No i po Wigilii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-24, 22:38   #1
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte

No i po Wigilii


Hej, ja już jestem w domku
Najpierw byłyśmy z mamą odwiedzić wujka w szpitalu smutna atmosfera zawiozłyśmy Mu co się dało i musiałyśmy jechać
Potem u dziadka: kolacja niestety nietradycyjna zupa grzybowa, gołąbki, pierogi z mięsem... wszystko pycha oczywiście, ale tak niewigilijnie.
No ale odbijam sobie teraz jem właśnie barszczyk z pierożkami z kapustką i grzybami
Jutro w domku, po jutrze jadę do mojego A. gdzie będzie cała rodzinka włącznie z ciociami i wujkami, mam nadzieję, że dobrze wypadnę, bo niektórych jeszcze nie znam

A jak było u Was?

Buziaki i jeszcze raz Weosłych Świąt!

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 08:05   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: No i po Wigilii

Nie pamiętam lepszej Wigilii.

Chociaż nie było tradycyjnie, ale było zabawnie, obśmiałam się z Rodzicami jak norka. A przecież o to chyba chodzi, nie żeby sztywno siedzieć przy stole, tylko być z bliskimi...

Prezenty moje się podobały mamie i tacie. Tata o dziwo sam kupił mamie prezent i trafił! Z Arabii sprowadził takie cuś do noszenia latem i perfumki, perfumki są śliczne, będę podbierać.

Makowiec mi nie wyszedł za krótko piekłam, ale keksi ktak, a pierniczki... Wyjmuję je z puszki, ze zdziwieniem stwierdziłam, że zmiękły i zrobiły się takie... pierniczkowate. Hyhyhy, a najlepszy był tatuś: "Daaajcie coś słodkiego", no to dałam ciasteczko, po chwili patrzę, tatuś z puszką pod ręką dziarsko zmierza do komputerka (żeby obejrzeć na DVD swojego ukochanego "Faraona", prezent ode mnie ).

Byłam zdziwiona, jak wiele osób o mnie pamiętało z... kolegów! Od dwóch z klasy dostałam smsowe żytczenia, przysłał mi też je były przyjaciel (niestety, nasza przyjaźń się rozwaliła w zeszłym roku...). No i kartkę internetową dostałam od mojego obecnego przyjaciela, życzenia były tak piękne, że aż mi łrezka poleciała.

Wprawdzie dzisiaj boli mnie brzuch i głowa... Ale coś czuję, że to będą najlepsze Święta w życiu. Mam nadzieję, że nie ostatnie takie...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 10:44   #3
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: No i po Wigilii

U mnie jak zwykle nienormalnie!!!(hi, hi)
Miałam tyle do zrobienia-ach te przygotowania świąteczne, że nawet z nikim się nie pokłóciłam (a ze mnie awanturnicza istotka).
Na Wigilię pojechalśmy do brata Mamy do Tyńca koło Krakowa_mimo , że bez śniegu było pięknie-mrozik "pomalował"szybki w aucie w bajkowe wzory!!!!
Tradycyjnie kolacyjka Wigilijna nie była na czas , bo część kochanego grona spóżniła się o 2 godziny , więc zaczęliśmy o 21(!!!!).
wszyscy z głodu podjadali w kuchni kopustkę z grzybami(hi, hi).
A i jeszcze jedno - mój snikersik zrobił dzisiaj furrorę!!!!!!!!!!!
Jak chcecie mogę skrobnąć przepisik , bo podobno warto!!!
Buziaczki!!!
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 10:46   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: No i po Wigilii

katka napisał(a):
> A i jeszcze jedno - mój snikersik zrobił dzisiaj furrorę!!!!!!!!!!!
> Jak chcecie mogę skrobnąć przepisik , bo podobno warto!!!

Dawaj go, co się pytasz!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 11:17   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: No i po Wigilii

U mnie jedzonko tylko postne, 12 potraw, wszystkie robione własnoręcznie , częściowo przez teściową Pyyyyyycha!!! Co prawda w tym roku na wigilii mogło być mięso, ale jakoś tak nikt nie chciał Baaardzo radośnie było, dużo śmiechu, kolęd nie śpiewaliśmy, tylko słuchaliśmy Trzy worki prezentów od 3 Mikołajów
Dziś dzień odpoczynku i oddechu (bez TV ), może pojadę obejrzeć szopkę na Starym Rynku, co roku w Toruniu są żywe owieczki, osiołki i inne zwierzątka
A jutro będzie 10 osób, rodzina się zjedzie z połowy Polski
Jestem zmęczona przygotowaniami, ale baaardzo szczęśliwa

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 11:25   #6
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: No i po Wigilii

katka napisał(a):
> A i jeszcze jedno - mój snikersik zrobił dzisiaj furrorę!!!!!!!!!!!
> Jak chcecie mogę skrobnąć przepisik , bo podobno warto!!!

yyyyy! snikersik?? to mi sie dobrze kojarzy Dawaj go tu!

U mnie Wigilia w porządku, przesunięta o godzinę w stosunku do lat poprzednich-a to z tego powodu, że mój tata z bratem notorycznie się spóźniają Dzielenie sie opłatkiem-jakoś bardziej niż zwykle sentymentalne. Prezenciki też supcio-u nas nie ma tradycji "każdy każdemu", tylko "każdy dzieciom" czyli mi i bratu No ale jestesmy już w takim wieku, że wiadomo-umówiliśmy się, ze symbolicznie Wigilię robiła jak zwykle babcia-mama mamy ale w przyszłym roku to spadnie na nas Dzisiaj idziemy do babci na obiad-jak co roku. Pośmialiśmy się, było bardzo wesoło, a w nowy rok przyjeżdża ciocia z wujkiem zza zachodzniej granicy Rzadko się widujemy, więc jak zawsze będzie radocha. Nawet nikt się nie pokłócił, ani nic się nie zepsuło-w poprzednich latach zawsze coś się w Wigilę kićkało To pralka, to lodówka, albo coś innego
A pies uparciuch nic mi nie powiedział
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 11:49   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: No i po Wigilii

A ja chyba wiem co to za iasto ten snickersik - bardzo pyszne, naprawdę mniam
obudziłam się dzis o świcie - chyba organizm przywykły do harowki chciał zebym do firmy poleciała obudził mnie tez poniekąd ból brzucha - w sumie wczoraj jadłam bardzo malutko ale byłam na tyle niemądra że bardzo intensywnie odchudzałam się przed świętami i mogę teraz bardzo mało zjeść i tak w święta moją ulubioną potrawa jest makowiec - tylko to właściwie jadłam wczoraj no i jeszcze ze 3 pierożki z kapustka i grzybami
Dziś część mojej rodziny się rozjezdża i wizytuje a ja zostaję w domku, i własciwie powinnam leżeć w łóżku a nie siedzieć przy kompie - mam szczery zamiar pozbyć się tej grypy co mnie ucapiła jakiś czas temu...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-25, 13:39   #8
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: No i po Wigilii

proszę bardzo:
CIASTO:60dag maki,3/4 szklanki cukru,2 jajka,2 żółtka,20dag margaryny,3 łyżki mleka,3 łyżki miodu,2 łyżeczki sody oczyszczonej,1 opakowanie cukru waniliowego
POLEWA ORZECHOWA:1/2kostka margaryny,4 łyżki cukru,2 łyżki miou,20dag posiekanych orzechów włoskich
KREM I: 1 opakowanie budyniu śmietankowego
KREM II: 1 puszka mleka skondensowanego słodzonego

1. mąkę wymieszaną z sodą posiekać z margaryną i dodać pozostałe składniki ciasta.Podzielic na trzy części
2. Trzy identyczne formy-20x30 posmarować margaryną i wyłozyc papierem do pieczenia(koniecznie,bo potem b. ciężko wydostać ciasto.Ja z braku forem piekłam w 1 trzy razy)
wylepić cienko ciastem.Na jedną część ciasta wylać gorąca polewę orzechową i upiec z pozostałymi
3. Ugotować budyń wg. przepisu na opakowaniu zużywając o jedną trzecia mleka mniej niz w przepisie
4. w celu otrzymania karmelu puszkę z mlekiem wstawić do garnka z wodą i gotować ok. 2 godzin.Dobrze ostudzić
5. na jednym upieczonym spodzie wyłożyć budyń, przykryć drugimplackiem i posmarować karmelem i rzykryć plackiem z polewą i..........SMACZNEGO

przepis brzmi ciut skomplikowanie , ale okazał się prosty, a efekt piorunujący
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:09   #9
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: No i po Wigilii

A u mnie normalnie. Pare dań na stół i ruszyło bydło do jedzenia przy włączonej choince i telewizorze
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:14   #10
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: No i po Wigilii

dziewczyna napisał(a):
> A u mnie normalnie. Pare dań na stół i ruszyło bydło do jedzenia przy włączonej choince i telewizorze

to smutne

ps: swojego przyszlego uprzedz ze wchodząc do twojej rodziny poczuje sie jak w oborze
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:20   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: No i po Wigilii

dziewczyna napisał(a):
> A u mnie normalnie. Pare dań na stół i ruszyło bydło do jedzenia przy włączonej choince i telewizorze

Twój brak jakiegokolwiek szacunku i śladu uczucia do własnej rodziny jest porażający. Wiesz, lepiej czasem weź na wstrzymanie, zamiast pisać bzdury.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-25, 20:33   #12
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Twój brak jakiegokolwiek szacunku i śladu uczucia do własnej rodziny jest porażający. Wiesz, lepiej czasem weź na wstrzymanie, zamiast pisać bzdury.

palomino napisał(a)
>to smutne
>ps: swojego przyszlego uprzedz ze wchodząc do twojej rodziny poczuje sie jak w oborze

To już nawet nie można pół żartem pół serio wyrazić swojego zdania? Często same tak walczycie o wolność słowa na Wizażu, a teraz zwracacie uwagę Dziewczynie. Ona nie napisała o Waszych rodzinach, tylko o swojej. Ma prawo mieć własne odczucia i to wyrażać. Zresztą to wyraźnie było napisane pół żartem pół serio i nie uważam, żeby trzeba było zwracać jej uwagę
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:43   #13
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: No i po Wigilii

Karola napisał(a):
> To już nawet nie można pół żartem pół serio wyrazić swojego zdania?

czy kojarzysz roznicę pomiedzy wyrazaniem wlasnego zdania a chlapaniem ozorem bez żadnych hamulców?

ps: juz nawet pomijając to ze publiczne wyrazanie sie w taki sposob o najblizszych jest dla mnie zaprzeczeniam czegos co nazywa sie kultura osobistą. Jesli to byl zart to niewiarygodnie kiepski
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 20:51   #14
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: No i po Wigilii

Karola napisał(a):
> To już nawet nie można pół żartem pół serio wyrazić swojego zdania?

To było pół żartem? No sorry, nie wyobrażam sobie nazywania żartem własnej rodziny bydłem. Zawsze mi się wydawało, że swoje negatywne uczucia można wyrazić w inny sposób.
Chyba różnie rozumiemy wolność słowa.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:00   #15
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

palomino napisał(a):
> czy kojarzysz roznicę pomiedzy wyrazaniem wlasnego zdania a chlapaniem ozorem bez żadnych hamulców?
>
> ps: juz nawet pomijając to ze publiczne wyrazanie sie w taki sposob o najblizszych jest dla mnie zaprzeczeniam czegos co nazywa sie kultura osobistą. Jesli to byl zart to niewiarygodnie kiepski

Ja nie nazwałabym tak swojej rodziny, niemniej nie zmienia to faktu, że jak chce, to może.
Ale widocznie jestem niewrażliwa, bo mnie Jej słowa w żaden sposób nie uraziły. Jak miała ochotę tak napisać, to mi to nie przeszkadza. Jeśli widzi w ten sposób święta, to czemu miałaby tego nie napisać? Bo Wam się to nie podoba??? Osobiście ja widzę święta podobnie, ale nie przeszkadzało mi, jak słodziłyście o przygotowaniach przedświątecznych.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:04   #16
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

palomino napisał(a):
> czy kojarzysz roznicę pomiedzy wyrazaniem wlasnego zdania a chlapaniem ozorem bez żadnych hamulców?
>
> ps: juz nawet pomijając to ze publiczne wyrazanie sie w taki sposob o najblizszych jest dla mnie zaprzeczeniam czegos co nazywa sie kultura osobistą. Jesli to byl zart to niewiarygodnie kiepski

Ja nie nazwałabym tak swojej rodziny, niemniej nie zmienia to faktu, że jak chce, to może.
Ale widocznie jestem niewrażliwa, bo mnie Jej słowa w żaden sposób nie uraziły. Jak miała ochotę tak napisać, to mi to nie przeszkadza. Jeśli widzi w ten sposób święta, to czemu miałaby tego nie napisać? Bo Wam się to nie podoba??? Osobiście ja widzę święta podobnie, ale nie przeszkadzało mi, jak na Wizażu słodzono o przygotowaniach przedświątecznych.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:09   #17
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Re: No i po Wigilii

Jej rodzina jej sprawa jak ją sobie nazywa. waszych rodzin nie obraziła, więc o co Wam chodzi ?
Mnie osobiście to nie uraziło, za to o wiele wiekszy niesmak i obrzydzenie wzbudziły mnie zdjęcia pijanych dziewcząt, które babcia Weatherwax wkleiła na forum w trakcie jakiejś dyskusji ze dwa miesiące temu, do tej pory nie wiadomo po co i dla kogo.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:13   #18
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

BabciaWeatherwax napisał(a):
&gt; To było pół żartem? No sorry, nie wyobrażam sobie nazywania żartem własnej rodziny bydłem.
Zależy jaką kto ma wrażliwość, typ poczucia humoru i tym podobne cechy. Mnie wiele dowcipów nie śmieszy, ale kogoś mogą śmieszyć. Zresztą nie twierdzę, że to był żart sensu stricte, tylko stwierdzenie wypowiedziane pół żartem pół serio.
Zresztą nie ważne, bo nie wiem tak naprawdę "co autorka miała na myśli", ale na pewno nie uraziły mnie Jej słowa. Wielu autorów pisało rubasznym stylem paszkwile na różne cechy społeczeństwa, czego nie trzeba brać sobie zbyt do serca i uważam że Dziewczyna akurat w tym przypadku nie skłamała, bo szczerze mówiąz stereotyp (!) polskiej Wigilii mówi sam za siebie: 3 dni przy stole a potem do szpitala...

&gt; Chyba różnie rozumiemy wolność słowa.
No, chyba tak.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:13   #19
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: No i po Wigilii

Karola napisał(a):
> Ja nie nazwałabym tak swojej rodziny, niemniej nie zmienia to faktu, że jak chce, to może.

coż za dyplomacja

> Ale widocznie jestem niewrażliwa, bo mnie Jej słowa w żaden sposób nie uraziły.

Nie napisalam ze mnie cokolwiek urazilo - co mnie obchodzi jej rodzina? Napisalam tylko ze mi jest jej żal.
To co napisala budzi litosc.
Majac takie zdanie o wlasnej rodzinie zamiast wywnętrzac sie na forum to poszlabym w pierwszej kolejnosci do poradni psychologicznej. razem z cala rodziną.

> Osobiście ja widzę święta podobnie, ale nie przeszkadzało mi, jak słodziłyście o przygotowaniach przedświątecznych.

przypomnij mi tylko gdzie slodzilam o przygotowaniach bo ten moment musial umknąć mojej pamieci.
Na reszte posta nie musisz odpowiadac bo dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-25, 21:18   #20
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

BabciaWeatherwax napisał(a):
> To było pół żartem? No sorry, nie wyobrażam sobie nazywania żartem własnej rodziny bydłem.

Mnie wiele dowcipów nie śmieszy, ale nie znaczy to, że nie można ich publikować. Zresztą nie twierdzę, że to był żart sensu stricte, tylko stwierdzenie wypowiedziane pół żartem pół serio.
Zresztą nie ważne, bo nie wiem tak naprawdę "co autorka miała na myśli", ale na pewno nie uraziły mnie Jej słowa. Wielu autorów pisało rubasznym stylem paszkwile na różne cechy społeczeństwa, czego nie trzeba brać sobie zbyt do serca i uważam że Dziewczyna akurat w tym przypadku nie skłamała, bo szczerze mówiąc stereotyp (!) polskiej Wigilii mówi sam za siebie: 3 dni non-stop przy stole a potem szpital...

> Chyba różnie rozumiemy wolność słowa.

No, chyba tak.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:38   #21
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: No i po Wigilii

Martaa napisał(a):
> Mnie osobiście to nie uraziło, za to o wiele wiekszy niesmak i obrzydzenie wzbudziły mnie zdjęcia pijanych dziewcząt, które babcia Weatherwax wkleiła na forum w trakcie jakiejś dyskusji ze dwa miesiące temu, do tej pory nie wiadomo po co i dla kogo.

O ile pamiętam, dyskusja dotyczyła wypicia 7 piw przez nastolatkę i możliwości jej stoczenia się, a zdjęcia miały stanowić materiał poglądowo-edukacyjny i pokazać jak "uroczo" wygląda się po znacznym nadużyciu alkoholu. Jeśli Cię uraziły, przepraszam.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:43   #22
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: No i po Wigilii

palomino napisał(a):

> Nie napisalam ze mnie cokolwiek urazilo - co mnie obchodzi jej rodzina? Napisalam tylko ze mi jest jej żal.
> To co napisala budzi litosc.
> Majac takie zdanie o wlasnej rodzinie zamiast wywnętrzac sie na forum to poszlabym w pierwszej kolejnosci do poradni psychologicznej. razem z cala rodziną

Kurka Palomino, co to ma być???????? Uwielbiam czytać Twoje wypowiedzi (szczgólnie "krótkie piłki" ) na forum, dlatego powyższy tekst obarczam winą mega świąteczno - rodzinny nastrój i związany z nim zbyt duży napływ emocji.


ps. Dziewczyny - jest po Wigilii, a nie po Świętach!
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:45   #23
Czupurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 25
Re: No i po Wigilii

Kobiety! Pokój ludziom dobrej woli! Dajcie spokój tej kłótni Może tak odreagowujecie stres świątecznych przygotowań? Spokojnie... Nie warto... Szkoda nerwów i dotychczasowej udanej świątecznej atmosfery! Podajcie sobie łapki i ciągnijcie wigilijny temacik (mniam...)
Czupurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 21:57   #24
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: No i po Wigilii

Czupurek napisał(a):
> Kobiety! Pokój ludziom dobrej woli! Dajcie spokój tej kłótni

Hehe, nikt się nie kłóci, wymieniamy poglądy na temat dopuszczalnych form komunikacji na forum

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:06   #25
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

palomino napisał(a):
> przypomnij mi tylko gdzie slodzilam o przygotowaniach bo ten moment musial umknąć mojej pamieci.

O Boże, nie wiem czy konkretnie TY coś pisałaś o przygotowaniach. PRZEPRASZAM zmienię słowa.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:15   #26
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

Jakby tak każdy uważał, żeby przypadkiem kogoś nie urazić, to by nie można było na forum wyrażać swojego zdania. Jednych razi to, innych tamto, jedni mają taką wrażliwość, inni inną. Trzebaby by cały czas komuś zwracać uwagę "nie pisz tego, nie pisz tamtego..." Przecież to niedorzeczne. Jeśli nawet coś kogoś urazi, to chyba nie stanie się tragedia? Nie twierdzę, że można bezkarnie tu kogoś obrażać lub komuś "nawrzucać", ale też bez przesady...
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:23   #27
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: No i po Wigilii

drogie dzeiffczynki wszelakiej slicznej masci
jam tu nizej podpisany na zlicznowanie prawie sam siebie dany
ladnie was prosze by w ten czas planacej choinki zmeczonego mikolaja i karpia zatluczoneglo mloteczkiem miedzy ooczenta
nie zasmiecajcie posta bele czym bo mikolaj sie stresuje karp az sie przewrcac w zoladkach a dziadek mroz ... przymrozi przez was mnie po podwiazkach i bedzie mnie zimno :-PP
dlatego N I E Z A S M I E C A J C I E fooroom %)
idzicie popatrzcie w choinke odpalcie swiatelka zaspiewajcie kolede a nie rzucacjie tekstami ze fasza familia to bydlo bydlo bo bydlo to wasza sprawa ale nie moosicie glosno o tym mowic ;-P ajak ano ino tak ze tak wlasnie ze tak ino nawet niech beda to lepiej tak :-P
jam zdory na ciele ( jeszcze ) i umysle ( papiry mam :-P ) podpisuje sie i wklejam podsumofyfyjacy obrazek ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piesek.jpg (49,5 KB, 0 załadowań)
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:35   #28
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

>bydlo bo bydlo to wasza sprawa ale nie moosicie glosno o tym mowic

O tym mówić, o tamtym nie mówić, echhh, a było tak miło...
Nie zaśmiecajmy tego Forum w takim razie żadnymi opiniami, bo przecież to każdego z osobna sprawa i nie trzeba o tym głośno mówić, a Forum jest od tego, żeby pisać same dobre i miłe rzeczy, głaskać się po główkach i żeby przypadkiem ktoś coś komuś ...

Dobrej nocy, mam nadzieję, że jutro będzie znów można wyrażać na Wizażu swoje poglądy
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:38   #29
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: No i po Wigilii

jest od tego by napisac
ze:
" moja rodzina jest nie wychowana i maja problemy, ale sa to nasze problemy kazdy ma inne, swieta nie byly za fajne ale byly bo z rodzina, pojedlismy posmialismy sie jakos to bylo "

wolisz taka wersje
czy wersje
"bydlo rzucilo sie ... ?"

troche szacunku dla samego siebie
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-25, 22:44   #30
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: No i po Wigilii

Jest mi osobjętne, jak ktoś pisze o swojej rodzinie i doświadczeniach z nią i nie uważam tego, co napisała Dziewczyna, za jej brak szacunku do siebie.
Wg mnie nie zawsze trzeba owijać w bawełnę. Przeczytaj mój post o paszkwilach na społeczeństwo.
Parę razy napisałam tu "O Boże" - dlaczego nikt nie zwrócił mi uwagi, że wyzywam imię Pana Boga nadaremnie? Bo to moja sprawa. Tak samo tamto to sprawa Dziewczyny.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.