Co poradzić na takiego chłopaka? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-21, 17:44   #1
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112

Co poradzić na takiego chłopaka? :(


Dziewczyny, od ponad dwóch lat kocha się we mnie pewien chłopak to dla mnie wcale takie fajne nie jest kiedyś spróbowałam z nim być, bo chyba coś do niego czułam... ale jednak nie, myliłam sie, bo to było jedynie zauroczenie zerwałam z nim, bo po prostu nie kochałam go... ale on nadal mnie bardzo kocha i chce ze mna być. Ja właściwie nic do niego nie czuję... tak czuję, ze właściwie nic pyta się mnie, czy chce z nim być i w ogóle. Powiedziałam, ze się zastanowię nad tym, ale prawda jest taka, że to jest raczej niemożliwe! Ale jakbym mu powiedziała, że nie chce, to po prostu dołek. Nie wiem czemu tak jest jakby sobie znalazł inną, to byłabym całkiem zdołowana. To jest dziwne, bardzo. Może poradzicie coś? bo ja nie wiem, co mam z nim zrobić... nie chce go ranic...
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 17:51   #2
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Co poradzić na takiego chłopaka? :(

oj, sorka dziewczny za dwa te same wątki chciałam zmienić tytuł i po prostu coś skombinowałam, usuńcie jeden z nich
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:50   #3
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Co poradzić na takiego chłopaka? :(

Oj dziewczyno chyba sama nie wiesz czego chcesz
nie kochasz go, ale nie chcesz żeby był z inną lepiej pomyśl o tym, bo jeśli nie warto z nim być to po co się przejmować że ma następną
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:59   #4
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Co poradzić na takiego chłopaka? :(

kurcze ale namieszałaś trudno sie połapać i doradzić
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 21:33   #5
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Co poradzić na takiego chłopaka? :(

No ja tez nie lapie o co tak naprawde Ci chodzi Skoro go nie kochasz, to nie ma sie co zastanawiac czy byc z nim czy nie. A ten dolek to sie chyba bierze z takiej damskiej proznosci (nie obraz sie ). Masz od tak dlugiego czasu swojego wiernego adoratora i choc nie chcesz z nim byc to trudno sie pogodzic z mysla ze moglby nagle przestac sie Toba interesowac i zajac kims innym.
Tak mi sie wydaje.
__________________
"Attitude is a little thing that makes a big difference"
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 08:33   #6
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Co poradzić na takiego chłopaka? :(

Tez mam wrażenie, że jest Ci po prostu dobrze z takim "problemem". Taki niezmordowany adorator najpewniej bardzo Cię dowartościowuje- damska próznosć i egoizm.Współczuję chlopakowi, którmu niepotrzbnie robisz nadzieje. Wcale nie chcesz dla niego jak najlepiej- dobrze wiesz, ze dopki będzie widział cień szansy na związek z Toba nie bezie szkal innej dziewczyny- więc jakos nie bardzo wierzę w Twoje dobre intencje...
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 13:12   #7
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Co poradzić na takiego chłopaka? :(

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Tez mam wrażenie, że jest Ci po prostu dobrze z takim "problemem". Taki niezmordowany adorator najpewniej bardzo Cię dowartościowuje- damska próznosć i egoizm.Współczuję chlopakowi, którmu niepotrzbnie robisz nadzieje. Wcale nie chcesz dla niego jak najlepiej- dobrze wiesz, ze dopki będzie widział cień szansy na związek z Toba nie bezie szkal innej dziewczyny- więc jakos nie bardzo wierzę w Twoje dobre intencje...
To samo sobie pomyślałam.
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 13:43   #8
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Co poradzić na takiego chłopaka? :(

Sama nie wiesz czego chcesz... Jak nie chcesz z nim być to mu poprostu to powiedz,a nie rób nadziei tym,że się zastanowisz. Jednak myślę podobnie jak dziewczyny,że taki "problem" Ci odpowiada i mimo wszystki cieszysz się,że on się Tobą interesuje. Gorzej będzie jeśli facet tak sam z siebie się znudzi,a wtedy na pewno będziesz się czuła gorzej bo chyba nie myślisz,że będzie czekał w nieskończoność na Twoją decyzję..
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.