Nieudana regulacja brwi i ich porost. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-25, 23:13   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Nieudana regulacja brwi i ich porost.


Ostatnio zbyt mocno wyskubalam sobie brwi i kcialabym zeby jak najszybciej odrosly. Co moge z nimi zrobic ???? Dodam jeszcze ze jak narazie stosuje olej rycynowy... Z gory dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img].
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 15:22   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: brwi

Gorąco polecam stosowanie henny!(do brwi i rzęs).Sama parę lat temu prawie wcale nie miałam brwi(tylko "początki"brrr!),a teraz są normalne, c a ł e,i w ogóle lepsze.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-26, 19:02   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: brwi

Magi, tego procesu niestety nie przyspieszysz [img]icons/icon9.gif[/img] Ale nie martw sie wloski odrastaja dosc szybko. Jak na razie mozesz delikatnie je pogrubiac brazowym cieniem ( odcien ze srodkowej palety kolorystycznej, nie za ciemno i nie za jasno ); Taki makijaz bedzie wygladal bardzo naturalnie.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

PS. olejek nie zaszkodzi [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 16:09   #4
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
załamałam się :( brwi - pomóżcie !!!!! :(

Witam wszystkie Wizazanki,
efekt dzisiejszego wypadu do kosmetyczki w celu wyregulowania brwi - totalna załamka. Nie bede opisywac tego w szczegolach, wazne, ze z moich pieknych gestych brwi pozostały cienkie kreseczki, wygladam teraz jak... no niewazne, w kazdym razie wygladam po prostu tragicznie!!!!! jak to zobaczylam w lustrze, autentycznie sie poplakalam dziewczyny, pomozcie, co zrobic zeby chodz troche pomoc tym nieszczesnym brwiom odrasnac?? dorwalam dzisiaj z apteczki rycyne i jakies odzywki.... wiem ze trzeba bedzie duuuzo czasu zeby wloski odrosly i dlatego chce im troche pomoc moze jakies witaminy? co jeszcze wzmocni wlosy?
jest w ogole jakas szansa ze te brwi odrosna? pomozcie bo jestem zalamana ;( ;( ;(
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 16:37   #5
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: załamałam się :( brwi - pomóżcie !!!!! :(

Spokojnie! Z brwiami jest to szczęście i to nieszczęście jednocześnie, że odrastają-i trzeba je ciągle regulować Nie martw się, już za kilka dni, zobaczysz je Niestety potrwa zanim będa takiej długości jak trzeba. Tez kilka razy miałam taki problem z za bardzo cienkimi brwiami- kosmetyczka nadaje im ładny kształa, ale ja zawsze czekam aż będa trochę grubsze. I są. Często tez jest tak, że po pierwszej regulacji trochę się przesadza, po prostu nie jest się przyzwyczajonym do nowej grubości brwi. Z dnia na dzień powinno byc lepiej. Zawsze możesz spróbowac je domalowac-najlepiej cieniem w odpowiednim kolorze, bo wydaje mi się, ze kredką będzie zbyt widac, że jest domalowana. Ważny jest dobry-twardy pędzelek.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 17:26   #6
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: załamałam się :( brwi - pomóżcie !!!!! :(

zgadzam się z Ulą, czasami na początku trudno przyzwyczaić się do nowego kształtu lub grubości brwi. Jeśli faktycznie kosmetyczka za mocno je 'wyszczypała' to możesz do momentu ich odrośnięcia 'dosztukować' je kretką do brwi. Najlepiej kupić ołówek w kolorze zbliżonym do koloru Twoich brwi i domalowywać je za pomoca kreseczek jakby imitujących włoski brwi (tak polecał Kevin Aucoin i ładnie to wyglądało).
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 18:26   #7
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: załamałam się :( brwi - pomóżcie !!!!! :(

Kasienko!
Powiem tak: nie denerwuj sie az tak ale niestety czeka cie dluga droga do tego by powrocic do swojego ksztaltu brwi!
ja zapuszczalam brwi juz 2 razy.kiedys jako nastolatka skubalam do takiej cieniutkiej kreseczki jak teraz pomysle to az mnie trzesie bo wygladalo to okropnie.zapuscilam do naturalnej grubosci i delikatnie wyskubalam.a drugi raz to zapuscilam w zeszle wakacje!poprostu od ciaglego regulowania zmienily ksztalt i w koncu chcialam je takie naturalne.troche tak ponosilam i po raz kolejny wyregulowalam.ale teraz juz tak delikatnie. to przez co przechodzilam to tylko ja wiem.prosilam mame aby schowala gdzies moje pincetki i zapuszczalam.dodam ze moje naturalne brewki sa dosyc grube i ciemne! no i bawilam sie tak ze musialam je delikatnie pogrubiac i w kazdy mozliwy sposob imitowac.aha i jeszcze jedno:jak wloski zaczynaja odrastac to niektore szybciej inne wolniej(tym sie nie przejmuj w koncu odrosna wszystkie tak jak nalezy).wiec musialam czasem latac jakies ubytki czasem stosowalam kredke,czasem cien.i bardzo pomocna byla mi zwykla taka neutralna odzywka do rzes.za drugim razem posluzyl mi rowniez stary tusz do rzes .taki juz wyschniety.jakos tam sobie lekko brudzilam skore aby nadac rowny i taki sam ksztalt.o tym ze moje brewki rosly wiedzieli tylko przyjaciolka,mama i chlopak.a tak to nikt tego nie zauwazyl! przede wszystkim cierpliwosci!!! pochowaj wszelkie narzedzia ktore beda cie kusic aha i zmien kosmetyczke!
dodam ze ja sama sobie reguluje brwi i wygladaja znakomicie.ale nie kazdy to potrafi!
zycze ci wytrwalosci i glowka do gory bedzie dobrze!z kazdym dniem beda dluzsze u mnie ten calkowity powrot do brwi jak nalezy trwal ok....3 miesiecy!ale nie przejmuj sie dasz rade!

pozdrawiam
buziaki
ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-22, 21:21   #8
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Re: załamałam się :( brwi - pomóżcie !!!!! :(

No wlasnie problem w tym ze kosmetyczka wcale nie nadala im ladnego ksztaltu sa krzywe, asymetryczne, maja brzydki ksztalt po prostu! do tej pory skubalam sobie brwi sama, bylo ok, zapuscilam je troche i pomyslalam - co mi szkodzi, niech to zrobi "specjalistka" no i masz ta "fachowa" reka spartaczyla robote i to niezle

dzieki za pocieszenie najgorsze teraz bedzie przyzwyczajenie sie do nowego wygladu :/ na razie chodze w czapce po domu zeby czasem w lustrze nie musiec sie ogladac :[
dziekuje jeszcze raz naprawde mnie pocieszylas
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 21:30   #9
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Re: załamałam się :( brwi - pomóżcie !!!!! :(

Oooo bez obawy do tych bab juz wiecej nie pojde!!!
do tej pory tez sobie sama skubalam brwi, zawsze mialam piekne, geste, takie ktore naturalnie ukladaly sie luk, wystarczylo je tylko podkreslic w ogole wiele osob podkreslalo ze moje brwi ladnie komponuja sie z oczami - tym bardziej mi ich szkoda no ale tak to jest jak czlowieka podkusi i chcialby wygladac jeszcze lepiej ....
wiem ze przede mna dluga droga, dlatego chcialabym jakos pomoc tym wloskom - bo przeciez moga odrastac slabsze, rzadsze. pierwsze co zrobilam po powrocie do domu to nalozylam na nie gruba warstwe rycyny i odzywki :P wiem ze to glupie bo przeciez teraz to nic nie da, ale czas nauczyc sie systematycznosci.

dziewczyny!! uczcie sie na moim bledzie - nie oddawajcie sie w niesprawdzone rece
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 22:45   #10
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Pomoc dla mojej mamci- wyskubane brwi

Mam pytanko takie, nie znalazlam nic o tym na forum. Otoz moja mamuska za mlodu wyrywala sobie brwi. Wyrywala wyrywala ... az pewnego dnia ocknela sie ze ich nie ma... Od tej pory maluje je sobie kredka... Wyglada to jak dla mnie... nie bardzo ( zeby nie rzec tragicznie... ). No i tu moje pytanko - czy istnieja jakies specyfiki ktore pozwola na to by brwii odrosly? A moze olej rycynowy? No juz sama nie wiem... Nie wiem tez czy na dobrym forum umiescilam to pytanko :P no ale teraz cierpliwie czekam na odpowiedz... O ile w ogole jest na to jakis sposob Pozdrawiam cieplutko
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 11:58   #11
catt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 13
Re: Pomoc dla mojej mamci :)

hhmmmm trudno mi coś na ten temat powiedzieć....ja jak stosuje olejek rycynowy to nie moge moich brwi i rzes powstrzymać od rozrastania sie więc może wrato spróbować...pozdrawiam ciepło
catt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-03, 17:46   #12
ona23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 4
GG do ona23
brwi

hej
mam taki problem,od kilku lat musze sobie rysowac kredka brwi,tak sie stalo po tym jak poddalam je depilacji rekom mojej kolezanki;( nie podoba mi sie to i juz mam dosc tego,co zrobic zeby brwi nabraly konkretnego ksztaltu a co najwazniejsze zeby odrosly?? prosze o porade,bede wdzieczna,pozdrawiam,pa
ona23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 17:56   #13
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: brwi

Witam! Olejek rycynowy sprawia, że rzęsy szybciej rosną. Nie wiem jak to jest z brwiami, ale możesz spróbować, bo mi się na nich nic nie działo po jego używaniu Jest tani (ok. 3 zł), kupuje się go w aptece, wystarczy codziennie wieczorem nakładać szczoteczką od starego tuszu na brwi. Powinno to potrwać co najmniej miesiąc. Jego pierwotne działanie jest przeczyszczające więc się nie zdziw, jeśli przeczytasz to na opakowaniu Tyle mogę Ci doradzić, innych metod nie znam. Pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 19:45   #14
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Re: brwi

Tak szczerze to nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego brwi nie chcą ci odrosnąć i to od kilku lat. Ja muszę biegać na regulacje co 2 tygodnie. Może to jest jakiś problem lekarski? Jakby ci odrosły to biegiem do kosmetyczki aby nadała im ładny kształt, a nie do koleżanki.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 15:19   #15
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
BRWI !! Pomocy !!

Dziewczyny ratujcie moje brwi one bardzo potrzebują pomocy oto ich historia: zaczęło się dość dawno postanowiłam je trochę wyszczuplić no i tak było super jakiś czas ale teraz chce wrócić do normalności jednak początek brwi jak na zdjęciu nie chce odrastać dziewczyny co robić, jak je malować ??
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 15:30   #16
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Dziwna sprawa.
Zaopatrz się w odpowiednią kolorystycznie kredkę do brwi i cień - póki co domalowuj. Czytałam recenzje odżywki do brwi i rzęs - wszystkie dziewczyny ją zachwalały. Postaram się ją znaleść. Tylko nie wiem czy u Ciebie by zadziałała skoro w ogóle nie chcą rosnąć. Może powinnaś wybrac się do dermatologa?
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 15:32   #17
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

To ta odżywka. Tylko pojęcia nie mam gdzie ją kupić.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4467
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 15:42   #18
thelema
Raczkowanie
 
Avatar thelema
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 307
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Miałam kiedyś podobny problem. Przeczytałam kiedyś w sieci, że niektórym pomagał w tej kwesti .. olej rycynowy. Nakładałam go na brwi przez kilka dni z rzędu, parę razy dziennie i teraz już jest wszystko OK. Spróbuj.
thelema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 15:43   #19
dorota.torun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Jak na moje nie powinnaś nic z nimi robić!Wyglądają dobrze!jak będziesz próbowała je zapuścić to nie będzie to wyglądać dobrze...bo przy odrastaniu każdy wlos zapewne w inna strone bedzi odrastał...wiem jak moja koleżanka miała!!Nie ma sensu z nimi juz nic eksperymentować....kup sobie ewentualnie dobrą kredke do brwi i spróbuj je sobie domalowywać!!
dorota.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-25, 15:48   #20
thelema
Raczkowanie
 
Avatar thelema
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 307
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Domalowanie na dłuższą metę nie jest dobrym rozwiązaniem. A zapuścić warto - lepiej wyglądają zbliżone do naturalnych.

Wspomniany przeze mnie wyżej o. rycynowy sprawdził się, bo nierosnące od miesiąca brwi nagle zaczęły rosnąć

Wybierz się do apteki - warto spróbować.
thelema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 16:31   #21
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Ja uzywam odzywki do rzes i brwi Oriflamu i nie narzekam, olejek rycynowy tez jest dobry Mialam podobny problem i to calkiem niedawno. Zanim brwi odrosna ( zeby nie wygladac dziwnie ) trzeba poprostu potraktowac je delikatnie cieniem albo kredka, przy mocniejszych "akcentach" wsio wyjdzie na jaw i bedzie efekt takiej surowej twarzy wiec nie wolno przesadzic
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 17:13   #22
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Dziekuje dziewczyny zakupie olejek rycynowy i zobacze co z tego bedzie bo to nie jest tak ze nie odraztaja wcale tylko odrastaja ale jkos tak zadko narazie radze sobie kredka ale znudzilo mi sie to pozdrawiam
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 17:18   #23
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

No jak odrastają to inna postać rzeczy. Olejkiem rycynowym dasz radę.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 17:20   #24
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

jak nie dam rady olejkiem to postaram sie zakupc RefectoCil Longlash - odżywka do brwi i rzęs
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 17:23   #25
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Skoro odrastają to powinna być poprawa po rycynowym. Myślałam, że wcale Ci nie rosną.

Ja ten specyfik o dziwnej nazwie chętnie bym kupiła, bo rzęsy nigdy za długie.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 18:01   #26
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Cytat:
Napisane przez konfitura
To ta odżywka. Tylko pojęcia nie mam gdzie ją kupić.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4467
ona bywa na allegro, a tak pozatym to gdzies widzialam w sklepie internetowym tylko nie moge przypomniec w ktorym...
jak znajde to napisze ;-)
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 18:05   #27
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Byłoby super. Szukam jej czasami na Allegro, ale bezskutecznie, wyskakuja tylko henny.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 18:31   #28
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

tma gdzie widzialam kiedys maja juz tylko henne tej firmy
ale tu jest firma ktora sie zajmuje dystrybujaca i sprzedaza http://progress.pl/podpl.html
jest adres z łodzi wiec moze Ci sie przyda

wiecej nie umiem pomoc
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 18:35   #29
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Dzięki! Ciekawe czy w siedzibie firmy można nabyć produkty. Napiszę maila i się dowiem. Raz jeszcze wielkie dzieki.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 18:38   #30
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: BRWI !! Pomocy !!

to jak dowiesz sie cos wiecej to napisz...
bo jak to jest takie cudo to ....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 15:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.