perypetie z suknią w salonie ślubnym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-04, 21:19   #1
susa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Exclamation

perypetie z suknią w salonie ślubnym


Teoretycznie przyjemna ceremonia jaką ma być mój ślub stała się przyczyną wielu stresów i kłopotów z powodu nieuczciwego wykonawcy mojej sukni.
Na etapie składania zamówienia wszystko było pięknie ładnie. 27.01.2007 r.podpisaliśmy zamówienie/umowę (treść tutaj http://autentika.civ.pl/test/umowa.jpg ), wpłaciłam zaliczkę w wys. 1000zł (wartość sukienki 1900zł) i czekałam.
Dzień po ustalonym terminie była pierwsza przymiarka. I wtedy zaczął się koszmar. Sukienka była zdecydowanie za duża (kompletnie niedopasowana) i widocznie przybrudzona. Brakowało wcześniej ustalonych elementów – ramiączka itp. Zdjęto nową miarę, co poskutkowało kolejnymi koszmarnymi przeróbkami. Druga i trzecia!!! przymiarka to ZA MAŁA sukienka. W tej chwili brakuje w talii 10cm, a sukienka nadaje się prosto do prania. Pamiętajmy, że miała być nowa, szyta na miarę. Dodatkowo trzymiesięczny termin realizacji minął...
Właściwie jestem zdecydowana na rezygnację, jednak nie znam podstaw prawnych, które mogą mi umożliwić wycofanie się z tej okropnej transakcji... Jakie powinny być moje kolejne kroki? Czy salon, który mi ja przygotowuje jest bezkarny, czy też istnieje możliwość skutecznej walki z taką ignorancją i nieuczciwością?
Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie porady.


Pozdrawiam
susa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 22:29   #2
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: perypetie z suknią w salonie ślubnym

hmm ja bym napewno juz takiej nie brala jak spartaczyli to niech ponosza odpowiedzialnosc z nawiazka a zreszta na to wychodzi ze chcieli ci wcisnac uzywana suknie
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 12:33   #3
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: perypetie z suknią w salonie ślubnym

wspolczyje bardzo, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Pojdz do tego salonuj jak najszybciej i zadaj zwrotu zaliczki, mieli na realizacje 3 miesiace. Najlepiej odrazu powiedz ze konsultowalas sie z prawnikiem. Wogole ta umowa to jakas dziwaczna jest i z bledami gramatycznymi ( pkt 6 )
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:43   #4
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: perypetie z suknią w salonie ślubnym

i jak susa? udało się? jakie to okropne.... takludzi babrać na kilka tyg. przed slubem!!
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 12:57   #5
susa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: perypetie z suknią w salonie ślubnym

Cześć,
Dziewczyny wszystkim Wam bardzo dziękuję za porady i wsparcie.
Wezwałam wykonawcę do ukończenia dzieła, co okazało się skuteczne i wszystko skończyło się po 6! przymiarkach, ile nerwów mnie to kosztowało to szkoda gadać......
Dziewczyny koniecznie domagajcie się dokumentu potwierdzającego zakup - zamówienie sukni.
susa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.