L'eau D'Issey Issey Miyake - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 13:40   #1
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Thumbs up

L'eau D'Issey


chcialabym poznac Wasze zdanie na temat zapachu L'eau D'Issey.Wczoraj go zakupilam i uwazam, ze jest idealny na letnie dni.Czuje w nim swiezosc kwiatow.
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 14:40   #2
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: L'eau D'Issey

Nigdy ich nie mialam i nie kusilo mnie aby zakupic.
Ale z tego co zdazylam "wywachac" i pamietam -to byly one takie chlodne,swieze,"czyste",k wiatowe,wywazone.I piekna mialy wysoka,stozkowata butelke.
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 15:56   #3
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: L'eau D'Issey

Swietny temat poruszylas, bo akurat waham sie, czy nie kupic tych perfum. Moim zdaniem sa doskonale na lato, bo takie chlodne, wrecz zimne, a do tego nie sa ogorkowe i zbyt rozwodnione, jak to jest w przypadku Cool water Davidoffa. Przy tym czuc w nich kwiaty i dorobine slodyczy. Wiem, ze niektore osoby drazni ten zapach, ale mnie nawet nie i czasem, w ogormny upal mam ochote sie nimi psiknac. Szkoda tylko, ze ich nie mam w takich chwilach Pamietam, ze poznalam je wiele lat temu i bylam na nie bardzo napalona, ale jakos nie podobaly sie bliskiemu otoczeniu. Niedawno testowalam je z TZ, ktory byl tym zapachem ewidentnie zachwycony. L'eau d'Issey byl bardzo popularny pare lat temu i do dzis jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zapachow. Na szczescie rzadko je na kims czuje i chyba nadszedl czas, zeby je sobie sprawic - swietne na urlop, np. nad morze, w gorace kraje, a nawet w gory Oj, teraz mam powazny dylemat Chyba wykupie w najblizszym zcasie pol perfumerii
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 15:58   #4
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: L'eau D'Issey

Aha, Golgie, powiedz, jaka wersje masz? Toaletowa czy perfumowana?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:35   #5
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: L'eau D'Issey

Akurat mi wątek podpasował, bo ostatnio zaczęłam się mocno zastanawiać nad tym zapachem (w sensie zakupu jasna sprawa) a dziś przetestowałam nawet letnią wersję limitowaną tych perfum i naprawde przypadły mi do gustu. Kojarzą mi sie ze świeżością powietrza po burzy. To taki wodno-ozonowo-kwiatowy zapach, zimny ale jednak zadziorny... Faktycznie świetnie się nadaje na letnie gorące klimaty (o ile takich w tym roku w Polsce zaznamy )

A tak swoją drogą, czy któraś z was byłaby tak miła i napisała jak się wymawia L'eau D'Issey ? Szukałam w wątku o wymowie, ale doszłam do 4 strony i straciłam cierpliwość
__________________
Pistacja

Edytowane przez Pistacja
Czas edycji: 2006-05-24 o 19:16
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 21:37   #6
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: L'eau D'Issey

Nie wiem, moze: lo d'isej ??
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 09:06   #7
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: L'eau D'Issey

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Aha, Golgie, powiedz, jaka wersje masz? Toaletowa czy perfumowana?
Mam wersje toaletowa i jestem pod wrazeniem
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 09:10   #8
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: L'eau D'Issey

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Swietny temat poruszylas, bo akurat waham sie, czy nie kupic tych perfum. Moim zdaniem sa doskonale na lato, bo takie chlodne, wrecz zimne, a do tego nie sa ogorkowe i zbyt rozwodnione, jak to jest w przypadku Cool water Davidoffa. Przy tym czuc w nich kwiaty i dorobine slodyczy. Wiem, ze niektore osoby drazni ten zapach, ale mnie nawet nie i czasem, w ogormny upal mam ochote sie nimi psiknac. Szkoda tylko, ze ich nie mam w takich chwilach Pamietam, ze poznalam je wiele lat temu i bylam na nie bardzo napalona, ale jakos nie podobaly sie bliskiemu otoczeniu. Niedawno testowalam je z TZ, ktory byl tym zapachem ewidentnie zachwycony. L'eau d'Issey byl bardzo popularny pare lat temu i do dzis jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zapachow. Na szczescie rzadko je na kims czuje i chyba nadszedl czas, zeby je sobie sprawic - swietne na urlop, np. nad morze, w gorace kraje, a nawet w gory Oj, teraz mam powazny dylemat Chyba wykupie w najblizszym zcasie pol perfumerii
O wykupowaniu polowy perfumerii cos niecos wiem, nie dalej jak dwa dni temu przybyly mi dwie flaszencje:Amor amor Eau Fraiche i Wlasnie L'Eau D'Issey.Chociaz zadnego z tych wyborow nie zaluje, to jednak zal mi tych paru stowek, ktore sie z kieszeni ulotnily Pociecha jest chociaz fakt, ze zapachy sie szybko nie ulatniaja
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 18:49   #9
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Miyake EDP a EDT

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Mam pytanie o slynny stozek/sopel lodu Issey Miyake. Naszlo mnie na swiezuchy i akurat za kazdym razem kiedy widze w perfumerii ten flakon, cos mnie do niego ciagnie. Wczoraj zauwazylam dwie wersje - flakoniki identyczne, przy czym jeden byl calkiem przezroczysty a drugi jakby zmrozony, bielszy. Ten bardziej "bialy" to wersja EDT i napisane bylo: limited edition... Dosc ciekawe, bo wydaje mi sie, ze zawsze, kiedy testowalam ten zapach, byla to wersja toaletowa (biala), wiec nie wiem czemu mieliby ja nagle limitowac Niestety nie mialam juz jak sprawdzic obu wersji tego zapachu bo sie spieszylam i rece mialam zajete. Czy ktos wie jaka jest roznica miedzy EDT niby limitowana a EDP?
podnoszę wątek,
co prawda testowałam oba, ale sama nie wiem edp wydaje sie słodsza i ....mniej trwała, edt bardziej ostra i zimna. Ciekawa jestem Waszych opinii. Ostatnio mnie nachodzi na ten własnie zapach...a co dziwne kiedys po prostu go nie znosiłam !!!!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:24   #10
Alina K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 9
Question Issey Miyake

Najprawdopodobniej są to perfumy stworzone przez japońskiego projektanta mody
Z opisów wiem, że jest to zapach kwiatowo-wodny. Czy któraś z Pań mogłaby mi powiedzieć czy one są świeże, zwiewne i lekkie ?
Ponieważ zawierają trochę orientu to chciałabym również zapytać czy jest on silnie wyczuwalny ? Może dacie mi własny opis tego zapachu ? (z tego co jestem zorientowana to są 4 damskie rodzaje: Soothing Night, Le Feu Light, Summer i L'Eau D'Issey)

Ogólnie mam cieżki nos do perfum. Szukam naprawdę delikatnych, zwiewnych, kwiatowych (lilia, konawalia) z lekką wodną bryzą perfum. Bez nuty owocowej i orientalnej (przede wszystkim orientalnej). Owoc jeszcze dopuszczam ale lekki. Czy jest mozliwe że znajdę takie perfumy? Może coś doradzicie?

Obecnie mam Eclat D'Arpege (Lanvin).

Mam nadzieje, że trafiłam do dobrego działu i nie namieszałam dużo
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Alina.
Alina K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:30   #11
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Issey Miyake

Moja propozycja, to zajrzyj do KWC , tam bardzo wiele dziewczyn w swoich recenzjach oceniło perfumy od Issey Miyake:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty

Poza tym poszukaj w wątku :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=119068
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 20:40   #12
Alina K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 9
Dot.: L'eau D'Issey

Cytat:
Napisane przez Pistacja Pokaż wiadomość
Akurat mi wątek podpasował, bo ostatnio zaczęłam się mocno zastanawiać nad tym zapachem (w sensie zakupu jasna sprawa) a dziś przetestowałam nawet letnią wersję limitowaną tych perfum i naprawde przypadły mi do gustu. Kojarzą mi sie ze świeżością powietrza po burzy. To taki wodno-ozonowo-kwiatowy zapach, zimny ale jednak zadziorny... Faktycznie świetnie się nadaje na letnie gorące klimaty (o ile takich w tym roku w Polsce zaznamy )

A tak swoją drogą, czy któraś z was byłaby tak miła i napisała jak się wymawia L'eau D'Issey ? Szukałam w wątku o wymowie, ale doszłam do 4 strony i straciłam cierpliwość
Czyli to jest chyba to czego szukam
Niepotrzebnie założyłam kolejny wątek o Issey Miyake i chyba mnie adm pogoni
Alina K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 23:23   #13
Alina K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 9
Dot.: Issey Miyake

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Moja propozycja, to zajrzyj do KWC , tam bardzo wiele dziewczyn w swoich recenzjach oceniło perfumy od Issey Miyake:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty

Poza tym poszukaj w wątku :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=119068
Dzięki bardzo
Widzę, że mało ma fanów
Jutro sama go sprawdzę.
Alina K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 10:09   #14
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Dostaję migreny od samego patrzenia na tytuł tego wątku.
To najbadziej niekobiecy aromat jaki znam.

Wśród tylu wielbicieli może ktoś mi powie co to jest na wwiercająca się w nos nuta, która trwa w tej wodzie cały czas, od początku do końca i przebija przez wszystko inne?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:44   #15
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Ta nuta to chyba goździki i okadzone drewnienka/kadzidło.
Mi przypomina zapach jaśminowca. Uważam, że właśnie w jego mglistosci, eteryczności, chłodzie czai sie coś niezwykle kobiecego.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:40   #16
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Ojej, kiedyś kupiłam w ciemno na Allegro i dopiero jak doszło okazało się, ze nienawidzę tego zapachu z całego serca.
Kojarzył mi się z moją byłą wspólniczką - "typową blondynką" z dowcipów - zlewającą się nim obficie.
Przepraszam wielbicielki, ale gdybym miała wybór - stożek a ocet - natychmiast wybieram ocet!
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:01   #17
Alina K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 9
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Byłam, powąchałam i to jeszcze nie to czego szukam
Alina K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 00:29   #18
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Thumbs up Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Ja kupiłam 100 ml w ciemno kilka lat temu, po wypowiedzi Jolanty Kwaśniewskiej jak to "poszła za tym zapachem"...
Nie podobał mi się, wyczułam w nim wiśniową nutę jak w Eternity.
I podobnie jak było z Eternity, otoczenie wpadło w zachwyt... babki w pracy wbiegały jedna po drugiej do mojego pokoju, z luboscią wdychając opary Isseya... "jak pani pięknie pachnie, zapach wiatru..." - po czym 3 z nich natychmiast kupiły to samo
Butla ma kilka lat i nic nie zwietrzało, nadal się wszyscy zachwycają... To zapach wymarzony na lato, zapach czystego jeziora, zieleni, upału i wiatru właśnie
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 00:43   #19
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Jolanty Pieńkowskiej króliczku
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 00:39   #20
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

A, nie
Dokładnie pamiętam wywiad z Kwaśniewską bodajże dla "Twojego Stylu" - w takim razie i Pieńkowska uległa urokowi tych perfum...
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 11:38   #21
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

To zapach bardzo chłodny, wręcz zimny. Mi absolutnie nie pasuje, podobnie jak Kropka75 czuje w nim ostra nutę, która mnie odrzuca. Na pewno idealny zapach na lato, faktycznie może kojarzyc się z wiatrem, otwarta przestrzenia i wolnością - ale ja oszalałabym mając na sobie ten zapach.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:34   #22
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Ja go bardzo lubię.Po paru latach znalazłam zupełnie przez przypadek oryginał mojej ulubionej podróbki tego zapachu,która już dawno jest nie do kupienia.
Szukałam przez jakiś czas w perfumeriach perfum o nazwie Lilium(bo taka była ich nazwa) lub cos o takim zapachu i żadna ze sprzedających nie pokazała mi Issey.
Dobrze ,że nie kupiłam edp,chociaż miałam taki zamiar ,bo nie wiem czemu ale tego zapachu prawie nie czuję,natomiast edt pachnie bardzo długo..
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 07:59   #23
Abilea_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 23
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Ja go bardzo lubię.Po paru latach znalazłam zupełnie przez przypadek oryginał mojej ulubionej podróbki tego zapachu,która już dawno jest nie do kupienia.
Szukałam przez jakiś czas w perfumeriach perfum o nazwie Lilium(bo taka była ich nazwa) lub cos o takim zapachu i żadna ze sprzedających nie pokazała mi Issey.
Dobrze ,że nie kupiłam edp,chociaż miałam taki zamiar ,bo nie wiem czemu ale tego zapachu prawie nie czuję,natomiast edt pachnie bardzo długo..
Ja też ich kiedyś używałam są śliczne i tanie, ale po jakimś czasie nie mogłam ich nigdzie kupić aż trafiłam na pewien sklep i tam był ten zapach jednak zmieniona butelka i nazwa. Sprzedawczyni powiedziała, że to są właśnie lilium ale zmienili butelkę i nazwę. Teraz jednak nie mogę znaleść ani w starej szacie ani w tej nowej:/
Ma ktoś może o tym jakieś info?
I co myślicie o tej stronce http://www.daniel.forall.pl/perfumy/
Abilea_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 13:19   #24
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

http://www.daniel.forall.pl/perfumy/
Ojojoj! To zwyczajne podróby, ponadto autor strony mógłby zadbac o poprawną odmianę wyrazu "perfumy". Wstyd!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 13:23   #25
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
A, nie
Dokładnie pamiętam wywiad z Kwaśniewską bodajże dla "Twojego Stylu" - w takim razie i Pieńkowska uległa urokowi tych perfum...
Tak, tak, również Pieńkowska jest zachwycona tym zapachem - pamiętam, bo mówiła mi to parę lat temu moja mama, także zawsze, gdy widzę Pieńkowską, przypominają mi się L'eau D'Issey
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 00:13   #26
Alina K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 9
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Cytat:
Napisane przez Abilea_83 Pokaż wiadomość
Ja też ich kiedyś używałam są śliczne i tanie, ale po jakimś czasie nie mogłam ich nigdzie kupić aż trafiłam na pewien sklep i tam był ten zapach jednak zmieniona butelka i nazwa. Sprzedawczyni powiedziała, że to są właśnie lilium ale zmienili butelkę i nazwę. Teraz jednak nie mogę znaleść ani w starej szacie ani w tej nowej:/
Ma ktoś może o tym jakieś info?
Pamiętam te perfumy, jeszcze za czasów mojej szkoły średniej (1000 lat świetlnych temu ) i też podłączę się do pytania koleżanki

Pozdrawiam serdecznie.
Alina K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 00:16   #27
Abilea_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 23
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Wiem, że to podróbki nie stać mnie na orginał;] dlatego zapytałam też czy ktoś nie ma żadnych wiadomości o starych Lilium
Abilea_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 05:33   #28
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Miyake EDP a EDT

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
podnoszę wątek,
co prawda testowałam oba, ale sama nie wiem edp wydaje sie słodsza i ....mniej trwała, edt bardziej ostra i zimna. Ciekawa jestem Waszych opinii. Ostatnio mnie nachodzi na ten własnie zapach...a co dziwne kiedys po prostu go nie znosiłam !!!!
Ja lubię edt na wiosnę - ma taki sportowy, energizujący charakter - u mnie poszły już ze 3 100.

Edp znam słabo z testów perfumeryjnych - ale generalnie mi się podoba.

Tej wiosny nie zagości na mojej półce, ale w przyszłości nie mówię nie
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:58   #29
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Miyake EDP a EDT

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja lubię edt na wiosnę - ma taki sportowy, energizujący charakter - u mnie poszły już ze 3 100.

Edp znam słabo z testów perfumeryjnych - ale generalnie mi się podoba.

Tej wiosny nie zagości na mojej półce, ale w przyszłości nie mówię nie
Kate, ja na nawet więcej, bo kocham ten zapach (jeden z tych do których co jakiś czas wracam i nadal je pragnę mieć, no jeszcze Envy i Truth ) zwłaszcza wiosną i latem, chociaż zimą czasem też po niego sięgnę, miałam dwie 50-tki edt, ale skusiłam się na etp - są cieplejsze niż edt, bardziej kwiatowe, otulające, ale generalnie różnice między nimi są delikatne
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:16   #30
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: L'eau D'Issey Issey Miyake

Uwielbiam go. Jest niebywały i nie do zdefiniowania.
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.