Trudne wspomnienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 13:35   #1
anjali0
Raczkowanie
 
Avatar anjali0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 71

Trudne wspomnienia


Hej. niedawno bylam za granica i poznalam tam super chlopaka. Nie chcialam sie angazowac ale stalo sie. Kiedy nadszedl czas rozstania myslalam ze umre. Teraz ciagle o nim mysle i gdy zamkne oczy widze jego twarz, choc wiem ze juz nigdy sie nie zobaczymy.
Znacie jaks sposob zeby zapomniec kolesia?
anjali0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:42   #2
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Trudne wspomnienia

czas leczy rany
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:45   #3
anjali0
Raczkowanie
 
Avatar anjali0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 71
Dot.: Trudne wspomnienia

Minal juz miesiac a ja nie potrafie o nim zapomniec. Nie wiem czy ja tego podswiadomie nie chce czy tak bardzo sie w nim zakochalam.
anjali0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:59   #4
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Trudne wspomnienia

ze swojego doswiadczenia [coprawda niezbyt duzego ,ale zawsze cos] wiem ,ze miesiac to za malo,jakies 3 miesiace to taka srednia po ktorej zapomina sie calkowicie.kiedys myslalam ,ze jak ktos mi mowil ,ze z biegiem czasu zapomne- to ze mowi glupoty,ale faktycznie tak bylo.Trudno zapomniec,a tymbardziej trudniej jesli ktos cie zranil w jakis tam sposob-czas leczy rany,taka prawda.Na zapomnienie tez czas jest najlepszy...tylko nie probuj szukac z nim kontaktu ,bo potem bedzie jeszcze gorzej zapomniec.Niezawodny sposob na zapomnienie to jest to ,zebys zajela sie soba,spotkania ze znajomymi,rozwijanie wlasnego hobby,pasji,najlepiej znajdowac sobie jak najwiecej zajęć,zeby w wolnych chwilach nie rozmyslac i nie rozpaczac.Ja na twoim miejscu zapisalabym sie moze na fitness albo jakis kurs,cos w tym stylu,poznac nowych ludzi,zabic sobie czas itd.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 14:00   #5
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Trudne wspomnienia

Może niech Ci inny chłopak wybije jego z głowy?
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 14:12   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Trudne wspomnienia

Zapomnisz z czasem, tylko o nim nie rozmyślaj, zajmij się życiem, znajomymi, czymkolwiek. Wtedy będzie szybciej.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 14:14   #7
anjali0
Raczkowanie
 
Avatar anjali0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 71
Dot.: Trudne wspomnienia

Dzieki ale jest naprawde ciezko poznawac nowych chlopakow kiedy ma sie w glowie tylko jednego bo gdzies tam w duszy zawsze jest nadzieja ze moze kiedys znow sie zobaczymy.
anjali0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 12:37   #8
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Trudne wspomnienia

Wiesz, nikt tu Ci nie poda recepty, jak zapomniec kolesia. Pewnie większości z nas taka recepta by się przydała. W moim wypadku kiedyś podziałało umawianie się z kimś innym. Też ciężko mi się było spotkac z innym, gdy w głowie tylko jedno. Ale poszłam, stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia. Wiadomo, że nie od razu ale zapomniałam. I spotkania z kolejnym chłopakiem bardzo mi w tym pomogły. Gdybym siedziała w domu i dołowała się pewnie do tej pory jeszcze by mi nie przeszło. Powodzenia życzę.
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:44   #9
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Trudne wspomnienia

Cytat:
Napisane przez anjali0 Pokaż wiadomość
choc wiem ze juz nigdy sie nie zobaczymy.
Znacie jaks sposob zeby zapomniec kolesia?
skad wiesz??
w dobie internetu to nie takie trudne
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:52   #10
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Trudne wspomnienia

A nie wrócisz juz tam nigdy za granice? Albo on nie może przyjechać do Ciebie? Mozecie przez neta sie tez kontaktowac ale to nie jest dobry pomysl tylko tyle ze mozecie gadac nic nie da.Wtedy bardziej bedziesz tesknic...., Masz trzy wyjscioa, Pierwsze skontaktowac sie z nim. Drugie zapomniec czas leczy rany, i trzecie tez zapomniec i znalesc np. sobie innego chlopaka
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:02   #11
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Trudne wspomnienia

Ja poznałam 4lata temu na wakacjach super chlopaka, moja pierwsza wielka miłość. Dalej mam troszkę go w serduszku. On był z Gdańska ja z Mazur. Spędziliśmy ze sobą piękny miesiąc. Zostaliśmy parą na odległość, ale niczego nie żałuje, był cudowny, wręcz idealny. Byliśmy 8 m-cy razem. Dzwonił każdego wieczora gadaliśmy po 3 godziny o wszysktkim. Był przyjacielem, oparciem i super facetem w jednym. To ja z nim zerwałam nie miałam dłużej siły z nim być na odległość, mimo że go bardzo mocno kochałam. Przeżyłam to, nie mogłam sie pozbierać do roku czasu. Nawet jak byłam z moim obecnym Tż ciągle myślałam o nim. Tęskniłam, ale jakoś przeszło mi to. Nadal mam z nim kontakt. Nigdy nie zapmnę tych chwil jakie razem spędziliśmy. Teraz czasem jak oglądam jego zdjęcia, samego czy z dziewczyną. Pojawia się tesknotą i zazdrość, że to ja mogłabym być na jej miejscu, ale cóż nie było nam pisane być razem ;( A szkoda.... Mam chłopaka z którym jestem 2,5 roku, Kocham Go, ale to jest zupełnie coś innego... I inna historia... Ale się rozmarzyłam... A co do ciebie czas leczy rany... Wiem to po sobie... Musisz być tylko silna... Ja miałam o tyle gorzej, że utzrymywałam i utrzymuję z nim kontakt, ale nie mogłabym poprostu z nim nie rozmawiać... ;(
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 13:09   #12
claymore
Rozeznanie
 
Avatar claymore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 519
Dot.: Trudne wspomnienia

Cytat:
Napisane przez anjali0 Pokaż wiadomość
Minal juz miesiac a ja nie potrafie o nim zapomniec. Nie wiem czy ja tego podswiadomie nie chce czy tak bardzo sie w nim zakochalam.
ja nie potrafiłam zapomnieć rok, zapomniałam dopiero po kilku miesiącach związku z innym (wiem może chamsko trochę ,ale poskutkowało -dzieki niemu zapomniałam, poza tym zakochałam się znowu )

czas, czas..., CZAS! jedyne lekarstwo. Spróbuj zając sie czyms innym, na siłe. Minie uwierz spotykaj się z ludzmi, rozwijaj swoje zainteresowania i pasje. Będzie ok.

wiem,że boli, wiem że cieżko....... moze to nie byl facet dla Ciebie
claymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 17:02   #13
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Trudne wspomnienia

Cytat:
Napisane przez anjali0 Pokaż wiadomość
Minal juz miesiac a ja nie potrafie o nim zapomniec. Nie wiem czy ja tego podswiadomie nie chce czy tak bardzo sie w nim zakochalam.
JUŻ miesiąc? DOPIERO MIESIĄC. kochana przyzwyczaj się do tego ze takie rzeczy trwają. jestem pewna że zapomnisz, ale potrzeba czasu
Staraj się czymś zająć i nie przywolywać wspomnień, wtedy tak nie boli. To nie takie trudne jak ci się wydaje. Zapomnisz, nawet sie nie obejrzysz kiedy
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:22   #14
ewik8513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 98
Dot.: Trudne wspomnienia

Kiedy przejdziesz jedną górę, wtedy wyłoni się następna - trudno znaleźć równe błonie.

Edytowane przez ewik8513
Czas edycji: 2008-12-29 o 18:56
ewik8513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:42   #15
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Trudne wspomnienia

No cóż takie życie i prawda, że jedynie czas leczy rany. Ja też podobnie przeżywałam jedną wspaniałą znajomość. Ciągle o Nim myślałam, oj było ciężko. Lecz z czasem mija to jakoś teraz zostały mi miłe wspomnienia.
I wiesz życie bywa nieobliczalne-może jeszcze go zobaczysz, nigdy nic nie wadomo. A może spotkasz kogoś przy którym zapomnisz o wszystkim i będziesz szczęśliwa
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:26   #16
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: Trudne wspomnienia

ehh jezeli jestes pewna ze go nie zobaczysz to fakt lepiej zapomniec.. gorzej jakb edziesz myslala ze zapomnialas a pewnego dnia go zobaczysz.. i wszystko wroci ( raz tak mialam ... i plakalam jak beksa ) skuteczny sposob ? " na stara milosc najlepsza jest.. nowa milosc"
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:27   #17
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Trudne wspomnienia

Przede wszystkim staraj się cały czas być w ruchu: spotykaj się z przyjaciółmi, imprezuj, nie zamykaj się w czterech ścianach, bo wówczas nachodzą wspomnienia... Może spróbuj spotykać się z jakimś innym chłopakiem? Miłość zawsze leczy się kolejną miłością powodzenia...
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:21   #18
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Trudne wspomnienia

O chlopaku w którym byłam strasznie zakochana, który był moją pierwszą miłością w życiu i to taką naprawdę wyjątkową, zapomniałam, a raczej-przestałam za nim tęsknić i o nim mysleć, po prawie 10 miesiącach. Nadal jesteśmy dobrymi znajomymi i z sentymentem wspominam to co między nami było a na całe życie zapamiętałam słowa mojej mamy, przy której poryczałam się jak głupia jakis czas po rozstaniu "nie martw sie córuś, to na pewno nie ostatni raz" no w sumie miała rację ale na pocieszenie- przeszło w końcu i zostały miłe wspomnienia widać miłość przechodzi łatwiej niż żądza
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png

Edytowane przez jupik
Czas edycji: 2008-06-06 o 21:48 Powód: za dużo powiedziane;)
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:10   #19
anjali0
Raczkowanie
 
Avatar anjali0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 71
Dot.: Trudne wspomnienia

Dziekuje za rady teraz wiem ze musze wyjsc do ludzi i zyc dalej.
dziekuje bardzo
anjali0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.