DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-16, 11:22   #1
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821

DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)


Witam

Szukam dobrych fryzjerów w tych dwóch miejscowościach (Grudziądz, Bydgoszcz). Mieszkam niedaleko Grudziądza, ale często jestem w Bydgoszczy, więc nie ma żadnej różnicy. Po ostatnim powrocie z salonu u mnie (tylko u podcięcia :/) byłam wściekła, więc rozpaczliwie poszukuję jakiegoś nowego miejsca, gdzie mogę zająć się swoimi włosami.

BŁAGAM, POMÓŻCIE!
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:18   #2
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 19:59   #3
alissja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 25
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

polecam lovely look w Auchanie - Bydgoszcz... nie wiem, czy tam juz byłas, ale jeżeli nie - to warto pofatygowac się i dotrzeć tam ja bynajmniej jestem zadowolona
alissja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 22:27   #4
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez alissja Pokaż wiadomość
polecam lovely look w Auchanie - Bydgoszcz... nie wiem, czy tam juz byłas, ale jeżeli nie - to warto pofatygowac się i dotrzeć tam ja bynajmniej jestem zadowolona
skoro polecasz, to pewnie tam zajrze. a w Bydgoszczy nie bylam jeszcze u zadnego fryzjera - caly czas chodzilam do tego samego salonu w mojej miejscowosci, ale po ostatnim razie, kiedy dostala mnie w rece jedna z praktykantek, zrazilam sie do tego miejsca juz chyba nieodwracalnie.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 12:35   #5
AgaR_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 51
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

cześć!!
polecam fryzjerkę Karolinę Skrzeszewską która ma salon na ul. Pomorskiej w Bydgoszczy - to jest w samym centrum, od ul. Gdańskiej. Zawsze czeszę się u niej i jestem zadowolna. ceny umiarkowane
jest jeszcze na ul Gdańskiej swietny ALE DROGI NIESTETY salon mistrzyni świata w tym fachu - Joanny Zaremby -Wanczury, również polecam

pozdrawiam
__________________
agucha
AgaR_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 13:59   #6
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez AgaR_20 Pokaż wiadomość
cześć!!
polecam fryzjerkę Karolinę Skrzeszewską która ma salon na ul. Pomorskiej w Bydgoszczy - to jest w samym centrum, od ul. Gdańskiej. Zawsze czeszę się u niej i jestem zadowolna. ceny umiarkowane
umiarkowane, tzn. jakie mniej wiecej? jesli juz, to wybralabym sie do podciecia o kilka, kilkanascie centymetrow. ile by za to wziela?
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 14:07   #7
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Salon mistrzyni specjalizuje sie w farbowaniu wlosow a nie koniecznie w cięciu. Chodzilam do P. Zaremby przez jakis okres czasu, jednak nie zawsze wychodzilam zadowolona..czasami wrecz zalamana. Teraz chodze do Hair Coif w Geanie i jestem zadowolona tylko trzeba zaznaczyc, ze sie zapuszcza wloski i pokazac ile to 1 czy 2 cm

Pozdrawiam
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-18, 17:31   #8
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

moze jeszcze ktos ma cos do dodania ?
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 01:26   #9
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

W Grudziadzu - Polecam Davida z Salonu Urody
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:07   #10
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
W Grudziadzu - Polecam Davida z Salonu Urody
o, a może jakieś szersze namiary? i czy w tym salonie inni fryzjerzy tez dobrze tna? dzieki za info.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 21:13   #11
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Polecam goraco Salon Nefretete w Bydgoszczy na Dworcowej w pasażu. Pasaż jest po lewej stronie jak idziesz od dworca, dokladnie tam, gdzie jest drogeria Natura. Wchodzi sie po schodkach na drugie pietro. Za sciecie zaplacilam (!) 15 zlotych, jestem bardzo zadowolona, obsluga uprzejma i nowoczesna, salon przyjemny, ceny niskie. Czegoz mozna chciec wiecej?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 14:01   #12
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Polecam goraco Salon Nefretete w Bydgoszczy na Dworcowej w pasażu. Pasaż jest po lewej stronie jak idziesz od dworca, dokladnie tam, gdzie jest drogeria Natura. Wchodzi sie po schodkach na drugie pietro. Za sciecie zaplacilam (!) 15 zlotych, jestem bardzo zadowolona, obsluga uprzejma i nowoczesna, salon przyjemny, ceny niskie. Czegoz mozna chciec wiecej?
A jakie konkretnie ścięcie sobie robiłaś? Bo obecnie mam na uwadze dość drastyczne skrócenie włosów, a w tej kwestii nie chcę eksperymentować na samej sobie

Pozdrawiam.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:41   #13
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
A jakie konkretnie ścięcie sobie robiłaś? Bo obecnie mam na uwadze dość drastyczne skrócenie włosów, a w tej kwestii nie chcę eksperymentować na samej sobie

Pozdrawiam.
No ja mialam akurat wlosy gdzies tak 7cm, skrocilam je z tylu na 5cm a z przodu na 3 i irokez. Moja przyjaciolka ktora rowniez tam poszla miala wlosy do lopatek, a sciela na takie do ramion z gesta grzywka. Tez zaplacila 15 zlotych i wyglada teraz rewelacyjnie. Mysle, ze te panie maja swietne pomysly. Jak chcesz to podrzuce Ci numer, ale to najwczesniej jutro-pojutrze jak znajde wizytowke.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 17:17   #14
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
No ja mialam akurat wlosy gdzies tak 7cm, skrocilam je z tylu na 5cm a z przodu na 3 i irokez. Moja przyjaciolka ktora rowniez tam poszla miala wlosy do lopatek, a sciela na takie do ramion z gesta grzywka. Tez zaplacila 15 zlotych i wyglada teraz rewelacyjnie. Mysle, ze te panie maja swietne pomysly. Jak chcesz to podrzuce Ci numer, ale to najwczesniej jutro-pojutrze jak znajde wizytowke.
Jak znajdziesz, to podrzuć na PW. Jestem już umówiona gdzie indziej, ale na przyszłość na pewno się przyda.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 19:38   #15
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

ja chętnie też bym poszukała jakiegoś dobrego fryzjera w Grudziądzu a testowałam już paru, w tym salonie za Orłem (nie pamiętam jak się nazywa), ale w strone Tarpna, było nawet nieźle dopóki nie obcieła mnie praktykantka byłam tez w Kadusie koło 3 lo i powiem, że spodziwalam się czegoś lepszego, ale tez mnie obcinała jakaś uczennica. (nigdy n8ie moge trafić na kogoś doświadczonego) W Kadusie płaciłam 21 a w tamtym 15zl, ale nadal poszukuje czegos lepszego... A ten Salon Urody to gdzie jest ??
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:45   #16
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Podaje numer do Salonu Nefretete na ul. Dworcowej 46 (maja jeszcze filie na Marii Konopnickiej 21, ale tam nie bylam nigdy): 0600 451 222 lub 052 321 34 19
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:43   #17
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Dzięki.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 22:05   #18
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
ja chętnie też bym poszukała jakiegoś dobrego fryzjera w Grudziądzu a testowałam już paru, w tym salonie za Orłem (nie pamiętam jak się nazywa), ale w strone Tarpna, było nawet nieźle dopóki nie obcieła mnie praktykantka byłam tez w Kadusie koło 3 lo i powiem, że spodziwalam się czegoś lepszego, ale tez mnie obcinała jakaś uczennica. (nigdy n8ie moge trafić na kogoś doświadczonego) W Kadusie płaciłam 21 a w tamtym 15zl, ale nadal poszukuje czegos lepszego... A ten Salon Urody to gdzie jest ??

Ja polecam ten salon ( nie wiemjak sie nazywa) tam gdzie byl MC gregor to za rogiem w dol, a rogu odnowionego budynku schodami w dol, kolo Kebaba. Drogo tam maja ale np pasemka robia rewelacyjnie!
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 14:29   #19
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Ja polecam ten salon ( nie wiemjak sie nazywa) tam gdzie byl MC gregor to za rogiem w dol, a rogu odnowionego budynku schodami w dol, kolo Kebaba. Drogo tam maja ale np pasemka robia rewelacyjnie!


no wlasnie ja sie zastanawiam nad tym salonem slyszlam ze dobrze tnie p. Marzena ... a nie orientujesz sie ile tam biora za sciecie i umycie samo? wogole kogo bys polecila z tamtych fryzjerow...?
Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 15:49   #20
mazurrro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

W Image'u mojej koleżance zrobili fioletowe pasemka (miał wyjśc blond na rudych) ale to akurat robił Piotr. Ja polecam Gosię z Salonu Urody na Hallera, z kolei Ania na Bydgoskiej robiła mojej siostrze naprawdę ładne, porządne pasemka
mazurrro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:30   #21
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

ja słyszałam ze teraz tez podobno fajnie scina taka mloda laska na legionow 3 jakis nwy salon fryzjersko kosmetyczny tam otworzyli janette byl tam juz moze ktos?
Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:59   #22
daga :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: piła/bydgoszcz/toruń
Wiadomości: 205
GG do daga :) Send a message via Skype™ to daga :)
Dot.: DOBRY fryzjer w Grudziądzu lub Bydgoszczy (kuj-pom)

jeżeli chodzi o Bydgoszcz to mimo wszystko polecam p. Zarembę na Gdańskiej. za ścięcie bez układnia zapłacisz około 50 zł, ale fryzury dobiera naprawdę dobrze. dla mnie podczas wizyty u fryzjera ważne jest to, żeby umiał dopasować fryzurę, a nie na wstępie zadawał pytanie "co robimy?". wspomniany Hair Coif w Realu - też powinnaś być zadowolona, jak się zdecydujesz to najlepiej do Dawida
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
daga :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.