tunezja, turcja, cypr czy egipt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 14:51   #1
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442

tunezja, turcja, cypr czy egipt


bardzo bylabym wdzieczna o porade, ktoy z tych krajow bylby najlepszym wyborem na wakacje w czerwcu? zalezy mi na spedzeniu czasu w relaksujacej atmosferze, bez tlumu turystow, pieknymi i czystymi plazami. slyszalam, ze tunezja i egipt nie slyna z czaystosci, a tureckie plaze sa zbyt zaludnione. nie mam pojecia jak jest na cyprze... bede wdzieczna za wskazowki!
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 15:23   #2
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

nie ma co generalizować. ja byłam w tunezji i była piękna szeroka plaża nie zależy to od kraju tylko od hotelu. warto pogadać z osobą która wam sprzedaje wycieczkę na temat warunków albo wybrać 4/5 hoteli i sprawdzać opinie na forum.
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:52   #3
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

dzieki za post a gdzie dokladnie bylas?
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 07:45   #4
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

ja byłam w mahdi. mniejsza miejscowość bez imprezowania. w miarę spokojnie i raczej nie ma co zwiedzać ale jak na 7 dni było suuuuper
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 06:58   #5
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Tunezję i Turcję odradzam bo faktycznie z tego co widzieliśmy to nie tylko plaże są brudne, tam ogólnie jest nie za czysto - taka ich mentalność. Co do Egiptu my byliśmy w Tabie i było rewelacyjnie, czysto, hotel był tak duży, że nie czuło się obecności innych. Też byliśmy w czerwcu 2007 akurat w podróży poślubnej i chodziło nam właśnie o pełen relaks i lenistwo - i tak właśnie było
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:24   #6
iris27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Byłam w Tunezji i Turcji. Plaża w Tunezji była wlasnoscia hotelu , co praawda plaże są tam piaszczyste, ale woda niezbyt czysta ( nie kąpalam się w morzu). Dokładnie byłam w Port el Kantui. Ogolnie Tunezja jest strasznie 'syfiasta' , brud ;/
Natomiast Turcja, zalezy jaki region. Byłam dwukrotnie. Raz w miasteczku blisko Alanya , a za drugim razem w Side. W każdym razie gdzieś blisko plązy Blękitna Laguna. Naprawdę cudowna plaża Najpiekniejsza w Turcji. Ogolnie ludzie mieszkający w tym kraju są mili, czasem nawet nachalni, ale nie bezczelni. Co do ludzi z Tunezji też nie mialam zastrzeżen
W Egipcie podobno duzo osob się zatruwa jedzeniem. Ale zalezy do jakiego hotelu jedzieesz
iris27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 18:33   #7
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Witam
czerwiec to raczej wszędzie pełno turystów Ja np mieszkam w Turcji i nie polecam Alanyi bo do mnie to tylko miast z tłumem turystów sa fajne miejsca ale niestety Polskie biura podrózy nie robia tam wycieczek
Ale ludzie przecudni, kochani ah nie moge bez nich życ, powinnismy sie od nich czegos tez nauczyc

Co do tych innych krajów to tez wszystko zalezy do jakiej miejscowości pojedziesz. Sa lepsze i gorsze plaze. Moze wybiez jescze jakis inny kraj ktory nie jest tak oblegany przez turystów albo choćby jakis region


Pozdrawiam
kabira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 18:42   #8
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Cytat:
Napisane przez martini85 Pokaż wiadomość
bardzo bylabym wdzieczna o porade, ktoy z tych krajow bylby najlepszym wyborem na wakacje w czerwcu? zalezy mi na spedzeniu czasu w relaksujacej atmosferze, bez tlumu turystow, pieknymi i czystymi plazami. slyszalam, ze tunezja i egipt nie slyna z czaystosci, a tureckie plaze sa zbyt zaludnione. nie mam pojecia jak jest na cyprze... bede wdzieczna za wskazowki!

Z tego co piszesz to ,zeden z tych krajów nie spełni Twoich oczekiwan. W czerwcu, a wiec sezon, mnóstwo jest turystów, wiec o odpoczynku w zaciszu nie ma mowy. Żaden z tych krajow do czystych nie nalezy, ale nie w kurortach!!!! Tam zawsze jest czysciutko bo przecież inaczej niktby tam nie pojechal. Kolejno - pora roku - lato - Egipt zatem odpada, bo nie wytrzymasz temperatury, tam najlepiej poleciec na przełomie listopada - marca. Co do uroków, kazde z tych miejsc warto zobaczyc.
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:30   #9
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Smile Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Cytat:
Napisane przez iris27 Pokaż wiadomość
Byłam w Tunezji i Turcji. Plaża w Tunezji była wlasnoscia hotelu , co praawda plaże są tam piaszczyste, ale woda niezbyt czysta ( nie kąpalam się w morzu). Dokładnie byłam w Port el Kantui. Ogolnie Tunezja jest strasznie 'syfiasta' , brud ;/
Natomiast Turcja, zalezy jaki region. Byłam dwukrotnie. Raz w miasteczku blisko Alanya , a za drugim razem w Side. W każdym razie gdzieś blisko plązy Blękitna Laguna. Naprawdę cudowna plaża Najpiekniejsza w Turcji. Ogolnie ludzie mieszkający w tym kraju są mili, czasem nawet nachalni, ale nie bezczelni. Co do ludzi z Tunezji też nie mialam zastrzeżen
W Egipcie podobno duzo osob się zatruwa jedzeniem. Ale zalezy do jakiego hotelu jedzieesz
Witaj, a dokladnie w jakim hotelu byłaś w ok Alanyi? bo ja się wybieram w maju...
pozdr/Asia
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:50   #10
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

a moze jakas wysepka grecka/turecka na wlasna reke?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:37   #11
iris27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Cytat:
Napisane przez Ginger Pokaż wiadomość
Witaj, a dokladnie w jakim hotelu byłaś w ok Alanyi? bo ja się wybieram w maju...
pozdr/Asia
o ile sie nie myle to Club Santana to był polski hotel.
iris27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 18:43   #12
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Smile Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Cytat:
Napisane przez iris27 Pokaż wiadomość
o ile sie nie myle to Club Santana to był polski hotel.
no proszę ja też tam lece!!!!! poczytałam opinii na necie- były i pozytywne i negatywne, ale powiedz mi szczerze czy warto? jade ze znajomymi i będę mieć swój pokój własny, jak to wygląda z basenem? czy pokoje czyste? jak jedzonko? i od kiedy? bo slyszałam że zrobili dodatkowy basen czy powiększyli go?
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:23   #13
iris27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Cytat:
Napisane przez Ginger Pokaż wiadomość
no proszę ja też tam lece!!!!! poczytałam opinii na necie- były i pozytywne i negatywne, ale powiedz mi szczerze czy warto? jade ze znajomymi i będę mieć swój pokój własny, jak to wygląda z basenem? czy pokoje czyste? jak jedzonko? i od kiedy? bo slyszałam że zrobili dodatkowy basen czy powiększyli go?
czy dodatkowy basen jest to nie wiem, bo byłam tam z 6 lat tamu
jak ja byłam to były tam dwa baseny ( zwykły i brodzik dla dzieci ze zjezdalnia :P )
Pokoje normalne, może nie jakieś luksusowe, ale były ok.
Jedzenie jak dla mnie rownież dobre, zalezy czy lubisz srodziemnomorską kuchnie. Pamiętam, ze było zawsze dużo deserów. A jeżeli chodzi o forme posiłku - bufet
Osobiście najbardziej spodobały mi się tam wiczorne animacje (codzinnie ) : tańce, konkursy itd. Ogólnie to dzieciak ze mnie był
iris27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:17   #14
kalwin13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Polecilbym Turcje, naprawde mili sa jako ludzie w hotelu. jednak na imprezach Turcy sa zbyt pewni siebie w stosunku do kobiet. Wiec samotnym grupom dziewczyn/kobiet odradzam!
__________________
-------beauty is a thing that noone can describe-------
kalwin13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:39   #15
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Cytat:
Napisane przez kalwin13 Pokaż wiadomość
Polecilbym Turcje, naprawde mili sa jako ludzie w hotelu. jednak na imprezach Turcy sa zbyt pewni siebie w stosunku do kobiet. Wiec samotnym grupom dziewczyn/kobiet odradzam!
A nie prawda.
Ja byłam z moją przyjaciółką w zeszłe wakacje. Wszędzie chodziłyśmy same, co wieczór imprezowałyśmy i nikt nam nic nie zrobił. Podrywali nas, ale gdy mówiłyśmy nie - dawali nam spokój.
Wybrałyśmy się nawet raz na wycieczkę za miasto i było bardzo miło, grzecznie.
Nie ma co generalizować.

W każdym razie ja się w Turcji zakochałam i wracam tam w tym roku.
Serdecznie polecam.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 19:52   #16
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Gorąco polecam Tunezję, ale raczej w opcji wynajmujecie samochód i jeździcie po całym kraju Byłam teraz 2 tygodnie na takiej własnie wycieczce i było suuuuper Przejechalismy ponad 5 000 km , zwiedzilismy Tunezję wzdłuż i wszerz - jest pięka. Ale gdybym miała spedzić tydzien na plazy to raczej bym sobie darowała plaza jak plaża, aczkolwiek doniesienia na temat brudu są przesadzone, naszą główną bazą wypadową był hotel w sousse i plaza przypisana do niego była bardzo czysta
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 08:50   #17
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Witam dziewczyny !
Świetny wątek .
Mam ten sam dylemat . Najbardziej kusi mnie turcja..zależy mi z zjednej strony na pięknych widokach a z drugiej równiez na rozrywce ... tzn żeby to było wyyposrodkowane..żebym mogła i sie przejść do jakiegos pubu lub poleżec z piwkiem na plaży i pozwiedzać.. Nie znoszę zatłoczonych miejsc ..mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi...

Co do Tunezji i Egiptu - byłam tu i tu . I uwierzcie że wszystko zależy od wyboru hotelu . Porównanie ogromne miałam w Tunezji ( o której marzę dzień i noc ponownie ) Byłam w Hammamecie w hotelu Miramar.. cuuudowny . Po prostu wszystko na plus ..mial ogromny ogrod..blisko do morza..spokój..a z drugiej strony miasto.. natomiast koleżanka mieszkala w dzielnicy turystycznej Yasmine niby pelen wypas hotel z zewnątrz wypasiony a w środku ?? nie dosc ze betony zero roślinności..jedzenie masowe , brud , syf..koleżanka wrócila z zakażeniem bakterii do Polski ;/
Co do Egiptu rowniez piękny ..ja bylam w El Guanie .. Tyle ze w Egipcie to większe pustkowie akurat bylo..
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 12:59   #18
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Byłam w Turcji, Tunezji i w Egipcie. Z tych trzech krajów Egipt podoba mi się najbardziej. Jest wprawdzie sporo turystów ale ten klimat...mi odpowiada (dlatego byłam tam dwa razy i z pewnością jeszcze pojadę). Jeżeli jednak chcesz czystych plaż i pięknych widoków to nie jestem przekonana czy znajdziesz to w Egipcie.
Nie polecam Tunezji w 2008 roku spędziłam tam dwa tygodnie i więcej nie wrócę.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:46   #19
Carrou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

A był ktoś może w Turcji i na Cyprze tak dla porównania ?
Carrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 12:27   #20
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

słuchajcie, a który z tych krajów polecacie na ostatni tydzień sierpnia?
zamierzam się wybrać z chłopakiem i znajomymi all inclusive i zastanawiamy się pomiędzy Turcją,Tunezją a Egiptem-zależy nam na relaksie z nocnym imprezowaniem i zobaczeniu kilku fajnych miejsc takie rozsądne połączenie

i pytanie dotyczące opalania...chciałabym wrócić choć raz hebanowa (mój fototyp 3środkowoeuropejski) jaki filtr zalecacie?chodzi mi o to by intensywnie się opalić, ale bez poparzeń i w miarę bezpiecznie
z góry dzięki.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 13:47   #21
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Do Turcji bardzo się zraziłam i już nigdy tam nie pojadę. Może po prostu trafiłam na zły hotel (brud, okropne jedzenie).
Cypr i Egipt polecam każdemu z czystym sumieniem (uprzedzam tylko,że w letnie miesiące temperatura w Egipcie jest naprawdę bardzo wysoka,więc radzę wziąć to pod uwagę + mogą występować problemy żołądkowe). Piękne,czyste plaże w jednym i drugim miejscu, bardzo sympatyczni ludzie, na Cyprze jedzenie typowo europejskie,które powinno odpowiadać każdemu.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:25   #22
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

A ktos jeszcze byl na Cyprze? Ja juz mam wykopione bilety na paczatek pazdziernika. troszke sie martwilam czy bedzie jeszcze pogoda, ale biory podrozy zapewnia ze srednia temperatura na pazdzernik to 29 stopni - jesli to prawda to mysle ze wakacje okaza sie cudowne
Juz sie nie moge doczekac. Jak na razie widzialam tylko zdjecia, ale hoel duzy i zadbany, do plazy tylko 200m.
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:34   #23
Emidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 247
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

(po czasie, ale moze kto inny skorzysta)
Egipt jest piekny na wakacje i temperatury dosyc wysokie, na ktore musisz sie przygotowac (olejki, nakrycia itd). Jesli wybierasz sie do hotelu to tam jest czysciutko, poczawszy od lazienek w pokoju konczywszy na wodzie w morzu. Oczywiscie turystow jest sporo, ale jesli jedziesz do wiekszego hotelu to w ogole tego nie odczujesz. Obsluga animatorzy i caly staff oferuja niezla atmosfere i na pewno sie zrelaxujesz

Cytat:
Napisane przez Maryla18 Pokaż wiadomość
a szukam teraz natchnienia czy warto jechac w listopadzie do Egiptu, poprzednia zimą bylam na Teneryfie, ale teraz już tam nie polecę, chce troche taniej, wiadomo. Co myślicie, o Sharm na przykład? Rafy są podobno blisko i jeszcze w bardzo dobrym stanie? I jakie biuro podróży? To samo co Kanaryjskie, czy inne?
Bylam w Sharmie i hotelowa plaza byla piekna i czysciutka. Rafki tam byly ladne i bliziutko. Byl mostek, z ktorego sie schodzilo po drabince i juz bylo widac piekne rafki.
Do Egiptu latam z Triady albo Alfa Staru - oba biura polecam z czystym sumieniem.
Emidy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 08:46   #24
pulpinia
Zadomowienie
 
Avatar pulpinia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 541
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Cypr, niedawno wróciłam i jestem po prostu zakochana.
__________________
♥You be my secret love and set my dreams,
I hope you think that the same ♥
pulpinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:26   #25
Allanyaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 63
GG do Allanyaaa
Exclamation Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Cytat:
Napisane przez iris27 Pokaż wiadomość
o ile sie nie myle to Club Santana to był polski hotel.

Hotel o którym napisałaś mieści w miejscowości Mahmutlar?
Allanyaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 15:48   #26
Karola81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

witam

polecam Cypr!
w Turcji bylam i bardzo sie zawiodlam, kompletnie nic mi sie tam nie podobalo. Do Egiptu jade jutro wiec sie wypowiem jak juz wroce. Na Cyprze bylam i naprawde polecam, cudny kraj - fakt ze dosc drogo, ale chyba nigdzie teraz tanio nie jest. Co do plaz to raczej nie sa to plaze do lezenia gdyz sa z kamieni (w wodzie takze sa kamienie) ale piekne krajobrazy, maly kraj mozna wynajac samochod (wynajmowalam za 50 funtow brytyjskich za tydzien!)i objechalam wyspe (nie ejst ona zbyt duza). Mili ludzie nie narzucajacy sie, czysto i przyjemnie. Jedne z najlepszych wakacji dotychczas
Karola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 10:01   #27
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

odświeżam wątek - jako że mam taki sam problem

Myślę o wakacjach w Tunezji ...ale korci nas jeszcze Cypr i Maroko .
Kto ma zdjęcia ? Kto był ? Kto co poleca ?
W egipcie byłam w tamtym roku więc ta opcja odpada

Dzięki za każdą wskazówkę
__________________
C I S Z A
Na widok kosmetyków wyglądasz tak :
Podobają choć Ci się choć troszkę moje opinie na kwc ???

Zajrzyj na http://izzunia.blogspot.com

ja też kocham kosmetyki ....
i za każde dobre słowo dziękuję
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 22:28   #28
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: tunezja, turcja, cypr czy egipt

Byłam na Cyprze i w Tunezji obydwa kraje bardzo przypadły mi do gustu
Tunezja jest super, wcale nie było tak brudno (nie należy do czyściutkich krajów, ale też bez przesady). My byliśmy w Sousse w Hotelu Tej Marhaba i gorąco polecam.
Tutaj kilka zdjęć z Tunezji - szczególnie polecam 2-dniowa wycieczkę na Saharę, ale jest dużo możliwości i nie da się nudzić. Można przejść się po medinie (tamtejszy targ), do tego quady, zwiedzanie miasteczek, jet ski itd, itd
https://picasaweb.google.com/1098247...IOtkrLclMjF1gE

Co do Cypru to mogę nie być obiektywna bo mieszkałam tam rok i ma szczególne miejsce w moim serduchu. Uwielbiam Ayia Napę i okolice. Zwiedziłam też resztę wyspy bo jest niewielka i łatwo się podróżuje - zwłaszcza jak wypożyczysz autko (tylko ruch lewostronny).
Tutaj opisałam troszkę Cypr i dodałam również zdjęcia:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=23
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=24
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.