urodziny z pomysłem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 19:23   #1
szpiczasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 63
Talking

urodziny z pomysłem...


A jak obchodzicie urodziny?? Moje już wkrótce i bardzo intensywnie myśle co zrobić by było ciekawie.. Wiem, że na bliskich zawsze mogę liczyć ale marzy mi się coś oryginalnego.. może gdzieś z mężem na weekend.. no własnie ale gdzie?? Macie jakieś sprawdzone miejsca na weekend? a może jakiś pomysł albo wspomnienie??
Z góry dziękuje za każdą podpowiedź..

Edytowane przez szpiczasta
Czas edycji: 2008-10-29 o 19:25
szpiczasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 12:12   #2
yennefer323
Raczkowanie
 
Avatar yennefer323
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: urodziny z pomysłem...

ja mialam caly szereg niespodzianek od mojego, rodzinki i przyjaciolki. M.in. caly dzien spedzilysmy z mama i przyjaciolka w salonie odnowy (masaze, maski, pedicure, manicure, peelingi, blotka) - rewelacja, od czasu do czasu kazdy powinien sie tak zrelaksowac. Co wiecej; romantyczny wyjazd weekendowy z moim w gorki, do stadniny koni, oprocz tego romantyczna kolacja we wloskiej restauracji, itp. Ja wlasnie planuje 30stke dla mojej przyjaciolki: a poczatek album z naszego wspolnego zycia do 30stki mysle o jakims spa rowniez. Natomiast z moim latalismy na spadochronach na jego 30stke, i bylismy na jeep safari (ale to nie w Polsce). Nie wiem czy Ci sie spodobaja takie pomsyly, bo w sumie kazdy lubi co innegi
yennefer323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 16:01   #3
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: urodziny z pomysłem...

moje urodziny wypadają przed sylwestrem, więc są zazwyczaj połączone z naszym wyjazdem sylwestrowym... zazxwyczaj jest to jakieś miejsce zimowe (narciarskie) jeśli jesteśmy w Polsce to Zakopane (okolice- Murzasichle) jeśli nie w Polsce no to inny "kurort" zimowy... zazwyczaj sylwestra spędzamy z grupką znajomych więc obchodzenie urodzin jest w szerszym gronie... jest kolacja przy kominku.. lub jakieś ognisko... no i wspólne spedzanie tego dnia.. ja nie jestem typem imprezowicza (nigdy nie byłam) wiec moje imprezy są bardzo spokojne, stonowane...
ale co kto lubi..... mozan spędzać na różne sposoby... tak jak pisała Yennefer... spa, konie, kolacje, czy nawet zwyczajna impreza w klubie....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:55   #4
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: urodziny z pomysłem...

Ponad rok temu mialam wspaniala impreze urodzinowa. Byla w lokalu ale mozesz zrobic rowniez w domu, w lokalu akurat bylo duzo smiechu. Warunkiem byla paruka, kazdy ale to kazdy musial miec na glowie peruke i odpowiednio do tego dobrane ubranie. Powiem szczerze bylo wesolo, oryginalnie, i na pewno kazdy zapamieta ta impreze. Powodzenia
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:39   #5
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: urodziny z pomysłem...

Mi na 29 urodziny TZ urzadzil przyjecie, bo 30 spedzam na morzu Juz od dwoch lat planuje podroz o jakiej zawsze marzylam i juz nie moge sie doczekac.
Poza tym od stycznia do czerwca (w czerwcu mam urodziny) bede sobie sama robic drobne przyjemnosci (kosmetyczka etc.), a juz teraz pilnie spelniam swoje postanowienia (nauka jezyka, gotowania, ladne ramiona i zdbany dekolt), zeby tuz przed urodzinkami osiagnac cel!
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.