Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-23, 20:37   #1
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049

Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)


[img]icons/icon10.gif[/img]
Tak sobie pomyślałam, że może któraś z Was zna taki zapach, w którym byłaby herbata, brzoskwinia i wanilia-słodki i zmysłowy [img]icons/icon10.gif[/img] ... Szukam go od paru lat, wreszcie zorientowałam się o jakie składniki mi chodzi [img]icons/icon10.gif[/img] , ale niestety w żadnej perfumerii nikt nie jest mi w stanie powiedzieć czy jakies perfumki właśnie tym pachną, a mi już nos odpada od wąchania [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] Może akurat, któraś z Was wąchała coś podobnego -jesli tak, to prooosze napiszcie co to było... [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 20:56   #2
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)

hej, hej
cos mi sie zdaje, ze szukamy tego samego [img]icons/icon12.gif[/img] ja regularnie w weekendy zatruwam zycie babkom z sephory, wyglaszajc formulke, ze perfumy, na ktore poluje, maja byc slodkie, ale nie landrynkowe, do tego lekkie, ale nie ogorkowe (tu zawsze czekam, az popukaja sie w glowe [img]icons/icon12.gif[/img], owocowe to juz koniecznie i zeby nie pachnialy wnetrzem taksowki (skojarzenie po solennym zapewnieniu jednej z pan, ze addict diora spelni moje oczekiwania. jak dotad mam kolekcje perfum na toaletce, od avonovskich po markowe. jak dotad najblizsze idealu byly bells, niny ricci (chociaz malina zamiast brzoskwini [img]icons/icon12.gif[/img]
no coz, pozostaje dalej szukac [img]icons/icon12.gif[/img] pozdrawiam
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 23:41   #3
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)

Spróbuj może powąchać Collection Escady. To stosunkowo nowy zapach, na pewno ma nutę waniliową, ale nie jest przytłaczający, tylko taki właśnie lekki (tak się na mnie "rozwija" [img]icons/icon7.gif[/img] ). Próbuję sobie przypomnieć, czy ma coś owocowego. Nie wiem. Jeszcze go nie kupiłam [img]icons/icon7.gif[/img] i na razie się nie zapowiada [img]icons/icon9.gif[/img].
Jeszcze jest Jil Sander Sun. Ale dawno go w Polsce nie widziałam (za granicą chyba też nie). Jeden z najtrwalszych zapachów jakie mam. Jest ciepły, słodki, ale właśnie lekki. Tylko trochę zbyt mocny. Muszę go zmyć wodą po użyciu i wtedy dopiero mnie nie przytłacza (skomplikowane). Ale zapach ładny.
Możesz zrobić jeszcze coś, co zdarza mi się czasem "popełnić", za co pewnie projektanci zapachów zabiliby mnie na miejscu. Łączę zapachy. Kropla tego, kropla tego.. wychodzi zapach jedyny w swoim rodzaju. Czyli jeśli jakiś zapach Ci się spodoba, ale nie będzie miał brzoskwini... po prostu dokup soie samą brzoskwinkę (YR ma chyba taką) i połącz te zapachy (możesz najpierw wypróbować jak to działa na nadgarstku. Najpierw wizyta w Sephorze, a potem do YR i na to miejsce nanosisz kolejny zapach). Trochę z tym może być pracy, ale może warto?
Apel do wszystkich, które właśnie szukają noża: nie linczujcie mnie za takie pomysły, błagam!
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 09:04   #4
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)

A o który kolorek Ci chodzi? Bo nie wąchałam wszystkich, a wiem, że jest ich sporo [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 16:51   #5
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)

Spróbujcie Neblina Yves Rocher, jest słodki, ale jednocześnie lekki i baaaardzo kobiecy. A do tego mało popularny...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 15:13   #6
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)

Smoczku, próbowałam odpowiedzieć na Twoje pytanie już 4 razy i za każdym razem, gdy klikałam "wyślij", komputer mi się zawieszał! To już ostatni raz. Więcej próbować nie zamierzam!
Escada Collection nie jest zapachem "kolorowym" [img]icons/icon7.gif[/img]. Ma buteleczkę przypominającą serce, taką jakby metalową. Najlepiej zapytaj się pani w Sephorze, bo ostatnio tego zapachu nie było (ale tylko w jednej, ale się naszukałam [img]icons/icon7.gif[/img] ). Na pewno jest to ciepły zapach, na pewno wyraźna jest nuta waniliowa, na pewno nie jest to zapach ciężki. Ale nie wiem, czy to Ci wystarczy. W razie czego - spróbuj (nic Ci nie szkodzi) zrobić tak jak mówiłam - trochę pobawić się w mieszanie. W końcu na tym też polega praca osób tworzących zapachy. Mieszają do skutku [img]icons/icon7.gif[/img].
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 15:28   #7
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)

[img]icons/icon10.gif[/img] to ja zrobiłam błąd, bo źle mi sie wysłała odpowiedź(chciałam spytać Be Be o jaki kolorek Niny Ricci Les Belles jej chodzi [img]icons/icon10.gif[/img] ) Escadę Collection znam, ale jest dla mnie za bardzo kwiatowa [img]icons/icon7.gif[/img] ..chyba jeszcze raz ją powącham przy najbliższej okazji [img]icons/icon12.gif[/img] Może cos się zmieniło [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-26, 20:34   #8
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)/ do smoczka

chodzilo mi o zielone z rozowa nakretka. sa slodziutkie, chociaz nie moglam sie w nich 'dowachac' wanilii [img]icons/icon12.gif[/img] buziaki
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 21:39   #9
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Pomóżcie, bo już mi nos odpada ;)/ do smoczka

A próbowałyście Diora Coloressence? Takie karbowane buteleczki. Ja mam zieloną i nie ma w niej NIC z ogórka, tylko same cytrusy. Lekka, delikatna, owocowa. Może inne kolory też będa owocowe, tylko bardziej w Waszym kierunku?
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.