problem z orgazmem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 21:54   #1
MaryKatee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Arrow

problem z orgazmem.


hejo dziewczyny.mam problem i chcialabym waszych rad.
otóż od pół roku kocham się ze swoim chlopakiem jednak nigdy nie mialam orgazmu.
niby to nie jest az takie wazne jednak brakuje mi tego spelnienia.gdy sie kochamy jest przyjemnie ale nie tak jakbym tego chciala.jestem troszke zdolowana gdy widzę jak moj chlopak sie stara...;/ jednak to nie przynosi zadnych efektow.aha i jak to jest z tym orgazmem w koncu istnieja dwa:pochwowy i lechtaczkowy czy tylko ten jeden lechtaczkowy.? co do mojego problemu to najgorsze jest to ze nie doprowadza mnie nawet podczas pieszczot.tyle razy robil mi minete itd.ale i tak guzik z tego a najdziwniejsze jest to gdy sie masturbuję strumieniem wody z prysznica wtedy orgazm osiągam,proszę o rady i z gory dziekuję ;***
MaryKatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:05   #2
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: problem z orgazmem.

Może przestań się masturbować? I wtedy poczekaj na ten orgazm od swojego TŻ? A czy nie jest tak, że masz już w głowie taki "plan na orgazm", czyli, że możesz go osiągnąć tylko podczas masturbacji i tylko w jeden konkretny (znany sobie ) sposób? Bo jeśli tak, to mamy rozwiązanie.
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:09   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: problem z orgazmem.

Zaprzestań masturbacji w ten sposób. Przyzwyczajasz swoje ciało do jednego rodzaju pieszczot i ono ma potem problem z odbiorem innych doznań. Szczególnie czesto sie to podobno zdarza przy masturbacji własnie pod prysznicem. Bo jest to dotyk zupełnie odmienny niż stymulacja palcami. WIec rada. Zrezygnuj z tego rodzaju masturbacji i moze na jakis czas z masturbacji wogóle. Powinno to przynieść efekt.
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:14   #4
MaryKatee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: problem z orgazmem.

w sumie Motylku masz poniekąd rację ale no juz sama nie wiem.gdy on mnie piesi staram sie czerpac przyjemność .ale niepowiem ze czasami pomyslkalam ze ten prysznic jest lepszy ; )) hehe ;D a wiec jakie to rozwiązanie jest .?
MaryKatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:22   #5
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: problem z orgazmem.

MaryKatee właśnie takie, żebyś przestała się masturbować i poczekała na ten orgazm od niego Pewnie nie przyjdzie od razu, ale warto poczekać Powodzenia
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:23   #6
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: problem z orgazmem.

Recepta jak wyżej. Zrezygnuj z masturbacji. Może ci coś jeszcze polece. Widzisz ja na początku też miałam problemy, bo sama lubie masturbace ale tą zwykłą tradycyjną palcami. I jakos dotyk mojego TŻ do mnie nie trafiał. I robiliśmy to razem, znaczy sie on mnie dotykał palcami lub jezykiem a ja dokładałam swoje paluszki. Jego to kręciło mi było przyjemnie. Z czasem nie musiałam już tego robić bo TŻ zdecydowanie mi wystarczał choć od czasu do czasu on nawet prosi o taki mały "pokaz". Poeksperymentuj, ale z prysznica zrezygnuj.
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:32   #7
MaryKatee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Recepta jak wyżej. Zrezygnuj z masturbacji. Może ci coś jeszcze polece. Widzisz ja na początku też miałam problemy, bo sama lubie masturbace ale tą zwykłą tradycyjną palcami. I jakos dotyk mojego TŻ do mnie nie trafiał. I robiliśmy to razem, znaczy sie on mnie dotykał palcami lub jezykiem a ja dokładałam swoje paluszki. Jego to kręciło mi było przyjemnie. Z czasem nie musiałam już tego robić bo TŻ zdecydowanie mi wystarczał choć od czasu do czasu on nawet prosi o taki mały "pokaz". Poeksperymentuj, ale z prysznica zrezygnuj.
okey dzięki za rady;** jesli jeszcze cos wiecie to piszcie.a co z tym pochwowym.?
MaryKatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 22:40   #8
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Zrezygnuj z tego rodzaju masturbacji i moze na jakis czas z masturbacji wogóle.
Ee... Nie wydaje mi się, by przyniosło to pożądany skutek.
Problem nie tkwi w tym,ze dziewczyna jest płomiennie uzależniona od jednego tylko bodźca, ale w tym,że facet nie potrafi jej zadowolić.
Prawdopodobnie robi to za mocno/szybko/zbyt rytmicznie/za mało rytmicznie/za płytko/za głęboko..możliwości jest multum.
A Ty tylko wyczekujesz i skupiasz się na tym by wreszcie ten orgazm osiągnąć.

Miałam to samo z moim pierwszym - ponad 3 lata seksualnej kaszanki.. dopiero po zmianie partnerów okazało się,że mogę mieć orgazm na zawołanie. I to ten ohhh pochwowy, który podobno jest tak trudny do osiągnięcia
Ale grunt to znajomość własnego ciała ( i tu masturbejszyn jest niezbędna ), wyczucie partnera i jego znajomość Twoich potrzeb i reakcji oraz całkowita zmiana techniki.
A także totalny luuz i pozytywne nastawienie do seksu, jako jednej z większych przyjemności w życiu

PS obawiam się także, że znaczenie mają też indywidualne.."parametry" ..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:47   #9
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: problem z orgazmem.

Jesli zaspokajałaś się strumieniem wody to może być przyczyna. Czytałam, że kobieta może się tak przyzwyczaić do tego rodzaju "pieszczot", że seks z facetem nie da jej żadnej satysfakcji.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 10:19   #10
anusiaartura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 31
Lightbulb Dot.: problem z orgazmem.

Moim zdaniem jest to spowodowane tym, że Twój facet jeszcze nie poznał Twojego ciała. Gdy będzie Cię tam dotykał, lizał, to pokaż mu jak, w którym miejscu lepiej i w jakim tempie. W moim przypadku, na samym początku związku, gdy mój facet robił mi minetkę też nie mogłam DOJŚĆ, a potem jak poznał, w którym miejscu mi dobrze itp to teraz za każdym razem mam orgazm i to taki porządny. Ja nigdy nie miałam orgazmu pochwowego. Nawet sama masturbując się, zawsze pobudzałam łechtaczkę, bo palce jakoś zbytnio nie działały. I nie działają. Coś tam czuję, ale nie tak by osiągnąć spełnienie. Ale słyszałam, że dużo kobiet nigdy nie miało pochwowego.
anusiaartura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 10:36   #11
madaart
Przyczajenie
 
Avatar madaart
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań*
Wiadomości: 15
Dot.: problem z orgazmem.

hehe też to niegdyś miałam, aż do tego stopnia, że stwierdzałam iż orgazm to pojęcie mocno przereklamowane.

Absolutnie nie zgadzam się z tym, że przyczyną może być masturbacja. Wydaje mi się, że po prostu za wiele podczas seksu myślisz ;-) Pewnie głupio to brzmi?

Podejdź do tego nie jak do "wyzwania" w którym celem jest orgazm, nie skupiaj się tak bardzo na pieszczotach, zamknij oczy, lub wręcz przeciwnie patrzcie sobie w oczy - nam pomogło. Wyluzuj się absolutnie i nie myśl o tym co masz zrobić, żeby osiągnąc orgazm. to nie zawody o puchar orgazmu
madaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 11:24   #12
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: problem z orgazmem.

Dziewczyny mają rację, prysznic wywołuje specyficzne doznania i dużo silniejsze niż męskie palce. Seksuolodzy odradzają takie jednostajne zabawy - faktycznie można się przyzwyczaić.

Zostaw prysznic w spokoju, a potem delektuj się Tż'em. I nie myśl o tym czy wiadome przyjdzie czy nie, ciesz się doznawaną przyjemnością. Jeśli będziesz tylko leżeć i wyczekiwać orgazmu, nie przyjdzie nigdy.

No i druga sprawa, z czasem on pozna lepiej Twoje ciało, więc wszystko pójdzie sprawniej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:51   #13
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mają rację, prysznic wywołuje specyficzne doznania i dużo silniejsze niż męskie palce. Seksuolodzy odradzają takie jednostajne zabawy - faktycznie można się przyzwyczaić.

Zostaw prysznic w spokoju, a potem delektuj się Tż'em. I nie myśl o tym czy wiadome przyjdzie czy nie, ciesz się doznawaną przyjemnością. Jeśli będziesz tylko leżeć i wyczekiwać orgazmu, nie przyjdzie nigdy.

No i druga sprawa, z czasem on pozna lepiej Twoje ciało, więc wszystko pójdzie sprawniej.


zgadzam się w 100%
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:05   #14
winnieitashi
Raczkowanie
 
Avatar winnieitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: niebyt
Wiadomości: 87
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mają rację, prysznic wywołuje specyficzne doznania i dużo silniejsze niż męskie palce. .

...naprawdę? hmm
nie wydaje mi się
__________________
cool these engines, calm these jets, I ask you how hot can it get, and as you wipe off beads of sweat, slowly you say: "I'm not THERE yet..."

I'm looking for love this time - sounding hopefull, but it's making me cry - I'm trying not to ask why...
winnieitashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:33   #15
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez winnieitashi Pokaż wiadomość
...naprawdę? hmm
nie wydaje mi się
Jeśli jest to pierwszą "pieszczotą" i przez to poznaje dziewczyna swoje ciało to może się tak przyzwyczaić, że facet nie da Jej tej samej przyjemności.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:37   #16
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: problem z orgazmem.

Tej samej nie. Tylko dużo lepszą.
Musi tylko wiedzieć jak
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:17   #17
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Tej samej nie. Tylko dużo lepszą.
Musi tylko wiedzieć jak
podpisuję się wszystkimi łapkami
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:36   #18
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: problem z orgazmem.

Pol roku? Hmmm... Ja po 4 latach od rozpoczecia wspolzycia pierwszy raz mialam orgazm. Troche to trwalo, ale warto bylo Nie od razu Rzym zbudowano. Trzeba poznac swoje ciala i potrzeby. Jedni dochodza do tego szybciej, inni wolniej.
Takze nie zniechecaj sie i cwicz, cwicz i jeszcze raz cwicz Praktyka czyni mistrza.
Powodzenia.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:11   #19
coco chanel
Raczkowanie
 
Avatar coco chanel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Problem nie tkwi w tym,ze dziewczyna jest płomiennie uzależniona od jednego tylko bodźca, ale w tym,że facet nie potrafi jej zadowolić.
Prawdopodobnie robi to za mocno/szybko/zbyt rytmicznie/za mało rytmicznie/za płytko/za głęboko..możliwości jest multum.
A Ty tylko wyczekujesz i skupiasz się na tym by wreszcie ten orgazm osiągnąć.

"parametry"..
zgadzam się z tym, że to facet musi Cię zadowolić i myślę, że powinnaś mu powiedzieć albo pokazać jak ma to robić wtedy szybciej osiągniesz orgazm
coco chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 16:13   #20
filomenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: problem z orgazmem.

Hejka! Rozumiem Cie i Twoje zmartwienie.... Przykre to, kiedy wszędzie słyszysz jak to wspaniele jest mieć orgazm, a Ty możesz sobie to tylko wyobrażać.... Ja długi czas "walczyłam" o to, by szczytować. Próbowaliśmy różnych sposobów w róznym tempie. A pewnego wieczora, gdy kompletmnie olałam sprawę i kochałam się z moim ukochanym tylko dla przyjemności, a nie dla orgazmu-dostałam go go tzn orgazm To była niesppodzianka i sami sie dziwiliśmy Tak więc myślę, że wsyzstko przyjdzie z czasem. Nie można jednak przy każdej łóżkowej akcji myśleć tylko o tym, by szczytować. Wyluzuj i cierpliwości a będziesz jeszcze w siódmym niebiePozdrawiam!
filomenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 16:30   #21
anatolia
Przyczajenie
 
Avatar anatolia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 28
Dot.: problem z orgazmem.

hehe odradzam wspomagać się prysznicem bo tego to chyba nic nie zastąpi

i radzę wydłuuuuuuuużyć grę wstępną. gwarantuje, że to pomoże..
anatolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:58   #22
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 118
Dot.: problem z orgazmem.

Cytat:
Napisane przez MaryKatee Pokaż wiadomość
hejo dziewczyny.mam problem i chcialabym waszych rad.
otóż od pół roku kocham się ze swoim chlopakiem jednak nigdy nie mialam orgazmu.
niby to nie jest az takie wazne jednak brakuje mi tego spelnienia.gdy sie kochamy jest przyjemnie ale nie tak jakbym tego chciala.jestem troszke zdolowana gdy widzę jak moj chlopak sie stara...;/ jednak to nie przynosi zadnych efektow.aha i jak to jest z tym orgazmem w koncu istnieja dwa:pochwowy i lechtaczkowy czy tylko ten jeden lechtaczkowy.? co do mojego problemu to najgorsze jest to ze nie doprowadza mnie nawet podczas pieszczot.tyle razy robil mi minete itd.ale i tak guzik z tego a najdziwniejsze jest to gdy sie masturbuję strumieniem wody z prysznica wtedy orgazm osiągam,proszę o rady i z gory dziekuję ;***
Miałam podobny problem, a orgazm osiagałam tylko wtedy, kiedy dopieszczalam sie sama dłonią podczas stosunku. Polecam ;]

Pare razy jak sie udalo bez mojej pomocy, to mój partner mnie w ten sposob piescil (ale ja to robie lepiej, hehe), a czasem nawet i bez tego sie udalo, ale tylko wtedy jak bylam kompletnie odprezona i sie nie zastanawialam nad tym czy jest mi dobrze, tylko po prostu czulam ze jest
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 05:59   #23
hazard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Dot.: problem z orgazmem.

Częste masturbowanie się w taki sposób jak opisałaś, czyli za pomocą "słuchawki" od prysznica. Prowadzi do uzależnienia i może spowodować, to, że nie będziesz potrafiła w inny sposób osiągnąć orgazmu.
Jeśli często zabawiałaś się w ten sposób lub tylko w ten sposób, to znasz już odpowiedź.
hazard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.