetnie się dogadywaliśmy. Teraz pisze mi te chamskie rzeczy. Ze ma ode mnie spokój, że jest szczęśliwy, ze nie chce nikogo w życiu. A wiem że to nie on. Totalnie. Nie wiem co zrobić bo nie umiem odpuszczać i jestem pewna jego dobrego serca i tego że chce z nim być. Jego rodzina nie wie i nie widzi jego problemów. Wiem że on szuka źródła problemów i chce się leczyć. Napisałam mu że może ma dwubiegunowość ale wiem że potraktował to jako atak. Czy ktoś był w podobnej sytuacji i jest w stanie mi coś doradzić? Wszytscy mi mówią „walić typa”, ogarnij się. Ale nie umiem bo go kocham. Mieliśmy budować dom za rok… to wszytsko nie mieści mi się w głowie. Wiem że mówi przez niego jakaś choroba…. 😞
a kto?
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 13:08   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Cytat:
Napisane przez Nowanaforum15 Pokaż wiadomość
No właśnie wiem, że nie ma nikogo... jest teraz w Polsce od kilku tygodni. Nie to, że nie chciał związku, tylko że nie daje mi tego co potrzebuje. a mimo tego mówił mi że podobam mu sie jak nigdy. To było w kwietniu. jak wyjechał na maj to przed wyjazdem powiedział, że bedzie sie starać. Wymyślił wakacje... na które pojechałam z siostrą... jak zapytałam po co te starania odpowiedział: nie drąż do cholery... inna kobieta - na bank nie... i jak wtedy chciał sie rozstawać to stwierdził że musi odnaleźć siebie ale że jakkolwiek nie bedzie to tylko ze mną mógł ułozyc życie. jak to nie wyjdzie to zostanie na zawsze sam. I że za 5 lat może spotkamy sie na nowo i wtedy na bank weźmiemy ślub.... co to za dziwne gadanie...
te wszystkie teksty ze moze za 5 lat ,ze musi odnalesc siebie to sa typowe wymowki kogos kto juz nie wie jak sie ciebie pozbyc
spokojne proby odejscia byly nie akceptowane przez ciebie,zadawalas milion pytan ,nie dopuszczalas do siebie tego co mowi ,w koncu zaczal byc agresywny w swoich wypowiedzial bo widzi ze bycie kulturalnym nic nie daje- ty nadal uczepiona jak rzep psiego ogona

daj mu spokoj,niech sobie uklada zycie po swojemu ,nie da sie zmusic kogos do tego zeby ciebie kochal i chcial z toba byc,to nie choroba

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2023-06-30 o 14:38
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-30, 13:45   #8
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Z tym, żeby diagnozować komuś choroby psychiczne, bo nie chce ze mną być się jeszcze nie spotkałam.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 13:54   #9
XmasVvir
Przyczajenie
 
Avatar XmasVvir
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 19
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Wydaje mi się, że najlepsze co możesz w takiej sytuacji zrobić to odpuścić. Nie namówisz nikogo na leczenie jeżeli sam tego nie chce. On w tym momencie ma postanowione, że nie chce z tobą być i nieważne czy będziesz go błagać, prosić, przedstawiać mu logiczne argumenty albo mówić rzeczy w stylu "obiecałeś/mieliśmy wspólne plany". A tym bardziej jak będziesz do niego pisać, to będzie o tobie myślał w coraz bardziej negatywny sposób i będzie się czuł przytłoczony.

Po kontekście wiadomości zakładam, że jesteśmy w podobnym wieku. Ze mną tak kiedyś zerwał facet po kilku miesiącach związku, 2 tygodnie po tym jak przygarnęliśmy wspólnie kota z ulicy i mieszkaliśmy razem. Rozmowy nic nie pomagały. Argumenty nie przemawiały. Byłam wrakiem. Przestałam się do niego odzywać i zgadnij co. 2 miesiące później sam zaczął do mnie wypisywać i wróciliśmy do siebie. Ale po 4rech latach związku ja zerwałam właśnie przez takie problemy z niestabilnością. Oszczędź sobie zdrowia psychicznego - nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie żałuję, bo dużo mnie ta relacja nauczyła, ale nie będzie to szczęśliwa relacja na dłuższą metę dopóki on sam nie ogarnie swoich problemów ze sobą - a możliwe, że to nigdy nie nastąpi. Nikt nie ma wpływu na jego leczenie tylko on sam. Ściskam mocno!
XmasVvir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 14:25   #10
kokolins
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 172
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

To może być różnie dobrze ADHD, może być Bordeline, narcyzm albo jeszcze co innego, ale to nie ma znaczenia w tym kontekście. Znaczenie ma to, że ten facet nie chce z Tobą być, natomiast największym problemem wydaje się być to, że to kompletnie do Ciebie nie dociera. Zamiast przyjąć to do wiadomości i zaopiekować się sobą w tej sytuacji, Ty szukasz mu na siłę chorób psychicznych i snujesz wizje, w których niczym anioł z nieba przybędziesz mu z pomocą.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
kokolins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 14:31   #11
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Ten facet to jeden wielki problem, co za różnica dlaczego. Na dodatek cię nie chce. Po co ci on?
Serio chcesz mieć całe życie fleję, która się nie myje, nie je, co chwilę jest bez pracy, wiecznie ma ataki paniki i płaczu?
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-30, 21:26   #12
9d7efb0b31499efa0772d873c6283eaebd15653c_64ab3bf2c5f61
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 199
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Serio chcesz mieć całe życie fleję, która się nie myje, nie je, co chwilę jest bez pracy, wiecznie ma ataki paniki i płaczu?
Życzę trochę więcej empatii w stosunku do osób z problemami psychicznymi.

Niemniej jednak, autorko, Twój partner ewidentnie nie radzi sobie z życiem i codziennością, a w dodatku sprawia, że sama jesteś nieszczęśliwa. Zastanów się, czy dalej chcesz się tak czuć. Nikogo nie uleczysz na siłę.
9d7efb0b31499efa0772d873c6283eaebd15653c_64ab3bf2c5f61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 21:48   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89617531]te wszystkie teksty ze moze za 5 lat ,ze musi odnalesc siebie to sa typowe wymowki kogos kto juz nie wie jak sie ciebie pozbyc
spokojne proby odejscia byly nie akceptowane przez ciebie,zadawalas milion pytan ,nie dopuszczalas do siebie tego co mowi ,w koncu zaczal byc agresywny w swoich wypowiedzial bo widzi ze bycie kulturalnym nic nie daje- ty nadal uczepiona jak rzep psiego ogona

daj mu spokoj,niech sobie uklada zycie po swojemu ,nie da sie zmusic kogos do tego zeby ciebie kochal i chcial z toba byc,to nie choroba[/QUOTE]

Do-kła-dnie.

Autorko, daj mu spokój. On nie chce z Tobą być. Powody nie są ważne. Liczy się efekt, wynik. Nie zmierzaj w stronę bycia upierdliwą stalkerką.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Z tym, żeby diagnozować komuś choroby psychiczne, bo nie chce ze mną być się jeszcze nie spotkałam.
Wydaje mi się, że jednak nie pierwszy raz przewija się na tym forum wątek "on nie chce ze mną być = coś z nim nie tak" i podążanie tropem, że to może choroba lub zaburzenie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 06:45   #14
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

[1=9d7efb0b31499efa0772d87 3c6283eaebd15653c_64ab3bf 2c5f61;89617863]Życzę trochę więcej empatii w stosunku do osób z problemami psychicznymi.



Niemniej jednak, autorko, Twój partner ewidentnie nie radzi sobie z życiem i codziennością, a w dodatku sprawia, że sama jesteś nieszczęśliwa. Zastanów się, czy dalej chcesz się tak czuć. Nikogo nie uleczysz na siłę.[/QUOTE]Nie ma danych, żeby któraś ze stron miała problemy psychiczne.
A nawet jeśli ma, to niczego to nie zmienia. Z osobą z takimi problemami żyje się bardzo ciężko i można z tego wyjść tylko poharatanym.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 06:52   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Nie ma danych, żeby któraś ze stron miała problemy psychiczne.
A nawet jeśli ma, to niczego to nie zmienia. Z osobą z takimi problemami żyje się bardzo ciężko i można z tego wyjść tylko poharatanym.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
To jedno.
A drugie to ze osoba takimi problemami może rzeczywiście nie chcieć być z kimś dłużej, się odkochać, rozmyślić, podjąć decyzję.
I tez trzeba zrozumieć a nie na siłę kogoś do związku ciagnąć.
Nie znaczy nie.
Męskie nie, znaczy tak samo nie, jak kobiece nie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 07:47   #16
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Rozstanie z chłopakiem z ChAD

Będzie prościej gdy zrozumiesz, że nie to nie, a nie być może.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-01 08:47:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.