Praca w Housie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 16:34   #1
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660

Praca w Housie


Czy może ktoś z Was tam pracuje? Lub Wasz znajomy. Zaczynam studia zaoczne i chciałabym się tam załapać, możecie coś podpowiedzieć?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:32   #2
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Praca w Housie

ja tam nie pracuje ale bardzo lubie te sklepy (tzn. house, cropp, deep, itp) muzyka, klimat i sprzedawcy
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:36   #3
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez zuzek9 Pokaż wiadomość
ja tam nie pracuje ale bardzo lubie te sklepy (tzn. house, cropp, deep, itp) muzyka, klimat i sprzedawcy
Kurcze nie znam sklepu deep weszłam na stronkę i mi się podoba, ale na całe województwo małopolskie jest tylko jeden ich sklep w Nowym Sączu
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 17:50   #4
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Kurcze nie znam sklepu deep weszłam na stronkę i mi się podoba, ale na całe województwo małopolskie jest tylko jeden ich sklep w Nowym Sączu
hmmm... to szkoda a moze poprostu tylko na stronce nie pisze adresu :P a tak to jest jakis
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 21:41   #5
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Praca w Housie

hmm kurcze to mnie zraziłaś:/ a o jakim mieście mówisz? w tej ofercie pracy jest zaznaczone, że trzeba miec zdolnosci plastyczne(pewnie do dekorowania)i takie tam inne...
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:09   #6
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Praca w Housie

najpierw złóż podanie, a jak Ci odpowiedza to dopiero wtedy zacznijs ie głowić. po co za wczasu sie martwić i gdybać skoro nie wiesz nawet czy Cie zatrudnią
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:11   #7
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Praca w Housie

już złożyłam, ale nie jest powiedziane że sie nawet odezwą.
jestem tylko kobietą-lubię sie martwić na zapas
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 09:49   #8
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Praca w Housie

Jeśli nie przeszkadza Ci rąbiąca cały dzień dosyć głośna i szybka muzyka, to możesz spróbować W Housie jest system sprzedaży "numerkowej", jak to nazywam - musisz sama sobie łapać klientów (stąd nie przepadam za sklepami, gdzie od wejścia rzucają się na ciebie sprzedawcy ) i każdy z nich wędruje potem na twoje "konto". Jeśli masz talent do sprzedaży, jesteś odważna i odpowiada Ci taki system- działaj
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 09:42   #9
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Praca w Housie

Miałam na myśli Katowice ale myśle że miasto nie ma znaczenia po prostu taki system pracy.Oczywiście ktoś pracuje w ich sklepach i jest zadowolony ale ogromna "fala" odchodzących (bardzo niezadowolonych) pracowników daje do myślenia.W dodatku odchodzą nie tylko sprzedawcy ale też kierownicy sklepów i kierownicy regionalni.Pozdrawiam i życze powodzenia.
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 10:52   #10
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Kurcze nie znam sklepu deep weszłam na stronkę i mi się podoba, ale na całe województwo małopolskie jest tylko jeden ich sklep w Nowym Sączu
Deep jest też chyba w Silesii w Katowicach o ile się nie mylę
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 11:09   #11
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez aga.vip022 Pokaż wiadomość
Deep jest też chyba w Silesii w Katowicach o ile się nie mylę
w silesii jest na pewno.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 11:17   #12
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Praca w Housie

deep ma bardzo fajne rzeczy
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:22   #13
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Jeśli nie przeszkadza Ci rąbiąca cały dzień dosyć głośna i szybka muzyka, to możesz spróbować W Housie jest system sprzedaży "numerkowej", jak to nazywam - musisz sama sobie łapać klientów (stąd nie przepadam za sklepami, gdzie od wejścia rzucają się na ciebie sprzedawcy ) i każdy z nich wędruje potem na twoje "konto". Jeśli masz talent do sprzedaży, jesteś odważna i odpowiada Ci taki system- działaj

Moja siostra pracuje w Housie (wcześniej w Reporterze) i o niczym takim nie słyszała.
Jest zadowolona, choć rzeczywiście często musi zmieniać wystawę, układać ubrania, zamieść sklep, itp. No i zasada, że nawet na chwilę nie może usiąść (stąd brak jakiegokolwiek krzesła w całym sklepie).
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:48   #14
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Praca w Housie

co nie moze usiąsc???
jakie chore...............
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:55   #15
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
co nie moze usiąsc???
jakie chore...............

U mojej siostry w sklepie tak jest.
Szef twierdzi, ze nie może być takiej sytuacji, że klient wchodzi do sklepu, a ekspedientki sobie siedzą.
Trzeba być wciąż na stojąco i z uśmiechem na ustach ciężko jest też z jedzeniem czegokolwiek, bo w sklepie na ogół ruch duży.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 17:10   #16
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Praca w Housie

fakt, dopiero teraz kojaze , bo jak takm wchodze to nigdy nie siedza, tylko stoja

ale i tak glupi wymóg
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 21:51   #17
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Praca w Housie

Ja jestem ciekawa ile godzin dziennie się pracuje i w jakich godzinach ta praca się odbywa - czy są np. dwie zmiany, czy stoi się od rana do wieczora
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 12:09   #18
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa ile godzin dziennie się pracuje i w jakich godzinach ta praca się odbywa - czy są np. dwie zmiany, czy stoi się od rana do wieczora

Jeśli nikt nie odpowie wcześniej, to zapytam przy okazji siostrę, jak to jest
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 12:56   #19
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Praca w Housie

Mnie się wydaje, że w sklepach typu Reporter czy House itp itd nie za zmiennego systemu czasu pracy, bo kiedy tylko tak się zjawie to zawsze są te same ekspedientki. Fakt tez , że nigdy nie zauwazyłam tam żadnego krzesła itp i oczywiście Panie atakują juz na wejściu w celu prowizji dla siebie. Dodam też, że rzadko potrzebują tam stuentek (także tych z zaocznych), gdyz wciąż trzeba a to zwalniac na sesje, poprawki, zajęcia a przeciez np taki Reserver jest czynny cały tydzien włącznie z niedzielą. Ja starając się o pracę w tych sklepach od razu dostałam odmowne za to, że jestm studentką
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 20:51   #20
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez slonce00 Pokaż wiadomość
Ja starając się o pracę w tych sklepach od razu dostałam odmowne za to, że jestm studentką
To dziwne, bo w Re pracuje dużo osób, które jednocześnie studiują. Tak układa się grafik, żeby każdemu pasowało, jeśli ktoś nie może rano- dostaje zmianę popołudniową, jeśli nie może w weekend, to ma więcej godzin w ciągu tygodnia itd. Oczywiście dużo zależy od wyrozumiałego szefa, ale w obu sklepach Reserved, jakie znam, nie ma problemu z zatrudnianiem studentów. Chyba, że masz taki nawał zajęć na studiach, że mogłabyś pracować tylko parę godzin tygodniowo- wtedy jest zrozumiałe, że pracodawcy nie będzie się opłacać zatrudnienie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:26   #21
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
To dziwne, bo w Re pracuje dużo osób, które jednocześnie studiują. Tak układa się grafik, żeby każdemu pasowało, jeśli ktoś nie może rano- dostaje zmianę popołudniową, jeśli nie może w weekend, to ma więcej godzin w ciągu tygodnia itd. Oczywiście dużo zależy od wyrozumiałego szefa, ale w obu sklepach Reserved, jakie znam, nie ma problemu z zatrudnianiem studentów. Chyba, że masz taki nawał zajęć na studiach, że mogłabyś pracować tylko parę godzin tygodniowo- wtedy jest zrozumiałe, że pracodawcy nie będzie się opłacać zatrudnienie
Hmm aż takiego nawału nie mam, ale zajęcia mam w każdy weekend or nara do wieczora a przecież ja w weekendy któres tez bym musiala pracować, z tej racji nie mogli mnie zatrudnić Może rzeczywiście tak jest tylko u mnie.

Akurat dzisiaj jak przechodziłam wieczorkiem to na reserved było ogłoszenie zatrudnimy..... oprócz studentów wrrr
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:33   #22
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Praca w Housie

To ja wam mogę powiedzieć jak to wygląda w orsay'u i trollu. Fakt, usiaść nie można , oprzeć o ladę przy kasie też niezbyt. Ja pracując 10 lub 12 godzin mialam 15 min przerwy. Należą się 2 dni wolnego w tygodniu ale liczyć na wolny weekend nie było co (ja pracowałam w jednym z tych sklepów w wakacje). Z tego co wam jeszcze mogę powiedzieć to to, że krzywo patrzą na studentów dziennych bo wiadomo plan zajęć ciężko pogodzić z 10 czy 12 godzinną pracą. Tyle z mojej strony
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 08:17   #23
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez kajtecek Pokaż wiadomość
Pracuję wfirmie odzieżowej do której przechodzi wiele osób które kiedyś pracowały w Housie.Nie słyszałam ani jednej dobrej opinii na temat tej firmy Robisz mnóstwo rzeczy które nie powinnaś np. jesteś sprzedawca a jak trzeba to jednocześnie dekoratorem, kierownikiem oczywiście za pensję sprzedawcy.Wypracowujesz nadgodziny, które nie są ci płacone Do tego nieciekawa atmosferapomiedzy kierownikami a podwładnymi.
Zresztą to nie jedyny znany mi przypadek polskiej firmy odzieżowej która niewłaściwie traktuje pracowników
Szkoda że takie sytuacje wciąż mają miejsce
Więc jeśli mogę doradzić to lepiej trzymać sie od nich z daleka na szczeście pracy w butikach nie brakuje.Pozdrawiam
tez tak słyszałam i tak jest, koleżanka tam pracuje ,podobno nic ciekawego :?
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 14:20   #24
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Praca w Housie

a ciekawe jak oni daja prowizje od sperzdazy, jak ja przydzielają. ktos stoi w kącie i liczy kto ile złowił klientow?albo szefo sledzi nagrania z kamery i patrzy? czy co a powiedzcie, ile sie mniej wiecej zarabia w takich sklepach?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 14:26   #25
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
a ciekawe jak oni daja prowizje od sperzdazy, jak ja przydzielają. ktos stoi w kącie i liczy kto ile złowił klientow?albo szefo sledzi nagrania z kamery i patrzy? czy co a powiedzcie, ile sie mniej wiecej zarabia w takich sklepach?
Z tego co ja kiedyś zauważyłam to jak kupowałam dwie pary rybaczek, a wcześniej je mierzyłam to obskakiwała mnie jedna "sprzedawczyni" - tzn. przynosiła mi różne rozmiary i fasony do przymierzalni - i jak się już zdecydowałam to podeszła ze mną do kasy i sobie w zeszycie coś zapisała - podejrzewam, że właśnie to, ze mnie "złowiła" na te 129 zł.

Podobną rzecz zaobserwowałam jak byłam z bratem w Adidasie i kupował bluzę, chłopak nas obskakiwał, a gdy zdecydowaliśmy się na zakup on podszedł do kasy i powiedział temu przy kasie żeby mu zaznaczył: bluza+cena.


Ale to nieskładnie napisałam
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:05   #26
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Z tego co ja kiedyś zauważyłam to jak kupowałam dwie pary rybaczek, a wcześniej je mierzyłam to obskakiwała mnie jedna "sprzedawczyni" - tzn. przynosiła mi różne rozmiary i fasony do przymierzalni - i jak się już zdecydowałam to podeszła ze mną do kasy i sobie w zeszycie coś zapisała - podejrzewam, że właśnie to, ze mnie "złowiła" na te 129 zł.

Podobną rzecz zaobserwowałam jak byłam z bratem w Adidasie i kupował bluzę, chłopak nas obskakiwał, a gdy zdecydowaliśmy się na zakup on podszedł do kasy i powiedział temu przy kasie żeby mu zaznaczył: bluza+cena.


Ale to nieskładnie napisałam
Niezbyt to profesjonalne, kierownik powinien zwracać uwagę sprzedawcy, żeby robił to dyskretnie, bo żaden klient nie lubi czuć się jak kolejny "numerek" na koncie sprzedawcy Generalnie jest tak, że każdy sprzedawca ma swój numer na liście. Gdy klient podchodzi do kasy, kasjer ma za zadanie zaznaczyć w komputerze odpowiedni numerek- klient o tym zwykle nie wie, bo sprzedawca nie krzyczy z drugiego końca sklepu: "to mój klient, mam numer czterdzieści pięć" Dodatkowo każdy sprzedawca musi wyrobić dzienny utarg- jeden ma mniej, drugi więcej. Mam nadzieję, że nie zdradzam super ważnych informacji
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:18   #27
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dodatkowo każdy sprzedawca musi wyrobić dzienny utarg- jeden ma mniej, drugi więcej. Mam nadzieję, że nie zdradzam super ważnych informacji
a tak z ciekawosci ok. ile dziennie musza wyrobic?
bo ja pracuje w sklepie gdzie niczego wyrabiac nie musze, ale zapisywac sprzedawane rzeczy owszem...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:31   #28
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Praca w Housie

lain, zabij, ale nie pamiętam kilka tysięcy na pewno, początkujący mają zwykle mniej, a lepsi więcej( żeby z każdego wyssać maksimum sił ), duży salon ma też większy plan dzienny.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:52   #29
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Praca w Housie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Niezbyt to profesjonalne, kierownik powinien zwracać uwagę sprzedawcy, żeby robił to dyskretnie, bo żaden klient nie lubi czuć się jak kolejny "numerek" na koncie sprzedawcy Generalnie jest tak, że każdy sprzedawca ma swój numer na liście. Gdy klient podchodzi do kasy, kasjer ma za zadanie zaznaczyć w komputerze odpowiedni numerek- klient o tym zwykle nie wie, bo sprzedawca nie krzyczy z drugiego końca sklepu: "to mój klient, mam numer czterdzieści pięć" Dodatkowo każdy sprzedawca musi wyrobić dzienny utarg- jeden ma mniej, drugi więcej. Mam nadzieję, że nie zdradzam super ważnych informacji
No tak zgadzam się, że to powinno przebiegać dyskretnie, ale niestety nie zawsze tak jest i często to można zauważyć i dla klienta rzeczywiście to może być trochę nieprzyjemne. Dowiadujemy się, że "skakano" przy nas dla "wpisu".
Po takim czymś (tym wpisie) ten przemiły sprzedawca odrazu znika.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:56   #30
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Praca w Housie

Ja pracując 10 lub 12 godzin mialam 15 min przerwy.


Nie wyobrażam sobie pracować tyle godzin i mieć tylko 15-minutowa przerwe.W mojej pracy na 8 godzin pracy przysługuje przerwa godzinna najczęściej rozbita na 20 i 40 minut.W dodatku stać przez tyle godzin-to musi być naprawdę męczące i to" łowienie" klientów w niektórych sklepach.....Te niektóre zasady są do bani
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-26 18:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.