Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 11:09   #1
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280

Jaki bukiet i dodatki do Herm's Kedane?


Znalazłam juz i zamówiłam suknie ślubną firmy Herm's model Kedane. Co prawda suknia dużo piekniej wygląda w rzeczywistości bo jest w kolorze ecri ze złotym delikatnymi dodatkami w formie koronki. Mam teraz problem w jakim stylu i kolorze wybrac bukiet ślubny i chciałabym równiez miec wpięty kwiat we włosy, które będa tylko leciutko gdzies spięte. Pomóżcie w doborze......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kedane1.jpg (35,1 KB, 1020 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kedane2.jpg (32,3 KB, 360 załadowań)
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:33   #2
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Izabella23 a mogłabyś nam przesłać swoje zdjęcie albo opisać sie bo wtedy jest dużo łatwiej bo wszystko co wybierzemy ma przede wszystkim do Ciebie pasować
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:42   #3
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Obecnego zdjęcia swojego nie mam, ale postaram sie opisac siebie najdokładniej.
Mam 168cm wzrostu, rozmiar 36, brązowe długie włosy, zielone oczy, ciemna oprawa oczu, średnia karnacja, choc dochodzi jeszcze opalenizna, bo ślub w sierpniu.
Mam nadzieję, ze to pomoże.
Czekam na propozycje, dziękuje
Iza
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:53   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

na pierwszy rzut oka widziałabym bukiet typu kulka lubmała łezka
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:00   #5
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

W takim razie ja proponuje cos pastelowego ponieważ bardzo ładnie wyglądają pastele w połączeniu ze złotem a i podkreslą Twój typ urody

A i z góry przepraszam ze wklejam linki a nie gotowe zdjęcia ale nie ma w pracy innej możliwości tu mi informatycy wszystko blokuja
















mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:06   #6
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Dziekuję bardzo.
Czekam jeszcze na kolejne propozycje od Was
Chciałabym wkleić swoje zdjęcie w tej suknie bo różnica między zdjęciem katalogowym a rzeczywistością jest ogromna, ale suknia dojedzie do mnie dopiero pod koniec czerwca
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:20   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Te rózowe dodatki do zlota to chyba nie bardzo....
ja bym coś takiego widziala: http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...2&d=1172484799
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...2&d=1172259153
a jesli masz ciene włosy to nawet coś w pomarańczu lub kolor taki podpalany
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 11:14   #8
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
A napiszcie mi, ponieważ będe miała welon i rozpuszczone włosy, gdzieś tylko delikatnie podpiete. Chciałabym tez żywy kwiat we włosach. Tylko czy od razu wpiąc też kwiat czy np. potem po odpięciu welonu wpiąć kwiat, poniewaz nie wiem czy kwiat i welon to będzie za dużo?

Proszę wkejcie jeszcze jakies pomysły.....

Dekoracje sali będa w kolorach wrzosu, jasnego złota lub ecri.
Jaki więc powinien być bukiet, w jakim kształcie i kolorze tak by pasował do całości?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:25 Powód: post pod postem
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 00:47   #9
philips
Raczkowanie
 
Avatar philips
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Czesc Izabella23, wow widze, ze troche nas laczy. Tez mam te suknie, mam nadzieje, ze nie psuje Ci to humoru Zgdzam sie, ze na zywo suknia wylada superancko. Jestem na etapie wybierania bukietu i calej reszty, widze tez, ze co do dekoracji sali mamy podobne pomysly. A i jestesmy spod tego samego znaku zodiaku. Pozdrawiam!
philips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:14   #10
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Super. Ale niesamowite. To chyba rzeczywiście sporo nas łączy. Ciebie tez interesują kwiaty i dekoracja w tych kolorach wrzosu i ecru? A ty kiedy ślubujesz? Zakupiłas już buty i te wszystkie dodatki? A gdzie kupowałaś suknię, skąd jestes?
Sorki, że zawaliłam cie pytaniami ))
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:37   #11
philips
Raczkowanie
 
Avatar philips
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Hej! Jak znajde chwilke czasu i dojde to sposobu zalaczania plikow wysle Ci moje pomysly. Teraz odpowiedzi Jestem z Bialegostoku, ale obecnie mieszkam w Londynie i wiele spraw zalatwiamy na odleglosc. Suknie kupilam w Bialymstoku, z niezlymi przygodami. Mialam juz wybrana suknie i po kilku tyg okazalo sie, ze jedna z moich znajomych miala wlasnie tamta (Sincerity 3117) no i przeplakalam kilka dni, klocilam sie z P, bo on oczywiscie nie mogl zrozumiec dlaczego tak panikuje i rozpaczam. Majac swiadomosc, ze tamta dziewczyna bedzie na moim slubie i jeszcze z 15 osob, kt byly u niej i mnie zobacza w takiej samej sukni- to bylo nie do przyjecia. Musialam poleciec do domu (Polski) i wybrac inna suknie. Myslalam, ze w salonie sie nie zgodza, ale udalo sie i dziewczyny zamowily mi nowa. Moja i Twoja podoba mi sie jednak bardziej i kiedy na samym poczatku szukalam sukni spodobala mi sie b podobna, ale niestety ponad moj budzet. http://www.essensedesigns.com model D586 i D571 W maju bedziemy w Polsce i wtedy czeka nas sporo obowiazkow, protokoly koscielne, obraczki, zaproszenia, dekoracje, kosmetyczki, itp. Moj narzeczony jescze w rosole, mamy garnitur- czarny z delikutniatkimi paskami w kolorze rzosu, ale kamizelka, buty, fular- wszystko do zalatwienia. Ja tez nie mam ani butow, ani welonu, wiem ze juz czas na dopinanie spraw, ale przewaznie wszystko na ostania chwile. Myslalam o butach Gatuzo, bo sa idealne do sukni- maja klamerke taka sama jak na tasiemce i sa b. eleganckie. Musze pomyslec tez o bizuterii, moze masz jakies pomysl? Slub mamy 29.7.2007, jescze 95 dni, aaa
Pozdrawiam!



061403brdbouq.jpg

large_image.jpg
ha, udalo sie!!!

Jescze jeden bukiecik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large_image1.jpg (67,4 KB, 145 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:25 Powód: post pod postem
philips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 12:03   #12
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
To miałaś przygodę, trzeba przyznać. Ja schodziłam cały Kraków i w trzecim salonie zamówiłam suknię, ale poszłam jeszcze do butiku Cymbeline i tam zobaczyłam tą moją wybraną i musiałam wracac do poprzedniego salonu po zwrot zaliczki. Spodobało mi sie w tej sukni tez te ramiączka dopinane, chyba też je masz. I Pani w salonie dobrała mi welon z identyczną koronka co na sukni i całość wygląda ślicznie.
Mam tez problem z butami, masz może jakies zdjęcie tych bucików Gatuzo, o których wspomniałaś? Gdzie można je kupić? Gdybyś miała jakies fajne namiary na ładne buciki na w miarę niskim obcasie to daj znac.
Załatwione mamy większość rzeczy, tzn. zaproszenia, obrączki (do odbioru w czwartek), dekoratorkę sali, fotografa i kamerzystę, zespół od ponad 1,5 roku. Tak samo jak u ciebie, mój przyszły mąż tez jeszcze nie ma garnituru i dodatków, a myślę o czekoladowym garniturze dla niego. My ślubujemy 11 sierpnia 2007r.
Postaram sie załączyć zdjęcia bukietów które najbardziej by mi odpowiadały.

Ja wesele mam dwudniowe i sukienkę na poprawiny też już mam. Tylko jak zawsze problem z butami. Zakupiłam ją razem z torebką na zdjęciu. Fryzurka ślubna mniej więcej będzie w tym stylu na zdjęciu nr2.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Apart66.jpg (59,2 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryzura7.jpg (45,3 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dekoracja31.jpg (21,9 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet12.jpg (82,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet13.jpg (53,8 KB, 130 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:28 Powód: post pod postem
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 14:21   #13
philips
Raczkowanie
 
Avatar philips
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Izabella23,
Serdeczne zyczenia urodzinowe!Duzo szczescia, radosci, spelnienia marzen i powodzenia i cierpliwosci w przygotowaniach do slubu!
philips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 09:22   #14
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Dziekuję bardzo za życzenia. ))
A napiszesz mi gdzie można kupic te butki o których wspominałaś?
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 13:14   #15
philips
Raczkowanie
 
Avatar philips
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Hej, sorrki ze tak dlugo nie odpisywalam, natlok zajec. Buty widzialam w salonie slubnym, w ktorym kupilam suknie, akurat te maja wysokosc obcasa 5 albo 7cm, sa w kolorze ecru. Niestet nie mam zadnych zdjec i w necie tez nic nie znalazlam.
philips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 06:53   #16
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Hej!!!
No proszę widzę, że nie tylko mnie zauroczyła ta sukienka!!! Chociaż przyznam szczerze że jak znalazłam zdjęcia w internecie zaczęłam mieć wątpliwości Bardzo się cieszę że znalazłam to forum bo utwierdziłyście mnie w wyborze. Dzięki wam już się nie martwię, że przy odbiorze spojrzę na nią i stwierdzę, że to jednak nie był dobry pomysł.
Teraz jestem na etapie poszukiwania butów. Też myślałam o takich z podobną klamerką, jednak zastanawiam się czy potem suknia nie będzie się o nią zahaczać. Poza tym u mnie dochodzi jeszcze jeden problem - strasznie mały rozmiar (małe 35) więc pewnie będę musiała po prostu wziąć to co będzie i tyle.
Proszę napiszcie co u Was
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 09:16   #17
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Miałam to samo. Suknia w rzeczywistości piękna, ale jak znalazłam te fotki w necie, to się załamałam. Zdjęcia paskudne i tak jak ty zaczęłam mieć wątpliwości czy oby dokonałam dobrego wboru.
Ja zakupiłam już buciki w Krakowie, po długich poszukiwaniach, co już przyprawiało mnie o mdlości. Choć i tak nie znalazlam takuch wymarzonych bucików. Buty tez kosztowały ponad 260zł a to też sporo no i miesiąc oczekiwania, bo buciki na zamówienie.
Poza tym w czerwcu mam przymiarkę sukni i zobaczymy jak będzie.
Problem mam tez z biżuterią, bo chciałam do włosów taką broszkę jakby, bo chcę miec rozpuszczone włosy, coś jak na zdjęciu nr 1 lub 2. Niestety nic takiego nie mogę znaleźć.
A ty jaka masz biżuterię? Decydujesz się na rękawiczki?, Bo ja właśnie nie wiem ze względu na te dopinane ramiączka które są dość ozdobne.
Pozdrawiam cie
Ps. A kiedy Twój ważny dzień?
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:38   #18
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Hej!
Butów nie znalazłam... Te co mi się spodobały są w sklepach ale tylko na zamówienie i jak np. numer będzie zły dopłacam 50 zł za wymianę!!! Więc o wiele taniej wychodzi zamówienie przez internet. Znalazłam jedne bardzo ładne ale też na zamówienie i kosztują ponad 290zł - jak dla mnie troszkę za dużo... Będę musiała się chyba jeszcze przejechać do Bydgoszczy
Co do biżuterii to zastanawiałam się nad delikatnym łańcuszkiem z malutką ozdobą lub łańcuszek wykonany z podobnych "kamyczków" co klamerka - widziałam kilka ładnych w sklepach z dodatkami.
Mój Wielki Dzień jest dokładnie 29 września więc zastanawiam się raczej nad bolerkiem niż rękawiczkami. Zresztą jak mierzyłam rękawiczki w innych salonach nie bardzo się w nich czułam. Może dlatego że były mi one strasznie nachalnie proponowane (do każdej mierzonej sukni miałam od razu nakładane jakieś rękawiczki).
Wspominałaś o welonie z identyczną koronką. W salonie, w którym ja kupuję suknie niestety nie mieli takiego. Może podasz mi jakieś namiary na swój - może udałoby mi się zamówić
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 09:35   #19
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Narazie nie mam żadnych info o welonie, ale moge sie dowiedzieć jak będe na przymiarce, ale to dopiero na koniec czerwca. Welon który mi pokazała był naprawdę piękny, wszystko od razu zyskało inny wygląd. Ma średnią długość, więc każdemu będzie pasowal.
Ja mam problem z biżuterią, chciałam coś w stylu takiej broszki we włosach lub takiej ładnej błyszczącej klamerki (jak na zdjęciu).Chciałam żywy kwiat na początku, ale z tym może być problem, że zwiędnie czy coś. Niestety przeszukałam co mogłam i nic takiego nie znalazłam. Nie wiesz gdzie można kupić ocś takiego? Choćby strony interentowe.

Zapomniałam o zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ozdoba.jpg (29,3 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ona i OnSposa Royale2.jpg (52,7 KB, 167 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:37 Powód: post pod postem
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 23:43   #20
philips
Raczkowanie
 
Avatar philips
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Czesc Dziewczyny! Wow, widze, ze nasze grono "kedanek" jest wieksze, cieszy mnie to. Jedyne co mnie przeraza to to, ze ide na pierwszy ogien, slub 29 lipca. Musze zabrac sie konkretnie za szczegoly, ale jak to u mnie czesto bywa- wszystko na ostatnia chwile. Ja rowniez mialam watpliwosci co do sukni kiedy zobaczylam zdjecia w necie, ale juz nie mam imam nadzieje, ze to sie nie zmieni.
http://www.perfectdetails.com
wiem, ze to zagraniczna strona, ale moze znajdziesz cos w swoim guscie.
Pozdrawiam
philips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 10:09   #21
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Dzięki za link, rzeczy sa tam naprawdę piękne. Tylko chcialabym móc je kupić, bardzo prosiłabym o adresy czy sklepy internetowe z takimi rzeczami ale z możliwością ich zakupu. So cudne te broszki i spinki. Rerwelacja.
Ja będę zaraz za tobą Philips, bo ja mam 11 sierpnia. ))
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:55   #22
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

No to ja będę na szarym końcu (29 wrzesień). Ale przynajmniej będę mogła bazować na Waszych doświadczeniach. Niestety nie mam zielonego pojęcia gdzie można znaleźć takie dodatki - jeszcze do tego nie doszłam. Skupiam się na razie na butach, ale jak coś ciekawego rzuci mi się w oczy dam znać
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 10:14   #23
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

ja bym chciala miec wachlarz z roz... taki mi sie ostatnio podoba bukiecik
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 12:32   #24
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Ostatnio pojawiły się takie sztuczne bukiety z koralików, jak na zalączonym zdjęciu, jak wam się to podoba?
Z jednej strony mi się podoba, jest to pomysł dośc oryginalny, a z drugiej sama nie wiem, a wy co sądzicie?

Dziewczyny, mam pytanie, bo pewnie też macie do sukni te ramiączka, i napiszcie jaką wybrałyście biżuterię do tej sukni, co wpinacie we włosy i czy macie zamiar ubrac do niej rękawiczki? Jaka biżuteria będzie najbardziej psaowac do naszej sukni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet sztuczny.jpg (104,0 KB, 134 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:38 Powód: post pod postem
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 15:29   #25
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Ja przy zamawianiu zapomiałam wspomieć o ramiączkach i w tej sukni, którą mierzyłam też ich nie było więc nie wiem jak wyglądają. Biżuteri będę szykać z podobnych "kamyczków" co klamerka - ale jescze nic konkretnego nie wybrałam. Co do rękawiczek to ja osobiście dziwnie się w nich czuje więc chyba z nich zrezygnuję.
A co do bukietu - ja jestem raczej tradycyjna w tych sprawach. Nie podobają mi się takie nowości.
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 15:33   #26
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

ja postawiłabym jednak na naturalne kwiaty....
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 18:25   #27
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

Ramiączka o których wspomniałam są w komplecie z suknią, przynajmniej tak jest w Krakowie gdzie zakupiłam suknię. Ramiączka są takie szerokie tylko na ramiona, zdobione tak samo jak pas sukni. Wyglądają pięknie i suknia zyskuje nowego kształtu, sa jednak dośc sztywne i i można je ubrac do kościoła, bo tańczyć się w nich za bardzo nie da. Ale upomnij sie o nie w salonie, bo są naprawdę rwelacyjne. Pytałam o rękawiczki poniewaz gdy masz ubrane te ramiączka to nie wiem czy wtedy pasują rękawiczki.
Dlatego też Pani w butiku polecała mi na szyję jedynie takie rozporoszone kryształki bardzo delikatne. Ja mam problem jedynie z biżuterią do włosów bo raczej nie chcę diademu, nie jest to w moim guście.
Po przemyśleniu całej sprawy wybiorę i tak bukiet z żywych kwiatów w kolorze śmietanki i wrzosu. Ale z jakich kwiatów konkretnie to jeszcze nie wiem.
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 07:24   #28
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Jaki kolor i jaki bukiet do sukni Herm's Kedane

z upomieniem się o ramiączka będzie kłopot Przymiarka w sierpniu a nie wiem czy się tam wcześniej wybiorę - jest to dość skomplikowane Studiuję dziennie w Toruniu, mieszkam w małej mieścinie koło Mławy a sukienka była zamówiona w Płocku... Będę chyba musiała przedzwonić - ale niestety i tak ich nie zobaczę az do pryzmiarki (przepraszam za bŁedy - klawiatura odmawia mi posłusyenstwa) Co do rekawicyek to moye rzeczywiscie byloby juz ya duzo. z bizuteria tez lepiej nie przesadzac + byleby cos na szyzii polyskiwalo. sukienka juz sama w sobie jest na tyle ,strojna, ze jakis udziwnionz bukiet to juz by bylo za duzo. mi osobiscie podobaja sie zwykle, okragle (te co sa na zdjeciach)
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 09:03   #29
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Szkoda, że wlaśnie nigdzie nie ma tych ramiączek na zdjęćiu, może uda mi się je gdzieś znaleźc to ci wyślę, ale wierz mi są cudne. Przedzwoń sobie do salonu i zapytaj, bo warto.
A masz welon? Co wybrałaś do ozdoby włosów?

Znalazłam jedno zdjęcie z tymi ramiączkami, może będzie cos na nim widać.
I jak ci się podobają?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kedane8.jpg (73,2 KB, 328 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:39 Powód: post pod postem
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 22:40   #30
philips
Raczkowanie
 
Avatar philips
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Na temat bukiecku z koralikami, mysle ze jako ozdoba calkiem fajne np. na stol, ale chyba nie zeby sluzylo jako bukiet do trzymania. Poza tym do sukni nie bedzie pasowal, sama w sobie jest blyszczaca i taki bajer to juz za duzo.
Rekawiczek nie bede miala, nie w moim stylu.
Ramiaczka- te szerokie zostaja, panie w salonie chcialy mi je przerobic, tzn. zrobic z nich cienkie, ale powiedzialam, ze maja zostac takie jakie sa. Mysle, ze zaloze je do Kosciola, bo mysle, ze moge sie czuc troche tak "golo" w czasie slubu w samym gorsecie. Kolezanka pracuje w salonie slubnym i zalatwila mi tez cienkie ramiaczka, w razie jakbym chciala na wymiane, np. po oczepinach.
3227_b1_061013195316.jpg
Na wlosach chcialabym miec wlasnie takie opaski, ale tylko dwie, z naszytymi lub naklejonymi krysztalkami lub koralikami. Prawdopodobnie na podobnej tasiemce jaka jast pod biustem tyle, ze cienszej. Fryzjerka poradzila mi, aby wlosy byly upiete (ramiaczka i gora sukni sa warte pokazania). Moje wlosy sa bardzo cienkie i niezbyt geste, wiec fryzura zajmie troche czasu. Za kilka dni ide po fachowa porade.
I moja ostatnia mysl Myslalam o jakich wiszacych kolczykach, z 1 diamencikiem, ale chyba zdecyduje sie na bardziej swiecace, tj. z 3 diamencikami, jeden pod drugim i moze jakiejs podobnej bransoletce- blyskotce.
Ale sie rozpisalam. Czekam na Wasze pomysly.

Ha, nie widziałam 2giej strony, ale już doczytałam. U mnie szyja bez biżuterii, wolę jakies fajne kolczyki.
Fajnie, że jesteście

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 16:39 Powód: post pod postem
philips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.