Dwa miesiace- pomozcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 17:10   #1
monia_listopadowa
Przyczajenie
 
Avatar monia_listopadowa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4

Dwa miesiace- pomozcie!


Witam Wizazanki
Mam dwa miesiace, zeby schudnac. Dosc juz mam extra diet po ktorych extra sie tyje. Chce zdrowo. Mam dwa miesiace, potem bedzie kontynuacja, ale przez te dwa miesiace CHCE cudow.
Dwa miesiace do piekna. Co polecacie?

Opisze sie troche: ucze sie w liceum, za w-f'em nie przepadam, ale sama sobie lubie czasem pobiagac, pocwiczyc..tylko musi mi sie chciec Lubie slodycze i to jest moj problem..duzy problem. Mam 17 lat. A 'jedzenie' szczegolnie mi sie wlacza przed okresem. Wtedy calymi dniami potrafie siedziec itylkojesc. Mam 164cm wzrostu i waze 60kg. Zle sie z tym czuje.

To tyle. Teraz Wasze rady
__________________
byle do listopada..
monia_listopadowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:36   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dwa miesiace- pomozcie!

Przede wszystkim dużo ruchu No i niestety przydałaby się regularność, jeśli chodzi o aktywnośc fizyczną. Tylko regularnie uprawiane ćwiczenia dają jakieś widoczne efekty Może basen, siłownia, albo... skakanka

Słodycze potrafią przyspożyć dużo kłopotu. Nie da się ukryć, że jeśli chcesz schudnąć to musisz zredukować ich spożywanie do minimum Nie wiem ile jesz dziennie słodyczy, ale ogranicz ich spożywanie Staraj się jeść zdrowe i urozmaicone posiłki. Ogranicz węglowodany proste (znaczy słodycze, produkty z mąki pszennej) unikaj fast foodów i napoi słodzonych. Staraj się jeść często ale mniejsze porcje i rób przerwy między posiłkami 3 godzinne tak ,aby organizm miał czas aby poprzedni posiłek strawić. Staraj się nie jeść przed snem (tak z 2-3 godzinki)
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.