Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 14:00   #1
mrufka53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28

Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?


Michał ma 23 lata. Ja 16. Poznałam go na czacie, nudziło mi się więc zagadałam. Ciekawie było więc przenieśliśmy się na gg. Znamy się (o ile można tak powiedzieć..) już od miesiąca. Wymieniliśmy sie zdj, walnął mi parę porządnych komplementów, on też nawet niczego sobie. On studiuje w Warszawie, ja mieszkam niedaleko Białegostoku - ok 3,4 godzin jazdy. I parę dni temu buch: 'chcesz żebym Cię odwiedził?'

Z jednej strony coś mnie do tego ciągnie, ale z drugiej wiem doskonale, że to nie ma żadnego sensu. Tym bardziej że ja jestem hm.. nietykana. Nawet nigdy nie miałam chłopaka. Nic mu nie mogę zagwarantować. Ale on chyba naprawdę gotowy byłby przyjechać... Co robic? Najgorsze jest to, że sama nie wiem czego tak naprawdę chcę ;[
mrufka53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:06   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez mrufka53 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że sama nie wiem czego tak naprawdę chcę ;[
faktycznie to najgorsze jest.

Daj sobie jeszcze czas wydaje mi sie ze u was wiekszym problemem niz odleglosc jest wiek.

Miesiac to strasznie malo i wlasciwie co wiesz o tym facecie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:08   #3
DivineDisaster
Raczkowanie
 
Avatar DivineDisaster
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczescia szczyt ;)
Wiadomości: 86
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Ja poznalam swojego TZ 2 lata temu,a raczej dwa lata temu sie spotkalismy po raz pierwsy.. poznalismy sie 4 lata temu na grze internetowej!! rozmawialismy, pojakims czasie flirtowalsmy na grze przez 2 lata zauroczylismy sie w sobie,. ale widzielismy sie tylko na zdjeciach. Dopiero wtedy odbyl sie zlot(po 2 latach) i okazja do spotkania , zakochalismy sie w sobie, mimo, tego,ze dzielilo nas 350km!! Spotykalismy sie co srednio 2, 3 tygodnie,ale dalismy rade Mieszkamy teraz razem i jest wspaniale ;>

Moze warto sprobowac )
DivineDisaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:15   #4
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez mrufka53 Pokaż wiadomość
Michał ma 23 lata. Ja 16. Poznałam go na czacie, nudziło mi się więc zagadałam. Ciekawie było więc przenieśliśmy się na gg. Znamy się (o ile można tak powiedzieć..) już od miesiąca. Wymieniliśmy sie zdj, walnął mi parę porządnych komplementów, on też nawet niczego sobie. On studiuje w Warszawie, ja mieszkam niedaleko Białegostoku - ok 3,4 godzin jazdy. I parę dni temu buch: 'chcesz żebym Cię odwiedził?'

Z jednej strony coś mnie do tego ciągnie, ale z drugiej wiem doskonale, że to nie ma żadnego sensu. Tym bardziej że ja jestem hm.. nietykana. Nawet nigdy nie miałam chłopaka. Nic mu nie mogę zagwarantować. Ale on chyba naprawdę gotowy byłby przyjechać... Co robic? Najgorsze jest to, że sama nie wiem czego tak naprawdę chcę ;[
ja tak zrobiłam...
pojechałam w 'odwiedziny' gdzies daleko i... poznałam psychola, który przez 4 dni nie chciał mnie wypuscic z jego domu. mogłabym go posądzic nawet o gwałt.. takze radze uwazac
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:16   #5
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

niezle
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:27   #6
Iwankaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Nie zgadzaj się na spotkanie.
23-letni chłopak nie będzie pokonywał 3-godzinnej trasy tylko po to by porozmawiać - porozmawiać możecie na czacie, gadu, telefon, skype..itd. Jego celem prawdopodobnie jest coś więcej niż rozmowa.
Chciałabyś wejść w kontakt intymny z osobą, której nie znasz realnie, a tylko wirtualnie, w dodatku ok. miesiąca?
Iwankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:35   #7
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Wiem, że trzeba uważać, ale bez przesady, nie każdy jest psycholem, który tylko czeka, żeby zgwałcić młodą niedoświadczoną dziewczynę.

Edytowane przez tralalinka
Czas edycji: 2011-03-27 o 10:30
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 14:42   #8
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Nie bardzo rozumiem w jakim celu on chce cię odwiedzić...
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:45   #9
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez mrufka53 Pokaż wiadomość
Wymieniliśmy sie zdj, walnął mi parę porządnych komplementów,
tzn jakich?

osobiscie mi zawsze jest podejrzane jak facet od razu tak słodzi
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:56   #10
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Ty masz 16 lat, on 23. Czego taki facet może chcieć od niewinnej i nietkniętej nastolatki? Ja bym nie dawała się tym jego tekstom na gg, w internecie każdy może się wykreować. Radzę nie zgadzać się na spotkanie.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:07   #11
Sylviiaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylviiaa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Varsovie
Wiadomości: 114
GG do Sylviiaa
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Daj sobie spokój...
Najbardziej przemawia za tym Twój wiek. Bo czego może chcieć 23-latek od "świeżej" 16-stki?
Sylviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 15:28   #12
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

moze nie bedzie zle, kiedy spotkanie odbedzie sie na bezpieczniejszym gruncie...
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:29   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Myślę, że powinnaś sobie odpuścić umawianie się z nim. Jest starszy, pewnie bardziej doświadczony, również w podrywaniu. Rzucił parę komplementów, pobajerował, a po miesiącu chce się umawiać... Moim zdaniem najpewniej chodzi mu o jedno. Różnica wieku między 16-latką a 23-latkiem jest po prostu zbyt duża, by myślał o czymś poważniejszym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:37   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Daj sobie spokoj, to dorosly facet ktory z pewnoscia nie bedzie jechal tyle godzin zeby popatrzec ci w oczy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:42   #15
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez skemmtun Pokaż wiadomość
ja tak zrobiłam...
pojechałam w 'odwiedziny' gdzies daleko i... poznałam psychola, który przez 4 dni nie chciał mnie wypuscic z jego domu. mogłabym go posądzic nawet o gwałt.. takze radze uwazac
wg mnie mozecie sie spotkac, ale u ciebie (nie tylko w domu, ale tak zebys znala okolice). w zadnym wypadku nie jedz nigdzie sama.
nie wszyscy to zboczency, ale lepiej uwazac.
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:45   #16
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

ja bym sie umówiła , spotkała ale w jakimś miejscu publicznym żeby czuć sie bezpieczniej w razie gdyby (...) Ale tak czy tak bym sie spotkała zobaczyła i poznała sie w rzeczywistości )
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:50   #17
Verderben
Raczkowanie
 
Avatar Verderben
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Poczekaj jeszcze, pogadajcie jeszcze przez 2-3 miesiące tylko na gg ew. przez telefon. Poznasz go lepiej. Jeśli ma szczere zamiary to poczeka
Verderben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 15:57   #18
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

ja też obecnie rozmawiam z obcokrajowcami i jak na razie jest okja bym jeszcze poczekała...jak mu nie zależy na jednym to poczekapozdrawiam i życzę powodzenia
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:21   #19
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez Verderben Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze, pogadajcie jeszcze przez 2-3 miesiące tylko na gg ew. przez telefon. Poznasz go lepiej. Jeśli ma szczere zamiary to poczeka
aaaaaaa, i dodam jeszcze ze z tą 'pseudo bratnia-dusza' rozmawialismy na gadu przez ok pol roku (dzien i noc); wysylalismy do siebie pół metrowe wiadomosci, o filozofii, religii, polityce, muzyce, emocjach, uczuciach i jescze raz emocjach; nie było zadnej wymiany zdjec, komplementy zaczely sie na miejscu, a po wszytskim rzekłam sobie:nigdy wiecej

no i jeszcze zeby Cie odsrtaszyc - moj kolega z pucka, albsolwent warszawskiej polibudy pojechał spotkac sie z jakąs girl na pare godzin do malborka. przez te pare godzin zdazyli sie poznac i przespac, rano miał pociag, jej zostawił koszulke () i to było wszystko.
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 16:52   #20
Verderben
Raczkowanie
 
Avatar Verderben
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Skemmtun a Ty odrazu pojechałaś do tego kolesia do domu?

Też kiedyś spotkałam się z kolesiem z neta i to po tygodniu ( !) netowej znajomości, ale to było spotkanie w środku wielkiego miasta pełno ludzi i takie tam. Potem widzieliśmy się jeszcze kilkakrotnie, byłam u niego w domu i mi się nic nie stało.

mrufka53 - gólnie jeśli chodzi o spotkanie to może umówcie się gdzieś tak 'po środku'? W jakiejś większej, 'turystycznej' miejscowości typu Kraków, Wrocław ( wszędzie pełno ludzi, więc też w miarę bezpiecznie ) - taka jednodniowa wspólna wycieczka Osobiście na przyjazd do mnie do domu bym się nie zgodziła.
Verderben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:01   #21
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez skemmtun Pokaż wiadomość
ja tak zrobiłam...
pojechałam w 'odwiedziny' gdzies daleko i... poznałam psychola, który przez 4 dni nie chciał mnie wypuscic z jego domu. mogłabym go posądzic nawet o gwałt.. takze radze uwazac
O żesz

Mrufka53 Osobiście odradzałabym spotkanie i taką znajomość, szczególnie ze względu na wiek.
Mam za sobą taką znajomość. Miałam tyle samo lat co Ty teraz kiedy poznałam 25letniego faceta. Spotkaliśmy się po ponad pół roku, na szczęście do niczego mnie nie zmusił, ale kto wie na kogo trafiłaś...
Z perspektywy czasu odradzam i jeszcze raz odradzam.
Jest tylu facetów na świecie, że na pewno znalazłabyś kogoś w swoim wieku lub niewiele starszego.
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.



Edytowane przez Nohemi
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:02
Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:23   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez mrufka53 Pokaż wiadomość
Michał ma 23 lata. Ja 16. Poznałam go na czacie, nudziło mi się więc zagadałam. Ciekawie było więc przenieśliśmy się na gg. Znamy się (o ile można tak powiedzieć..) już od miesiąca. Wymieniliśmy sie zdj, walnął mi parę porządnych komplementów, on też nawet niczego sobie. On studiuje w Warszawie, ja mieszkam niedaleko Białegostoku - ok 3,4 godzin jazdy. I parę dni temu buch: 'chcesz żebym Cię odwiedził?'

Z jednej strony coś mnie do tego ciągnie, ale z drugiej wiem doskonale, że to nie ma żadnego sensu. Tym bardziej że ja jestem hm.. nietykana. Nawet nigdy nie miałam chłopaka. Nic mu nie mogę zagwarantować. Ale on chyba naprawdę gotowy byłby przyjechać... Co robic? Najgorsze jest to, że sama nie wiem czego tak naprawdę chcę ;[

To tylko czat, tylko gg - kontakt nie do końca rzeczywisty, można walić ściemę na całego, że nawet powieka nie drży. Jesteś dla niego na pewno interesująca, ale nie wiadomo, czy najbardziej nie z powodu tego, że wyczuł w Tobie świeżą, niedoświadczoną, nieco naiwną bardzo młodą dziewczynę. Sorry, dla mnie 23-latek chcący się umawiać z 16-latką to nieco podejrzana sprawa. Umówić się możesz, ale na luźne spotkanie w środku dnia, dla pogadania i najlepiej jakbyś z kimś na nie poszła. Nie zastanawiaj się co Ty mu możesz dać, czy zagwarantować (o gwarantowaniu czego myślisz? seksu, pieszczot? zastanów się sama czy jesteś winna coś komuś, tylko dlatego, że parę komplementów Ci powiedział lub z powodu tego, że przyjedzie; chce to niech przyjeżdża, ale z tego powodu nic nikomu nie jesteś winna i nie musisz robić nic, co Tobie nie odpowiada - zawsze o tym pamiętaj), tylko myśl o sobie - czy Tobie to odpowiada, jak Ty to widzisz. Jeśli chcesz bardzo go poznać na żywo (i tak naprawdę to byłoby tak, jakbyście się dopiero poznali dopiero co, bo pisanie przez net mało się liczy) to poznaj, ale przecież to tylko spotkanie, nic takiego, nic zobowiązującego.

Cytat:
Napisane przez Verderben Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze, pogadajcie jeszcze przez 2-3 miesiące tylko na gg ew. przez telefon. Poznasz go lepiej. Jeśli ma szczere zamiary to poczeka
Ta, a jeśli ma nieszczere to też poczeka... Co mu zależy od czasu do czasu napisać wiadomość, czy poklikać? Pedofile swoje ofiary urabiają miesiącami. Myślisz, że facet chcący poderwać młodą dziewczynę nie będzie miał takiej cierpliwości?

Aby w miarę bezpiecznie czatować należy zrozumieć, że kontakt na czacie/gg, czy przez tele z osobą nieznaną to tylko słowa i nic z tego nie musi być prawdą. Na gg większość osób wydaje się być super miła, pasująca do nas, mówiąca prawdę. Ale to nie jest rzeczywistość! Tworzone w ten sposób więzi są tylko pozornie głębokie i silne, a tak naprawdę często bardzo słabe, powierzchowne i oparte na mniejszych lub większych kłamstwach.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-11-15 o 17:35
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:25   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Niespecjalnie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 17:36   #24
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez Verderben Pokaż wiadomość
Skemmtun a Ty odrazu pojechałaś do tego kolesia do domu?

Też kiedyś spotkałam się z kolesiem z neta i to po tygodniu ( !) netowej znajomości, ale to było spotkanie w środku wielkiego miasta pełno ludzi i takie tam. Potem widzieliśmy się jeszcze kilkakrotnie, byłam u niego w domu i mi się nic nie stało.

mrufka53 - gólnie jeśli chodzi o spotkanie to może umówcie się gdzieś tak 'po środku'? W jakiejś większej, 'turystycznej' miejscowości typu Kraków, Wrocław ( wszędzie pełno ludzi, więc też w miarę bezpiecznie ) - taka jednodniowa wspólna wycieczka Osobiście na przyjazd do mnie do domu bym się nie zgodziła.
przez te kilka miesiecy b. intensywnej wirtualnej znajomosci wytworzyla sie miedzy nami taka więź, ze pomyslelismy sobie,z e grzechem byłoby sie nie zobaczyc, skoro łączy nas tak wiele i tak dalej.... jak tylko przyszla pora wakacji, umowilismy sie, ze poznamy sie na zywo i w jego wielkim domu (gosp. agroturystyczne) spedze sobie tydzien.

odnosnie wiekszego miasta: przed tą sytuacją, ustawiłam się na Nowym Świecie w Warszawie z takim jednym internetowym kumplem (zadnych podtekstów) - i wiecie co? porazka. To nic, ze duze miasto; to nic, ze ulica znana; to nic, ze obok ciebie ludzie - on i tak potrafił wziac (wtedy jescze b.dlugie) włosy, pociagnac je do siebie, owinac, jak smycz w okol dłoni i powiedziec specjalnie pedalskim głosem"wierzysz w miłosc od pierwszego włozenia, eheheh?", potem bez skrupułów powiedziec, ze mam ciekawe usta i moglibysmy sie pocałowac w koncu, a w jakims jego 'tajnym' zejsciu do metro, gdzie mnie zaprowadził pokazać swój brzuch i powiedziec, ze nie ma kompleksów.

Ja sie głupia i naiwna 'przejechałam' pare razy i szczerze odradzam autorce wątku
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:14   #25
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

zakładając, że przyjedzie, spotkacie się i wszystko będzie dobrze... jak sobie to dalej wyobrażasz (w dodatku nie wiesz czego chcesz)? on ma 23 lata, ty 16. bedziecie tak jezdzic do siebie? co powiedza na to twoi rodzice?

23letni facet ma swoje potrzeby wiec... poza tym jest pewna roznica w rozwoju emocjonalnym.

roznica wieku im czlowiek jest starszy bardziej sie zaciera, a tym etapie Twojego rozwoju 7 lat w tym momencie Twojego zycia to zbyt wiele jak na moj gust.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:36   #26
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez Iwankaaa Pokaż wiadomość
Nie zgadzaj się na spotkanie.
23-letni chłopak nie będzie pokonywał 3-godzinnej trasy tylko po to by porozmawiać - porozmawiać możecie na czacie, gadu, telefon, skype..itd. Jego celem prawdopodobnie jest coś więcej niż rozmowa.
Chciałabyś wejść w kontakt intymny z osobą, której nie znasz realnie, a tylko wirtualnie, w dodatku ok. miesiąca?
zgadzam się.

"znacie się" bardzo krótko.. ja bym się nie zgadzała.
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:43   #27
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Cytat:
Napisane przez mrufka53 Pokaż wiadomość
Michał ma 23 lata. Ja 16. Poznałam go na czacie, nudziło mi się więc zagadałam. Ciekawie było więc przenieśliśmy się na gg. Znamy się (o ile można tak powiedzieć..) już od miesiąca. Wymieniliśmy sie zdj, walnął mi parę porządnych komplementów, on też nawet niczego sobie. On studiuje w Warszawie, ja mieszkam niedaleko Białegostoku - ok 3,4 godzin jazdy. I parę dni temu buch: 'chcesz żebym Cię odwiedził?'

Z jednej strony coś mnie do tego ciągnie, ale z drugiej wiem doskonale, że to nie ma żadnego sensu. Tym bardziej że ja jestem hm.. nietykana. Nawet nigdy nie miałam chłopaka. Nic mu nie mogę zagwarantować. Ale on chyba naprawdę gotowy byłby przyjechać... Co robic? Najgorsze jest to, że sama nie wiem czego tak naprawdę chcę ;[
Rzadko się wypowiadam na tego typu tematy, ale teraz jednoznacznie muszę odpowiedzieć - nie, nie i jeszcze raz nie.
To jest facet, ty jesteś jeszcze dzieckiem (bez obrazy, chociaż wiem, jak w tym wieku traktuje się swój wiek i podobny komentarz), nic dobrego z tego dla ciebie nie wyniknie (dla faceta to na pewno niezła gratka).
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 19:38   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

Naprawdę, posłuchaj kobiet, któe już się ileś razy przejechały na takich znajomościach... Przez internet właściwie wszystko jest inne, niż w rzeczywistości. Łatwo kłamać, łatwo się zaangażować w coś niewłaściwego, łatwo poczuć pozorną bliskość.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 19:55   #29
nutella115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

z jednej strony wiadomo, że takie coś może się źle skończyć [zwłaszcza po tak krótkiej znajomości], ale choćby ja jestem na to przykładem, że pomimo większej odległości i większej różnicy wieku, z czegoś takiego może wyjść naprawdę udany związek. ale jeśli nie jesteś co do tego przekonana, to lepiej niech nie przyjeżdża.

a co do ewentualnego spotkania, to myślę, że zaproponowanie domu dziewczyny, to ewentualny dobry "odstraszacz" dla panów z nieczystymi zamiarami
nutella115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 21:05   #30
Nexca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 115
GG do Nexca
Dot.: Różnica wieku, różnica odległości... Czy to ma sens?

daj sobie spokoj kochana!
ewenualnie utrzymuj znajomosc przez gg
ale watpie w to zeby 23 letni facet przyjezdzal 'bezinteresownie' do ciebie, zwlaszcza ze bedzie 4 godziny jechal
Nexca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.