nie miałam nikogo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-17, 16:30   #1
Kwikwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 39

nie miałam nikogo.


cześć wizażanki!

Mam problem z którym chcialabym sie z wami podzielić. Jednak nie wiem pod który temat go podczepić dlatego pise w kilku. Bardzo was prosze nie kasujcie mojego posta tylko pomóżcie.

moim problemem jest to że mam 20 lat i nie miałam żadnego chłopaka. Wczoraj miałam randke z nowo poznanym chłopakiem i gdy on wspominał o swoich byłych to aż mi sie głupio zrobiło zę ja nikogo nie miałąm. Boje sie przyznać do tego bo to aż śmieszne. Gdy tylko rozmowa w towarzyskwie przechodzi na relacje damsko meskie zamykam sie w sobie ichce mi sie płakac. I to że nie miałam chłopaka ogranicza mnie i zamyka na randkach. Ja szybko rezygnuje z każdej znajomości bo nie chce zeby chłopak zapytął mnie w końcu a ilu ja miałam przed nim czy cos w tym stylu. Wstyd mi sie przyznac ze nie miałam nikogo. Chcoiaż może jakbym to powiedziała to by mi ulżyłloo. Jak myślicie.

Jak pisałam wcześniej wczoraj byłam na pierwszej randce z tym chłopakiem i bardzo mi sie spodobał. Na początku było fajnie ale to do momentu gdy uświadomiłam sobie zę to co robimy nie jest romantyczne. Głupie ale zaczeło mi przeszkadzać to zę ciagle sie śmiejemy z jakiś głupot... Bałam sie ze jak bedziemy sie tak śmiać to on mnie bedzie traktował jak koleżanke. No i przystopowałam troche i potem wsszystko sie zaczeło sypać. NIe wiedziałam jak sie zachować, za duzó sie z nim przedrzeźniałąm, za dużó chciałąm dominować i w ogóle zachowywałąm sie troche dziecinnie. I randka która na początku była fajne przerodziła sie w katastrofe. Gdy mnie odprowadzał i chciałam sie przedrzeźnić próbując zmusić go żeby zgadł w którym bloku mieszkam no i biedaczek w końcu sie troche wkurzył usaidł na łąwce i czekał a ja najpierw sobie rpzykucnełam a potem stałąm koło niego. CO za wstydd.... Boze. a potem jak mijaliśmy znajomy mi trzepakl powiedziżąłam tak sobie zę częśto tu grałam w siatkówke to mi odpowiedziął.. użekła mnie twoja historia,, A potem dodał wiem zę to było chamskei ale chciałem to powiedziec. Poczułam sie bardzo dotkniea... A aj poprostu chciałam zeby on mnie nie traktował jak koleżanke.. Chyba nie dorosłam jeszce do zwiazków. Zachowuje sie dziecinnie..
Kwikwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:46   #2
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: nie miałam nikogo.

Cześć,
Rozumiem, że dla Ciebie to duży problem. Kiedyś spotkasz chłopaka, któremu sie spodobasz (uwierz mi, że go spotkasz ) i wtedy będziesz się zachowywała swobodnie, a dla niego wręcz będzie szczęściem, że jest tym pierwszym.
Nie martw się tą randką; wyciągnij wnioski i tyle.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:53   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: nie miałam nikogo.

Cytat:
Napisane przez Kwikwi Pokaż wiadomość
Na początku było fajnie ale to do momentu gdy uświadomiłam sobie zę to co robimy nie jest romantyczne. Głupie ale zaczeło mi przeszkadzać to zę ciagle sie śmiejemy z jakiś głupot... Bałam sie ze jak bedziemy sie tak śmiać to on mnie bedzie traktował jak koleżanke. No i przystopowałam troche i potem wsszystko sie zaczeło sypać.
gorzej zrobic nie moglas. randka wcale nie musi byc na sile romantyczna. nie wszyscy lubia takie romantycznosci. gdyby mnie TZ zabral na randke i siedzial ze mnie wpatrzony, z poezja na ustach to bym uciekla gdzie pieprz rosnie... moze on tak jak np. ja woli sie posmiac, a nie odgrywac iscie filmowych scen...

mysle, ze powinnas byc szczera i powinnas byc przede wszystkim soba... sama widzisz, ze jak zaczelas kombinowac to sie posypalo... i wcale nie musisz byc na sile powazna, bo jezeli zwiazek bedzie trwal to w koncu twoja dziecinnosc i tak wyjdzie... pokaz jaka jestes na prawde, zeby potencjalny TZ potem nie byl zaskoczony, ze zwiazal sie z kims zupelnie innym...

a to, ze nikogo nie mialas... zawsze mozesz powiedziec, ze nie spotkalas jeszcze nikogo, kto wzbudzilby twoje zainteresowanie, ze stawiasz na jakosc, a nie na ilosc

edit:
ekhm po co zalozylas dwa takie same watki? (widze, ze na Intymnym jest identyczny...)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:56   #4
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: nie miałam nikogo.

Nie rozumiem jaki w tym wstyd,że jeszcze nikogo nie miałaś... Jeden zaczyna wcześniej,drugi póżniej... Może po prostu nikt Ci jeszcze nie pod pasował... To już tylko i wyłącznie twoja sprawa i to nikogo nie powinno obchodzic... Nie masz się czym przejmować... A co do Twojego zachowania... Mysle,że wcale nie zachowywałaś się dziecinnie... Może po prostu on był tobą zainteresowany tylko i wyłacznie jako kolezanką...? W takim wypadku,nie wiem jakbyś sie starała,to nic by tego nie zmienilo... No ale nie znam sytuacji... Może trzeba było go spytac wprost,czego oczekuje...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:04   #5
_night_
Raczkowanie
 
Avatar _night_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 82
Dot.: nie miałam nikogo

Wiesz co może się myle, ale na pierwszej randce wcale nie musi byc romantycznie. Czesto ludzie najpierw zartują, tak jak robilas to na poczatku, a potem przeradza sie to w coś bardziej powaznego. Może te chlopak umówi sie z TObą raz jeszcze i wtedy po prostu BĄDŹ SOBĄ. Wiem ze to brzmi banalnie, ale udając kogoś kim nie jestes nic nie wskórasz.

Pamietam pierwsze spotkanie z moim obecnym chlopakiem. Fakt faktem mialam wtedy 16 lat, ale z perspektywy czasu moge powiedziec ze to byla TOTALNA porażka. mimo to od spotkania do spotkania i zostalismy para:P i jestesmy razem do dziś:p

Aha a poza tym to ze nie mialaś nikogo to nie jest powód do wstydu. KAzdy uklada sobie zycie tak jak chce. A jesli Ty nie mialas wczesniej chęci na zwiazek lub okazji to jest to Twoja sprawa

Edytowane przez _night_
Czas edycji: 2007-08-17 o 17:06 Powód: Zapomnialam czegos dodac;p
_night_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:23   #6
brukselka
Zadomowienie
 
Avatar brukselka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: nie miałam nikogo

ooo dzizusss................. ....
dziewczyno.. jeslii nadal bedziesz sobie wymyslala jakies niestworzopne scenariusze na randke to zawsze tak bedzie!!!!! popatrz jak bylo dobrze kiedy nie myslalas co robisz i jak!

a ja mam 21 lat i moj bagaz doswiadczen to 1 zwiazek!!! moj kochany byly chlopaczek byl dla mnie przyjacielem i qmplem potem dopiero chlopakiem... ciagle sie wyglupialismy... szturchalisy i przedzeznialismy sie... kiedys go nawet gonilam na grillu u jego koleznaki z wielkimi szczypaczkami do podnoszenia kielbach czy innego miecha....
i bylam wtedy bardzo szczesliwa... romantycznie tez bylo ... jak go wreszcie dorwalam z tymi szczypaczkami... nic na sile ... weiem ze to marne pocieszenie ale trafisz na chlopaka ktory bedzie calym twoim siwatem to wiecej niz pewne....

i nie przejmuj sie ta randka... ludzie powinni najpierw sie poznac... za-kolegowac... potem z soba byc.. i nie ma zadnego znaczenia ilu mialas chlopakow.. nie powinno cie to krepowac...wogole !!!tylko daj sobie sznase ..i pozwol zeby los cie prowadzil..
__________________
"jesli wypowiesz cos dobrego, na tym sie skonczy. Jesli wypowiesz cos zlego, na pewno sie spelni."
brukselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:34   #7
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: nie miałam nikogo

za duzo stwarzasz, wyluzuj się, bo jak próbujesz cos robić a siłe, to rzeczywiście żenada z tego wychodzi.
za bardzo sie przejmujesz.
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 17:39   #8
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: nie miałam nikogo

jedna wielka PROWOKACJA!
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:17   #9
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: nie miałam nikogo

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
jedna wielka PROWOKACJA!
Dlaczego uwazasz, ze to prowokacja

Ja rowniez mam 20 lat i rowniez nigdy nie mialam chlopaka ale nie jest to dla mnie problemem poniewaz na razie nie mam takiej potrzeby aczkolwiek okazje byly...

Nie przejmuj sie jak mu na tobie zalezy to bedzie chcial sie znowu z toba spotkac i bedzie mu wszystko jedno czy chlopaka juz mialas czy jeszcze nie. Takie jest moje skromne zdanie
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:25   #10
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: nie miałam nikogo

To jest dla Ciebie bardziej duma a nie jakiś wstyd że nie miałaś chłopaka. Świadczy to o tym że czekasz na prawdziwe uczucie a nie na jakieś przelotne romanse i krótkie związki które nie zawsze sie dobrze kończą. Wg mnie ten chłopak sie ucieszy gdy mu powiesz że nikogo przed nim nie miałaś. A żeby uratowac tamtą nieudaną randkę napisz mu meila albo cos takiego.. opowiedz mu po prostu o sobie - szczerze i otwarcie. Napewno zrozumie, a jeśli nie to nie jest Ciebie warty. Uszka do góry , masz dopiero 20 lat.. a nie aż 20 lat. wszystko przed Tobą - powodzenia
Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:36   #11
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: nie miałam nikogo

Kwikwi,ja ma 24lata i tylko jeden związek za sobą Czasem czuję sie troszkę dziwnie(mam bardzo atrakcyjną siostrę i kuzynki,które mają mega powodzenie),ale wiem,że nie warto niczego robić na siłę,zwłaszcza szukać uczucia...A jak to Ten Jedyny,to na pewno sie odezwie!Uszy do góry![a jesli to nie Ten Właściwy,to tym bardziej się nie przejmuj!]
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 19:00   #12
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: nie miałam nikogo

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Dlaczego uwazasz, ze to prowokacja

Ja rowniez mam 20 lat i rowniez nigdy nie mialam chlopaka ale nie jest to dla mnie problemem poniewaz na razie nie mam takiej potrzeby aczkolwiek okazje byly...

Nie przejmuj sie jak mu na tobie zalezy to bedzie chcial sie znowu z toba spotkac i bedzie mu wszystko jedno czy chlopaka juz mialas czy jeszcze nie. Takie jest moje skromne zdanie
nie dlatego ze w wieku 20 lat nie ma chlopaka,dziewczyna zalozyła ten watek na roznych forach(gry,wizazowe spol.)i dlatego smierdzi mi prowokacją.Moge się mylić,ale..
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:01   #13
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: nie miałam nikogo

Właśnie, po co dwa te same wątki na Intymnie i jeszcze na grach ???
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:13   #14
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: nie miałam nikogo

Poprawie was. Sa 4 takie same watki. Bezsensowne zasmiecanie forum. Tym bardziej ze dziewczyna juz tak robila wczesniej
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:27   #15
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: nie miałam nikogo

To prawda załozyla kilka tych samych watkow i wczesniej tez robila podobnie...moze uwaza ze jej problemy sa wyjatkowo wazne i nalezy im sie jak najwieksze zainteresowanie
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:36   #16
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: nie miałam nikogo

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
To prawda załozyla kilka tych samych watkow i wczesniej tez robila podobnie...moze uwaza ze jej problemy sa wyjatkowo wazne i nalezy im sie jak najwieksze zainteresowanie
To jest w wielkim bledzie
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:37   #17
tusia_orzysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Wink Dot.: nie miałam nikogo

droga Kasiu nie masz sie czym martwic.jest wiele czynnikow wplywajace na stan kobiety.pewnie Jestes sliczna i madra dziewczyna ktora wie czego chce a chlopcy kto ich do konca zrozumie ??jesli zaden sie nie odwazyl do Ciebie 'wystartowac' to napewno wiele stracil uwierz w siebie i nie martw sie niczym.na nastepnej randce za ktora 3mam kciuki porozmawiaj z nim szczerze i powiedz mu ze rozmowy o bylych partnerach sa nie smaczne kiedy poznaje sie blizej nowa osobe.jesli zapyta Cie o bylych powiedz mu ze nie spotkalas jeszcze takiego ktory bylby godny twojej uwagi do czasu glowa do gory.bedzie dobrze .pozdrawiam.Tu$ka
tusia_orzysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 20:24   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie miałam nikogo

Proszę NIE kopiować tematów po różnych forach, ponieważ kasujemy takie wątki.

Łączę tematy ze sobą.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 20:32   #19
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: nie miałam nikogo.

Cytat:
Napisane przez Kwikwi Pokaż wiadomość
Gdy mnie odprowadzał i chciałam sie przedrzeźnić próbując zmusić go żeby zgadł w którym bloku mieszkam no i biedaczek w końcu sie troche wkurzył usaidł na łąwce i czekał a ja najpierw sobie rpzykucnełam a potem stałąm koło niego. CO za wstydd.... Boze. a potem jak mijaliśmy znajomy mi trzepakl powiedziżąłam tak sobie zę częśto tu grałam w siatkówke to mi odpowiedziął.. użekła mnie twoja historia,, A potem dodał wiem zę to było chamskei ale chciałem to powiedziec. Poczułam sie bardzo dotkniea... A aj poprostu chciałam zeby on mnie nie traktował jak koleżanke.. Chyba nie dorosłam jeszce do zwiazków. Zachowuje sie dziecinnie..
heh ale miły kolegakazdy ma za soba randki niewypały,teraz to przezywasz a pozniej bedziesz sie z siebie śmiac.
Ja w Twoim wieku nie mialam chlopaka i nie uwazalam sie za gorsza ,mialam to w nosie szczerze mowiacAkiedy przyszlo to jak tak patrze z perspektywy wolalabym zeby sie nie stało
Moje pierwsze randki z 1 TZtem to byly jakies mini horrorki ale co tam, przynajmniej bedzie co wspominac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 20:42   #20
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: nie miałam nikogo.

Cytat:
Napisane przez Kwikwi Pokaż wiadomość
moim problemem jest to że mam 20 lat i nie miałam żadnego chłopaka.Wczoraj miałam randke z nowo poznanym chłopakiem i gdy on wspominał o swoich byłych to aż mi sie głupio zrobiło zę ja nikogo nie miałąm. Boje sie przyznać do tego bo to aż śmieszne. Gdy tylko rozmowa w towarzyskwie przechodzi na relacje damsko meskie zamykam sie w sobie ichce mi sie płakac. I to że nie miałam chłopaka ogranicza mnie i zamyka na randkach. Ja szybko rezygnuje z każdej znajomości bo nie chce zeby chłopak zapytął mnie w końcu a ilu ja miałam przed nim czy cos w tym stylu. Wstyd mi sie przyznac ze nie miałam nikogo. Chcoiaż może jakbym to powiedziała to by mi ulżyłloo. Jak myślicie.
Ja nie rozumiem
Rezygnujesz z randek bo wstydzisz się przyznać, że nie miałaś wcześniej nikogo? W takim razie zawsze będziesz sama...takie zamknięte koło
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 20:48   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nie miałam nikogo.

Cytat:
Napisane przez Kwikwi Pokaż wiadomość
gdy on wspominał o swoich byłych to aż mi sie głupio zrobiło zę ja nikogo nie miałąm. Boje sie przyznać do tego bo to aż śmieszne. Gdy tylko rozmowa w towarzyskwie przechodzi na relacje damsko meskie zamykam sie w sobie ichce mi sie płakac. I to że nie miałam chłopaka ogranicza mnie i zamyka na randkach. Ja szybko rezygnuje z każdej znajomości bo nie chce zeby chłopak zapytął mnie w końcu a ilu ja miałam przed nim czy cos w tym stylu. Wstyd mi sie przyznac ze nie miałam nikogo. Chcoiaż może jakbym to powiedziała to by mi ulżyłloo. Jak myślicie.
Mi by sie tez glupio zrobilo gdyby facet na pierwszej randce nawijal dlugo i namietnie o bylych. Bo to chamskie by bylo z jego strony. Ilosc/istnienie bylych facetow tu nie gra zadnej roli.

Co innego czasem wspomniec raz na ruski rok. A co innego epopeje prawic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 20:58   #22
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: nie miałam nikogo.

Przecież dziewczyna napisała,że nie wie pod który temat podczepić swój wątek,dlatego założyła na kilku forach.A nie od razu prowokacja
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:13   #23
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: nie miałam nikogo

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Proszę NIE kopiować tematów po różnych forach, ponieważ kasujemy takie wątki.

Łączę tematy ze sobą.


Od siebie dodam, że zamknęłam tematy na WS i Grach.
Autorko - wątek umieszczamy na jednym forum.
Intmne do spraw sercowych jest jak najbardziej odpowiednie, dlatego dyskusja będzie kontynuowana tutaj (i tylko tutaj - dla ścisłości )

_ _ _ _ _
Nie przejmuj się tym, bądź sobą (a przynajmniej się staraj) i jak Ci z (tym) nim dobrze - to się nie zastanawiaj za bardzo czy powinno być inaczej.
Niech, no (wyświechtane ) czas zadecyduje

[zresztą, co to w ogóle ma być - żeby komuś miała liczba eksów nie pasować - za dużo pewnie by było źle, za mało tyż źle - a on się w Tobie ma zakochać, nie w Twoich byłych ]
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:52   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie miałam nikogo

Cytat:
Napisane przez Kwikwi Pokaż wiadomość
cześć wizażanki!

Mam problem z którym chcialabym sie z wami podzielić. Jednak nie wiem pod który temat go podczepić dlatego pise w kilku. Bardzo was prosze nie kasujcie mojego posta tylko pomóżcie.

moim problemem jest to że mam 20 lat i nie miałam żadnego chłopaka. Wczoraj miałam randke z nowo poznanym chłopakiem i gdy on wspominał o swoich byłych to aż mi sie głupio zrobiło zę ja nikogo nie miałąm. Boje sie przyznać do tego bo to aż śmieszne. Gdy tylko rozmowa w towarzyskwie przechodzi na relacje damsko meskie zamykam sie w sobie ichce mi sie płakac. I to że nie miałam chłopaka ogranicza mnie i zamyka na randkach. Ja szybko rezygnuje z każdej znajomości bo nie chce zeby chłopak zapytął mnie w końcu a ilu ja miałam przed nim czy cos w tym stylu. Wstyd mi sie przyznac ze nie miałam nikogo. Chcoiaż może jakbym to powiedziała to by mi ulżyłloo. Jak myślicie.

Jak pisałam wcześniej wczoraj byłam na pierwszej randce z tym chłopakiem i bardzo mi sie spodobał. Na początku było fajnie ale to do momentu gdy uświadomiłam sobie zę to co robimy nie jest romantyczne. Głupie ale zaczeło mi przeszkadzać to zę ciagle sie śmiejemy z jakiś głupot... Bałam sie ze jak bedziemy sie tak śmiać to on mnie bedzie traktował jak koleżanke. No i przystopowałam troche i potem wsszystko sie zaczeło sypać. NIe wiedziałam jak sie zachować, za duzó sie z nim przedrzeźniałąm, za dużó chciałąm dominować i w ogóle zachowywałąm sie troche dziecinnie. I randka która na początku była fajne przerodziła sie w katastrofe. Gdy mnie odprowadzał i chciałam sie przedrzeźnić próbując zmusić go żeby zgadł w którym bloku mieszkam no i biedaczek w końcu sie troche wkurzył usaidł na łąwce i czekał a ja najpierw sobie rpzykucnełam a potem stałąm koło niego. CO za wstydd.... Boze. a potem jak mijaliśmy znajomy mi trzepakl powiedziżąłam tak sobie zę częśto tu grałam w siatkówke to mi odpowiedziął.. użekła mnie twoja historia,, A potem dodał wiem zę to było chamskei ale chciałem to powiedziec. Poczułam sie bardzo dotkniea... A aj poprostu chciałam zeby on mnie nie traktował jak koleżanke.. Chyba nie dorosłam jeszce do zwiazków. Zachowuje sie dziecinnie..
Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość

Od siebie dodam, że zamknęłam tematy na WS i Grach.
Autorko - wątek umieszczamy na jednym forum.
Intmne do spraw sercowych jest jak najbardziej odpowiednie, dlatego dyskusja będzie kontynuowana tutaj (i tylko tutaj - dla ścisłości )

_ _ _ _ _
Nie przejmuj się tym, bądź sobą (a przynajmniej się staraj) i jak Ci z (tym) nim dobrze - to się nie zastanawiaj za bardzo czy powinno być inaczej.
Niech, no (wyświechtane ) czas zadecyduje

[zresztą, co to w ogóle ma być - żeby komuś miała liczba eksów nie pasować - za dużo pewnie by było źle, za mało tyż źle - a on się w Tobie ma zakochać, nie w Twoich byłych ]
Dzięki Rambo i dodam jeszcze, że zgadzam się z wypowiedzią a propos Twojej sytuacji.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:23   #25
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: nie miałam nikogo

Ja też długi czas nie miałam nikogo. Nie znaczy, że nie flirtowałam. Po prostu nie uważałam posiadania chłopaka za walor sam w sobie.

Pocieszę Cię, że mam kilka koleżanek, które posiadając 25 lat na pierwszych lepszych się nie rzucają. I nie ma się czego wstydzić. Lepiej być samemu niz z byle kim.

I nie wyobrażaj sobie baśniowych randek, bo rzeczywistość nie jest filmowa, ale to nie znaczy, że jest mniej interesująca...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:40   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nie miałam nikogo.

Swoja droga czesciej sie spotyka, ze facet chce byc tym pierwszym niz 10.
Iloscia raczej mozna imponowac... ale kolezankom (i to nie wszystkim).

Mi sie tak ulozylo, ze dla mojego pierwszego chlopaka bylam pierwsza dziewczyna. Dla drugiego druga a dla trzeciego znow pierwsza.

Czwartego poki co nie ma (szukam sobie). I mam nadzieje, ze bedzie juz tym ostatnim. (i tak wyszla spora liczba). Dokladnie wszystko jedno mi ile i jakie zwiazki bedzie mial na koncie. Wazne jaki ten bedzie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:12   #27
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: nie miałam nikogo.

ja napisze tylko jedno - nic na sile. powolutku a do skutku.
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:19   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: nie miałam nikogo.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mi by sie tez glupio zrobilo gdyby facet na pierwszej randce nawijal dlugo i namietnie o bylych. Bo to chamskie by bylo z jego strony. Ilosc/istnienie bylych facetow tu nie gra zadnej roli.

Co innego czasem wspomniec raz na ruski rok. A co innego epopeje prawic.
O właśnie, zgadzam się. Co to w ogóle ma być, na pierwszej randce opowiadać o swoich byłych?

W ogóle facet wydaje mi się średnio ciekawy, ten tekst na koniec i jego "wiem, że to było chamskie ale chciałem to powiedzieć". Takie chciał zostawić ostatnie wspomnienia z tej randki? No pfff.


Sama widzisz, że nie warto za bardzo kombinować
W sumie ja bym chyba czuła się dziwnie i nieswojo, gdyby pierwsza randka była szalenie poważna, romantyczna... Czemu uznałaś, ze to źle, że się śmiejecie?
Nie twórz sobie romantycznych scenariuszy, bo to bez sensu. A życie to nie film, na którym na pierwsze spotkanie idzie się na kolację przy świecach . Nie mówię, że nigdy nie będzie romantycznie, bo pewnie będzie . Ale myślę, że nie ma co oczekiwać tego od pierwszych spotkań, od całych romantycznych randek wolę romantyczne momenty

Nieudane randki... temat rzeka
Pamiętam taką jedną swoją koszmarną wręcz randkę
Nie mogłam się z facetem dogadać, a on wyraźnie pomysłu na to spotkanie nie miał, nie wiedział na dobrą sprawę co mamy robić i gdzie ma mnie zabrać (on zapraszał ), zostałam przewleczona przez ulice Warszawy (po drodze zahaczając o muzeum satyry czy coś w tym stylu - to nie było zaplanowane, po prostu było otwarte i... za darmo ), ubraną będąc w nowe obcierające buty, w upale, nie wiedząc czy mamy jakiś cel przeznaczenia czy nie . Po przewleczeniu mnie przez ulice, w asyście mojego pytającego spojrzenia i stada myśli w stylu "Raaany, co to za gość, ja chyba chcę wracać do domu" zostałam wsadzona w tramwaj i wreszcie się od niego uwolniłam . Powiedzmy, że można to określić jako randkę spacerową

Koszmar
Nie muszę chyba dodawać, że do kolejnych spotkań nie doszło
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:39   #29
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: nie miałam nikogo.

A ja nie lubię określenia "randka" jakieś takie... zobowiązujące do serduszek, różyczek i gołąbków Takie jest moje odczucie. To już wole "spotkanie" (Lexie, nie czytaj mi już w myślach bo się zacznę bać! ).

Wstydzić się, że nie miało partnera? A czego tu się wstydzić? Nawet jeśli ktoś zapyta - nie trzeba odpowiadać! A ja odpowiem wprost - nie bylem w związku przez 1.5 roku, bo nie jest sztuką być z byle kim. Wolę poczekać i spróbować z perełką a nie osobniczką szarą jak gips techniczny (a tego to sporo).
A jak się poczeka, to czasem przypadkiem trafi się na kogoś frapującego, z kim spędzi się wiele godzin na rozmowach, ect.

Teraz to ja pójdę na "randkę" na stadion X-lecia
piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 00:51   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: nie miałam nikogo.

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
A ja nie lubię określenia "randka" jakieś takie... zobowiązujące do serduszek, różyczek i gołąbków Takie jest moje odczucie. To już wole "spotkanie" (Lexie, nie czytaj mi już w myślach bo się zacznę bać! ).
Już nie czytam. Wiem, że to niegrzeczne

Ale "spotkanie" takie niezobowiązujące jest, mogę się spotykać z przyjaciółką albo z kolegą, a z facetem to jednak iść na randkę - serduszka i gołąbki nie są wskazane, jeśli facet chce mnie jeszcze kiedyś zobaczyć

Cytat:
Wstydzić się, że nie miało partnera? A czego tu się wstydzić? Nawet jeśli ktoś zapyta - nie trzeba odpowiadać! A ja odpowiem wprost - nie bylem w związku przez 1.5 roku, bo nie jest sztuką być z byle kim. Wolę poczekać i spróbować z perełką a nie osobniczką szarą jak gips techniczny (a tego to sporo).
O właśnie, zapomniałam to poruszyć w poprzednim poście

Dobrnęłam już do zaawansowanego wieku lat 21 i moja przeszłość bogata w związki wcale nie jest. Nie z braku okazji, tylko... no właśnie. Z braku odpowiedniego osobnika w okolicy. I co, mam się tego wstydzić? Jeszcze czego

Nie wspominając o tym, że pytanie o ilość partnerów uważam za, hmm... dość obcesowe. Oraz, że na takie pytanie nie trzeba odpowiadać, jeśli nie ma się ochoty.
Tak samo jak nie miałabym ochoty odpowiadać na pytanie o ilość partnerów seksualnych.

Cytat:
Teraz to ja pójdę na "randkę" na stadion X-lecia
Sam chciałeś
Tam na pewno coś różowego i serduszkowego się znajdzie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.