jak doceniać to co się ma :)? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 20:09   #1
catalinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46

jak doceniać to co się ma :)?


czasem zastanawiające jest to, czy docenianie siebie jest zarozumiałością. jak Wy koleżanki wyrażacie siebie? doceniacie swoje atuty? staniecie czasem w lustrze i patrząc mówicie: podobam się sobie?
jakie macie sposoby na zapomnienie o cellulicie, rozstępach i innych niedoskonałościach?
zapraszam do dyskusji
catalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:47   #2
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Ja raczej skupiam się na dobrych, pozytywnych stronach. Wiadomo, nikt nie jest idealny i każdy chciałby w sobie coś zmienić, a jeśli zmienić się tego nie da, to trzeba się do tego przyzwyczaić i już Sama mam gdzieniegdzie rozstępy, ale nawet nie zwracam na nie uwagi
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:52   #3
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Jak dla mnie docenianie siebie to pewność siebie ;D

Zawsze sobie myślę, że... mam osoby, które mnie wspierają, więc nie zwracają uwagi na mój wygląd i to mu poprawia i humor, i samoocenę ;P

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

A! I cieszyć się każdą miłą drobnostką ;D i odsyłać sygnały ;D wtedy się w pełni docenia to, co się ma ;D
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:08   #4
LzaNaRzesie
Raczkowanie
 
Avatar LzaNaRzesie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Leszna
Wiadomości: 34
GG do LzaNaRzesie
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Też chciałabym wiedzieć, co robicie żeby "pokochać i docenić siebie", bo ja niestety mam z tym wielkie problemy Tak więc czekam na cenne rady i pozdrawiam cieplutko
__________________
Czego Szukam???
Dłoni, Która Otrze Pewnej Nocy Łzę,
Spojrzenia, Które Wleje We Mnie,
Nadzieje I Powie"...Jestem Bo Kocham...",
Uczucia, Które Każdego Ranka,
Będzie Kolejnym Cudem Narodzin,
By Trwać, By Iść, By Być, By Żyć...

LzaNaRzesie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:15   #5
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Codziennie rano idąc do pracy mówię sobie "wiesz ile jesteś warta"!!
A mam obecnie lekki dół, więc muszę sobie jakoś pomagać i to naprewdę działa!!
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:42   #6
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Zgadzam się z the rock. Albo: wypisz swoje wszystkie zalety. Możesz np. wziąć tą kartkę ze sobą i jak będziesz miała doła - przeczytaj ją ;D
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:27   #7
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

z tą kartką to nawet fajny pomysł , tylko gorzej , jak się tych zalet ma bardzo mało...
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 15:59   #8
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
z tą kartką to nawet fajny pomysł , tylko gorzej , jak się tych zalet ma bardzo mało...

Tak Ci sie tylko zdaje ;D
Nie szukaj zalet tak jak Cię widzą inni, tylko jak ty się czujesz. Jak ktoś Ci powiedział w negatywnym znaczeniu że jesteś "jakaś"(tu wpisz przymiotnik), to nie znaczy ze taka jesteś ;D Tak jak siebie spostrzegasz ;D
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:23   #9
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Cytat:
Napisane przez asiawoda Pokaż wiadomość
Tak Ci sie tylko zdaje ;D
Nie szukaj zalet tak jak Cię widzą inni, tylko jak ty się czujesz. Jak ktoś Ci powiedział w negatywnym znaczeniu że jesteś "jakaś"(tu wpisz przymiotnik), to nie znaczy ze taka jesteś ;D Tak jak siebie spostrzegasz ;D
Dokładnie, co człowiek to opinia A ludźmi różne emocje kierują.

Wypisz to, co Ty uważasz za zaletę, a jeśli uważasz, że ludzie tego nie dostrzegają, to pozwól im na to
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:08   #10
catalinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

bardzo ciekawe z tą kartką
pierwsza zaleta wszystkich nas to oczywiście piękno - każda jest z nas unikalna.
potem może np. blond włosy (chociaż ja jestem szatynką i jestem z nich dumna ) albo ładne nogi, mały nosek, piękne oczy, pełne usta, jędrne pośladki, zadbane dłonie, gładka cera, cudne piersi.. jest masa tych atutów trzeba umieć je dostrzegać.. i kiedy nam się to uda, docenimy się.
potem można napisać, że jest się dobrą w całowaniu, jak reagują na nas faceci.. to też pomaga, zwłaszcza kiedy chodzi o płeć przeciwną.
usiądźcie kiedyś na przystanku koleżanki i popatrzcie na kierowców.. na pewno chociaż jeden wlepi się w was wzrokiem
catalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:10   #11
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

ja nie potrafie sie zaakceptowac,calej mnie.chyba nigdy mi sie to nie uda kompleksy,zanizone poczucie wlasnej wartosci i inne takie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 19:47   #12
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Cytat:
Napisane przez catalinkaa Pokaż wiadomość
czasem zastanawiające jest to, czy docenianie siebie jest zarozumiałością. jak Wy koleżanki wyrażacie siebie? doceniacie swoje atuty? staniecie czasem w lustrze i patrząc mówicie: podobam się sobie?
jakie macie sposoby na zapomnienie o cellulicie, rozstępach i innych niedoskonałościach?
zapraszam do dyskusji
Uwazam, ze docenianie siebie nie jest zarozumialoscia, oczywiscie jesli sie nie rpzesadza. Jeszcze niedawno uwazalam sie za "nic ciekawego", jednak ktos to zmienil i teraz wiem ile jestem warta. Wiem, co w moim ciele czy sposobie bycie jest ok a co nie. Ostatnio coraz czesciej podobam sie sobie, mysle sobie ze nie ejst tak zle ze mna.
Niedoskonalosci staram sie poprawic, ale nic na sile...
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 22:35   #13
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Wiecie, to chyba przychodzi z wiekiem...
Mam 26 lat i mogę z pełną świadomością powiedzieć, że kocham siebie i akceptuję, z wszystkimi moimi przywarami i zaletami. Nie zawsze jednak tak było. To normalne, ze jao nastolatki jesteśmy pełne kompleksów i mamy problemy z zaakceptowaniem siebie, ale z wiekiem to się zmienia, naprawdę.

Teraz mogę w pełni powiedzieć: kocham siebie taką, jaka jestem i jest mi dobrze samej ze sobą.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 22:45   #14
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Cytat:
Napisane przez catalinkaa Pokaż wiadomość
czasem zastanawiające jest to, czy docenianie siebie jest zarozumiałością. jak Wy koleżanki wyrażacie siebie? doceniacie swoje atuty? staniecie czasem w lustrze i patrząc mówicie: podobam się sobie?
jakie macie sposoby na zapomnienie o cellulicie, rozstępach i innych niedoskonałościach?
zapraszam do dyskusji
Myślałam, że chodzi o rodzinę, pracę, zdrowie i tym podobne sprawy


Jeśli chodzi o wygląd to nie ma się wyboru, chyba że ktoś sobie przerobi to i owo, jeśli nie potrafi zaakceptować swojego odbicia w lustrze.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 22:50   #15
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

mi się podoba moja twarz, ale zkolei figura nie
w moim przypadku jedynie jakieś widoczne zmiany pomogą mi siebie zaakceptować, bo żadne kartki mi nie pomagają ;]
najważniejsze że dąrze żeby zmienić coś w swoim wyglądzie, teraz staram się przytyć do wakacji ;]
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !

Edytowane przez Costynuuna
Czas edycji: 2009-04-25 o 10:55
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 23:01   #16
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Tak w dużym skrócie To co napisze to nie moje przemyślenia ale ja to akceptuje

Po pierwsze nie musisz opisywać siebie - bo Siebie to obraz jaki widzisz i tak np. jeśli powiesz, że : Ja mam pewność siebie - to występują tu dwie osoby : Ja i Siebie - Ja to Ty prawdziwa - Siebie to twój obraz jaki powstał w Twojej głowie na Twój temat - dlatego jeśli mówisz pewność siebie to tak jakbyś wierzyła, że to Obraz Ciebie jest pewny a tak naprawdę Pewna jesteś Ty - tak więc to Ty masz pewność a Twój obraz jest pewny siebie

Co do wyglądu to zwrócę tylko uwagę na to, że nie chcesz uzależniać swojego nastroju od tego jak wyglądasz. Sama mówiłam, że jak schudnę to poczuje się lepiej - i dopiero od niedawna zdaje sobie sprawę, że to bez sensu uzależniać swój na strój od swojej wagi - co ma piernik do wiatraka ? Gdyby nie było lustra - nawet nie zwróciłabym na to uwagi ... Kiedy dziecko jest małe i nie zdaje sobie sprawy co widzi w lustrze ma to gdzieś jak wygląda i jak mu powiesz, że jest grube to zacznie się śmiać - więc nie uzależni swojego nastroju od wyglądu - zrobi to dopiero kiedy przesiąknie światem dorosłych ...

Doceniam to co mam w bardzo prosty sposób, ciesząc się każdym dniem : ) To będzie banalny przykład ale jednocześnie pokazujący jak nie doceniasz tego co wydaje się być oczywiste np kiedy widzisz kogoś bez nogi pomyśl sobie a jednak Ja mam się dobrze bo obie moje nogi są sprawne itd

Może i brzmi to jak farmazony ale to Działa
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 08:45   #17
catalinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

popieram foxxxy
my marzymy o cudnych figurach, a inni o tym by móc biegać.. ale każdy jest w indywidualnej sytuacji i zważa na swoje problemy. chcemy się udoskonalać i dążyć do ideałów.
każda kobieta jeśli ma piękne ciało i twarz, to ma coś na minus. może mieć okropny męski głos... i uroda nic tu nie da, bo kiedy się odezwie to odstraszy każdego.
1/1000000000000000000 kobiet jest perfekcyjna. nie ma sensu do tego dążyć.
a tak według mnie.. to ideały się nudzą. wszystko jest perfekt, nie ma czego zmieniać.
catalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:56   #18
asiawoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: jak doceniać to co się ma :)?

Cytat:
Napisane przez catalinkaa Pokaż wiadomość
popieram foxxxy
my marzymy o cudnych figurach, a inni o tym by móc biegać.. ale każdy jest w indywidualnej sytuacji i zważa na swoje problemy. chcemy się udoskonalać i dążyć do ideałów.
każda kobieta jeśli ma piękne ciało i twarz, to ma coś na minus. może mieć okropny męski głos... i uroda nic tu nie da, bo kiedy się odezwie to odstraszy każdego.
1/1000000000000000000 kobiet jest perfekcyjna. nie ma sensu do tego dążyć.
a tak według mnie.. to ideały się nudzą. wszystko jest perfekt, nie ma czego zmieniać.
no właśnie. Nikt o tym nie pomyśli. Zresztą.. każdy ma inne ideały. Jeden woli piękno, drugi - mądrość. Jak dla mnie teraz TV, internet za bardzo kładą nacisk na urodę (nie odkryłam tym Ameryki ;P)

A tak naprawdę na tą mądrość zwracają uwagę tylko wartościowi ludzie ;D

Znam osoby, które nie ubierają się modnie, chodza nawet w starych, poprutych ubraniach. Są bardziej lubiani, bo nie zwracają uwagę na ubiór innych, nie jest im źle, że chodzą tak ubrani, mają do siebie szacunek i są bardzo otwarci na ludzi ;D
asiawoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.