Nuda i samotność :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-21, 13:11   #1
NikaKarolinka
Raczkowanie
 
Avatar NikaKarolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 228
Unhappy

Nuda i samotność :(


Witam was ...

Potrzebuje kolejny raz waszej pomocy ...wsparcia i porad.


Dziś mamy sobote. A ja niemam zadnych planów.
Mój chłopak idzie dziś wieczorem do kumpli,bedą sobie ..:stro pić::.. bo w poniedziałek jadą zagranice i to jest jakby takie pozegnanie ich. Proponował mi żebym tez przyjechała,ale dzieli nas troche kilometrów i poprostu jest to niemozliwe.

Mój problem tkwi w tym,ze niechce cały wieczór bombardowac go sms-ami i truć mu

A wiem,ze bede co chwilke sie martwiła i rozmyslała...
Jak poradzic sobie z sytuacją kiedy wasz facet gdzieś wychodzi ..swietnie sie bawi a wy siedzicie w domu ...??Macie wogule takie sytacje?

Dodam jeszcze ,ze dziś jest taki dzien kiedy nikt inny nie ma dla mnie czasu ...pracują moi znajomi ,albo są poprostu zajęci wiec naprawde niemam zadnych perspektyw na dzisiaj tak wyszło...pozostaje mi tylko siedziec w domu.

Pisze ponieważ jest mi przykro,że wiode takie monotonne życie,ze często wieczorem zostaje w domu bo naprawde niema mozliwosci abym sie z nim spotkała...

A w głębi czuje ,ze niemoge traktować życia tylko od spotkania do spotkania z facetem...musze tez miec jakies pasje, zajęcie bo zwariuje i poprostu zniszcze ten związek ..,ale niemam z kim spedzac czasu oprocz niego ....jestem bezrobotna (wciąż szukam pracy) i poprostu często dopadają mnie ataki płaczu i kłuce sie z nim bez powodu ....to chyba już z tych nudów...czasem nawet jak wiem,ze sie nie spotkamy to niechce mi sie wstawac z łózka bo niemam po co .....niewiem czy ktoś mnie rozumie...czy umiecie mi coś poradzić? Moze dziwnie to opisałam,ale jest to dla mnie bardzo powazny problem...a tylko wy mi zostałyście .....
__________________
" Wole czekać na prawdziwosć niż przejechać się do nikąd "





Świat jest pełen nierówności ,trzeba to przedeptać ;-)
NikaKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 13:51   #2
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Nuda i samotność :(

ja proponuję ruszyc z miejsca znaleśc te pasje, zaczac chodzic na jakies kursy, jak jest okazja wychodzic z znajomymi, zacznij uprawiać jakis sport.

a dzisiaj np. zrob sobie jakis wieczor pieknosci czy cos, poczytaj książke, albo wypozycz filmy? najgorsze co moze byc to siedziec i nic nie robic, wtedy mysli maja swobodny dostęp do mozgu i doliny się wkręcaja
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 13:59   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez NikaKarolinka Pokaż wiadomość

Mój problem tkwi w tym,ze niechce cały wieczór bombardowac go sms-ami i truć mu

A wiem,ze bede co chwilke sie martwiła i rozmyslała...
Jak poradzic sobie z sytuacją kiedy wasz facet gdzieś wychodzi ..swietnie sie bawi a wy siedzicie w domu ...??Macie wogule takie sytacje?

....
Mamy

pewnie ze moj Tz wychodzi sam sobie na spotkania z kumplami, tak samo ja z kolezankami przeciez normlane ze chce sie spotkac ze swoimi kumplami od czasu do casu na piwie , a co niby ja mam tam robic? ja bym sie glupio czula w samym meskim towarzystwie i vice wersa z jego strony

a niby czemu masz sie martwic ? sms do niego ? czy mu truc ? bo Ty sie bedziesz nudzila? no bez przesady .. ogladnij sobie jakis film , poczytaj i tyle wyslij sms na dobranoc , a chlopak niech sie bawi )
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:35   #4
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Nuda i samotność :(

Musisz sobie znaleść jakieś hobby. Może zainteresowałby Cię decoupage ,albo ręcznie robiona biżuteria? Jesli będziesz w tym dobra ,to jeszcze zarobisz Na wizażu są specjalne podfora dziewczyn ,które się tym zajmują ,poczytaj sobie od czego zacząć ,a potem szukaj inspiracji! I nie bądź taką marudą ,jestes jeszcze przecież bardzo młoda!
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:57   #5
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez NikaKarolinka Pokaż wiadomość
....to chyba już z tych nudów...czasem nawet jak wiem,ze sie nie spotkamy to niechce mi sie wstawac z łózka bo niemam po co .....niewiem czy ktoś mnie rozumie...czy umiecie mi coś poradzić?
Hmm moge w sumie powiedziec,ze doskonale cie rozumiem.Wlasciwie to mam teraz wakacje,moi znajomi w wiekszosci pracuja dniami,nie mam co robic,nie mam pracy ,chociaz szukalam,czasami spotkam sie ze znajomymi ,ale to i tak nie zapelnia tych dni kiedy chlopak z ktorym sie spotykam nie ma czasu sie ze mna spotkac [niestety ma mase pracy ogolnie poki co] I tez mnie nachodza takie mysli z nudow,ze nie ma po co wstawac bo i tak sie nie zobaczymy i nie mam planow na dzien,siedze tak sobie i nic nie robie albo przed kompem...tak pesymistycznie i czasami dziwne mysli nachodza ,ze moze ma inną,ze moze juz go nie obchodze,ze to ,ze tamto...to wszystko przez nadmiar wolnego czasu,te glupie mysli.I tez mi jest przykro gdy nie moge sie z nim zobaczyc,bo po prostu nie ma czasu.Na szczescie od jakiegos czasu troche zaczelam z tym sobie radzic,tzn probuje,wychodze na rower,na zakupy,na inne zajecia,ogladam filmy,przegladam fora,pisze ze znajomymi,cos zeby zapelnic sobie ten czas gdy nie mozemy sie zobaczyc.Wiem ,ze to jest zle...takie zycie od spotkania do spotkania i zdaje sobie z tego sprawe,dlatego staram sie z tym walczyc i mysle ,ze jakos mi wychodzi,na pewno jest lepiej niz kiedys na poczatku.Coprawda nie jest latwo i musze zrozumiec go,ze ma duzo swoich zajec,pasje,prace ,wiec ja tez musze jakos sobie ten czas zapelniac.Najchetniej widywalabym sie z nim codziennie,ale niestety takiej mozliwosci nie ma poki co...a szkoda.Ten nadmiar wolnego czasu chrzani wszystko...jest za duzso czasu na rozmyslania i mozna przekombinowac...potem nieraz jak sama siebie czytam to mysle co mi odbilo ,zeby takie wnioski wyciagac?? Dzisiaj znowu jest taki dzien,kiedy watpliwe jest ze sie zobaczymy i znowu te glupie mysli nachodza.Na dodatek podpuszcza mnie mama niby w zartach ,ze pewnie ma inna i temu sie ze mna nie spotka...a wtedy mnie szlag trafia jak slucham takich "zartow"
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 15:15   #6
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Nuda i samotność :(

Ja tak nie mam, bo nie mam Tzeta ale przeciez smsy nie zaszkodza (jesli bedzie w stanie odp). A Ty dzis korzystaj z tej sytuacji i mozesz zajac sie soba. Moze jest cos co chcialbys zrobic, a wczesniej nie mialas na to czasu, albo poprostu ktos ze znajomych jeszcze da sie namowic na wspolny wypad gdzies
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 15:28   #7
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Nuda i samotność :(

A moze jest w tv jakis fajny film ktory byc sciala obejrzec?A moze masz w domu swietna ksiazke do przeczytania??A moze zrob sobie domowy salon pieknosci ,porozpieszczaj sie.I nie pisz do faceta co 5 min.niech go to chwile ruszy czego tak czesto nie piszesz.I sam napisze
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 16:44   #8
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Nuda i samotność :(

ja mialam tak ze zylam od spotkania do spotkania... aa teraz po poltora roku on mnie zostawil... ciezkosie pozbierac. ale pomysl... ty masz tylko jeden wieczor byc sama a ja siedze ciagle sama. on musi sie wyszalec i zrozum go. jak zaczniesz go ograniczac to on cie moze zostawic bo zazuci ci ze go ograniczasz. najlepiej wez sobie jakis film ogladnij, zrob goraca kąpiel, albo po prostu posiedz na necie i czytaj rozne ciekawostki, to wciąga i szybko zleci ci czas. buziaki
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:05   #9
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nuda i samotność :(

moze ja cie pociesze czasem warto porownac sie do tego kto ma gorzej

Cytat:
A wiem,ze bede co chwilke sie martwiła i rozmyslała...
Jak poradzic sobie z sytuacją kiedy wasz facet gdzieś wychodzi ..swietnie sie bawi a wy siedzicie w domu ...??Macie wogule takie sytacje?
nie radze sobie z sytuacja ze facet wychodzi- bo faceta nie mialam i nie mam... obawiam sie ze to sie nie zmieni siedze w domu sama od lat ,czasem tylko imprezki ,dicho czy zwykly bar ze znajomymi i to tez zadko
moje zycie jest nudne i monotonne

rada? zajac sie troche soba potraktowac czas wokny dla siebie tylko ty masz faceta wiec ciesze sie ztego co masz vrutalne ale prawdziwe mozesz odnowic zaniedbanych przyjavciol np.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:11   #10
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Nuda i samotność :(

Oczywiście, że czasami jest tak, że mój facet wychodzi z kolegami i dla mnie to jest normalne. Ja oprócz niego nie mam z kim wychodzić, już się do tego przyzwyczaiłam... czytam książki, filmy oglądam, dbam o siebie. Ja także nie mam pasji, jakiegoś swojego zajęcia. Akurat teraz jest tak, że codziennie mój facet ogląda mecz bo jest kibicem. Ja sobie siedzę w domu i jakoś jest, nie jest mi bardzo smutno czy coś takiego. Tylko troszkę żal, że ja oprócz niego nie mam nikogo, z kim mogę wyjść...
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:56   #11
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Nuda i samotność :(

heh ja niestety jestem taka okropna i zazdrosna że jak mój Tż gdzieś wychodzi to męcze go ,dzwonie do niego sprawdzam co robi tak wiem to chore..ale taka juz jestem

co mogę Ci poradzic???
ja gdy sie nudzilam pisalam do starych znajomych umawialismy sie - organizowalam jakies imprezy poznawalam mnostwo nowych osob i sie znimi spotykalam takie powolne poszerzanie znajomosci
Pare razy poszlam na aerobic i poznalam kilka milych kobitek
najlepiej zapisz sie na jakies dodatkowe zajecia to zabija nude
czasem mam jakas wene tworcza ostatnio probuje cos "sklecic" z modeliny
kiedys bawilam sie w tworzenie kolczykow,wisiorkow zajecie zajmujace mnostwo czasu a potem jakie super efekty
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 22:27   #12
NikaKarolinka
Raczkowanie
 
Avatar NikaKarolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 228
Dot.: Nuda i samotność :(

Bardzo wam dziekuje naprawde to niesamowite,ze zawsze uda wam sie mnie jakos pocieszyć , pomoc....i pokazać mi to z innej strony.

Zastosowałam pare rad...i widzicie dzień mi szybko zleciał a facet dzwonił i pisał co robi ..ja bylam taka pochłonięta tym co robie,ze nawet czasem mialam wrazenie ,ze pisze wyjątkowo czesto do mnie


BARDZO MOCNO WAM WSZYSTKIM DZIEKUJE !!!!

<3
__________________
" Wole czekać na prawdziwosć niż przejechać się do nikąd "





Świat jest pełen nierówności ,trzeba to przedeptać ;-)
NikaKarolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 09:25   #13
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez NikaKarolinka Pokaż wiadomość
Bardzo wam dziekuje naprawde to niesamowite,ze zawsze uda wam sie mnie jakos pocieszyć , pomoc....i pokazać mi to z innej strony.

Zastosowałam pare rad...i widzicie dzień mi szybko zleciał a facet dzwonił i pisał co robi ..ja bylam taka pochłonięta tym co robie,ze nawet czasem mialam wrazenie ,ze pisze wyjątkowo czesto do mnie


BARDZO MOCNO WAM WSZYSTKIM DZIEKUJE !!!!

<3

kochane wizażanki
rozwianałyscie doła juz nie jednego i nie jednej kobietki ..pomożcie i mnie..on nie odbiera..tel..a sam mowil z e mam zadzwonic wieczorem wczoraj...i nie odbieral wczoraj ani dzis..to nie jest mój TŻ..czy mężczyżni tacy są??ze nie odbieraja??
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 11:57   #14
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez lalka81 Pokaż wiadomość
kochane wizażanki
rozwianałyscie doła juz nie jednego i nie jednej kobietki ..pomożcie i mnie..on nie odbiera..tel..a sam mowil z e mam zadzwonic wieczorem wczoraj...i nie odbieral wczoraj ani dzis..to nie jest mój TŻ..czy mężczyżni tacy są??ze nie odbieraja??
Ok rozumie, ze np wczoraj jak dzwonilas to akurat w tym momencie nie mogl odebrac, ale dzis znow?hmm wydaje mi sie, ze jak facetowi zalezy to sam zadzwoni, albo by oddzwonilna Twoim miejscu juz wiecej bym nie dzwonila i poczekala co on zrobi, czy sie odezwie, czy powie cos na temat tego, ze nie odebral
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 14:59   #15
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ok rozumie, ze np wczoraj jak dzwonilas to akurat w tym momencie nie mogl odebrac, ale dzis znow?hmm wydaje mi sie, ze jak facetowi zalezy to sam zadzwoni, albo by oddzwonilna Twoim miejscu juz wiecej bym nie dzwonila i poczekala co on zrobi, czy sie odezwie, czy powie cos na temat tego, ze nie odebral
...
dzwoniłam w piątek..odebrał raz powiedział abym zadzwonila wieczorkiem bo teraz prowadzi auto..dzwonilam wieczorkiem ..zero ..wczoraj ..zero odbioru..
nie jest to osoba zwiazane z moimi uczuciami ale dośc ważny kontak z nia jest ..najgorsze jezt ze dzwonilam z wielu numerow i z zadnego nothing..a jak sam mowił ze sie przypoomni..a jednak ...nic..czyzbym zrobiła cos zle?
moze jutro mam dzwonic..?
kompletnie zdołowana..a musze iść na rodzinnego grlila i wszystkie kuzynki i ciotki a ja mam tylko doła w głowie i milion obaw co zrobiłam żle..
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 15:09   #16
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez lalka81 Pokaż wiadomość
...
dzwoniłam w piątek..odebrał raz powiedział abym zadzwonila wieczorkiem bo teraz prowadzi auto..dzwonilam wieczorkiem ..zero ..wczoraj ..zero odbioru..
nie jest to osoba zwiazane z moimi uczuciami ale dośc ważny kontak z nia jest ..najgorsze jezt ze dzwonilam z wielu numerow i z zadnego nothing..a jak sam mowił ze sie przypoomni..a jednak ...nic..czyzbym zrobiła cos zle?
moze jutro mam dzwonic..?
kompletnie zdołowana..a musze iść na rodzinnego grlila i wszystkie kuzynki i ciotki a ja mam tylko doła w głowie i milion obaw co zrobiłam żle..
Ale to nie musi byc Twoja wina. Nie dzwon, poczekaj. Nie wiem czy warto sie tak narzucac
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 15:38   #17
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: Nuda i samotność :(

Nie dzwon juz do niego.Bedzie chcial to oddzwoni i tyle...
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 15:45   #18
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ale to nie musi byc Twoja wina. Nie dzwon, poczekaj. Nie wiem czy warto sie tak narzucac
...ale to jest mój instruktor jazdy...i chodzi mi tylko o dodatkow e godziny..zreszta sam mówił zebym zadzwonila ..więc teraz zupełnie nie wiem o co biega..zreszta z e wczesniej nie było z nim takiego kłopotu..

on pewnie ma mnie dość.
nici z jazd...dół...przeraża mnie ten grill z ciotkami.smiać się bede a srodku serce bedzie płakac..myślisz ze to nie moja wina??to co jest przyczyną..te pytania..męczą juz około dobe..nawet dłużej..nie zadzwonie jutro .
nie uśmiechne jak bede go widziec na placu w trakcie trasy do pracy..mimo ze zawsze mi macha..nie mam siły..
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 16:12   #19
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez lalka81 Pokaż wiadomość
nici z jazd...dół...przeraża mnie ten grill z ciotkami.smiać się bede a srodku serce bedzie płakac..myślisz ze to nie moja wina??to co jest przyczyną..te pytania..męczą juz około dobe..nawet dłużej..nie zadzwonie jutro .
mozesz mowic ,ze nie ,ale od razu widac,ze ci zalezy na tym instruktorze i nie chodzi tu tylko o jazdy ,a o cos wiecej.Jesli dzwonilabym do jakiegos obcego faceta i nie odbieralby telefonow to nigdy w zyciu bym nie pomyslala ,zeby meic przez to takiego dola i rozkminke...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 16:18   #20
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nuda i samotność :(

lalka zalozylas watek o tej tematyce po co jeszcze tu o tym piszesz tym bardziej ten instruktor to zaden twoj tezet a nawet nieprzyszly tezet.
Czym ty dziewczyno sie tak przejmujesz ???? Olej to!
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 16:25   #21
Karlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 440
GG do Karlotta
Dot.: Nuda i samotność :(

Ja tez czesto sie nudze i siedze sama. Mieszkam w bardzo malej miejscowosci, wszyscy moi znajomi wyjechali stad, albo pozakladali rodziny i kontakt sie urwal. Moj Tz jest marynarzem i miesiac jest na ladzie, a miesiac na morzu. Kiedy jest w domu to czas spedzam z nim i z jego znajomymi. A kiedy go nie ma, to jestem zupelnie sama.
Karlotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:23   #22
lalka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: RZesz..
Wiadomości: 215
GG do lalka81
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
Nie dzwon juz do niego.Bedzie chcial to oddzwoni i tyle...
jak znam zycie to nie oddzwoni...zjazd...
lalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:09   #23
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Nuda i samotność :(

ja też mieszkam w małej miejscowości, nie ma tu praktycznie żadnych rozrywek, a jestem akurat w takim momencie życia, że oprócz TŻ-ta nie mam nikogo... więc jeśli on gdzieś wychodzi, albo pracuje często po południu, ja po prostu nie wiem co ze sobą zrobić. niby mam swoje zainteresowania, filmy, książki, mam dużo nauki, ale to no i tego kontaktu z ludźmi mu zazdroszczę, zwłaszcza że ma dużo kontaktu z płcią przeciwną
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:52   #24
emciaa
Raczkowanie
 
Avatar emciaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 106
Dot.: Nuda i samotność :(

obecnie nawet TŻ-ta nie mam... i co tu robić?
emciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:22   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nuda i samotność :(

Pewnie w małej miejscowości nie ma tyle rozrywek co w wiekszym miescie, ale... Ja mieszkam w Poznaniu i jakos do pubów wcale nie chodzę, do kina tez sporadycznie, a ile można latać po galeriach handlowych?
A mimo to się nie nudzę. Mam ksiązki, mam hobby, mam ogródek, mam rower.

Praca - przecież teraz potrzebują rak do pracy na wsi - zbiór warzyw i owoców.

Wyjazdy - co wam przeszkadza wyskoczyc do wiekszego miasta na kilka dni? Przeciez nie trzeba spac w hotelu - wszedzie są tanie schroniska młodzieżowe.

Heh, od dłuższego czasu zastanawiam się nad stworzeniem wątku - Wyjazdy Wizażowe, gdzie wizazanki z różnych stron Polski mogłyby sie umawiać na wspólne wakacje, wypady.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:28   #26
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Pewnie w małej miejscowości nie ma tyle rozrywek co w wiekszym miescie, ale... Ja mieszkam w Poznaniu i jakos do pubów wcale nie chodzę, do kina tez sporadycznie, a ile można latać po galeriach handlowych?
A mimo to się nie nudzę. Mam ksiązki, mam hobby, mam ogródek, mam rower.

Praca - przecież teraz potrzebują rak do pracy na wsi - zbiór warzyw i owoców.

Wyjazdy - co wam przeszkadza wyskoczyc do wiekszego miasta na kilka dni? Przeciez nie trzeba spac w hotelu - wszedzie są tanie schroniska młodzieżowe.

Heh, od dłuższego czasu zastanawiam się nad stworzeniem wątku - Wyjazdy Wizażowe, gdzie wizazanki z różnych stron Polski mogłyby sie umawiać na wspólne wakacje, wypady.
Ale wiesz przynajmniej masz te puby, kino itp. Wiadomo, zebytam caly czas chodzic trzeba miec kase.
W miescie jest inaczej niz na wsi, tam przynajmniie jest gdzie wyjsc w sensie na miasto, bo u mnie wyszlabym 10 min i bym byla spowrotem w domu Ogodek dobry pomysl zwlaszcza jak jest taka pogoda jak teraz czy tez rower, zajecie na jakis czas juz jest co do pracy to nie tak latwo, chetnie by przyjeli ale wiadomo jakie warunki

Ten Twoj watek to dobry pomysl
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:35   #27
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ale wiesz przynajmniej masz te puby, kino itp. Wiadomo, zebytam caly czas chodzic trzeba miec kase.
W miescie jest inaczej niz na wsi, tam przynajmniie jest gdzie wyjsc w sensie na miasto, bo u mnie wyszlabym 10 min i bym byla spowrotem w domu Ogodek dobry pomysl zwlaszcza jak jest taka pogoda jak teraz czy tez rower, zajecie na jakis czas juz jest co do pracy to nie tak latwo, chetnie by przyjeli ale wiadomo jakie warunki

Ten Twoj watek to dobry pomysl
a ja Ci zazdroszczę! Marzę o tym, żeby mieszkać w takim miejscu, gdzie kompletnie nic sie nie dzieje. Nie chodzi o to, że dosyć się wyszalałam, tylko o spokój, o inny bieg życia, o to, że nie musisz się nigdzie spieszyć. Niestety pracuję w mieście i ze względów ekonomicznych chociażby, nie mogę przestać pracować i zamieszkac na wsi. Ale to jest moje marzenie i na pewno kiedyś się spełni.
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:40   #28
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Nuda i samotność :(

Cytat:
Napisane przez aluchelek Pokaż wiadomość
a ja Ci zazdroszczę! Marzę o tym, żeby mieszkać w takim miejscu, gdzie kompletnie nic sie nie dzieje. Nie chodzi o to, że dosyć się wyszalałam, tylko o spokój, o inny bieg życia, o to, że nie musisz się nigdzie spieszyć. Niestety pracuję w mieście i ze względów ekonomicznych chociażby, nie mogę przestać pracować i zamieszkac na wsi. Ale to jest moje marzenie i na pewno kiedyś się spełni.
To moze pracowac w miescie i mieszkac na wsi faktycznie jest spokoj, jest bezpiecznie...a zycie i ogolnie wszystko tutaj hmm zalezy od pogody. Tylko jeden minus - jak chcesz np na zakupy to masz daleko. Tak mozes sobie isc na nogach. a tutaj sie nie da
Oby sie spelnilo
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:13   #29
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Nuda i samotność :(

Heh, od dłuższego czasu zastanawiam się nad stworzeniem wątku - Wyjazdy Wizażowe, gdzie wizazanki z różnych stron Polski mogłyby sie umawiać na wspólne wakacje, wypady.[/quote]

myślę, że to super pomysł
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:19   #30
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nuda i samotność :(

Ile bym dała za duzą ilośc wolnego czasu i działkę na wsi!
Zaraz postarałabym się założyć hodowle drobiu ozdobnego - bazanty i pawie.
Co prawda sasiadów pewnie by szlag trafil - pawie są lepszymi stróżami niż psy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.