Chlupnictwo..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 18:01   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Chlupnictwo.....


Mam do Was Wizazanki takie pytanko:
Czy ktoras z Was podjela sie kiedys lub obecnie pracy chalupniczej typu skladanie dlugopisow , przepisywanie drukow itp.?
Ja aktualnie nie pracuje i ostatnuo wpadlam na pomysl zeby sprobowac takiej pracy.Znalazlam ogloszenie w gazecie i zadzwonilam.Byla podana miejscowosc na podkarpaciu i nr tel do Warszawy.Troche mnie to zdziwilo ale zadzwonilam.Odebrala starsza Pani i powiedziala ze ma tutaj zapiasne co ma mowic bo to nie ona zamieszcala to ogloszenie wiec mam pytac .Pani powiedziala ze praca polega na przepisywaniu jakichs drukow i stemplowanie ich.Wysylaja do mnie trzy komplety drukow, a w kazdym komplecie trzy(!!!) druki.Za kazdy wypelniony komplet dostaje 50zl. Wydaje mi sie ze to jakas podpucha bo kto za trzy druki , w sumie 9 zaplaci komus 150zl???
Czy ktoras z Was podejmowala sie kiedys takiej pracy? Moze jakas znajoma, znajomy ? Jesli tak to baradzo prosze napiszcie jak to tak naprawde jest z taka praca, czy to nie jest jakies oszustwo bo szczerze dzis mialam wyslac swoje dane do tej firmy ale zrezygnowlaam.Kzazano mi wyslac koperte na podany przez ta Pania adres siedziby firmy w Warszawie, a do srodka wlozyc dwa priorytwtowe znaczki ale znajomi mi odradzili twierdzac ze to zbyt piekne i napewno jest to jakies oszustwo .Jesli mialyscie kiedys do czynienia z taka praca szczegolnie chodzi mi wlasnie o informacje jakie to moga byc druki i o co wlasciwie chodzi to bede wdzieczna
pozdrawiam
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:27   #2
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: Chlupnictwo.....

Ja kiedyś robiłam notesy chałupniczo. Za wiele nie zarobiłam ale pieniądze choć z lekkim opóźnieniem dostałam(nawet więcej niż sie spodziewałam)
Ale u mnie to akurat była pewna praca bo u znajomej mojej cioci.
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:27   #3
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Praca chalupnicza. Czy ktos tak zarabia/zarabial?

Osobiście się z tym nie zetknęłam, ale trochę o tej formie "pracy" (a raczej naciągania) słyszałam. Prawdopoobnie stracisz, niewiele, bo dwa wysłane znaczki...

Edytowane przez _totally_
Czas edycji: 2007-03-26 o 18:28 Powód: literówka
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:42   #4
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Chlupnictwo.....

Właśnie wydaje mi sie że to jest czyste oszustwo i że tylko 3 druczki za 50zł coś nie tak.
Kiedys mama mi opowiadała jak jej koleżanka składała długopisy takie co sie naciskało z różnych stron i kilka kolorów było w tym długopisie( roboty było bardzo dużo, te różne części itp., a pieniedzy za to mało) i nie oplacalo sie tego robić. A w tym przypadku tylko stęplować
Też sobie myślałam, żeby w taki sposób dorobić jak sie siedzi w domu i nie ma co do roboty, to jeszcze jakas kasa może wpaść ale niestety nie ufam takim ogłoszeniom.
pozdrawiam.
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:44   #5
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Chlupnictwo.....

a ja sie spotkalam z taka forma naciagania
kilka lat temu znajoma wlasnie wyslsla swoja oferte przyjecia pracy chalpniczej mianowicie wszywanie zamkow do portfelikow
po wyslaniu pierwszego listuze znaczkami i kopertami w tej wlasnie kopercie otrzymala odpowiedz wraz z umowa i poleceniem przelewu chyba na kwote cos ok 100zl jako zastaw pod materialy

wiec na tym zakonczyla dzialalnosc chalpnicza bo cala umowa byla dosc pokretnym jezykiem napisana no i ten zastaw stanowczo za duzy jak na kilka szmacianych portfelikow

ja osobiscie jestem sceptycznie nastawiona do tego typu ofert zalaszcza z gazet
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:46   #6
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Chlupnictwo.....

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
Kiedys mama mi opowiadała jak jej koleżanka składała długopisy takie co sie naciskało z różnych stron i kilka kolorów było w tym długopisie( roboty było bardzo dużo, te różne części itp., a pieniedzy za to mało) i nie oplacalo sie tego robić.
Ja słyszałam, że w przypadku składania długopisów podstęp tkwi gdzie indziej. Podobno kupuje się te części, składa i samemu szuka na gotowe już produkty klientów.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 18:51   #7
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Chlupnictwo.....

taa a pozniej pewnie by musiala szukac rynku zbytu dla tych portfelików--->?czytaj wziac turystyczny stolik i isc na bazar
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 18:55   #8
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Chlupnictwo.....

często chałupnictwo to sposób na "wykiwanie" innych. Nie polecam.
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 13:27   #9
gosiag23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Praca chałpnicza

Mam pytanie czy ktoś z obecnych na forum próbował pracy chałpniczej jak np.adresowanie kopert ,czy to się opłaca bo trzeba na wstępie zapłacić 40 zł ale nie wiem czy warto,a może ktoś ma adres jakiejś pracy chałpniczej ale uczciwej,proszę o odpowiedż
gosiag23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 14:23   #10
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Praca chałpnicza

Proponuje wpisac do wyszukiwarki haslo 'praca chalupnicza' - temat byl kilkukrotnie poruszany.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 14:35   #11
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Praca chałpnicza

Ja tam w taką prace chałupniczą nie wierze.Podam przykład długopisów,ok poskładasz pareset sztuk tych długopisów,a potem okaże się że będziesz musiała je sprzedać.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 14:38   #12
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Praca chałpnicza

Cytat:
Napisane przez gosiag23 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ktoś z obecnych na forum próbował pracy chałpniczej jak np.adresowanie kopert ,czy to się opłaca bo trzeba na wstępie zapłacić 40 zł ale nie wiem czy warto,a może ktoś ma adres jakiejś pracy chałpniczej ale uczciwej,proszę o odpowiedż
Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
Proponuje wpisac do wyszukiwarki haslo 'praca chalupnicza' - temat byl kilkukrotnie poruszany.
I połączone
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.