Czy jest możliwy happy end? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-25, 18:26   #1
chlopakkk255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 1

Czy jest możliwy happy end?


Witam pisze tego posta z racji tego że rozstałem sie z dziewczyną z jej inicjatywy . Bylismy ze soba prawie 3 lata czasu w skrócie na poczatku były motylki bardzo szybkie zakochanie , zachowywaliśmy sie jak rodzina tzw papuszki nierozłączki gdzie jakaś impreza rodzinna tam my , widywaliśmy sie średnio 4 razy w tygodniu . Przez rok było naprawde sielankowo randki wspieranie rozmowy i plany na przyszłość . Potem zrobiłem głupote pisząc z inna dziewczyna pod wpływem alkoholu z którym nie mam problemu i pije bardzo rzadko ona sie o tym dowiedziała i finalnie wybaczyła mi . Po tej sytauacji przy jakieś kłotni ma bardzo wrażliwy charakter bieze wiele do siebie często mi to wypominała . Czasami stałem sie dla niej niestety za surowy czego żałuje , przez ostatnie pół roku dużo pracowałem chciałem do czegos dojśc w zyciu poprostu szybciej zapominajac o rodzinie bo tak ją nazywałem juz ostatnich świąt byliśmy bliscy rozstania bo w kłotni wystrzeliłem żebyśmy sobie zrobili przerwe , mam cieżki charakter i musze nauczyć sie gryźć w język potem ona po tej niepewności wyjechała za granice na wakacje z rodziną , bałem sie że wszystko przemyśli i kopnie mnie w tylek chociaż z drugiej strony liczyłem na to że przemyśli to że pracując robiłem coś po coś . Wróciła z wakacji opiłem sie u niej w rodzinie (nie zrobilem nic glupiego na zasadzie ze komus ublizylem czy ktos mnie ciagnoł do auta ) . Od tej pory postawila mi ultimatum że albo nie bede pił alkoholu albo nie bedziemy chodzic razem na takie eventy i tutaj znowu zadziałało moje ego mowiąc jej że nie bedzie mi mowić co ja mam robić strasznie tego nie lubie ponieważ bylem nauczony od małego że z wiekszościa rzeczy musiałem radzic sobie sam i za tydzień była kolejna impreza tym razem ze strony mojej rodziny poszedłem tam sam bo jak to ona powiedziała wybrałeś picie nie mnie . Po tym całej uroczystości napisala mi ze musimy sie zobaczyć bo ona ze mna zrywa za dużo rzeczy wydarzyło sie zebysmy mogli być razem . Podsumowując wiem ze wiekszość rzeczy zrobiłem źle jestem tego swiadomy i ostatni czas nie był taki jaki być powinien ale w żaden sposób moje uczucia miłość nie osłabla wiem ze jej tez nie . Napisała mi zeby emocje narazie opadly i zebysmy sie pisali ani nie widywali sie . Ja w rozpaczy zaczołem zadawać głupie pytania w zasadzie prosiłem sie o szanse w rozpaczy koniec końców zakceptowałem ten stan rzeczy chociaż cholernie mi z tym ciężko pytając czy nie ma dla nas szans odparła że nie , potem ze może za jakiś czas jesli jesteśmy sobie pisani i żebyśmy zostali przyjaciółmi chociaż czuje ze poprostu to były za duże emocje na deklaracje na chłodno na koniec dodała żebym napisał za kilka dni . Chce o nią zawalczyć bo wiem że to miłość mojego życia nie mowie tak teraz na świeżo tylko tak czuje od długiego czasu . Myślicie że jest na to szansa że odzyskam dziewczyne ? Prosze o porady
chlopakkk255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 07:40   #2
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 498
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 17:58
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 08:08   #3
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

daj spokoj tej papuszce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 08:24   #4
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 384
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Sporo ostatnio tych wątków w stylu "nawaliłem, związek się rozpadł, ale to moja true love, jak ją odzyskać?". Po prostu: nie to nie. Skoro ona miała już dosyć twoich akcji, jawnie ją zlewałeś chociaż mówiła wprost co nie jest w porządku z twojej strony i co ją rani, wybaczyła ci pisanie z obcą laską, to znaczy że w końcu podjęła decyzję (pewnie niełatwą dla niej) i zdecydowała się odejść widząc że nie ma szansy na zmianę. Najpierw robisz jakieś krzywe akcje, a gdy doprowadziłeś do ostateczności przyszło otrzeźwienie. Daj jej spokój i mam nadzieję, że ona też utnie stanowczo kontakt. Tacy zawracający d**ę faceci, którzy nie rozumieją że koniec to koniec i "chcą walczyć o ten związek" są straszni.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 09:41   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 117
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Długo Wam się nie układało, po co to przeciągać? Niech każdy idzie w swoją stronę i dajcie sobie szansę na ułożenie życia z kimś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 10:27   #6
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 498
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 17:58
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 12:26   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy nie pisze ich ta sama osoba
Ba, mam wrażenie, że z połowę wątków tutaj pisze jedna osoba.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-26, 17:04   #8
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 498
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 17:59
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 17:12   #9
kokolins
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 172
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Wydaje mi się, że przekroczyliście pewną granicę, i nawet jeśli do siebie wrócicie, nigdy nie będziesz jej traktować jak "true love", którą podobno jest. Nie zrobiłeś nic w zasadzie, po prostu czekasz, aż jej przejdzie. Na dłuższą metę to się z tego reanimowanie trupa zrobi a nie fajny związek. Popracuj nad sobą, zamiast jej mieszać w głowie.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
kokolins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 22:11   #10
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Po pierwsze: Tak, masz problem z alkoholem, skoro tak się opiłeś, że było jej wstyd za ciebie przed rodziną. W dodatku niby szczęśliwy związek, a ty pod wpływem alkoholu pisałeś z inną dziewczyną, to sorry, ale albo masz słaba głowę (wtedy się nie pije) albo pijesz więcej niż myślisz (i też powinieneś przestać). Ewidentnie masz problem i się nie kontrolujesz, oszukujesz sam siebie tylko.

Po drugie: Nie, ona ci wcale nie wybaczyła, siedziało w niej to i wyciągała przy każdej kłótni.

Ogarnij się najpierw, wydoroślej, wtedy się bierz za kolejne związki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-27, 21:25   #11
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89635185]Po pierwsze: Tak, masz problem z alkoholem, skoro tak się opiłeś, że było jej wstyd za ciebie przed rodziną. W dodatku niby szczęśliwy związek, a ty pod wpływem alkoholu pisałeś z inną dziewczyną, to sorry, ale albo masz słaba głowę (wtedy się nie pije) albo pijesz więcej niż myślisz (i też powinieneś przestać). Ewidentnie masz problem i się nie kontrolujesz, oszukujesz sam siebie tylko.

Po drugie: Nie, ona ci wcale nie wybaczyła, siedziało w niej to i wyciągała przy każdej kłótni.

Ogarnij się najpierw, wydoroślej, wtedy się bierz za kolejne związki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nic dodać i nic ująć.
Zostaw tę dziewczynę i zajmij się pierw sobą, bo ewidentnie warto by było popracować nad sobą.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-29, 08:31   #12
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Oby nie. Pijaczek, do tego pisanie z inną laską, kłótnie, jakieś gadanie "zróbmy sobie przerwę", olewanie jej przez pracoholizm...
Po co komu taki facet? Daj jej spokój, zmarnowała już 3 lata.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 14:33   #13
xyz1180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Hejka.

Mam wiele mysli jesli chodzi o pewnego faceta.Byl polowicznie obojetny i polowicznie zainteresowany mna do momentu w ktorym mnie zobaczyl,po zobaczeniu mnie jego zainteresowanie uroslo do potegi n-tej,pisze do mnie bardzo duzo itp,ale co mam myslec o tym,ze podczas tego pisania do mnie jest rowniez aktywny na tinderze,czy to wporzadku jesli jest mna zainteresowany i tak bardzo mu sie podobam? czy oznacza to ze szuka innych opcji?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

dodam ze tindera znalazla kolezanka
xyz1180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 14:35   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Cytat:
Napisane przez xyz1180 Pokaż wiadomość
Hejka.

Mam wiele mysli jesli chodzi o pewnego faceta.Byl polowicznie obojetny i polowicznie zainteresowany mna do momentu w ktorym mnie zobaczyl,po zobaczeniu mnie jego zainteresowanie uroslo do potegi n-tej,pisze do mnie bardzo duzo itp,ale co mam myslec o tym,ze podczas tego pisania do mnie jest rowniez aktywny na tinderze,czy to wporzadku jesli jest mna zainteresowany i tak bardzo mu sie podobam? czy oznacza to ze szuka innych opcji?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

dodam ze tindera znalazla kolezanka
Na ilu spotkaniach-randkach byliście?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 15:25   #15
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Czy jest możliwy happy end?

Cytat:
Napisane przez xyz1180 Pokaż wiadomość
Hejka.

Mam wiele mysli jesli chodzi o pewnego faceta.Byl polowicznie obojetny i polowicznie zainteresowany mna do momentu w ktorym mnie zobaczyl,po zobaczeniu mnie jego zainteresowanie uroslo do potegi n-tej,pisze do mnie bardzo duzo itp,ale co mam myslec o tym,ze podczas tego pisania do mnie jest rowniez aktywny na tinderze,czy to wporzadku jesli jest mna zainteresowany i tak bardzo mu sie podobam? czy oznacza to ze szuka innych opcji?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

dodam ze tindera znalazla kolezanka
A jesteście w jakiejs faktycznej relacji w ogóle? To, że ktoś z tobą pisze raczej nie sprawia, że jest pewien czy coś z tego wypali.
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 16:25:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.