AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 10:35   #1
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597

AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki


Czy są na Wizażu studentki AGH?
Może są reprezentantki szalonych technicznych kierunków

Przede mną teraz wybór uczelni i skłaniam się ku AGH. Kwestia tylko wyboru kierunku.
Może coś doradzicie, opowiecie o uczelni i waszych studiach.
Jak wygląda ilość kobiet na waszych wydziałach i jak się odnajdujecie w męskim gronie?

Zapraszam do dyskusji
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:38   #2
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...&highlight=AGH
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 10:46   #3
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Zanim założyłam ten wątek wyszukałam ten co podałaś, ale jego tematyka jednak jest inna niż tego.

Niech zadecydują moderatorzy...
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 12:06   #4
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Studiuje na 4 roku na wydziale Geologii, geofizyki i ochrony środowiska- geofizykę środowiska
Na wydziale jest większość kobiet tak w stosunku 2/1.
Jeżeli chodzi o kierunek -geofizyka środowiska-ciężki, ale jedyny w Polsce, brak problemów z pracą, stażami, dużo ofert, generalnie pracodawcy sami cię szukają.
Praca w zawodzie dobrze płatna.
Co do samych studiów to bardzo dużo matematyki,fizyki,general nie przedmiotów powiązanych z matmą i fizyką na wysokim poziomie,mechanik wszelkiego rodzaju itp itd.
Studiuje też na Uj i miałam tam matmę,fizykę i statystykę i poziom tam tych przedmiotów w porównaniu do AGH to była żenada,banały.
W ogóle to co cię interesuje,jakie kierunki?wydziały?
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 12:27   #5
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Myślę nad wieloma kierunkami.
I to mój błąd bo ciężko mi podjąć decyzję.

Wielka szkoda, że można składać papiery tylko na 1(!) wydział i preferować na nim kilka kierunków.

Interesowały mnie takie kierunki jak: budownictwo, geologia, ZiP a ostatnio informatyka stosowana na samogłoskach. Ale wiem, że bardzo ciężko się dostać na to.
Sama nie wiem czy lepiej składać na kierunek na który jest prawdopodobne, że sie dostanę od razu czy próbować w kilku rekrutacjach na "coś cięższego".

Brałam pod uwagę też inżynierię środowiska, ale się naczytałam, że po tym pracy nie ma. Chciałam specjalność związano z klimatyzacją itp.

W moim przypadku to jest trochę tak, że chcę AGHu, ale sama nie wiem konkretnie co.

Jesteś zadowolona z tej uczelni?
Masz porównanie z UJ.
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 12:34   #6
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

A ja skonczylam ochronę środowiska na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Srodowiska 2 lata temu. Studia nie byly ciężkie poza pierwszym rokiem zwlaszcza matematyką. Ale z pracą po tym kierunku marnie................... ..
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 13:00   #7
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Myślę nad wieloma kierunkami.
I to mój błąd bo ciężko mi podjąć decyzję.

Wielka szkoda, że można składać papiery tylko na 1(!) wydział i preferować na nim kilka kierunków.

Interesowały mnie takie kierunki jak: budownictwo, geologia, ZiP a ostatnio informatyka stosowana na samogłoskach. Ale wiem, że bardzo ciężko się dostać na to.
Sama nie wiem czy lepiej składać na kierunek na który jest prawdopodobne, że sie dostanę od razu czy próbować w kilku rekrutacjach na "coś cięższego".

Brałam pod uwagę też inżynierię środowiska, ale się naczytałam, że po tym pracy nie ma. Chciałam specjalność związano z klimatyzacją itp.

W moim przypadku to jest trochę tak, że chcę AGHu, ale sama nie wiem konkretnie co.

Jesteś zadowolona z tej uczelni?
Masz porównanie z UJ.
Ja studiuje inżynierię środowiska-specjalność geofizyka(są jeszcze takie specjalności jak odnawialne źródła energii czy ochrona wód-ale tu z pracą już tragedia)
Co do pracy to akurat w przypadku geofizyki na każdych targach pracy jest bardzo dużo ofert pracy- np w stacjach sejsmologicznych prognozujesz wstrząsy w kopalniach,kamienołomach, lub w budownictwie-badasz teren na którym ma być coś wybudowanego, cały rynek krakowski badali ludzie z geofizyki z AGH kiedy był remontowany
Teraz od tego roku otwierają geofizykę jako osobny kierunek, także polecam!
Co do uczelni to pod względem naciągania przepisów jest dużo dużo lepsza niż UJ(np robienie 4 terminów egzaminów ,czy zaliczeń czasem się uda,czasem dziekan się zgodzi itp rzeczy)
Jest też druga strona medalu jak np wg mnie masa głupich i niepotrzebnych przedmiotów , świrniętych prowadzących,ale to tak chyba na każdej uczelni
Z tego co ja kojarzę to składasz papiery na 1 wydział tak jak piszesz na 3 kierunki ale jak się nie odstaniesz to możesz chyba pisać odwołanie na inny wydział i kierunek -tak było u mnie ale to 4 lata temu był wtedy egzaminy(ale nie jestem pewna musisz popytać kogoś kto np zdawał w tamtym roku)
Jeżeli chodzi o budownictwo to odradzam-najlepsze budownictwo jest na politechnice, u nas to takie sobie związane z geologią
co do informatyki to moja siostra studiuje na AGH a chłopak na PK i powiem ci , że PK jest lepsza pod tym względem, że nie mają tak dużo nauki jak na AGH mają więcej czasu żeby się rozwijać, pracować, zdobywać doświadczenie
Za to na AGH dużo niepotrzebnej pamięciówy i mniej zastosowania w życiu
A jeszcze mi się przypomniało- na AGH mamy co roku praktyki wakacyjne także nie jest to tylko taka sucha teoria ale też zastosowanie nauki w terenie
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 14:16   #8
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Dziękuję za wyczerpująco odpowiedź

Muszę przemyśleć całą sprawę...
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 16:02   #9
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Witam diewczyny Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda. W tym roku szkolnym (2008/09) zdaję mature i mniej więcej wiem czego chce od studiów.
Bardzo chcialabym studiować na wydziale Geologi i geofiyki na AGH informatyke stosowana. Chciałabym podpytać Was jak mniej więcej to wszystk owygląda, jakie rzeczy sprawiają trudność i jak wysoki jest poziom. Rozmawiałam z brtem ktory również sutdiuje na AGH i twierdzi, że tam gdzie chce iść atemtyka i fizyka nei sątak strasznie trudne i że dam sobie rade... a to cego nie umiem podszlifuje.

Czekam na odpowiedzi

Edytowane przez shi
Czas edycji: 2008-08-21 o 16:10 Powód: literówka
shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:47   #10
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez shi Pokaż wiadomość
Witam diewczyny Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda. W tym roku szkolnym (2008/09) zdaję mature i mniej więcej wiem czego chce od studiów.
Bardzo chcialabym studiować na wydziale Geologi i geofiyki na AGH informatyke stosowana. Chciałabym podpytać Was jak mniej więcej to wszystk owygląda, jakie rzeczy sprawiają trudność i jak wysoki jest poziom. Rozmawiałam z brtem ktory również sutdiuje na AGH i twierdzi, że tam gdzie chce iść atemtyka i fizyka nei sątak strasznie trudne i że dam sobie rade... a to cego nie umiem podszlifuje.

Czekam na odpowiedzi
Jeśli chcesz iść na infe stosowaną to warta uwagi jest głównie ta na EAIiE. Trudno się dostać, ale jak już to nie wywalą Cię. I tam nauczysz się tej informatyki.
Na pozostałych wydziałach to jest podróbka informatyki.

Co to za informatyk po wydziale geologicznym ?
Ja bym go nie zatrudniła. No chyba, że w firmie zajmującej się geologią, ale w tym wypadku wybór jest ograniczony...
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 20:06   #11
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Ja studiuje na tym samym wydziale co Justysia171 tylko kierunek Geologia i Górnictwo swoją drogą miło poznać koleżankę z uczelni teraz zaczynam trzeci rok i myślę nad specjalnością. Właśnie wróciłam z praktyk na Słowacji, było świetnie

Independent Women jeśli chodzi o Informatyke Stosowaną, to wydaje mi isę, że kierunek ten na początku daje ci Dużą wiedzę na temat samej informatyki, a dodatkowo dostajesz przedmioty związane z geologią, więc jako informatyk tez powinni cię zatrudnić
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 22:25   #12
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

W sumie interesuje się tym kierunkiem, bo zawsze chciałam studiować kierunek techniczny w połączeniu czymś ze środowiskiem... Tak sięskłada, że jestem pasjonatką informatyczna, a także geologią sie interesuje. Przeglądając jeszcze inne wydziały i kierunki na uczelniach doszłam do wniosku, że ten by najbardziej mnie itneresował.

Interesuje mnie jeszcze geodezja i kartografia, ale z tego co wiem dość ciężko jest się tam dostać.
shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:03   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Co to za informatyk po wydziale geologicznym ?
Ja bym go nie zatrudniła. No chyba, że w firmie zajmującej się geologią, ale w tym wypadku wybór jest ograniczony...
mysle, ze to taki informatyk, ktory zajmuje sie geologia. chyba bardzo ciekawa specjalizacja jak na moje oko, a nie tak ogolnie. jezeli kogos to interesuje to czemu nie

moj brat poszedl na informatyke stosowana na Wydzial Fizyki i Informatyki Stosowanej i mysle, ze nie tyle wazne jest na jakim wydziale studiujesz, ale czy jest to twoja pasja i masz do tego talent. bo wielu rzeczy nie nauczysz sie na studiach tylko w swojej wlasnej praktyce. szczegolnie, ze informatyka wlasnie wydaje mi sie takim kierunkie, gdzie do wielu rzeczy mozna/trzeba dotrzec samemu, samemu sie zainteresowac i nauczyc.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:26   #14
shi
Raczkowanie
 
Avatar shi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 323
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mysle, ze to taki informatyk, ktory zajmuje sie geologia. chyba bardzo ciekawa specjalizacja jak na moje oko, a nie tak ogolnie. jezeli kogos to interesuje to czemu nie

moj brat poszedl na informatyke stosowana na Wydzial Fizyki i Informatyki Stosowanej i mysle, ze nie tyle wazne jest na jakim wydziale studiujesz, ale czy jest to twoja pasja i masz do tego talent. bo wielu rzeczy nie nauczysz sie na studiach tylko w swojej wlasnej praktyce. szczegolnie, ze informatyka wlasnie wydaje mi sie takim kierunkie, gdzie do wielu rzeczy mozna/trzeba dotrzec samemu, samemu sie zainteresowac i nauczyc.
I tutaj w sumie masz racje... Ja taka właśnie jestem pod względem informatyki (prawdopodobnie dzięki bratu) i do geograii/geologii (moja babcia uczyła informatyki w liceum... do tego mam w domu jej 'małą' kolekcje minerałów różnych itp...)

Jedynei przeraża mnie matematyka i fizyka... Że sobie nie poradze bo jestem zwykłym leniem... Yh
shi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 08:29   #15
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mysle, ze to taki informatyk, ktory zajmuje sie geologia. chyba bardzo ciekawa specjalizacja jak na moje oko, a nie tak ogolnie. jezeli kogos to interesuje to czemu nie

moj brat poszedl na informatyke stosowana na Wydzial Fizyki i Informatyki Stosowanej i mysle, ze nie tyle wazne jest na jakim wydziale studiujesz, ale czy jest to twoja pasja i masz do tego talent. bo wielu rzeczy nie nauczysz sie na studiach tylko w swojej wlasnej praktyce. szczegolnie, ze informatyka wlasnie wydaje mi sie takim kierunkie, gdzie do wielu rzeczy mozna/trzeba dotrzec samemu, samemu sie zainteresowac i nauczyc.
Zgadza się
Ale chodziło mi o to, że po tym wydziale raczej głównie zatrudnienie znajdzie się w firmach/instytucjach związanych z geologią, a po wydziale elektrycznym praktycznie wszędzie.
Poza tym ja tylko mówię jakie opinie chodzą o IS na innych wydziałach i tyle
Polecam forum miasteczka studenckiego AGH - źródło wiedzy
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:51   #16
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez Independent Women Pokaż wiadomość
Poza tym ja tylko mówię jakie opinie chodzą o IS na innych wydziałach i tyle
Polecam forum miasteczka studenckiego AGH - źródło wiedzy
az tak zaglebiac sie nie bede, bo prawde mowiac nieszczegolnie AGH mnie interesuje ja mam swoje, o wiele ciekawsze studia
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 12:00   #17
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

mój kierunek: Geodezja i Kartografia na wydziale geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska, zaoczne
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 12:22   #18
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
mój kierunek: Geodezja i Kartografia na wydziale geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska, zaoczne

ooo widze że to co ja

tylko ja na dziennych od pażdziernika zaczynam
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 07:29   #19
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

No to gratulacje. Ja jestem zadowolona, mam nadzieję, że Ty też się nie zawiedziesz Po wakacjach zaczynam 4 rok
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 17:25   #20
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

A ja mam pytanie do kolezanki ktora dostala sie na geodezje i kartografia jaka mature zdawalas i ile mialas procent? Bo nie wiem czy jestem w stanie na to probowac czy trzeba szukac czegos innego...
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 21:43   #21
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

A ja jestem studentką 4 roku Technologii Chemicznej na WIMiC =)
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:12   #22
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
ooo widze że to co ja

tylko ja na dziennych od pażdziernika zaczynam
I jak się podoba kierunek? Ja jestem w trakcie pisania pracy inż.
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:42   #23
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
I jak się podoba kierunek? Ja jestem w trakcie pisania pracy inż.
oj podoba się
nie jest tak ciężko jak myślałam, ale czasami faktycznie się trzena narobić. Mój semestr trwa jeszcze tylko 4dni, a później 2 tygodnie praktyk a póżniej sesja brrrrr

myślę nad tym żeby od pażdziernika zacząć drugi kierunek: budownictwo albo geofizykę
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:52   #24
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;12364354]A ja jestem studentką 4 roku Technologii Chemicznej na WIMiC =)[/quote]
To, co moja siostra. Mogę napisać, że podziwiam, ostatnio czytałam jej jakąś pracę zaliczeniową, Chryste Panie.
Nic nie rozumiałam
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 09:55   #25
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Podnoszę i zapraszam do dyskusji Wizażanki, które od października podejmą studia na AGH, studiują lub ukończyły tę uczelnię

Ja się wczoraj wpisałam na Inżynierię Biomedyczną
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:46   #26
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Podnoszę i zapraszam do dyskusji Wizażanki, które od października podejmą studia na AGH, studiują lub ukończyły tę uczelnię

Ja się wczoraj wpisałam na Inżynierię Biomedyczną
Dołączam Witam i gratuluję Ja mam nadzieję w pażdzierniku zacząć drugi rok Inżynierii środowiska
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:50   #27
cashmere20
Wtajemniczenie
 
Avatar cashmere20
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 486
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Witam
ja jestem na 3roku ZiIP-u
edit: tak się zastanowiłam i przed chwilą się skapłam, że już jestem na 4 roku

Edytowane przez cashmere20
Czas edycji: 2010-07-16 o 10:53
cashmere20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:04   #28
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Dołączam Witam i gratuluję Ja mam nadzieję w pażdzierniku zacząć drugi rok Inżynierii środowiska
Hej, hej

Cytat:
Napisane przez cashmere20 Pokaż wiadomość
Witam
ja jestem na 3roku ZiIP-u
edit: tak się zastanowiłam i przed chwilą się skapłam, że już jestem na 4 roku

Ja np. ciągle mówię, że mam 18 lat, a mam 19
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:20   #29
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez cashmere20 Pokaż wiadomość
Witam
ja jestem na 3roku ZiIP-u
edit: tak się zastanowiłam i przed chwilą się skapłam, że już jestem na 4 roku
Mówisz ze czas szybko leci na ZIPie ?

Ja mam nadzieję że uda mi się we wrześniu zdać matmę bo jak nie to rok stracony hyh
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:54   #30
cashmere20
Wtajemniczenie
 
Avatar cashmere20
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 486
Dot.: AGH - Studentki, absolwentki, kandydatki

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Mówisz ze czas szybko leci na ZIPie ?

Ja mam nadzieję że uda mi się we wrześniu zdać matmę bo jak nie to rok stracony hyh
no no mi za szybko leci, bo pracuję i studiuję dziennie.
wprawdzie czekam jeszcze na wyniki jednego egzaminu (w ogóle to jest nieporozumienie, żeby miesiąc czekać na wyniki...), ale myślę, że będzie zdany bo jak nie to

zdasz matmę
cashmere20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 11:07:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.