Zostałam zwyzywana przez obcego faceta... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 18:20   #1
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Unhappy

Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...


Witajcie dziewczyny,

To mój pierwszy post, chciałam się więc na sam początek przywitać

Miałam dziś przykrą sytuację - stałam na przystanku autobusowym, parę metrów dalej stał jakiś chłopak, tak na oko miał z 20 lat. Nie wiem, czy był pijany, czy nawąchał się jakiegoś świństwa ale nawyzywał mnie! Z jego ust poleciały w moim kierunku bardzo raniące słowa: Ty k****, s*********, i wiele innych bardzo przykrych. Nie znam tego mężczyzny, ale bardzo się przestraszyłam, patrzył na mnie dziwnie i miałam wrażenie, że tylko się poruszę to on podejdzie i mnie uderzy .... Wreszcie przyjechał autobus, ale nie wsiadłam do niego, z obawy że w busie będzie to samo
Mówiłam o tym mojemu Tżetowi, potem przez parę godzin bolała mnie głowa z nerwów.

Jestem bardzo wrażliwa i prawie zaczęłam płakać na tym przystanku. Najgorsze było to, że stałam tam sama z nim. To stało się dziś rano, a ja do teraz nie mogę się pozbierać. Czuję się jakby ktoś przejechał po mnie walcem, po tym zdarzeniu cąły dzień miałam wrażenie ze ludzie dziwnie na mnie patrzą. Boję się wyjść z domu, w obawie że on będzie na przystanku. Nie wiem co ze sobą zrobić. Płaczę i czuję się tragicznie.

Jak jedna sytuacją można człowieka zrównać z ziemią....
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:23   #2
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

To mój pierwszy post, chciałam się więc na sam początek przywitać

Miałam dziś przykrą sytuację - stałam na przystanku autobusowym, parę metrów dalej stał jakiś chłopak, tak na oko miał z 20 lat. Nie wiem, czy był pijany, czy nawąchał się jakiegoś świństwa ale nawyzywał mnie! Z jego ust poleciały w moim kierunku bardzo raniące słowa: Ty k****, s*********, i wiele innych bardzo przykrych. Nie znam tego mężczyzny, ale bardzo się przestraszyłam, patrzył na mnie dziwnie i miałam wrażenie, że tylko się poruszę to on podejdzie i mnie uderzy .... Wreszcie przyjechał autobus, ale nie wsiadłam do niego, z obawy że w busie będzie to samo
Mówiłam o tym mojemu Tżetowi, potem przez parę godzin bolała mnie głowa z nerwów.

Jestem bardzo wrażliwa i prawie zaczęłam płakać na tym przystanku. Najgorsze było to, że stałam tam sama z nim. To stało się dziś rano, a ja do teraz nie mogę się pozbierać. Czuję się jakby ktoś przejechał po mnie walcem, po tym zdarzeniu cąły dzień miałam wrażenie ze ludzie dziwnie na mnie patrzą. Boję się wyjść z domu, w obawie że on będzie na przystanku. Nie wiem co ze sobą zrobić. Płaczę i czuję się tragicznie.

Jak jedna sytuacją można człowieka zrównać z ziemią....
nie traktuj tego osobiscie.Twoj pech,ze to akurat Ty stalas w polu widzenia tego chlopaka.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:26   #3
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Niestety różne świry chodzą po tym świecie. Nie należy na takie zaczepki reagować (szczególnie gdy jesteś sama) i nigdy absolutnie nie brać ich do siebie!
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:26   #4
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Nie przejmuj sie, to przeciez o tym typie zle swiadczy a nie o tobie
Glowa do gory,po co sie przejmowac czubkiem..
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:26   #5
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Wiam na forum

Jeej co za cham! Bardzo ci współczuję. Ja też jestem bardzo wrażliwa, znając siebie pewnie zaczęłabym już płakać. Naprawdę przykra sytuacja! Bardzo!
Ale nie masz się czym zamartwiać! Nie martw się!
A następnym razem zabierz na przystanek chłopaka i nie obawiaj się tego, że znowu spotkasz tego dupka! Oczywiście nie chodzi mi żeby odrazu twój TŻ go bił czy coś, ale żeby jakoś zareagował i żeby to się więcej nie powtórzyło. Przecież nie będziesz martwiła się przez cały czas czy aby go gdzieś nie spotkasz. Niech wie, że nie ma prawa wyzywać cię od najgorszych. ( Bo NIKT nie ma takiego prawa!!!)
Trzymaj się! Bardzo mi ciebie szkoda, spotkała cię naprawdę przykra sytuacja, nie płacz już
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:29   #6
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

bess xyoko rybkad Justynka1710 Dziękuję za ciepłe słowa.

Mam nadzieję, że już go nigdy nie spotkam. Co za typ się trafił. Tak mi dzień zepsuć...
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 18:36   #7
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

nie przejmuj sie jakims typem, chyba mial problem sam ze soba
to kazdy mogl tam byc i kazdy mogl pasc "ofiara" jego wyzwisk
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 18:49   #8
Goshiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 253
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Nie masz sie czym martwic
Ten chlopak prawdopodobnie juz nawet nie pamieta jak wygladasz.
Ot mialas pecha,ze to akurat Ty spotkalas na swojej drodze "blachare" tylko w meskim wydaniu,ktora ponizajac kogos innego chce w pewien sposob podbudowac swoje wlasne ego.
Ja mimo iz jestem dosyc wyszczekana i bardzo cieta na roznego rodzaju zaczepki nawet i w stosunku do obcych osob to w tym przypadku chyba rowniez nic bym sie raczej nie odzywala.Bo wiadomo to co takiemu do glowy szczeli,tym bardziej,ze na przystanku nikogo innego nie bylo.
__________________
Pomoz odnalezc Joanne Surowiecka
http://zaginiona.xt.pl/
Goshiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 19:18   #9
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Dziękuję dziewczyny, myślałam teraz nad ta sytuacją trochę i rzeczywiscie chyba nie ma się czym przejmować Tak już jest, ze biorę sobie przykre rzeczy do serca.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:12   #10
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

To mój pierwszy post, chciałam się więc na sam początek przywitać

Miałam dziś przykrą sytuację - stałam na przystanku autobusowym, parę metrów dalej stał jakiś chłopak, tak na oko miał z 20 lat. Nie wiem, czy był pijany, czy nawąchał się jakiegoś świństwa ale nawyzywał mnie! Z jego ust poleciały w moim kierunku bardzo raniące słowa: Ty k****, s*********, i wiele innych bardzo przykrych. Nie znam tego mężczyzny, ale bardzo się przestraszyłam, patrzył na mnie dziwnie i miałam wrażenie, że tylko się poruszę to on podejdzie i mnie uderzy .... Wreszcie przyjechał autobus, ale nie wsiadłam do niego, z obawy że w busie będzie to samo
Mówiłam o tym mojemu Tżetowi, potem przez parę godzin bolała mnie głowa z nerwów.

Jestem bardzo wrażliwa i prawie zaczęłam płakać na tym przystanku. Najgorsze było to, że stałam tam sama z nim. To stało się dziś rano, a ja do teraz nie mogę się pozbierać. Czuję się jakby ktoś przejechał po mnie walcem, po tym zdarzeniu cąły dzień miałam wrażenie ze ludzie dziwnie na mnie patrzą. Boję się wyjść z domu, w obawie że on będzie na przystanku. Nie wiem co ze sobą zrobić. Płaczę i czuję się tragicznie.

Jak jedna sytuacją można człowieka zrównać z ziemią....
dobrze, że już doszłaś do jakiejś równowagi.
i pamiętaj, że on tego nie mówił do ciebie. po prostu byłaś pod ręką. a na przyszłość nie bierz sobie do serca takich zdarzeń, bo to on miał problem nie ty.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:17   #11
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, myślałam teraz nad ta sytuacją trochę i rzeczywiscie chyba nie ma się czym przejmować Tak już jest, ze biorę sobie przykre rzeczy do serca.
nie ma sensu Kochana to wydarzenie pokazało jakim on jest chamem a Ty byłaś jego ofiarą nie wiadomo dlaczego, chociaż wiadomo bo on był palantem
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 08:24   #12
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

A tak może z innej beczki ( nie uczuciowo) jeśli boisz sie czasami jakiegoś ataku na przystanku gdzie jest możliwość ze będziesz sama zaopatrz sie w gaz pieprzowy. Są takie mini mini pojemniczki, można nosić w kieszeni kurteczki zawsze pod ręka.Zawsze większy spokój psychiczny. Tylko zaznaczam pieprzowy, na paraliżująco jakimś tam miałam wzmiankę ze nie działa na psy i ludzi pod wpływem narkotyków.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2007-10-16 o 09:50
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 09:48   #13
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Ja pamiętam trochę inną sytuację, szłam przed dziewczyną, obok w drugim kierunki szli inni ludzie, było dość ciasno, ale nie jakoś tragicznie (ponieważ samochodu tarasowały znaczną część drogi). Nagle z przeciwnej strony zaczął nadchodzić facet ok 45 lat. Dziewczyna przede mną i ja obróciłyśmy się bokiem, żeby przeszedł bo on ani myślał się przesunąć, a ten nagle na cały głos: No! K... się wpychają! Zagotowało się we mnie niesamowicie, ale ta dziewczyna ruszyła dalej i ja za nią, bo co miałam zrobić, zacząć wyzywać go, bałam się, że jeszcze mi przywali, a nikt nie zareaguje choć było pełno ludzi. Przez długie godziny po tym zdarzeniu, jeszcze we mnie buzowało. Niestety na chamów i prostaków chyba nie ma sposobu.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 11:32   #14
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Wieczorem jeszcze się to we mnie obudziło, popłakałam się leżąc w łóżku, myślałam o tym, jak bardzo się boję, najgorsze to było, ze ten przystanek jest niedaleko mojego domu o codziennie z niego odjeżdzam. Tego chłopaka widziałam pierwszy raz i mam nadzieję już ostatni.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 11:40   #15
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Wieczorem jeszcze się to we mnie obudziło, popłakałam się leżąc w łóżku, myślałam o tym, jak bardzo się boję, najgorsze to było, ze ten przystanek jest niedaleko mojego domu o codziennie z niego odjeżdzam. Tego chłopaka widziałam pierwszy raz i mam nadzieję już ostatni.
przestań rozpamiętywać ten strach, bo ugrzęźniesz w poczuciu zagrożenia i bezradności wobec przemocy. nie chcę cię przerażać, ale jak byłam na kursie samoobrony to nasz instruktor powiedział, że właśnie takie przestraszone dziewczyny najczęściej padają ofiarami napadów. w razie napadu popłaczą się, albo sparalizuje je strach i bandzior może poczuć się silny a o to właśnie mu chodzi.
jeżeli naprawdę boisz sie takich sytuacji radzę ci dobrze - idź na kurs samoobrony dla kobiet. uczą tam nie tyle metod walki (bo umówmy się w starciu z mężczyzną nie mamy równych szans), ale jak nabrać większej pewności siebie, jak się zachowywać żeby nie prowokować i jak w razie co odparować pierwszy atak, żeby zdążyć uciec.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:31   #16
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

co za idiota.. na pewno byl jakis pijany, albo nacpany..nie przejmuj sie tym. Ja na Twoim miejscu bym sobie po prostu poszla i juz.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 13:23   #17
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

po mnie takie rzeczy spływają jak po kaczce, ale ty najwidoczniej jesteś b. wrażliwa. nie martw się, szybko o tym zapomnisz
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 14:20   #18
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Przykra sytuacja, ale głowa do góry!
Chłopak mógł być też chory
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 15:57   #19
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Przykra sytuacja, ale głowa do góry!
Chłopak mógł być też chory

Nie przejmuj się. To zwykły przypadek, po prostu znalazłaś się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Ofiarą jego napadu furii mógł paść ktokolwiek inny na przystanku . Głowa do góry. Facet wytrzeźwieje [?] i nic nie będzie pamiętał ;d
__________________
Well,it hasn't been my day, my week, my month,or even my year . . .
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 18:45   #20
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Poprostu szkoda słów...
Namiastka faceta...
Znając mnie to w tej sytuacji tez puściłabym niezłą wiązanke do niego,ale nie wiem czy skończyło bym się to dla mnie dobrze-wkońcu mogłabym trafic na damskiego boksera...

Ale teraz trochę inna sytuacja w wersji na wesoło:
Moja sisterka ostatnio wyszła od fryzjera i krzyczał za nią jakis pijaczek
:"Wow,dziewczyno,gdzie Ty sie uchowałaś!".
Sisterka nie zrozumiała dobrych intencji ów pijaczka,że to był komplement i nieco się zmartwiła,że wygląda "niewyjściowo"
Dopiero,ja musiałam ją uświadomić
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:54   #21
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Nie przejmuj juz się tym wiem że to przykra sytuacja ,ale ten koles na 100% by pijany albo nacpany albo miał coś z głowa bo normalny człowiek nie robi takich rzeczy ... miałaś głupią sytuacje że nikogo nie było na przystanku ;/ najlpeiej chyba wejśc do jakiegoś pobliskiego sklepu jak jest jakieś zagrożenie o kto wie co jest w stanie zrobic taki nacpany człowiek;/
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 08:07   #22
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Niestety takie sytuacje sie zdarzaja i bywa tak że sama nie czuje sie bezpiecznie na ulicy ostatnio planowalłyśmy z kumpelami iść na dyskoteke ale druga opowiedziala że byli cala paczka i z jedna z nich chcial zatanczyc chlopak ona sie nie zgodzila wiec uderzyl ja w twarz!na szczescie bylo z nimi pare chlopakow i ja obronili ale w takiej sytuacji az strach iść na dyske wiec postanowilysmy ze warto wziac kolegów ;P
Aha i ostatnio zostalam tak nawyzywana przez gg i i widać było że ta osoba mnie zna a nie uwazam sie za jakas zła dziewczyne która ma wrogów po prostu wystarczy nie zgodzic sie na spotkanie na zatanczenie i juz trzeba sie bać :|
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:08   #23
orthodox
Raczkowanie
 
Avatar orthodox
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Niestety takie sytuacje sie zdarzaja i bywa tak że sama nie czuje sie bezpiecznie na ulicy ostatnio planowalłyśmy z kumpelami iść na dyskoteke ale druga opowiedziala że byli cala paczka i z jedna z nich chcial zatanczyc chlopak ona sie nie zgodzila wiec uderzyl ja w twarz!
Moja kolezanka miala podobna sytuacje, poszla sama na dyskote. Po pewnym czasie podszedl do niej jakis facet
(ktory z reszta przygladal jej sie od poczatku) i mowi do niej zeby poszla z nim do niego do domu (obcy facet, ktorego pierwszy raz na oczy widziala) ona odmowila i dostala od kolesia w twarz
A, ze nikt sie za nia nie wstawil, a ona bala sie odezwac, bo to nie wiadomo co on moglby jej zrobic to poplakala sie pobiegla do domu
__________________
Bez skutku fala w uczucia uderza
Ta wyspa zdradliwa do której wciąż zmierzam
wyciąga swe dłonie i zabrać chce więcej
Ty stoisz i wołasz bezgłośnie namiętnie


orthodox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:16   #24
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Ja też miałam podobną sytuację. Jakiś pijaczek się doczepił. Zobaczył mnie po drugiej stronie chodnika i coś mu się widać nie spodobałam bo przeszedł na moją stronę z wielkim krzykiem, wyzwiskami i pięścią w górze jak by chciał mnie uderzyć zaczełam szybciej iść, a nawet potem biec i udało mi sie go zgubić ale sie najadłam strachu. To było w biały dzień ok godz 12, dużo ludzi sam rynek, obciach jak nie wiem jakieś małżeństwo nawet mi chciało pomóc pytając czy wszystko ok. Nie mogłam się uspokoić do wieczora. Nie martw się Cześka pech chciał, że to na nas trafili ci idioci nie ma sobie co głowy zaprzątać bo my tu przezywamy, a oni albo tego nie pamiętają, albo mieli super zabawę
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 13:31   #25
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Moja znajoma tez miała podobną akcję, była na dyskotece i dostała w twarz od kolesia. Z kolesiem spotykała się juz pare razy. a na dyskotece ona poszła do łazienki, on za nią...
Kazał jej żeby "zrobiła mu loda". Ona odmówiła no to ją uderzył
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:47   #26
orthodox
Raczkowanie
 
Avatar orthodox
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
na dyskotece ona poszła do łazienki, on za nią...
Kazał jej żeby "zrobiła mu loda". Ona odmówiła no to ją uderzył
Ja nie moge z czegos takiego, ale faceci potrafia byc nieraz oblesni
__________________
Bez skutku fala w uczucia uderza
Ta wyspa zdradliwa do której wciąż zmierzam
wyciąga swe dłonie i zabrać chce więcej
Ty stoisz i wołasz bezgłośnie namiętnie


orthodox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 17:19   #27
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Zostałam zwyzywana przez obcego faceta...

Tez kiedys mialam podobna sytuacje.Jestem wrazliwa tak jak Ty i tez zajelo mi troche czasu dojscie do rownowagi.
Nie przejumuj sie tak bo to bez sensu.
Jak najszybciej staraj sie zapomniec o tym zdarzeniu.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.