czy ktos mi pomoże??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-22, 17:57   #1
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273

czy ktos mi pomoże???


czy mogę stosowac peeling jezeli mam na plecach wypryski?? ajezeli nie, to co mam zrobic zeby sie ich pozbyc?? a jezeli tak- jaki jest ajlepszy?? dzieki z góry pomozcie!
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 18:26   #2
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: czy ktos mi pomoże???

radzę nie- bo tylko rozniesiesz bakterie i okropnie Cię wysypie... podobnie z dekoltem i twarzą. Aby się pozbyć? poszukaj na forum kosmetycznym tematów związanych z trądzikiem- znajdź jakieś kremy, żele i smaruj polecany jest acne-derm, benzacne, tormentiol, davercin (wszystkie bez recepty- od 5 do 17zł).
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 18:51   #3
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: czy ktos mi pomoże???

Tak, ale nie np. gruboziarnisty, ponieważ rozniesiesz bakterie na całą powierzchnię skóry – kup sobie enzymatyczny, przeznaczony dla skóry wrażliwej.

Acne-Derm to krem raczej na blizny, i chociaż faktycznie „rozbija” florę bakteryjną, to może na razie lepiej poszukaj czegoś o działaniu tylko przeciwtrądzikowym. Jest to np. polecany już wyżej Benzacne, Davercin, może też Brevoxyl, Clotrimazol (działa bodajże przeciwdrożdżakowo). Myj plecy antybakteryjnymi, łagodnymi żelami, przemywaj też może tonikiem Benzacne – po jakimś czasie powinno pomóc.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 19:39   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Re: czy ktos mi pomoże???

davercin jest na recepte,przynajmniej ja zawsze kupuje z recepta.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 19:56   #5
iroko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6
Re: czy ktos mi pomoże???

Też kiedys miałam plecy wysypane krostami. Szczerze mówiąc najprostszym sposobem jest...mycie ich. Kup sobie szczotkę do pleców z długą rączką i naturalnym włosiem (ewentualnie może być sztuczne, ale nie za sztywne) i codziennie szoruj plecy mydłem albo żelem przez parę minut. Oczywiście tak, aby nie zedrzeć sobie skóry

To może wydawać się banalne, ale moim zdaniem kosmetyki likwidują skutki, a nie przyczyne, bo jesli chodzi o plecy, to ze względu na ich umiejscowienie często zapominamy o podstawowej higienie. Inna sprawa, jeśli już to robisz...

W każdym bądz razie mi to pomogło. Tylko teraz, ponieważ zaczęłam regularnie uprawiać sport i nie zawsze jest możliwość wzięcia prysznica, znowu pojawiły mi sie krosty, ale nie jest tak tragicznie jak było kiedyś
iroko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 16:42   #6
dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 9
Re: czy ktos mi pomoże???

a taką mialam ochote na scrub Avonu z cukrem i nic z tego jak widze
dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 21:21   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: czy ktos mi pomoże???

Ja mialam problemy z pryszczykami na pupci. Jak zaczelam myc sie gabka do masazu(oczywiscie ta szorstka strona) problem znikl i to samo z plecami.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.