Pieszczota dla faceta - triki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 12:33   #1
PatiEgo
Przyczajenie
 
Avatar PatiEgo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 3

Pieszczota dla faceta - triki


Jestem ze swoim W juz kilka miesięcy, mamy za sobą sporo rozmów intym. w kwestii tego co nas pobudza, jakie elemnty pieszczot powoduja mocniejsze doznania itp. Wiem,że ogromną radość sprawiaja mu zabawy oralne (zresztą chyba jak wiekszośći facetów) jednak nigdy poza okresleniem iż lubi takie pieszczoty nie zdradził w jaki dokladnie sposób lubi być zadowalany.
Czytałam na ten temat kilka wątków na tym i innych forach, podpytywałam koleżanki a teraz chciałbym poznać waszą opinie na sposób, drobne szczegóły, znaczące elementy jakie potrafia doprowadzić faceta podczas zabaw oralnych do max zadowolenia.

Podkreśle, że nie mam tu na mysli tardycyjnych zabaw, a jakieś bardziej oryginalne triki - jestem poczatkująca fanką, on doswiadczonym facetem wiec kazde sugestie i porady bedą mile widziane
__________________
Sex alleviates tension. Love causes it.
PatiEgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:51   #2
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez PatiEgo Pokaż wiadomość
Jestem ze swoim W juz kilka miesięcy, mamy za sobą sporo rozmów intym. w kwestii tego co nas pobudza, jakie elemnty pieszczot powoduja mocniejsze doznania itp. Wiem,że ogromną radość sprawiaja mu zabawy oralne (zresztą chyba jak wiekszośći facetów) jednak nigdy poza okresleniem iż lubi takie pieszczoty nie zdradził w jaki dokladnie sposób lubi być zadowalany.
Czytałam na ten temat kilka wątków na tym i innych forach, podpytywałam koleżanki a teraz chciałbym poznać waszą opinie na sposób, drobne szczegóły, znaczące elementy jakie potrafia doprowadzić faceta podczas zabaw oralnych do max zadowolenia.

Podkreśle, że nie mam tu na mysli tardycyjnych zabaw, a jakieś bardziej oryginalne triki - jestem poczatkująca fanką, on doswiadczonym facetem wiec kazde sugestie i porady bedą mile widziane
Mam takie pytanie, czy jeśli Twoja koleżanka uwielbia seks od tyłu przy ścianie bo ma mega orgazm wtedy to znaczy, że Ty też na pewno będziesz takowy mieć w tej pozycji? Facet to także człowiek! A każdy człowiek ma inne potrzeby. Jego zapytaj. Powiedz, że jesteś ciekawa jak najbardziej lubi być tam dotykany z jaką szybkością jakim uciskiem itd. Widzisz wielu facetów lubi jak się nie certolić tylko przejść do rzeczy. Mój uwielbia jak najpierw go głaszcze po brzuchu biodrach, okolicach wokół penisa, a dopiero potem przechodzę do rzeczy. On to lubi, ale znalazłby się zapewne nie jeden facet, którego by to irytowało tylko.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-05-14 o 12:52
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:57   #3
PatiEgo
Przyczajenie
 
Avatar PatiEgo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 3
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Racja ale żeby cokolwiek zacząc tzreba conieco wiedziec- a ja jestem jeszcze zielona
__________________
Sex alleviates tension. Love causes it.
PatiEgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:36   #4
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez PatiEgo Pokaż wiadomość
Racja ale żeby cokolwiek zacząc tzreba conieco wiedziec- a ja jestem jeszcze zielona
no filozofią to nie jest podstawy zna każdya o szczegóły to już pytaj jego. No i obserwuj jego rekacje... Nie widze innego sposobu na udzielenie Ci rady, która poskutkuje.
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:55   #5
margolciak
Raczkowanie
 
Avatar margolciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 115
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Koniecznie musi współgrać ręka z ustami
margolciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:34   #6
6agi
Raczkowanie
 
Avatar 6agi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 111
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez margolciak Pokaż wiadomość
Koniecznie musi współgrać ręka z ustami
żadna ręka.. facet nie lubi kiedy kobieta używa ręki przynajmniej ci których znam

co do tematu... jeśli chodzi o oral to można stosować smakowe "dodatki" niektórzy wolą bitą śmietanę inni dżemik czy jakieś żele masujące, piórka itd... faceci lubią kiedy też kobieta zamiast ust użyje piersi

możliwości na "oryginalną" zabawę jest miliony, najlepiej użyć własnej kreatywności i RÓBTA CO CHCETA

zależy też jak bardzo chcecie się posunąć z tymi zabawami, może ci związać dotyłu ręce (to nie sm!!) żebyś mogła posługiwać się tylko ustami, może lubi trzymać za włosy kiedy masz "go" w ustach, może lubi mówić co i jak podczas (np. mocniej, szybciej itp) albo używać ostrzejszych słów...może też mu sprawić przyjemność twoja masturbacja podczas sprawiania jemu przyjemnosci => na prawdę, wszystko jest kwestią gustu i zahamowań
__________________
"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być."

"Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej."

Edytowane przez 6agi
Czas edycji: 2009-05-15 o 08:40
6agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:58   #7
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez PatiEgo Pokaż wiadomość
Jestem ze swoim W juz kilka miesięcy, mamy za sobą sporo rozmów intym. w kwestii tego co nas pobudza, jakie elemnty pieszczot powoduja mocniejsze doznania itp. Wiem,że ogromną radość sprawiaja mu zabawy oralne (zresztą chyba jak wiekszośći facetów) jednak nigdy poza okresleniem iż lubi takie pieszczoty nie zdradził w jaki dokladnie sposób lubi być zadowalany.
Czytałam na ten temat kilka wątków na tym i innych forach, podpytywałam koleżanki a teraz chciałbym poznać waszą opinie na sposób, drobne szczegóły, znaczące elementy jakie potrafia doprowadzić faceta podczas zabaw oralnych do max zadowolenia.

Podkreśle, że nie mam tu na mysli tardycyjnych zabaw, a jakieś bardziej oryginalne triki - jestem poczatkująca fanką, on doswiadczonym facetem wiec kazde sugestie i porady bedą mile widziane


ja polecam wieczór z winem lub szampanem, najpierw bierzesz do ust troszkę wina/szampana i potem penisa. Oprócz typowych odczuć podczas oralu dochodzą jeszcze bąbelki szampana i temperatura wina/szampana. Mój TŻ to uwielbia.
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 19:11   #8
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez erina22 Pokaż wiadomość
ja polecam wieczór z winem lub szampanem, najpierw bierzesz do ust troszkę wina/szampana i potem penisa. Oprócz typowych odczuć podczas oralu dochodzą jeszcze bąbelki szampana i temperatura wina/szampana. Mój TŻ to uwielbia.
U mnie to nie wyszło....tak samo jak jogurt porażka, ale przynajmniej śmiechu dużo tak, więc nie każdemu się podobają takie rzeczy
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 00:26   #9
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez 6agi Pokaż wiadomość
żadna ręka.. facet nie lubi kiedy kobieta używa ręki przynajmniej ci których znam

co do tematu... jeśli chodzi o oral to można stosować smakowe "dodatki" niektórzy wolą bitą śmietanę inni dżemik czy jakieś żele masujące, piórka itd... faceci lubią kiedy też kobieta zamiast ust użyje piersi

możliwości na "oryginalną" zabawę jest miliony, najlepiej użyć własnej kreatywności i RÓBTA CO CHCETA

zależy też jak bardzo chcecie się posunąć z tymi zabawami, może ci związać dotyłu ręce (to nie sm!!) żebyś mogła posługiwać się tylko ustami, może lubi trzymać za włosy kiedy masz "go" w ustach, może lubi mówić co i jak podczas (np. mocniej, szybciej itp) albo używać ostrzejszych słów...może też mu sprawić przyjemność twoja masturbacja podczas sprawiania jemu przyjemnosci => na prawdę, wszystko jest kwestią gustu i zahamowań
mojemu nie tylko ręka pasuje ale również.....stopa
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:48   #10
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

a ja zawsze posiłkuje się ręką, ale skarg i zażaleń nie było, no cóż trzeba będzie potrenować, a wracając do wątku: wielu facetów lubi lizanie, wsysanie jąder, i tego miejsca miedzy nimi a odbytem, niektórzy lubią lizanie tegoż, musisz Go podpytać, albo spróbować
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:51   #11
6agi
Raczkowanie
 
Avatar 6agi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 111
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
mojemu nie tylko ręka pasuje ale również.....stopa
hm... ciekawe muszę spróbować....
__________________
"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być."

"Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej."
6agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 16:43   #12
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

ja słyszałam, ze faceci uwielbiaja ( a przynajmiej moj) jak sie "pana prężnego"haczy zębami przy ssaniu. ale nie mowimy tu o odgryzaniu
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 17:58   #13
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 20:08
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:53   #14
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez Savathus Pokaż wiadomość
Boże, jeszcze jeden taki temat albo jeszcze jeden artykuł w Cosmopolitanie (albo czymś takim) pod tytułem "Tym razem zaspokoisz go jak nigdy", a uwierzę, że kobiety to maszynki do robienia lodów
No wiesz, cieplo sie robi, lato idzie, to i wiecej takich artykułów, co to o lodach jest bedzie
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 19:45   #15
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

No kobietki gdzie te triki ?

Cytat:
Napisane przez Savathus;1242131[IMG
https://static.wizaz.pl/forum/images/nowe/editor/menupop.gif[/IMG]4] Boże, jeszcze jeden taki temat albo jeszcze jeden artykuł w Cosmopolitanie (albo czymś takim) pod tytułem "Tym razem zaspokoisz go jak nigdy", a uwierzę, że kobiety to maszynki do robienia lodów
"Tym razem zaspokoisz go jak nigdy"to powinien byc tytuł tego wątku tylko jakoś mało tych rad dziewczyny podzielcie sie swoimi trikami
z mniej doświadczonymi koleżankami nie bądźcie takie samolubne
a pro po COSMOPLITAN-u (
Savathus tylko sie nie złość albo nie czytaj ) to sa tam czasem fajne cosmotriki ale niestety nie zawsze udaje mi sie kupić Cosmo więc może wpisujcie tez te triki z cosmo które sprawdziłyscie albo wydaja wam sie całkiem spoko

PatiEgo jak nie masz zielonego pojęcia o robieniu mu dobrze to przyjdzie samo a jak nie to poczytaj albo ogladnij jakiś "filmik" i bedziesz miała jakis "zarys" jak sie to robi

__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:31   #16
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 20:07
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:57   #17
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

W sumie mysle podobnie choc nie uwazam ze doszło juz do tego że jestem robotem do robienia lodów bo nie robie tego czesto a czasami by zrobic przyjemnosc TZ-towi i dziekujac lub namawiajac do tego samego skoro mam stałego partnera takiego totalnego Towarzysza Życiowego to chce sie z nim dzielic przyjemnosciami jak byłam w niepewnym zwiazku to oburzałabym sie bardziej takimi rzeczami było to dla mnie niezrozumiałe jak mozna sie tak traktowac teraz zmieniłam podejscie do własnej osoby bo mam kogos kto jest dla mnie całym życiem na całe życie
Dużo bardziej przedmiotowo czuję sie np sprzatajac choc i tak prawie nikt z moich domownikow tego nie docenia i uwazaja ze od tego jestem ....

A wracajac do tematu to normalne że niektóre z nas chca zrobic przyjemnosc TŻ
a skoro niewiedza jak albo chca sie dowiedziec jak jeszcze mozna niekoniecznie używając do tego ust pytaja na forum

Wiec... kochane wizażanki dzielcie sie swą wiedzą
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:08   #18
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Witam
Oj dawno mnie tu nie było, dawno. Wiele się zmieniło, nie powiem, że na lepsze, ale ja nie o tym.

Temat tak mi trochę podpasował, bo lubię sprawiać swojemu facetowi przyjemność, a nie zawsze chcę tak samo. Trochę zakręciłam, ale nie ważne. Podzielę się z Wami moim "trikiem".
Najlepiej jak przy tym facet leży sobie wygodnie (no, zmęczył się nieboraczek ), będzie Wam wygodniej. Najpierw rozbieracie ukochanego, ale do samych gatek. Na razie one muszą zostać koniecznie! Następnie całujecie, głaskacie, gryziecie, liżecie jego klatkę piersiową, ramiona, brzuszek, co jakis czas wracając do twarzy. Całujecie go w usta, w uszka i spowrotem na brzuszek i spowrotem do ust Ogólnie robicie co checie, ale nie dotykacie, to bardzo ważne!, strategicznego miejsca. Gdy całujecie np. brzuch i schodzicie co raz niżej i niżej... "przeskakujecie" przez to miejsce i zajmujecie się nogami najpierw stopy, potem łydki, uda. Mój TZ uwielbia jak całuję wewntęrzną stronę jego ud może warto Wam spróbować Ogólnie pieścicie całe ciało ukochanego poza jego penisem. Jak widzicie, że już prawie nie może wytrzymać (bo jest mu cięzko, skoro NIE MOŻE WAS DOTKNĄĆ) delikatnie ściągacie mu gatki i pieścicie miejsce wokół penisa. Nim zajmujecie się na samym końcu, ale nie do końca Gdy wyczujecie, że zbliża się do końca przerywacie. Tak, tak, dobrze widzicie przerywacie. Całujcie jego brzuch, uda czy cokolwiek innego aby trochę ochłonął. Gdy emocje troszeczkę opadną znów zaczynacie pieścić jego kroczę, ale z przerwą na tuż przed wytryskiem. Za trzecim razem nie jestem już tak okrutna i pozwalam mu skończyć Dla faceta niesamowite przezycie, w każdym bądź razie dla mojego. Przez godzinę nie może potem dojśc do siebie i głupoty opowiada Przez jakiś czas nie wstaje też z łóża bo mu się w głowie kręci (hyhy).
To była taka moja mała sztuczka wyczytana gdzieś w sieci Może jeszcze któraś z Was się podzieli niektórymi "tajemnicami alkowy"

Pozdrawiam
Haima
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:30   #19
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

.

Edytowane przez Ewcia17
Czas edycji: 2009-06-15 o 10:49
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 10:47   #20
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Technika którą moja dziewczyna sprawiła mi najwięcej przyjemności:


-mężczyzna leży, kobieta siada z boku na wysokości brzucha . Musi tak obrócić głowę aby jej czubek był skierowany w stronę stóp faceta, (chodzi o to aby kobieta mogła położyć górną stronę języka na górnej stronie główki penisa)
-bierze do ust (ale bardziej bokiem) tak aby owinąć językiem główkę i uzyskać jak największą powierzchnię "styku" języka z główką penisa,
-obraca głowę tak aby język tarł jak największą powierzchnią o główkę...

wrażenia nieziemskie.

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2009-06-11 o 10:48
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:37   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez Ewcia17 Pokaż wiadomość
Ja to zawsze mojemu Witkowi biore do buzi, tylko najpierw proszę go, by umysł swojego "pisiora". Ostatnio experymentujemy także z hiszpańskim. Polecam wszystkim wizarzankom.
Współczuję, że musisz mu o tym mówić, a wręcz prosić go. Większość facetów, którzy dbają o wrażenia estetyczne i o komfort partnerki, sami dbają o higienę i czystość.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:56   #22
kaziu79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 17
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Witam.
Temat jest dosc dobrze mi znany, a wiec do rzeczy:
-porozmawiaj najpierw zeby ogolil swego( macka) piescisz wtedy jego delikatne i erogenne miejsca a nie jego owlosienie.
-proponuje troche lodow-zimnych lodow (smak to juz wasz wybor)
-szampan tez jest dobry (to juz wyrzej bylo)
-wloz w usta kostki lodu (to tez daje pomoc) lub wez gume do zucia (extra ice) daje super satysfakcje
-delikatnie i powoli piesc jego zoledzia
Nom po tym powiniwe byc zadowolony,a i jeszcze jedno wyczuj kiedy ma szczytowac i przerwij pieszczotyna chwile(mozesz go pocalowac u usta albo co innego)i zacznij znowu go piescic.
Zycze powodzonka.
P.s.prawa autorskie do bledow zastrzezone.
kaziu79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:10   #23
kingulena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Uwielbiam ssać jądra mojego ukochanego, biorę je na przemian głęboko do ust (ale bardzo delikatnie, a ząbki mam ostre ) i szybko poruszam językiem do góry i do dołu, mój Mężczyzna przy tym prawie mdleje i to wcale nie z bólu . Mogę tak nawet z pół godziny bo sama przy tym odlatuję, a on się zwija i błaga bym przestała. Czasami się przestraszę, że naprawdę robię mu krzywdę i Go boli, ale natychmiast pokazuje mi bym wracała.
kingulena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:43   #24
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Szkoda że mężczyźni tak wiele nie czytają o tym jak zaspokoić kobietę :P Nie powiem przyjemnie by było, gdyby nasi partnerzy wymyślali ciekawe "triki" dla nas a nie tylko my dla nich
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:07   #25
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość
Szkoda że mężczyźni tak wiele nie czytają o tym jak zaspokoić kobietę :P Nie powiem przyjemnie by było, gdyby nasi partnerzy wymyślali ciekawe "triki" dla nas a nie tylko my dla nich
Mów za siebie Niektórzy wymyślają i czytają
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:12   #26
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mów za siebie Niektórzy wymyślają i czytają
ok - zwracam honor - zdarzają się wyjątki i oby było takich jak najwięcej
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:15   #27
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

No wlaśnie, mów za siebie :P Ja nie wiem co mój robi z językiem, ale wspaniale mu to wychodzi
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:43   #28
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

A mój nie lubi seksu oralnego, co mnie troszkę deprymuje...Poprzedni moi faceci nie narzekali, wręcz przeciwnie...Z nim coś nie tak czy może ze mną??
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:55   #29
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR Pokaż wiadomość
A mój nie lubi seksu oralnego, co mnie troszkę deprymuje...Poprzedni moi faceci nie narzekali, wręcz przeciwnie...Z nim coś nie tak czy może ze mną??
Może po prostu nie lubi. Tak jak nie każda kobieta lubi seks oralny czy pieszczoty piersi. Nie lubi i już. Ma do tego prawo i z wszystkimi, wszystko w porządku.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:00   #30
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Pieszczota dla faceta - triki

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Może po prostu nie lubi. Tak jak nie każda kobieta lubi seks oralny czy pieszczoty piersi. Nie lubi i już. Ma do tego prawo i z wszystkimi, wszystko w porządku.
Tak myślisz?? Bo wiesz, ja jak każda baba, biorę sobie takie rzeczy do serca, że pewnie coś ze mną lub moimi umiejętnościami jest nie halo...Że może nie potrafię go zaspokoić, a chciałabym, pewnie że tak, sprawiać mu przyjemność. A on nie chce, żebym go TAM wogóle dotykała. Ale postaram się myśleć tak jak ty mi to wytłumaczyłaś
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 13:15:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.