Remont małej ubikacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 18:18   #1
basia1981
Raczkowanie
 
Avatar basia1981
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 95
GG do basia1981

Remont małej ubikacji


Witam!
Może mnie zlinczujecie, ale jednak zaryzykuję. Przeszukałam forum (wydaje mi się, że dość wnikliwie) jednak nie znalazłam tego, czego szukałam. Więc zwracam się do Was, drogie Wizażanki o podpowiedzi.
Otóż zabieram się za remont ubikacji, takiej typowiej dla mieszkania w bloku, czyli malusieńkiej. Mieści się tam tylko kibelek (od drzwi do deski - około 50 cm). Planowałam glazurę i jakąś półeczkę z tyłu za kiblem. Ale zastanawiam się czy nie fajniejsze będą panele, czy półka ma być od podłogi do sufitu, czy tylko taka nad kibelkiem? Nie znalazłam w internecie zdjęć małej ubikacji, więc jeśli któraś z Was natknęłaby się na takie zdjęcia to bardzo proszę o wklejenie, bądź podpowiedzi odnośnie zaaranżowania tego niedocenianego miejsca.
Dziękuję!
basia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:03   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: Remont małej ubikacji

Cytat:
Napisane przez basia1981 Pokaż wiadomość
Witam!
Może mnie zlinczujecie, ale jednak zaryzykuję
Mam poczucie humoru i uznam to za żart, więc witaj na forum.

Cytat:
Otóż zabieram się za remont ubikacji, takiej typowiej dla mieszkania w bloku, czyli malusieńkiej. Mieści się tam tylko kibelek (od drzwi do deski - około 50 cm). Planowałam glazurę i jakąś półeczkę z tyłu za kiblem. Ale zastanawiam się czy nie fajniejsze będą panele, czy półka ma być od podłogi do sufitu, czy tylko taka nad kibelkiem?
Moja Babcia ma taki kibelek, i mój Tata zrobił Jej glazurę, nie wyobrażam sobie drewnianych paneli w ubikacji raczej. Pólkę ma zrobioną od podłogi do sufituu, ponieważ trzyma tam także środki do czyszczenia (Cility Cify itp,), zapasy (chusteczki, waciki itp), i ogólnie służy jej za składzik. Półki sie przydają

Musisz sobie tylko określić w jakiej kolorystyce chcesz ubikację urządzić, mnie siemostatnio podoba wszytsko białe KLIK !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:11   #3
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Remont małej ubikacji

witaj

właśnie robie gigantyczny remont całego mieszkania, w tym malutkiego kibelka 1m x 1,20m

będzie cały w wielkich kaflach 30 x 60 tak przekornie i będzie podwieszana muszla i geberit zabudowany, a nad geberitem taka wbudowana w tą nadgeberitową wnękę taka jakby szafka ze szklanymi pólkami i z robionymi na zamówienie na wymiar wnęki drzwiczkami szklanymi czy drewnianymi

jak juz będzie gotowy to wrzuce zdjęcia
__________________
wielki remontowiec od 03-03-2008, data zakończenia odległa

Miłość to ból - powiedział zając jeża ściskając


gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:46   #4
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Remont małej ubikacji

pokaż nam na fotkach, lub rozrysuj, łatwiej będzie.
Czy masz tam licznik?, a czy nie można połączyć z łazienką kibelką?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 17:12   #5
basia1981
Raczkowanie
 
Avatar basia1981
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 95
GG do basia1981
Dot.: Remont małej ubikacji

Dziękuję Wam Kobitki za podpowiedzi!
Co do koloru, to zgadzam się z Szugarbejb-jak najjaśniejszy. Już byliśmy w sklepie i wybraliśmy takie spore kafelki, koloru bardzo jasnego beżu.
Gosiek82, Twój pomysł na kibelek wydaje się bardzo elegancki. Proszę o zdjęcia, jak zafiniszujesz
Ja nie przewiduję takich nowoczesnych rozwiązań, wstawię zdjęcia jak już wszystko będzie na swoim miejscu (fachowiec przychodzi jutro).
Kliwia, kibelka nie można połączyć z łazienką, zobaczymy, co wyjdzie z tego co zaplanowaliśmy.
Pozdrawiam!
basia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.