Kocham go i nienawidze..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-14, 09:46   #1
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616

Kocham go i nienawidze.....


Tak sobie pisze, bo chyba musze sie wygadac....Sorki za zaśmiecanie Wizażu ale muszę czymś zajac mysli i rece, zeby nie zacząć ryczeć ( a nie mogę bo w robocie jestem... ). Ostatnio coś mi sie nie układa z moim męzem....jesteśmy ze sobą 12 lat w tym 4 małżeństwem...za soba mamy drogą tak kręta jak długą ale zawsze dochodziliśmy do wniosku jak z piosenki "trudno tak, razem byc nam ze soba, bez siebie nie jest lzej...". A mam dziś dola niemozliwego z powodu takiego, ze wczoraj zapomniał o moich urodzinach...niestety w zeszłym roku było tak samo... Miałam tego nie robić i cierpliwie czekać aż wreszcie sie zreflektuje i chociaz zyczenia złoży ale wieczorem nie wytrzymałam i "poskarzyłam" się.....powiedział mi, ze "on nie żyje datami".....przykre, gdy najukochańsza twemu sercu osoba zapomina o "głupich" datach... dzis zapytał co chce dostac od niego w prezencie...a ze ja dziś jestem wuklan emocji i nerwow odpowiedziałam mu, ze nie chce od niego nic. Mało tego, odpowiedziałam mu, ze jezeli kupi mi cokolwiek to "wywale to do śmietnika"...wiem, zachowałam sie jak świnia ale jest mi tak przykro, że rozgoryczenie odbiera mi rozum i ogłade w zachowaniu.....
no i tak sobie paplam tu , na tym Wizażu.....by nie wyzywać sie na współpracownikach, by nie płakac......sorki za użalanie sie nad soba....Wy i tak macie dość swoich problemów.....
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:06   #2
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Kochana,wizaż po to jest by słuchać naszego użalania(mojego też...) A my jesteśmy po to,żeby Ci pomóc i pocieszyć
Człowiek w nerwach robi i mówi różne rzeczy,więc nie obwiniaj się.No cóż,ludzie zapominają o datach i Twoj mąż nie jest pierwszy ani ostatni...niestety
I mam taki mały pomysł,żeby już nie zapominał :napewno ma komórkę,wieć zapisz mu w kalendarzu,ważniejsze wydarzenia(z alarmem).Wtedy nie zapomni Trzeba sobie jakoś pomagać
A prezent jak Ci dzisiaj da,to przyjmij Co ci zależy....
I nie zamartwiaj się tak,złość piękności szkodzi
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:11   #3
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

wiem co czujesz, bo mój exTŻ 5 razy z rzędu zapomniał o moich imieninach. Lepsze-znając go- dwa, trzy dni wcześniej bezczelnie mu o tej dacie przypominałam. Oburzał sie wtedy i mówił, że NIE ZAPOMNI!! a potem był zonk.
Eh, taki typ faceta.
najgorsze jest to, ze my się zawsze starasmy, latamy po sklepach, denerwujemy czy prezent się spodoba..
Napisz męzowi sms-a że ma szansę się ładnie "wybielić" dzieki jakiejś ciekawej niespodziance
a w ogóle to wszystkiego najnajnalepszego z okazji urodzin
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:41   #4
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Najpierw wszystkiego naj!

A teraz do rzeczy - może rzeczywiście to taki typ faceta, który czasem zapomina nawet o własnych urodzinach!? Może następnym razem (w przyszłym roku) kup duuuży kalendarz i pozaznaczaj na nim ważne dla was daty - np. urodziny, imienimy, rocznice?
Ja myślę, że twój TŻ zrobił to nienaumyślnie, daj mu szansę się zrehabilitować... ale przede wszystkim powiedz mu szczerze, że to cię zabolało!
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:30   #5
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Kochane !!!! dziękuje Wam bardzo za życzenia i za słowa pocieszenia.....tak bardzo mi są one potrzebne......
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:36   #6
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Thumbs up Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Wiesz co....to czesto sie zdarza...najgorsze jest to..ze zawsze jak zapomna to mowia...''kochanie....nie mam glowy do dat...tacy sa faceci'', albo ''za rok na pewno nie zapomne...(ale zapomni)''...ciekawe jakby sie poczul jakbys ty zapomniala o jego swiecie..ja tak wyleczylam mojego TZ z zapominania o waznych datach ...wiem ze to jest okropne...ale naprawde to dziala. strasznie go to zabolalo i zrozumial ze wcale to nie jest mile jak ktos zapomina o Twoim swiecie....teraz juz tego nie robi!!!
trzymaj sie...nie rycz...i zarzycz sobie naprawde drroooogggiii prezent...chcociaz tyle z tego miej...buzaiczki
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:46   #7
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

wiesz co Wikakika, ja myślę, ze mój TŻ jest "typem niereformowalnym". Nie dam sobie głowy uciać, ale myślę, ze nie zrobiłoby na nim wrazenia gdybym to JA zapomniała o JEGO urodzinach.... a co do drogiego prezentu....na moje nieszczęscie jestem cholernie honorowa.... no i jak tu ze mna żyć ??????? hihihihihihi
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 12:53   #8
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Talking Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Wiem ze jestem okropna...ale moze jakas mala kara???W koncu jezeli rozmowa go nie zmieni...a takze to ze ty zapomnisz o jego urodzinach...hm?????facet jest typem dziecka....wiec moze trzeba byc cos mu zabrac zeby sie poprawil????Przemysl to.... ....ale twoj maz dalby mi popalic gdyby wiedzial do czego Cie namawiam.. .hihihi

Ale nie zostawiaj tego tak...bo za rok...bedzie to samo..
a tak na marginesie...wszystkiego naj...naj
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:03   #9
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Dziekuję Kochanie za zyczenia z tymi życzeniami urodzinowymi jest tak, ze to już drugi rok z rzędu o nich zapomina.... w zeszłym roku jakoś to przebolałam, bo w końcu każdy jest tylko człowiekiem, zdarzyć sie moze każdemu.......wiec myślałam, ze tym razem to facet zrobi wszystko jak należy....alez ja byłam naiwna....na życzenia w przyszłym roku to juz nawet nie licze ( jesli oczywiście do tego czasu szlak mnie nie trafi i z nim wytrzymam .... ). Jest mi po prostu przykro, ze tak sie zachował !!!! To fakt, ma nature dzieciaka, im bardziej jestem dla niego "niedobra" tym jest lepiej........i kto tu jest stuknięty ????
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:38   #10
coconutka
Raczkowanie
 
Avatar coconutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 192
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Mnie tez bylo przykro jak moj ex TZ zapominal o datach ale jesli by zdarzylo mi sie to pare razy z rzedu to bym z nim szczerze porozmawiala.Nic nie kosztuja mile slowa a prezent przeciez nie jest konieczny aczkolwiek miloby bylo cos dostac od TZta.Mysle,ze powinnas na spokojnie pogadac z mezem i powiedziec mu co Ci "lezy na watrobie" i,ze jest Ci przykro jesli zapomina o urodzinach i innych waznych datach.

Trzymaj sie i wszystkiego NAJ NAJ z okazji Urodzin
coconutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:50   #11
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Dzięki Coconutka już przerabialismy temat "pamietania ważnych dat" chyba ze sto razy.....moze sto pierwszy coś pomoże ale to juz nie dzisiaj....jestem za bardzo wkurzona
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 13:52   #12
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

a poza tym to brak zyczen jest tylko jednym z wielu problemów, z powodu których zebrało mi się na lamenty..........
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:02   #13
coconutka
Raczkowanie
 
Avatar coconutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 192
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Wszystko sie w tobie gotuje.Rozumiem bo sama nieraz tak mialam i jakas mala sprawa powodowalo,ze wylatywalo wszystko ze mnie jak z procy.Musisz dac upust zlosci.Mnie np.pomagalo przejscie sie po sklepach,centrum handlowym takie nic a mysli byly zajete czyms innym.Oczywiscie jesli czas na to pozwalal.Najgorzej to rozmawiac ze soba jesli to wszystko "siedzi" w tobie.Ja tez to przerabialam.Takze radzie najpierw troszke wrzucic na luz(wiem,ze ciezko) i uspokoic a potem stanac oko w oko z mezem.
coconutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:13   #14
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Kochana nie widzę nic niestosownego w Twoich reakcjach. Poczułaś się tak zraniona,że Twoje odczucia są jak najbardziej na miejscu. Co do męża to myślę, że jednak jest mu głupio, może niech sobie jakiś alarm w tel.ustawi czy co?? Niektórzy rzeczywiście tacy są i nie robią tego specjalnie. Takie rzeczy też wynosi sie z domu. Myślę, ze pomimo tego jak bardzo jest Ci smutno, to on jednak nie chciał Cię ranić.....Trzymaj się ..aaa spóźnione ,ale szczere WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i wiele uśmiechu na buzi!
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:24   #15
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

musze powiedzieć, że Wasze zdanie wiele dla mnie znaczy i powoli się uspokajam....... ale powiem szczerze, nie wiem co teraz musiałby zrobić , ze by mnie "ugłaskać"..........: D
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:00   #16
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

gdybym mojemu TZ nie zapisala daty moich urodzin w komorce z alarmem z tygodniowym wyprzedzeniem to on by nigdy nie pamietal,to moj TZ,i widze ze nie tylko moj,wiem jakbym ja sie cxzula gdyby najwazniejsza osoba w moim zyciu zapomniala o moich urodzinach,dla mnie to wazna data.
Proponuje sie nie za dlugo gniewac, i co roku przypominac kiedy sa twoje urodzinki-unikniesz rozczarowania

Wszystkiego naj najlepszego!!!!
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 15:46   #17
nadie4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

w naszym związku oboje zapominamy o swoich urodzinach :p i zawsze mamy do siebie pretensje chociaz to takie normalne...
nadie4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 18:52   #18
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Oj my to nie mamy dobrej pamięci do dat . Radze spisać najważniejsze daty i powiesić na lodówce
__________________
http://www.foto1.biz <-moje fotki z podróży
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 21:04   #19
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Moj mezulek to moze o urodzinach pamieta....(troszeczke z moja pomoca... )Ale za to swiat typu Walentynki,czy Dzien Kobiet.....niestety nie Czasami mi przykro,kiedy kumpelki chwala sie co im ukochany podarowal lub czym zaskoczyl...Ale coz....kwestia przyzwyczajenia
vichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 21:16   #20
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

U mnie jest odwrotnie xD to własnie on o wszystkim pamięta..a ja się wtedy czuje okropnie kiedy on nagle przynosi mi kwiatek i mowi: dziś to dokładnie XX miesięcy jak się poznaliśmy/ jak pierwszy raz powiedzialaś mi..itp itd....

ojj jak ja sie czuje wtedy okropnie, bo po prostu nie mam pamięci do dat
popatrz na to z tej strony, może jemu też jest głupio...
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 21:57   #21
VeronikaV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 12
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Niektorzy faceci sa niestety niereformowalni. Wiem z poprzednich, na szczescie nie obecnych doswiadczen
Ale popieram pomysl z wpisaniem dat do komorki TZ i ... koniec z wymowkami
A poza tym wszystkiego naj
VeronikaV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 13:42   #22
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Hmmm... nie rozumiem - zapisać mu w komórce? czyli grzebać w jego kalendarzu w telefonie? to chyba trochę nie za bardzo...
Mój TŻ bardzo często zapomina o okazjach, mi zresztą też się zdarza, ale nie robimy z tego tragedii. Ja zazwyczaj o swoich mu przypominam parę dni wcześniej, zazwyczaj mówiąc co chciałabym dostać na niespodziankach mi nie zależy, zazwyczaj takie okazje są dla nas pretekstem, żeby kupić coś na co mamy ochotę, ale normalnie szkoda pieniędzy, albo iść w jakieś fajne miejsce, gdzie kiedy indziej nie ma czasu
I wcale nie uważam, że to że facet nie pamięta oznacza lekceważenie czy coś, po prostu dla facetów daty nie mają takiego znaczenia jak dla kobiet i tyle, musimy to zaakceptować! litości, wspólne życie nie kończy się na urodzinach, rocznicach itd. Chyba ważniejsze jest okazywanie uczuć na co dzień a nie od święta...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 14:22   #23
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

ma75.....właśnie tu jest problem.......rzadko kiedy okazuje uczucia i o nich mówi...wiec tym bardziej w dniach ważnych dla drugiej osoby mógłby się "wysilić"....poza tym nigdy wcześniej mu sie to nie zdarzało........a to chyba daje do myślenia....
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 11:12   #24
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Ale naprawde wszyscy mężczyźni nie mają pamięci do dat .... ja z moim TZ-tem porozmawiałam i w sumie to zapisał sobie i mase przypomnień ustawił w komórce i na kompie ... wiec moze nie zapomi ... ale gorzej jak je przez przypadek usunie noo wiem że kobiety do tego bardziej emocjonalnie podchodzą ... ale dla mężczyzn daty są naprawde nieistotne .
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 10:37   #25
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

To rzeczywiście nieprzyjemna sytuacja. Powiem szczerze, nigdy nie zdarzyło mi się to, ale jak czytam opinie wiżażanek to widać, że to częsty problem.
Przykre jest gdy najbliższa Ci osoba zapomina o urodzinach, imieninach.
Biorąc pod uwagę, że ja zawsze angażuję się w takie akcje, czyli myślę, kombinuję, utrzymuję w tajemnicy, kupuję coś o czym marzył- w miarę możliwości. Przyznam szczerze, ze nie miałam takiej sytuacji, ale nie miałam też tak, aby ktoś odwzajemnił moje starania, abym dostała coś z co sprawiło by mi dużą radość.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 15:50   #26
Filip_inka
Raczkowanie
 
Avatar Filip_inka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: różnie:)
Wiadomości: 178
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

ah...ja maialam tak samo ale z imieninami przysiegalam sobie ze nie odezwe sie slowem i sprawdze czy bedzie pamietal...ale neistety spotkalam kolezanke i wyskoczyla z zyczeniami przy nim...i wtedy on wyskoczyl nagle ze wiedzial ze mial zrobic niespodzianke...wieczorem , powiedzilam ze ok ze wierze ale qrde zadej niespodzianki nie bylo:P

to tylko glupie imieniny byly i nie mam zalu do niego...bo dzien po imieninach mielismy sowja mala rocznice:P

mam zal do przyjaciol znajomych bylo ich wielu a jedna pamietala szkoda:/
__________________
Lubiła tańczyć pełna radości tak...
Ciagłe goniła wiatr...
Spragniona życia wciaż, zawsze gubiła coś...
Nie chciała nic...
Filip_inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:21   #27
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Kocham go i nienawidze.....

Skad ja to znam faceci pamietaja o datach na ogol na poczatku zwiazku i kiedy chca sie podlizac ja mysle ze dobrze ze pokazalas ze jest Ci z tym zle! po co masz sie denerwowac i czuc zawiedziona? niech sie nauczy a co ! a jak nie to niech sobie ustawi przypomnienie w komie i juz
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.