obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 23:36   #1
guerrilla
Raczkowanie
 
Avatar guerrilla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 99

obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !


Postanowiłam napisać bo już nie wiem co robić.
Otóż ponad 2 tygodnie temu dostałam ( spóżniający się wtedy 5 dni) okres. Dzisiaj mija 16 dzień krwawienia (( przez pierwsze 6 dni bardzo obficie krwawiłam, potem przez kolejne 5 miałam jakby plamienie, a od 4 dni... poprostu tragedia, bardzo silne krwawienie)
Wiem że zaraz napiszecie że się głupio pytam , a powinnam iść do ginekologa, mam zamiar pójść w poniedziałek - do tego czasu chce sie jeszcze czegos dowiedziec dlatego pisze.

Dodam jeszcze ze obecnie nie biorę tabletek anty, przestałam brać antytabsy około niespełna 3 miesiące temu. Do ginekologa chodze bardzo często - co miesiąc, góra co dwa, byłam tuż przed dostaniem tego masakrycznego okresu i żadnych anomalii nie stwierdzono..
Ponadto pół roku temu dowiedziałam sie ze mam torbiela czekoladowego na lewym jajniku - ale nie ejst duży - 7 mm około.
Dodam jeszcze - to chyba wazne ze zawsze dostaje okres jak w zegarku... trwają nie dłużej niż 6 dni.. i tylko przez pierwsze 3 są obfite..
Prosze doradzcie, czy moge cos bez recepty kupić w aptece co mi pomoze?? Moze macie jakis pomysł czym to moze być spowodowane.
Prosze o pomoc
guerrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 23:40   #2
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !

Cytat:
Napisane przez guerrilla Pokaż wiadomość
Postanowiłam napisać bo już nie wiem co robić.
Otóż ponad 2 tygodnie temu dostałam ( spóżniający się wtedy 5 dni) okres. Dzisiaj mija 16 dzień krwawienia (( przez pierwsze 6 dni bardzo obficie krwawiłam, potem przez kolejne 5 miałam jakby plamienie, a od 4 dni... poprostu tragedia, bardzo silne krwawienie)
Wiem że zaraz napiszecie że się głupio pytam , a powinnam iść do ginekologa, mam zamiar pójść w poniedziałek - do tego czasu chce sie jeszcze czegos dowiedziec dlatego pisze.

Dodam jeszcze ze obecnie nie biorę tabletek anty, przestałam brać antytabsy około niespełna 3 miesiące temu. Do ginekologa chodze bardzo często - co miesiąc, góra co dwa, byłam tuż przed dostaniem tego masakrycznego okresu i żadnych anomalii nie stwierdzono..
Ponadto pół roku temu dowiedziałam sie ze mam torbiela czekoladowego na lewym jajniku - ale nie ejst duży - 7 mm około.
Dodam jeszcze - to chyba wazne ze zawsze dostaje okres jak w zegarku... trwają nie dłużej niż 6 dni.. i tylko przez pierwsze 3 są obfite..
Prosze doradzcie, czy moge cos bez recepty kupić w aptece co mi pomoze?? Moze macie jakis pomysł czym to moze być spowodowane.
Prosze o pomoc
Jak miałam podobne objawy to były spowodowane torbielą na jajniku, którą miałam później długo leczoną antybiotykami. Też zwlekałam wtedy ok 2 tygodnie, ale byłam 15-letnią przestraszoną smarkulą i to dlatego także marsz do lekarza jak najszybciej !
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:21   #3
guerrilla
Raczkowanie
 
Avatar guerrilla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 99
Dot.: obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Jak miałam podobne objawy to były spowodowane torbielą na jajniku, którą miałam później długo leczoną antybiotykami. Też zwlekałam wtedy ok 2 tygodnie, ale byłam 15-letnią przestraszoną smarkulą i to dlatego także marsz do lekarza jak najszybciej !
Tak wiem ze to przez torbiel - najprawdopodobniej. Wizyte mam w poniedzielek... zastanawiam sie czy bedzie badanie ??? ja sobie tego nei wyobrazam podczas tak silnego krwawienia..
Ogolnie jestem słaba i spie po 14 godzin dziennie... w sumie cały czas sie budze i za chwile zasypiam...
Chcialam kupic witamine K bo wyczytałam że pomaga w takich dolegliwosciach - ale jest na recepte..
Czy znacie jakis lek bez recepty .. zeby sie wzmocnic ..? jutro mam uroczystosc rodzinną na ktorej musze byc... mam nadzieje ze nie padne totalnie...
guerrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:29   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !

Hemorigen powinien Ci pomoc - ziołowe tabletki bez recepty zmniejszające krwawienie
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:00   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 097
Dot.: obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !

Cytat:
Napisane przez guerrilla Pokaż wiadomość
Tak wiem ze to przez torbiel - najprawdopodobniej. Wizyte mam w poniedzielek... zastanawiam sie czy bedzie badanie ??? ja sobie tego nei wyobrazam podczas tak silnego krwawienia..
Ogolnie jestem słaba i spie po 14 godzin dziennie... w sumie cały czas sie budze i za chwile zasypiam...
Chcialam kupic witamine K bo wyczytałam że pomaga w takich dolegliwosciach - ale jest na recepte..
Czy znacie jakis lek bez recepty .. zeby sie wzmocnic ..? jutro mam uroczystosc rodzinną na ktorej musze byc... mam nadzieje ze nie padne totalnie...
Naprawde powinnas isc jak najszybciej do lekarza. To oslabia twoj organizm. Juz to pisalam w ktoryms watku, ale moja kolezanka miala okres 3 tygodnie i jak poszla do lekarza po tych 3 tygodniach to lekarka na nia nakrzyczala, ze powinna sie pojawic juz po 2, bo moze sie wykrwawic.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:55   #6
darunia198953
Raczkowanie
 
Avatar darunia198953
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 58
Dot.: obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !

Moja mama miała miesiączki ponad 10 dni ,obfite i okazało się ze ma mięśniaka macicy,musieli jej usunąć,jest już bezpłodna;/
darunia198953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:15   #7
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !

ja miałam miesiączkę taką długą jak zaczęłam stosować evrę.dopóki ją stosowałam miałam okres. odkleiłam plaster i okres się skończył. radzę więc zmienić pigułki
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 08:56   #8
darunia198953
Raczkowanie
 
Avatar darunia198953
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 58
Exclamation Dot.: obfite krwawienie - 16 dzień - prosze doradzcie co robic !

Nie żaden Hemorigen tylko do lekarza czym prędzej!
darunia198953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.