mój ulubiony samochód - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-16, 19:50   #1
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Talking

mój ulubiony samochód


Tak się własnie zastanawiam, szczególnie podparty uśmieszkiem Misioczatki:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1076921776

czy wy babki chciałybyście mieć coś takiego jak dzialik o fajnych babskich autkach? Z testami na stylistykę wykonania, technikę (dla laików, ale z podpowiedziami ds. zaginania facetów), przystępność (cenową) i zdolność zaginania maczo w Fiatach pod skrzyżowaniami (czyli pisk gumek i ostre starty)?

Bo jeśli macie takie smaczki, to może coś poradzimy



p.s. Ekstra dla Wizaż.pl dodamy ocenę przyjazności dla kobiety, czyli lusterka i lustereczka, schowki i skryjdy oraz łatwość parkowania w mieście
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:15   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: mój ulubiony samochód

boski pomysł!!!
na wszystie pytania odpowiadam TAK.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:16   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: mój ulubiony samochód

boski pomysł!!!
na wszystie pytania odpowiadam TAK.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:23   #4
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: mój ulubiony samochód

Męska decyzja: TAK!
Pomysł rewelacyjny! Wreszcie mozna byłoby siedzieć tylko na wizażu a nie dzielić go z autoklubem
Pozdrówka dla Zło!
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:32   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: mój ulubiony samochód

lila12 napisał(a):
> Męska decyzja: TAK!

Jeśli frekwencja dopisze, to chętnie (jako totalny automianiak) udzielę kilku rad i wskazówek



p.s. Szefowa to dopiero autosmakosz... ale sza! ja nic nie mówiłem
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:32   #6
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: mój ulubiony samochód

Czy to kolejny przejaw traktowania nas kobiet jako zagorżenia na jezdni? A takie fotki z babkami malującymi się czerwonych światłach to chyba amerykańskich filmów... Gazety i strony o autkach przecież nie są tylko dla mężczyzn czy kobiet, są dla wszystkich. A kobieta, która zamierza kupować auto na pewno nie będzie bazowała na tym co przeczytała tylko weźmie ze sobą jakiegoś fachowca albo przynajmniej spyta wcześniej o radę. Co do pisku opon, kręcenia bączków i takich tam to nie uważasz że to błazenada? co prawda to bardzo przyjemne uczucie, ale wybacz- dzięki czytaniu tego się nie nauczy, trzeba dorwać jakiegoś Pana, który nie boi się o sprzęgło i blacharkę i ćwiczyć
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:47   #7
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: mój ulubiony samochód

Jestem ZA! A najbardziej za tym zaginaniem facetów
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-16, 20:50   #8
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: mój ulubiony samochód

wyjedź autkiem w zimie gdy jest 20 cm śniegu i już wacet oczy wywala ze zdziwienia że kobieta jedzie
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 20:59   #9
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: mój ulubiony samochód

_Kitten_ napisał(a):
> wyjedź autkiem w zimie gdy jest 20 cm śniegu i już wacet oczy wywala ze zdziwienia że kobieta jedzie

dobre

Mojego niestety to nie dziwi, a szkoda, bo dopiero co zaczęłam jeździć i właściwie to cały czas się douczam. Ale On uważa, że kobieta jest tak naprawdę w stanie zrobić wszystko i jeździć dobrze, ale woli, żeby ją woził facet I nawet chce mnie nauczyć ręczniaka tylko że ja nie chcę
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:02   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: mój ulubiony samochód

Droga Kitten
Wcale nie uważam, że kobieta za kierownicą to jakieś nieszczęście. O wiele częściej spotykam kapeluszników za kierownicami mikrofalówek Daewoo i "pędziwiatrów" zasiadającymi w drogich autach...
Ale abstrahując od stołecznej "kurtury" jazdy, ciągle uważam, że jest wiele dziewczyn prowadzących samochody lepiej od ich "psuedosportowych" odpowiedników.

A już całkiem odbiegając od szowninizmu męskiego, chciałem pomóc w zrozumieniu terminologii i wyrobieniu sobie zdania na temat idealnego czterokołowego autka

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:06   #11
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: mój ulubiony samochód

a ja mam na odwrót, mój Misiek zobaczył że jego auto jest bezpieczne i teraz chce żebym ja prowadziła, tylko że ja wolę jak On mnie wozi a spróbuj na ręcznym- na śniegu super uczucie, tylko uważaj na znaki i inne przeszkody żebyś potem klepać nie musiała
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-16, 21:08   #12
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: mój ulubiony samochód

Oczywiscie, ze jestem za. Szczegolnie po ostatniej przygodzie z szyba

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:10   #13
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: mój ulubiony samochód

cheetah a może jakiś komar z 'baniaczka' pociągnął i dlatego ta szyba pękła?
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:13   #14
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: mój ulubiony samochód

a tego to nie wiem, ale pan w warsztacie stwierdzil, ze cos musialo jednak w nia uderzyc

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:14   #15
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: mój ulubiony samochód

_Kitten_ napisał(a):
> a ja mam na odwrót, mój Misiek zobaczył że jego auto jest bezpieczne i teraz chce żebym ja prowadziła

jak na odwrót, mój też chce żebym to ja jeździła, już wszędzie i zawsze jeżdżę ja właśnie o to mi chodzi... no czaaaasem jak powiem, że jestem zmęczona to mnie wyręcza, ale tak to siada na pasażerskim i koniec! Mam się ćwiczyć, żeby jeździć nie dobrze, ale perfekcyjnie

>tylko że ja wolę jak On mnie wozi

no właśnie!

>a spróbuj na ręcznym- na śniegu super uczucie, tylko uważaj na znaki i inne przeszkody żebyś potem klepać nie musiała

wiem jakie to uczucie - ON robi to dość często a mnie oczywiście chciałby nauczyć na jakimś placu, ale jakoś mi się nie chce - wolę inne przyjemności niż kręcić się w kółko po jakimś placu No ale facet to facet. On mógłby tak godzinami słodkie
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:15   #16
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja
Re: mój ulubiony samochód

Chcę Wam powiedzieć, dlaczego, moim zdaniem, autkowe forum byłoby dobrym pomysłem. Z moich obserwacji Wizażu wynika, że co ważniejsze dyskusje (ciągnące się często miesiącami, w kilku wątkach itd.) nabierają z czasem dodatkowej jakości. Tzn. nie stanowią już zbioru pojedyńczych głosów (takiej paplaniny), ale głos grupy; nawet głosy sprzeczne współoddziałują...hm, ciężko to wytłumaczyć.. wiecie o co mi chodzi, prawda? W każdym razie, myślę tak sobie, że forum o autkach też tak zadziała.

Dla wielu z nas zaskoczeniem były komplementy prawione przez jedne wizażanki drugim choćby przy okazji metamorfoz (jak to? a gdzie się podziała kobieca zazdrość?!?!) A jednak...

Wiem też, że podobnie wiele pań, bo nie tylko mężczyźni!, widząc kobietę za kółkiem, kiwa głową z politowaniem: "wiadomo..baba za kierownicą". Może Wizaż tu też da początek troszkę trzeźwiejszemu myśleniu?

Kobieta używa samochodu tak jak odkurzacza czy komputera, jako maszyny ułatwiającej życie (w teorii )... i niech o tym będzie mowa! Acha, zapomniałam! Oczywiście...niektóre z Was pewnie hołubią swe autka jak najcenniejszy sssskarb
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:16   #17
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: mój ulubiony samochód

no ale w końcu to jak to jest? ac pokryje? bez problemów?
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:18   #18
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: mój ulubiony samochód

A w ogole to padlam dzisiaj jak bralam dzisiaj paliwo, jakas godzine temu na BP. No i chcialam sobie sprawdzic olej i plyn do spryskiwacza, czy jeszcze mam. No i podnosze maske, a 3 sec po tym pojawia sie przy mnie pan z obslugi BP, ktory oczywiscie chce mi pomagac. Jakiez bylo jego zdziwienie, gdy w roboczych rekawicach, odkrecajac wlew oleju z usmiechem na ustach powiedzialam, ze radze sobie
Lubie jak mezczyzni robia taka mine

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:20   #19
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: mój ulubiony samochód

Z AC zrezygnowalam, bo nie mam 25 lat i by mi zabrali wszelakie znizki za bezwypadkowa jazde i jeszcze dodali pare % za kare. Oprocz tego obnizyliby wartosc samochodu, w sumie po podliczeniu wyszlo, ze mi sie to kompletnie nie oplaca. A szyba kosztowala mnie 470 zl.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-16, 21:21   #20
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: mój ulubiony samochód

Mój ulubiony samochód to samochód.. mały
To znaczy wiadomo, że podobaja mi się duże i czuję się w nich bezpiecznie, ale jednak do użytku codziennego wolę jakiegoś maluszka (oczywiście nie Fiata 125 )
U mnie na bazarku jest zawsze takie ścisk, że gdybym miała większy samochód, to byłoby mi ciężej. A tak, to zawsze jest jakaś miejscówka. Bo ludzie którzy mają większe samochody nie zmieścili by się w niej i ją omijają, a ja pyk i już jestem Dzięki temu z parkowaniem nie mam problemów, wszędzie się wcisnę No ale bezpieczniej czuję się w dużych

Chciałam jeszcze powiedzieć, że mój samochód ma nieodpowiednią półkę (nie poziomą) i nie można na niej postawić maskotki

Ale przyczepiłam sobie zapach w formie wiatraczka w kształcie kwiatka więc to rekompensuje tę stratę
I z tyłu na półce położyłam takiego słodkiego rozklapciałego psa z uszami rozłożonymi na półce po bokach mordki, jeśli wiecie o co mi chodzi
No i oczywiście pokrowce na siedzenia - futerko zebry
Ale wszystko dobrane tak, żeby nie było tandetnie. Nawet mojemu Ukochanemu się podoba
Oto idealny samochód kobiety, hehe, mały, kwiatki, futerka i maskotki
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:22   #21
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: mój ulubiony samochód

Karola napisał(a):
> Jestem ZA! A najbardziej za tym zaginaniem facetów

DIABLICE jedne... Wiedziałem...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:25   #22
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: mój ulubiony samochód

no te ich miny są super eeh... Ci mężczyźni są tacy zabawni, a przez to jeszcze bardziej uroczy
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:28   #23
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: mój ulubiony samochód

Karola napisał(a):
> Oto idealny samochód kobiety, hehe, mały, kwiatki, futerka i maskotki

Właśnie mam zamiar przekonać Was, że typowo "kobiece" autka niekoniecznie muszą mieć max. 3 metry długości i dwie szklanki pojemności silnika Wszędzie na świecie poza wschodnią europą ideę auta dla kobietki postrzega się nieco inaczej... niekoniecznie ma to być Opel Corsa czy Toyota Yaris - są też inne (cenowo porównywalne) alternatywy...

Ale poczekam jeszcze... jeśli będzie więcej chętnych, to rozwinę temat
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:29   #24
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: mój ulubiony samochód

Złośku , ja ten uśmieszek to.. to jakoś tak odruchowo że my baby, czy co.. bo ten.. no.. no ja niiiibyyyy jeżdżę.. taaak, JEŻDŻĘ.. ale autkami to się interesuję tak średnio.. ja nawet nie zatankuję, płynu do spryskiwacza nie wleję.. Ofkors nie dlatego, żem taka durna , tilko jakoś tak efm efm.. wolę, jak ktoś zrobi to za mnie Ruszanie z piskiem opon to moja specjalność, bo samo mi się tak robi (mam ambicję ruszania pierwsza spod świateł, a jeżdżę matizem, który braki w technologii musi nadrobić refleksem swego kierowcy ), jakbym chciała specjalnie, to nie wiem jak Ale jeśli mój uśmieszek był choćby maleńką inspiracyjką do stworzenia czegoś, co ucieszy i Ciebie i Agę i Wizażanki, to fajosko!
Całuchy
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:30   #25
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: mój ulubiony samochód

no ja raczej nie gustuję w misiach, zeberkach i wiatraczkach. Ma być czysto i w miarę pusto co prawda nie mam jeszcze swojego autka, ale jak będę mieć to ani duże ani małe. Przód i tył musi mieć- dla bezpieczeństwa marzenie- peugeot 307 przecudny! Ale fakt- takim malutkim to po mieście jeździ się super.
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:30   #26
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: mój ulubiony samochód

Tak tak tak i jeszcze raz tak

To byłby raj: kosmetyki + samochody = już się stąd nie ruszę
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:31   #27
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: mój ulubiony samochód

misioczat napisał(a):
> Całuchy

Odwzajemnione
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 21:36   #28
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: mój ulubiony samochód

_Kitten_ napisał(a):
> no ja raczej nie gustuję w misiach, zeberkach i wiatraczkach. Ma być czysto i w miarę pusto co prawda nie mam jeszcze swojego autka, ale jak będę mieć to ani duże ani małe. Przód i tył musi mieć- dla bezpieczeństwa marzenie- peugeot 307 przecudny! Ale fakt- takim malutkim to po mieście jeździ się super.

Ja tez nie lubie za duzo rzeczy samochodzie, ale mam jedna maskotke OWCĘ i czekolade w schowku W ogole to uwielbiam japonskie samochody, za jakosc, bezpieczenstwo, odpowiednia cene do jakosci. A wlasnie francuskich nie lubie, bo sa zaprzeczeniem japonskich samochodow Malym sie pewnie fajnie parkuje, szczegolnie w w0wie, ale ja musze miec cos wiekszego hmm..moze to jakis kobiecy kompleks?


Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 22:01   #29
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: mój ulubiony samochód

misioczat napisał(a):
>ja nawet nie zatankuję

też wolę jak robi to mój Chłopak

>płynu do spryskiwacza nie wleję

To również Szczerze mówiąc to nawet nie patrzyłam jeszcze, gdzie się płyn wlewa, ale chyba spojrzę, bo jak mi się kiedyś skończy jak będę sama, to trza sobie będzie radzić

>Ruszanie z piskiem opon to moja specjalność, bo samo mi się tak robi (mam ambicję ruszania pierwsza spod świateł, a jeżdżę matizem, który braki w technologii musi nadrobić refleksem swego kierowcy )

hehe, mam identycznie! Jakoś tak mi głupio, że ktoś przeze mnie będzie musiał czekać i ruszam jak tylko zrobi się zielone a jeżdżę Seicento, więc również muszę nadrabiać refleksem

>jakbym chciała specjalnie, to nie wiem jak

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 23:23   #30
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: mój ulubiony samochód

Karola napisał(a):

> Szczerze mówiąc to nawet nie patrzyłam jeszcze, gdzie się płyn wlewa, ale chyba spojrzę, bo jak mi się kiedyś skończy jak będę sama, to trza sobie będzie radzić

Karola, to jest bardzo proste! Kładziesz się na kierownicy, marszczysz brwi, przygryzasz język i przyklejasz nos do tej szyby, przez którą akurat potrzebujesz coś zobaczyć. I już! Aha, dla dodania sobie animuszu można głośno psioczyć na tego, kto mógł się domyślić i sam z siebie uzupełnić płyn w spryskiwaczu w Twoim samochodzie.

misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.