nie daję rady :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 19:17   #1
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166

nie daję rady :(


Przepraszam z góry za to żalenie się. Ale dopadła mnie chandra.
Odchudzam się od ponad 3 tygodni. Moja waga docelowa 55 kg. Było 64 a jest 61, ale już nie daję rady.
Nie złamałam się ani razu. Zero słodyczy, nic smażonego, żadnego białego pieczywa. Osttanio robiłam makaron ( pozwalam sobie w ograniczonych ilościach). Gotując chciałam posmakować jedną muszlę dużą i wzięłam do ust i zdając sobię sprawę co ja robie wyplułam ją Tak, wyplulam muszlę makaronu, bo przecież nie mogę podjadać! Coś się ze mną nie tak dzieje. Ciągle myślę o jedzeniu, zastanawiam się czy nie zjadłam za dużo. Raz poszłam do kawiarni na kawę i zamówiłam kawę mrożoną,a nie lody jak wszyscy. Okazało się, że ta kawa była polana małą ilością bitej śmietany. Gdyby nie znajomi myślę, że bym zrezygnowała z tego...
Mam ochotę na kilogram rurek kokosowych, tabliczkę białej czekolady, rafaello i wiele innych rzeczy, ale nie mogę...
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 19:54   #2
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez ryba_22 Pokaż wiadomość
Przepraszam z góry za to żalenie się. Ale dopadła mnie chandra.
Odchudzam się od ponad 3 tygodni. Moja waga docelowa 55 kg. Było 64 a jest 61, ale już nie daję rady.
Nie złamałam się ani razu. Zero słodyczy, nic smażonego, żadnego białego pieczywa.
Może to przez to wszystko masz taką paranoję- nałożyłaś sobie za duży rygor, nie potrafisz wrzucić na luz i wariujesz...Chociaż z drugiej strony pewnie dlatego tak ładnie zrzucasz kilogramy
Pozwól sobie od czasu do czasu na coś, i tu nie mówię o czymś słodkim, właśnie na jakieś odstępstwo typu biał chleb, tłusty ser czy co tam lubisz. Nie dajmy się zwariować, dieta też może być i powinna być przyjemnością, a nie udręką.
Jedna kluska więcej, czy kawa z odrobiną bitej śmietany nie sprawią, że zmarnujesz te 3 tygodnie dietkowania. A jeżeli będziesz się źle czuła/pojawią się wyrzuty, poćwicz trochę więcej i sprawa rozwiąże się sama
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:24   #3
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: nie daję rady :(

zgadzam sie z Kokaina, narzucilas sobie za duzy rygor i w takiej diecie napewno dlugo nie wytrwasz, popusc troche bo inaczej po skonczeniu diety rzucisz sie na wszystko na co bedziesz miala ochote i przytyjesz spowrotem, nie mozna popdadac w paranoje, pozwol sobie czasem na cos slodkiego cos co lubisz ale w mniejszych ilosciach i wtedy nie bedziesz tak bardzo teskinc za jedzieniem z przed rozpoczecia odchudzania, musisz postarac sie zrozumiec ze jedzienie na diecie nie musi byc katorga i pasmem wyrzeczen ale przyjemnoscia,zycze wytrwalosci i napewno dasz rade.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:51   #4
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: nie daję rady :(

Chyba macie rację. Chodzę głodna i to pewnie dlatego.
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 21:11   #5
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez ryba_22 Pokaż wiadomość
Chyba macie rację. Chodzę głodna i to pewnie dlatego.
Ano właśnie Ćwiczysz coś wogóle? Mam nadzieje, że nie, bo skoro na tej diecie chodzisz głodna to pewnie i tak kalorie są mocno okrojone...
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 21:15   #6
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: nie daję rady :(

Możesz zjeść wszystko! W ograniczonych ilościach ale możesz zjeść. Przecież wiesz że 2 rurki zjesz i uda Ci się powstrzymać a jak tak będziesz odwlekała ten moment to na 2 się nie skończy... Wiem coś o tym bo też tak miałam. Ciągła dieta i bach nagle kilogram ciastek bo tak mi się chciało... A teraz jest już ok. Po trochu ale wszystkiego. Zjem ciastko ok nie ma sprawy ale idę na rower i już.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 21:42   #7
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: nie daję rady :(

Kokaino, ja chodzę bardzo szybkim krokiem około 8 km dziennie przeciętnie. Czasami mniej czasami więcej. Z psem
Edit: I właśnie tak jak na początku w ogole głodna nie chodziłam tak teraz coraz większy rygor sobie stawiam i zauważyłam, że już nie mam tyle energii. Tak jak po lesie mogłam z psem chodzić i biegać przez dwie godziny z wielką przyjemnością tak teraz czekam aż wrócę do domu
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 22:17   #8
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez ryba_22 Pokaż wiadomość
Kokaino, ja chodzę bardzo szybkim krokiem około 8 km dziennie przeciętnie. Czasami mniej czasami więcej. Z psem
Edit: I właśnie tak jak na początku w ogole głodna nie chodziłam tak teraz coraz większy rygor sobie stawiam i zauważyłam, że już nie mam tyle energii. Tak jak po lesie mogłam z psem chodzić i biegać przez dwie godziny z wielką przyjemnością tak teraz czekam aż wrócę do domu
.

To koniecznie zwiększ kaloryczność jadłospisu.
Zresztą sama widzisz, że coś jest nie tak.Zwiększ poranne posiłki, spalisz to wszystko, a kalorii w ogólnym bilansie będzie więcej
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 07:02   #9
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: nie daję rady :(

Widzę, że dieta mocno siedzi w Twojej psychice. To błąd, bo z czasem niestety możesz nie wytrzymać Spróbuj kilka razy w tygodniu zjeść coś, co będzie odstępowało od Twoich zasad. Będziesz nadal chudnąć, poczujesz się pewniej Zajmij też czymś ręce, żeby nie mieć czasu na myślenie o jedzeniu. Mam nadzieję, że pomogłam
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 11:43   #10
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: nie daję rady :(

Zgadzam sie z dziewczynami nie mozesz sobie odmawiać wszystkiego, jezeli masz na cos straszną ochote zjedz troche.
Lepiej pozwolić sobie na jedna rurkę gdy najdzie Cie ochota niż pochłonąć potem 20.
Obsesyjne myslenie o diecie tylko szkodzi. Wiekszosc z nas wie to z autopsji ale i tak zawsze latwo mowi sie tak "po".
Mam jeszcze jedno pytanie, bierzesz jakieś suplementy witaminowe? Dieta moze powodować złe wchłanianie makro, mikroelementów i witamin, wyczerpany organizm domaga sie wiecej niz potrzebowałby normalnie bo chce nadrobić straty i zgromadzić zapasy.
Mi w stanach oslabienia pomaga MG+b6 (filomag) lub po prostu tabletki z drożdzy piwnych.
I nie mysl tyle o tym czego sobie odmawiasz, mysl o tym na co sobie pozwalasz
Powodzenia
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 12:48   #11
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Droga rybko dam Ci dobrą radę od mojego dietetyka. Pozwól sobie na niewielką ilość czegoś słodkiego codziennie ale o jednej wybranej godzinie, pomyśl i wybierz porę, w której masz największą ochotę na zakazane słodkości tak do 17 abyś mogła jeszcze spalić. Ja o 15 codziennie pozwalam sobie na 2 ciasteczka lub 2 rafaella. Nie dość,że chudnę to nie mam napadów na słodkie. Co do braku energii to zapewne przez brak pieczywa w twojej dietce... może wprowadź zbożowe śniadania. przez cały dzień i tak organizm to spali. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 13:32   #12
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: nie daję rady :(

Bylam kiedys w takiej sytuacji i doprowadzilo mnie to do bulimii. Wiem jaki wtedy popelnilam blad, ucielam za bardzo weglowodany, co doprowadzilo mnie nie tylko do problemow z psycha (stany depresyjne, zlosc, obsesja na temat jedzenia) ale i powodowalo ogromny ciag do cukrow prostych i innych sernikow, lodow, pizzy, bo organizm chcial bronic sie przed zbyt szybkim chudnieciem/wyniszczeniem go.

Teraz ZAWSZE jem porcje weglowodanow (brazowy ryz, ciemne pieczywo, platki owsiane, fasolka itp.) z posilkami i nie mam wogole ochoty na slodycze. Nie jem rowniez owocow, ale przeogromne ilosci warzyw, orzechow itp . Ucielam calkowicie cukry proste z diety i jak dla mnie to zadzialalo doslownie cuda. Ale nie ukrywam, ze droga do tego byla dluga i nielatwa. Zaluje, ze nie zaczelam takiego odzywiania dawno temu. Schudlam, moze i nieco wolniej ale bez problemow.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:32   #13
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: nie daję rady :(

Ja miałam tak, że nigdy dwie rurki mi nie wystarczyły. Potrafiłam zjeść dziennie tyle ile kupiłam. Np. 30 dag albo i więcej. Tu nawet nie chodzi o słodycze tylko.
Kiedyś na śniadanie jadłam około 100-150 gram musli z jednym jogurtem naturalnym i to mi dało bardzo dużo energii tak do 13-14. Naprawe według mnie to było królewskie sniadanie, ale kaloryczne. Ktoś na forum mi napisał, że nie nadaje się to na dietę. Także zaczęłam jeść kanapki z ciemnym pieczywem i warzywami. A to musli to były moje: lody, rurki i czekolady. Sniadanie zaczynające się od musli było czymś pięknym I wiecie co? Dzisiaj idę na zakupy aby znowu kupić kilka paczek i jeść rano. Może nie tak jak kiedyś pół paczki dziennie ale mniej
Jesli chodzi o sulementy to piję zdrovit multiwitaminę codziennie.
Ogólnie prowadzę naprawdę bardzo aktywny tryb życia. Bardzo dużo maszeruje i to z przyjemnością. Dzisiaj np. zjadłam większe śniadanie, obiadek i czuje się bardzo dobrze. Przez kilka osttanich dni po prostu przesadzałam.
Mam nadzieję, że wytwam bo zostało mi 6 kg do zrzucenia
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 15:17   #14
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: nie daję rady :(

Tak jak reszta mówi-podpisuję się pod tym, ale zauważyłam coś jeszcze.
Ty nie wprowadzasz zdrowych nawyków, tylko traktujesz to jak dietę-karę. Tzn. zdrowe odżywianie jest dietą, ale nie w ten sposób. Tzn. ograniczyłaś węgle, nie chcesz jeść od czasu do czasu słodyczy etc. W zdrowej i dobrze zbilansowanej diecie na wszystko jest miejsce Pierw powinnaś poczytać artykuły od moderatorów i do nich się zastosować, będziesz chudnąć wolniej, ale waga zostanie na dłużej. Ja schudłam 14kg w rok, a Ty przy takim tempie schudłabyś tyle w 4 miesiące, co nie jest zdrowe. Zrujnujesz sobie zdrowie. Przeczytaj artykuły, wprowadź to w życie a na pewno będzie Ci o niebo lepiej
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:08   #15
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez ryba_22 Pokaż wiadomość
Ja miałam tak, że nigdy dwie rurki mi nie wystarczyły. Potrafiłam zjeść dziennie tyle ile kupiłam. Np. 30 dag albo i więcej. Tu nawet nie chodzi o słodycze tylko.
Kiedyś na śniadanie jadłam około 100-150 gram musli z jednym jogurtem naturalnym i to mi dało bardzo dużo energii tak do 13-14. Naprawe według mnie to było królewskie sniadanie, ale kaloryczne. Ktoś na forum mi napisał, że nie nadaje się to na dietę. Także zaczęłam jeść kanapki z ciemnym pieczywem i warzywami. A to musli to były moje: lody, rurki i czekolady. Sniadanie zaczynające się od musli było czymś pięknym I wiecie co? Dzisiaj idę na zakupy aby znowu kupić kilka paczek i jeść rano. Może nie tak jak kiedyś pół paczki dziennie ale mniej
Jesli chodzi o sulementy to piję zdrovit multiwitaminę codziennie.
Ogólnie prowadzę naprawdę bardzo aktywny tryb życia. Bardzo dużo maszeruje i to z przyjemnością. Dzisiaj np. zjadłam większe śniadanie, obiadek i czuje się bardzo dobrze. Przez kilka osttanich dni po prostu przesadzałam.
Mam nadzieję, że wytwam bo zostało mi 6 kg do zrzucenia
A próbowałaś jeść na śniadanie płatki owsiane z miodem, jabłkiem i otrębami? Pyszne, pożywne i daje na dłuuuugo energię Polecam! Poczytaj w wątku owsiankowym, na pewno znajdziesz przepis dla siebie I pamiętaj o tym, żeby stopniowo wprowadzać nowe nawyki, a nie wszystko naraz. Bo wtedy może się okazać, że dietę zaczynać będziesz cały czas "od jutra". Powodzenia i pozdrawiam
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:44   #16
onika891
Raczkowanie
 
Avatar onika891
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: nie daję rady :(

Kochana tka nie można dieta dieta ale bez przesady. organizm domaga się tego co jest mu do prawidłowego funkcjonowania potrzebne. pamietaj o wszystkich witaminach. ja Proponuje zrobic sobie 1 dzien w tygodniu wolnego taki żebyś jadla to na co masz ochote narzucilas sobie rygor wiec dotrzymasz tego a juz nie ebdzie Cie tak mecyzla ochota na cos "dobrego"
__________________
Życie to spontan nie można tego przećwiczyć ...




onika891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 06:35   #17
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Rybko jedz musli!!!!! to nieprawda,że nie można go jeść podczas diety. Ja jem codziennie 1500kcal i na śniadanie wcinam 6 łyżek musli z jogurtem naturalnym (350kcal) nie dość,że to uwielbiam to jeszcze polecił mi to dietetyk
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:13   #18
ryba_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 166
Dot.: nie daję rady :(

Judyta właśnie dzisiaj zjadłam sobie porcję musli rano Czuję się super :d
Dziekuję Wam
ryba_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:36   #19
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez ryba_22 Pokaż wiadomość
Judyta właśnie dzisiaj zjadłam sobie porcję musli rano Czuję się super :d
Dziekuję Wam
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 16:07   #20
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Bardzo się cieszę,że Cię przekonałam i bez wyrzutów mogłaś zjeść musli. W końcu śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 17:13   #21
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez Judyta1986 Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę,że Cię przekonałam i bez wyrzutów mogłaś zjeść musli. W końcu śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam
No i bez problemu można je spalić Dużo gorzej, gdybyś jadła to musli na kolację A tak to spokojnie jedz bez wyrzutów
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:00   #22
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Na kolacje możemy jeść musli tylko w jednym wypadku. Jak wiadomo dają dużo energii a ta potrzebna jest jak wychodzimy na disco wiec lepiej zjeść przed wyjściem musli i spalić je podczas nocnych szaleństw na parkiecie niż o 1-3 sięgnąć po kebaba lubi inne kaloryczne fast foodowe jedzenie. To jedyny wyjątek!
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:01   #23
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

1 godzinka na parkiecie to napewno ponad 400kcal- musli 350
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:07   #24
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: nie daję rady :(

Węglowodany najlepiej przyjmowane do organizmu są PO wysiłku, także nie wiem, czy to byłby najlepszy pomysł:P
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:00   #25
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Według mojego lekarza tak chudnę więc chyba wszystko ok
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 06:14   #26
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez Judyta1986 Pokaż wiadomość
Według mojego lekarza tak chudnę więc chyba wszystko ok
W takim razie zwracam honor
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 10:18   #27
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Dziękuje dziekuję
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:25   #28
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Jestem ciekawa co słychać u Rybki...trzymasz się? Moja dieta jak na razie idzie całkiem całkiem ale chodzi za mną od kilku dni napoleonek...kurcze straszny łasuch ze mnie...nawet mi się śnił ale nie poddam mu się. Zjem go jak schudnę do 55 kg. W środę ważenie...
Nat92 Ty też jesteś na diecie czy służysz tylko radami?
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:46   #29
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: nie daję rady :(

Cytat:
Napisane przez Judyta1986 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa co słychać u Rybki...trzymasz się? Moja dieta jak na razie idzie całkiem całkiem ale chodzi za mną od kilku dni napoleonek...kurcze straszny łasuch ze mnie...nawet mi się śnił ale nie poddam mu się. Zjem go jak schudnę do 55 kg. W środę ważenie...
Nat92 Ty też jesteś na diecie czy służysz tylko radami?
Jestem jestem, ale na razie na etapie przejściowym. Chodzi mi o to, że jak widzę ciastko, czy jakiś inny słodycz to jem kawałek, ale JEDEN. I z kolejnymi dniami wprowadzam nowe zasady, żeby organizm lepiej je przyswoił. Myślę, że tak za tydzień wywalę całkiem słodycze Z ćwiczeniami gorzej, bo kontuzje się mnie trzymają, na szczęście skakać na skakance i biegać mogę
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:31   #30
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: nie daję rady :(

Widzę,że planujesz zdrowe odchudzanie ja jestem na 1500kcal i czasami pozwalam sobie na małe co nie co ale w bardzo ograniczonych ilościach np. 2 kostki czekolady. Poza tym chodzę na aerobik 3-5 razy w tygodniu, zależy od planu zajęć. Samej jest mi bardzo ciężko ćwiczyć a tak wykupiłam karnecik i muszę śmigać
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.