Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 04:52   #1
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab

Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki :)


Witajcie,
Mam do Was wielka prosbe, jako iz nie za bardzo znam sie na modzie, trendach, komponowaniu i ogolnie brak mi dobrego gustu postanowilam zglosic sie do Was o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu zakupionego na slub koleaznki, ktory miec bedzie miejsce w przyszlym tygodniu.
Garsonke i bluzke zakupilam w jednym sklepie, by uniknac rozproszenia stylu, buty chyba pasowac beda, ale rajstopy?
Jako, iz tu gdzie mieszkam przyjmuje sie, by nie ubierac sie na czarno na slub, a ja nic innego nie znalazlam, w czym bym wygladala po ludzku, postanowilam rozjasnic komplet zielona bluzka (kolor nie taki jak na zdjeciu, ale jak obok- taki zgaszony turkus czy jakby to okreslic.
Teraz mam problem, co z rajstopami? Myslalam, by zalozyc rajstopki w kolorze bluzki, czy to bedzie dozwolone na slub?
Czy czasem zielony kolor rajstop to nie lekka przesada na slub? Moze nie sa dosc eleganckie? Cienkie, czy grubsze?
Jesli nie, to jaki inny kolor? Cielisty czy czarny?
Baaardzo was prosze o porade, bowiem musze sie szybko zdecydowac a sama juz nie wiem
Caly komplet przedstawiam ponizej (nawet zdjecie bucikow znalazlam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka.jpg (24,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine.jpg (21,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine3.jpg (9,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine4.jpg (39,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Immagine1.jpg (15,4 KB, 27 załadowań)
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 06:17   #2
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

wydaje mi się że najlepiej jednak cieliste, zielone jakoś mi na ślub nie pasują
__________________
Wymiana
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 07:07   #3
kolikoje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

Moim zadniem cieliste, beżowe, opalone (uniwersalne kolory) i cienkie
kolikoje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 08:16   #4
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

Ja też uważam, że cieliste. Żeby ożywić całość kup torebkę w kolorze bluzki. A dlaczego akurat wybrałaś zielony kolor? Na zdjęciu niefajnie ta zieleń się prezentuje;/
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:53   #5
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

dzieki za odpowiedz, zakupilam cieliste ten zielony w rzeczywistosci jest ladny, zywszy niz ten truposz na zdjeciu
byl to najladniejszy kolor z tego fasonu, jestem blondynka, wiec ten niebieski wygladal na mnie tragicznie, a fuksja to juz wogole nie wspominam
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 16:48   #6
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

Cieliste
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 10:01   #7
mgddddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 124
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

podlaczam sie pod pytania. Tez wybieram sie na slub kolezanki na poczatku maja. Uroczystosc bedzie raczej skromna wiec nie chce sie jakos przesadnie stroic. Myslalam zeby ubrac czarna sukienke w stylu szmizjerki, ale taka troche bardziej elegancka. Buty jedyne jakie mam na taka pore roku to te ktore zalanczam na zdjeciu. I tak jak autorka mam problem z doborem rajstop. Nie wiem tez co z dodatkami. Jako ze mam brazowe buty to chyba i dodatki brazowe? Mam ladna fioletowa torebke, ale chyba nie bedzie pasowala do takiego zestawu na slub. Prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (11,8 KB, 5 załadowań)
mgddddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 09:05   #8
mgddddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 124
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

podbijam
mgddddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:08   #9
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Prosze o pomoc w doborze koloru i rodzaju rajstop do kompletu na slub kolezanki

Jakoś nie wyobrażam sobie czarnej sukienki, do butów, które zaprezentowalaś. Masz może jakieś poglądowe zdjecie tej sukienki?
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.