Szafa do zabudowy/na zamówienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 09:38   #1
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453

Szafa do zabudowy/na zamówienie


Witam,
poszukujemy firmy z Warszawy, która wykonuje szafy na zamówienie (zabudowa od podłogi do sufitu, od jednej do drugiej ściany). Zależy nam na ciekawym projekcie, solidnym wykonaniu, dobrych materiałach i "bezawaryjności" w trakcie użytkowania.

Będę bardzo wdzięczna za namiary na sprawdzone firmy
Pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 07:52   #2
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Nie jestem z Warszawy więc nie podam Ci namiarów na konkretną firmę, mogę Ci tylko powiedzieć że profile do szaf z drzwiami sówanymi robią dwie czy trzy firmy, od których wszyscy wykonawcy szaf je kupują, wszystkie materiały są podobnej jakości, więc czy to jest duża firma czy rzemieślnik to korzysta z tych samych materiałów, różnica polega na tym ile sobie wezmą narzutu.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 12:26   #3
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Wszystkie dostępne części do zbudowania takiej szafy oraz jej wnętrza można kupić w Liroyu i Castoramie

Szukaj też na Allegro wykonawców ale spoza Warszawy
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 13:01   #4
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Wszystkie dostępne części do zbudowania takiej szafy oraz jej wnętrza można kupić w Liroyu i Castoramie

Szukaj też na Allegro wykonawców ale spoza Warszawy
W tych sklepach wychodzi stosunkowo drogo, profile produkują: komandor, senator i sevroll, poza sprzedażą całych szaf sprzedają również elementy składowe. Szaf się nie opłaca u nich zamawiać bo są drodzy.
W marketach za to czasem opłaca się kupić płytę, jeśli potrzebna jest mała ilość, płyta jest droższa, ale płaci się tylko za kawałki. Przy większym zapotrzebowaniu na płyty bardziej opłaca się kupić całe "blaty" (po około 6m kwadratowych) i dać je do pocięcia, pod poznaniem mamy taką firmę która właśnie sprzedaje całe blaty i tnie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 03:05   #5
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Ja mam 50 metrów od mojego bloku hurtownię z blatami, kupiliśmy tylko wózki i szyny czy jak to tam się zwie i sami robiliśmy szafy przesuwne i drzwi wejściowe do kuchni, wyszło dużo taniej,
teraz chcemy zakupić pantografy do szaf,
w firmie robiącej meble kolega pracujący powiedział, że by nam załatwił taniej bo po 150zł jeden pantograf a na allegro znalazłam je w cenie 85zł za sztukę
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 07:34   #6
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Ja mam 50 metrów od mojego bloku hurtownię z blatami, kupiliśmy tylko wózki i szyny czy jak to tam się zwie i sami robiliśmy szafy przesuwne i drzwi wejściowe do kuchni, wyszło dużo taniej,
teraz chcemy zakupić pantografy do szaf,
w firmie robiącej meble kolega pracujący powiedział, że by nam załatwił taniej bo po 150zł jeden pantograf a na allegro znalazłam je w cenie 85zł za sztukę
Niestety stolarze biorą minimum 100% narzutu w stosunku do cen materiałów. Własnoręczne wykonanie wychodzi o wiele taniej. Ja parę lat temu z ciekawości zapytałam w Komandorze o cenę szafy, miała tam być rura do wieszania ubrań, ich cena to 90 zł za metr, a ja potrzebowałam 1,2. Moje koszty zakupów w Castoramie z dokładnie takich samych materiałów: 1,8 m rury- 15 zł, dwie końcówki do zamontowania na ścianie 3,00 zł, śrubki nie więcej niż 2 zł, razem zmieściłam się w 20 zł, czyli o ponad pięć razy taniej.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 08:12   #7
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Koniec końcem zrezygnowaliśmy z zabudowy.
Ale dziękuję bardzo za porady
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 09:44   #8
BigKate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 44
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Ja ostatnio zamawiałam piękną szafę w Komandorze. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, montażu i samego wyglądu szafy. Wejdź sobie na ich stronę, może coś znajdziesz dla siebie
BigKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:40   #9
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez BigKate Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamawiałam piękną szafę w Komandorze. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, montażu i samego wyglądu szafy. Wejdź sobie na ich stronę, może coś znajdziesz dla siebie
Komandor jest masakrycznie drogi, tak jak już pisałam kilka postów wyżej. Jak ktoś lubi przepłacać to droga wolna.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:07   #10
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Też uważam, że Komandor bardzo drogi, a do tego co dla mnie jest minusem, tam chyba nie montują "pleców" szafy.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 16:47   #11
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez BigKate Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zamawiałam piękną szafę w Komandorze. Jestem bardzo zadowolona z wykonania, montażu i samego wyglądu szafy. Wejdź sobie na ich stronę, może coś znajdziesz dla siebie

ale drenują kieszeń a stolarz zrobi za 1/4 ceny i wyglądem się to wcale nie różni od wykonania firmy Komandor
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 19:19   #12
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
ale drenują kieszeń a stolarz zrobi za 1/4 ceny i wyglądem się to wcale nie różni od wykonania firmy Komandor
Bo stolarz bardzo często kupuje te same materiały, tzn. system drzwi przesuwnych w Komandorze, a płyty wiórowe u tego samego dostawcy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:05   #13
BigKate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 44
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Może i za tani nie jest ale stolarzowi to już nie zaufam. Kiedyś stolarz robił mi szafę do przedpokoju.. szafa była ok. ale gdy tylko pojawiła się usterka tak stolarz wykręcił się ze to nie jego wina, że on może naprawić ale oczywiście znów za kasę.. także straciłam zaufanie. Oczywiście nie każdy stolarz pewnie tak robi ale już wole zapłacić trochę wiecej. A moja szafa aż tak dużo nie wyszła bo ok 2 tys. poprostu dobrze trzeba wybrać materiały
BigKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 18:28   #14
piotrw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Stolarze wcale nie są tacy tani czy w meblach czy drzwiach, przykład mojego braciszka miał ofertę od komandora gdzie szafa miała kosztować ~3.000 od stolarza i to nie z centrum tylko gdzieś z gór gdzie podobno jest taniej z tych samych materiałów Pan sobie zaśpiewał ~6.000, czy w drzwiach w pawilonie w którym pracowałem mieliśmy Portę gdzie drzwi fornorowane kosztują ~1.800 zł z montażem i są dobreaj jakości, u stolarza który miał apwilon obok ceny drzwi robionych tą samą technologią zaczynały się od ~2.500 a technologicznie niczym się nie różniły cena to chyba taka była bo można u niego było przerobić wzór a w fabryce jest on już określony chociaż wybór jest duży i nie widziałbym z doborem do mieszkania problemów. Mieliśmy tam nawet firmę jakąś włoską w której za 3 sztuki można było zapłacić ~60.000 ale to już masakra totalna. Wracając do mebli znam naprawdę dobrą firmę z Warszawy:

Żoliborskie Centrum Budownictwa

Adres: Mieczysława Żywiciela Niedzielskiego 2, 01-853 WARSZAWA
Telefon: 022-6338510 do centrali

Telefonu do nich nie pamiętam więc zapytaj w centrali, tam są dwie bramy wejściowe ta fima od mebli jest w drugiej zaraz po prawej stronie niewiele ich tam zostało ale Ci dobrzy trzymają się świetnie numer pawilonu to 10 lub 12, klientów obsługuje Pani Wiesława w interesie jest od wielu lat meble robią na wymiar z czego tylko chcesz, a za fachowość tej Pani mogę ręczyć.

pozdrawiam
piotrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 20:17   #15
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

mnie teraz stolarz dorabiał czwarte drzwi, do szary suwanej z trzema drzwiami, i zrobił w niej półki, dorobił szynę na dole i na górze.
Dorobił 2 blaty kuchenne, parapet i jedną małą otwartą szafeczkę z półeczkami, zwęził dwie szafki.
Zabudował wnękę szafą wysokości 3m z jedną parą dużych drzwi na zawiasy a u góry pod samym sufitem zrobił pawlacz z małymi drzwiami, całość wypełniona półkami.
Półki były z naszych materiałów. Za całość zapłaciliśmy 1000zł i jestem bardzo zadowolona.
Będzie nam jeszcze dorabiał różne rzeczy, zakrywał rury do kaloryferów robiąc półeczki i zaślepki pod samym sufitem na biblioteczce - zabezpieczenie przed kotami i zasłaniał kaloryfery
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 07:30   #16
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

No bo ze stolarzami i z innymi zawsze trzeba podzwonić w kilka miejsc i zapytać o cenę, no bo wiadomo że zawsze się znajda tacy co będą chcieli zedrzeć z klienta.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:31   #17
piotrw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

co do tego stolarza co za 1000 zł zrobił tyle rzeczy to bałbym sięże mi się to rozleci poprostu albo facet chce się wypromować albo używa różnych materiałów na chyba że to gdzieś daleko od centralnej polski, ale to i tak bardzo tanio.
pozdrawiam
piotrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 00:59   #18
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez piotrw Pokaż wiadomość
co do tego stolarza co za 1000 zł zrobił tyle rzeczy to bałbym sięże mi się to rozleci poprostu albo facet chce się wypromować albo używa różnych materiałów na chyba że to gdzieś daleko od centralnej polski, ale to i tak bardzo tanio.
pozdrawiam

bardzo porządnie zrobił bo to znajomy znajomego, który pracuje w firmie robiącej takie meble i prywatnie sobie dorabia,
wszystkie płyty paździerzowe są obrabiane na specjalnych maszynach i nie są to przyklejane żelazkiem taśmy, które po jakimś czasie się strzępią i łuszczą.

Jak tani to nie znaczy że zły, trzeba po prostu trafić na uczciwego i dokładnego człowieka, który nie chce oskubać lecz woli mniej zarobić na jednej osobie a mieć więcej zadowolonych klientów którzy się do niego zwrócą gdy zajdzie taka potrzeba lub polecą znajomym
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 07:20   #19
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez piotrw Pokaż wiadomość
co do tego stolarza co za 1000 zł zrobił tyle rzeczy to bałbym sięże mi się to rozleci poprostu albo facet chce się wypromować albo używa różnych materiałów na chyba że to gdzieś daleko od centralnej polski, ale to i tak bardzo tanio.
pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
bardzo porządnie zrobił bo to znajomy znajomego, który pracuje w firmie robiącej takie meble i prywatnie sobie dorabia,
wszystkie płyty paździerzowe są obrabiane na specjalnych maszynach i nie są to przyklejane żelazkiem taśmy, które po jakimś czasie się strzępią i łuszczą.
Porządne taśmy robią maszynowo firmy które sprzedają i tną płyty i nie jest to drogie, wiec nawet nie trzeba samemu kupować żadnych maszyn, ani stosować taśm na żelazko.
Materiały są wszędzie takie same, poniżej pewnej ceny nie kupi się płyty, a wszystkie komandory robią na tych najtańszych płytach, jak chcesz coś nietypowego to od razu cena bardzo rośnie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 08:40   #20
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

A ja znalazlam szafe Komandora w komisie za 300zł. Jest wielka, wiec zrobilam z niej 2 szafy. A i jeszcze pawlacz do tego. Warto poszukac w takich miejscach.
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:45   #21
Monnisiella
Raczkowanie
 
Avatar Monnisiella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

ja też dobrze poszukałam i znalazłam szafę za ok 700zł
a tak naprawdę to za długo nie szukałam - w salonie Komandora sprzedają teraz nowe szafy Slim System, reklamują ze są bardzo tanie a równie solidne. Wiec zaufałam i zamówiłam, takich szaf nigdy za mało w domu - przedpokój, sypialnia, pokój dzieci itp. Szafę zamontowali mi wczoraj, wygląda świetnie - nikt by nie pomyślał, że kosztowała nie cały tys.
Monnisiella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:27   #22
martka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Witam

Z czystym sumieniem mogę polecic zabudowykeram.pl
Zrobili mi dwie szafy (na ubrania i pomieszczenie gospodarcze - w końcu nie muszę niczego chować po kątach . Musze przyznac ze szukalam najtanszego rozwiazania i zaplacilam 1/2 ceny komandora.

Jestem mega zadowolona.
pzdr
Marta
martka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 07:18   #23
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

A słyszałam od znajomego że Komandor zszedł z cen i wcale nie wychodzi obecnie drogo.
Tak czy inaczej zawsze należy poprosić o wycenę w kilku miejscach bo ceny potrafią być bardzo różne i Ci drobni rzemieślnicy mają czasem takie ceny że włosy dęba stają.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 12:32   #24
Warlik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

bardzo solidny pantograf z podnośnikiem olejowym - ja mam wersję stalową, wydawała mi bardziej trwalsza.

http://www.gtv.com.pl/index.php?page...id=122&lang=pl
Warlik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 13:44   #25
Mario_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

bardzo solidny pantograf z podnośnikiem olejowym - ja mam wersję stalową, wydawała mi bardziej trwalsza.


http://www.gtv.com.pl/index.php?page...id=122&lang=pl
Mario_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 08:13   #26
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

ja wprawdzie mieszkam w poznaniu wiec też nie pomoge ale ciekawą historie opowiem.
Przyszedł Pan na pomiar. Polecony że niby robi tanio i solidnie. Pomiary zrobił szybko i sprawnie po czym zaczynamy rozmawiac jak ta szafa na wyglądać. Pomysł już miałam w glowie , baaa nawet mu narysowałam jak ja to widze. generalnie szafa miała być biała w połysku i lacobel koloru ciemny fiolet taka jagoda . Tylko nie cale drzwi przesuwane z tego lacobelu tylko pasek aby jakis akcent kolorystyczny był. Pan pokrecił nosem że sam pasem bedzie brzydko wyglądał i w ogole i że on to widze najlepiej zwykłą białą. Po czym nam wyliczył prawie 4 tysie a powiedział że jak się upieramy z tym lacobelem to kolo 5. Podziekowalam Panu i odesłałam na bambus.
Zaczełam poszukiwania w necie i znalazlam gdzie ? na allegro. Szafa taka jak chcialam normalnie jak by w mi glowie ktoś siedział , od producenta za 1500 zeta niestety do samodzielnego montażu ale coś za coś.
Postanowilam zaryzykowac bo opinie sprzedawca na allegro miał dobre. Szafa przyjechała po 2 tygodniach, łoooo matko ile my godzin spedzilismy skladajac ją ( z 8 h 2 mózgi )

Nie żaluje złotówki na tą szafe , jest solidna taka jak chcialam , ogolnie bardzo mi sie z tyglądu podoba. Gdybym zapłaciła te 4 tysie u tamtego gościa to bym sobie tego nie mogla podarowac...

Edytowane przez sniegowa7
Czas edycji: 2012-09-09 o 08:15
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 20:59   #27
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

moze ktos polecic kogos do wykonania szaf wnekowych w Krakowie?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:09   #28
andzia364
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Mogę polecić firmę z Białegostoku [reklama]
Mają na stronce przykłady tego co oferują. Szafy wnękowe robią w bardzo nowoczesnym stylu. Nie każdy lubi, ale warto zapoznać się z ich ofertą.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-03-11 o 19:09 Powód: usunięcie reklamy
andzia364 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 14:42   #29
aga_woj88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

jaka to stronka ? bo chyba admin uznał za spam i usunął. W Białymstoku mogę polecić meble z senatora. Porządnie wykonane. link: reklama

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-03-12 o 16:38 Powód: usunięcie reklamy
aga_woj88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:41   #30
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Szafa do zabudowy/na zamówienie

Cytat:
Napisane przez aga_woj88 Pokaż wiadomość
jaka to stronka ? bo chyba admin uznał za spam i usunął. W Białymstoku mogę polecić meble z senatora. Porządnie wykonane. link: reklama
Przykro mi bardzo, ale jestem zmuszona wycinać tę reklamę tak długo, jak długo jednopostowcy będą ją wklejać.
Polecam dokładną lekturę regulaminu moje drogie. To pozwoli uniknąć wycinania reklam i przyznawania punktów.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 01:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.