DO pana DOKTORA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 15:07   #1
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211

DO pana DOKTORA


Panie doktorze jak jest z tym śluzem kiedy wystepuja dni płodne a kiedy nie i co oznacza bialy sluz Jak jest z mierzeniem tmperatury pochwy czy jak jest sie wciazy to ona wzrasta czy nie ja mierze codziennie i mam 37 5 kresek wogule mi nie spada a jak spada to na 37 4 kresek odluszego czasu staramy si o dziecko .
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 17:06   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: DO pana DOKTORA

poczytaj forum, na pewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytania, bo bylo to poruszane setki milionów tysiecy razy
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 19:03   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: DO pana DOKTORA

Cytat:
Napisane przez ula999 Pokaż wiadomość
Panie doktorze jak jest z tym śluzem kiedy wystepuja dni płodne a kiedy nie i co oznacza bialy sluz Jak jest z mierzeniem tmperatury pochwy czy jak jest sie wciazy to ona wzrasta czy nie ja mierze codziennie i mam 37 5 kresek wogule mi nie spada a jak spada to na 37 4 kresek odluszego czasu staramy si o dziecko .
zapraszam do watku "vademecum antykoncepcji", ktory jest przypiety na gorze... W drugim poscie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Znajdziesz tez linki do interesujacego cie tematu...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 15:56   #4
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Post Dot.: DO pana DOKTORA

czesc Jaga
widze ze jestes z Białegostoku mam taka prosbe niewiesz czy dk szamatowicz jest bardzo dobrym lekarzem chce poznac opinnie troche zanim pojade na wizyte chodzi mi o tego starszego
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 17:11   #5
filantropka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: DO pana DOKTORA

ja tez mam pytanie do Pana doktora!!!
Od poltorej roku biore mercilon, czasem zdarza mi się po nim wymiotowac, ostatnio zauwazyalam w wymiotach krew. bylo jej bardzo niewiele. Bylam u lekarza rodzinnego ale niewiele mi pomogl, dal tylko skierowanie na gastropskopie. Nie wiem czy mam odstawic na gwalt tabletki, niedlugo wyjezdza i wolalabym brac je w czasie wyjazdu.
filantropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.