Dobry szewc - kielce !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 08:41   #1
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136

Dobry szewc - kielce !!!


Prosze o pomoc, mam buty, ktore szewc nie moze ubrudzic klejem czy zepsuc. Chcialam w moich kozaczkach podbic podeszwe.
Znacie jakiegos porzadnego i dokladnego szewca??
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:36   #2
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

sprawa dośc pilna
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:48   #3
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Zawsze chodze do takiego na Ślichowicach i nic się z butami nie stało w trakcie prac
Albo Madetko na Paderewskiego.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 20:19   #4
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Szewc na Krakowskiej Rogatce, w pawilonach po tej stronie co przystanek 4, na przeciwko basenu (zawile napisałam ale mam nadzieję,że znajdziesz) najlepszy szewc w Kielcach. Z tego co wiem to ten sam co miał na Ślichach ale się przeniósł. I jeszcze ma punkt na Sienkiewce na samym dole w bramie na przeciwko salonu Ery.Madetko -nie, wiele złych opini o nim słyszałam. Ale wybór należy do Ciebie.
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 11:55   #5
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

dzieki
O madetce słyszałam bardzo zle rzeczy.
Ciekawe czy szewc bierze jakąś odpowiedzialnosc za to jezeli zniszczy buty...mhhh
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 13:34   #6
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

ja juz od kilku lat korzystam z uslog szewca na ulicy orkana. bardzi dokladny i jeszcze nic nie zepsul a zawsze stara sie cos jeszcze doradzic. no i polecam tez szewca o ktorym pisala olla- przyjmuje tuz obok sklepu spolem w bramie.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 07:50   #7
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
ja juz od kilku lat korzystam z uslog szewca na ulicy orkana. bardzi dokladny i jeszcze nic nie zepsul a zawsze stara sie cos jeszcze doradzic. no i polecam tez szewca o ktorym pisala olla- przyjmuje tuz obok sklepu spolem w bramie.

dzieki Moglabys powiedzic dokładnie gdzie jest ten szewc. Czy to jest w domu? Bo ktos mi kiedys mówił, ze jest dobry szewc na Orkana i własnie mieszka w domku.
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 07:57   #8
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

jak masz skrzyzowanie ulicy warszawskiej z orkana (to ze statoil) to skrecasz w orkana. on przyjmuje po prawej stronie tam gdzie sa domki ( nie dojezdzasz do osiedla blokow) i nie sposob przeoczyc szyldu. pozatym tam jest zrobiony parking przy samej ulicy na trawie. teraz juz nie w domu przyjmuje a w sklepiku na podworzu. ojciec z synem. bardzo sa dokladni wiec polecam z czystym sumieniem.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:07   #9
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
jak masz skrzyzowanie ulicy warszawskiej z orkana (to ze statoil) to skrecasz w orkana. on przyjmuje po prawej stronie tam gdzie sa domki ( nie dojezdzasz do osiedla blokow) i nie sposob przeoczyc szyldu. pozatym tam jest zrobiony parking przy samej ulicy na trawie. teraz juz nie w domu przyjmuje a w sklepiku na podworzu. ojciec z synem. bardzo sa dokladni wiec polecam z czystym sumieniem.

Własnie o nim słyszłam pozytywne opinie. Dzieki wielkie, na pewno podjade. A mozesz jeszcze napisac do której przyjmuje?
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 16:30   #10
niematakiegokontaerror2
Raczkowanie
 
Avatar niematakiegokontaerror2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 256
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

TYLKO NIE MADETKO !!!!!!
To najgorszy partacz z jakim miałem do czynienia , w dodatku oszust i cham.
Zniszczył mi już drugą parę butów - Nie wiem jakie licho mnie tam poniosło za drugim razem.
Koleś miał wymienić mi materiał na ulubionych cholernie drogich butach , skasował mnie 120 zł nie dął żadnego paragonu, zostawiłem buty w piątek i miały być gotowe na poniedziałek, przyjechałem w czwartek a on na to że nie gotowe i nie wiadomo kiedy będą gotowe ale że zrobiłem awanture to na poniedziałek obiecał zrobić. Odebrałem dziś czyli środa i co się okazało że spierd...ł robotę bo miał wymienić skórę na zamsz a naszył jedno na drugie , tak niechlujnie że nie da się na to patrzeć , podeszwa się odkleiła a w dodatku nie da się w tym chodzić bo jest za dużo materiału i uciska. Chińskie raczki by lepiej to zrobiły. Zażądałem zwrotu gotówki to Pan uprzejmie kazał mi wyjść , cytuje: "wypierdalaj buraku" ( i to przy obecnych tam klientach) Po raz kolejny poprosiłem o paragon lub fakturę to powiedział że nie ma i nie będzie a paragon to podstawa do roszczeń.
Ojjj ale mnie wpienił, jutro idę do urzędu skarbowego zgłosić oficjalnie sprawę a następnie do federacji konsumentów a tamtą jeszcze do 2 innych instytucji Państwowych. Ojjj tak mnie wk...ł że nie odpuszczę.

Nigdy więcej !!!!!!!! Madetko TO OSZUST , pisze to z pełną odpowiedzialnością prawną za swoje słowa.
niematakiegokontaerror2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:46   #11
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Cytat:
Napisane przez Anielka_ Pokaż wiadomość
Własnie o nim słyszłam pozytywne opinie. Dzieki wielkie, na pewno podjade. A mozesz jeszcze napisac do której przyjmuje?
jaksie nie myle od 9 do 18 w tygodniu a w soboty do 14. nawet jak masz cos pilnego to zroba w ciagu godziny. ja zanioslam buty do podklejenia i wymiany flekow to po poltorej godziny mialam do odbioru.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 06:28   #12
carvic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Cytat:
Napisane przez grenob Pokaż wiadomość
TYLKO NIE MADETKO !!!!!!
To najgorszy partacz z jakim miałem do czynienia , w dodatku oszust i cham.
Zniszczył mi już drugą parę butów - Nie wiem jakie licho mnie tam poniosło za drugim razem.
Koleś miał wymienić mi materiał na ulubionych cholernie drogich butach , skasował mnie 120 zł nie dął żadnego paragonu, zostawiłem buty w piątek i miały być gotowe na poniedziałek, przyjechałem w czwartek a on na to że nie gotowe i nie wiadomo kiedy będą gotowe ale że zrobiłem awanture to na poniedziałek obiecał zrobić. Odebrałem dziś czyli środa i co się okazało że spierd...ł robotę bo miał wymienić skórę na zamsz a naszył jedno na drugie , tak niechlujnie że nie da się na to patrzeć , podeszwa się odkleiła a w dodatku nie da się w tym chodzić bo jest za dużo materiału i uciska. Chińskie raczki by lepiej to zrobiły. Zażądałem zwrotu gotówki to Pan uprzejmie kazał mi wyjść , cytuje: "wypierdalaj buraku" ( i to przy obecnych tam klientach) Po raz kolejny poprosiłem o paragon lub fakturę to powiedział że nie ma i nie będzie a paragon to podstawa do roszczeń.
Ojjj ale mnie wpienił, jutro idę do urzędu skarbowego zgłosić oficjalnie sprawę a następnie do federacji konsumentów a tamtą jeszcze do 2 innych instytucji Państwowych. Ojjj tak mnie wk...ł że nie odpuszczę.

Nigdy więcej !!!!!!!! Madetko TO OSZUST , pisze to z pełną odpowiedzialnością prawną za swoje słowa.
Witam, bardzo chce poprosic Cie o kontakt. Szukam pilnie osob, ktore mialy do czynienia z szewcem Madetko wlasnie w taki sposob!!! Mnie zepsul buty, wyzwal w obecnosci klientow oraz malenkich dzieci od najgorszych, w koncu poszarpal mojego meza, az zadzwonilam na policje. Teraz bede miec sprawe w sadzie, on zaskarzyl mnie(o ile mozesz sobie to wyobrazic!!!!) wiec widzisz, jak bardzo Cie potrzebuje. Za kontakt z gory dziekuje, bardzo zalezy mi na czasie.
carvic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:38   #13
bartek811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Witam wszystkich zażenowanych i mających za sobą przykre doświadczenia związane z korzystaniem z " usług szewskich " pana Madetki .
Po wizycie w jego zakładzie i postanowiłem sprawdzić w internecie , czy to ja jestem jedyną osobą która została oszukana i potraktowana przez tego pana jak " śmieć " ale z tego co widzę mój przypadek nie jest odosobniony.

W zeszłym tygodniu moja żona poprosiła mnie , żebym zaniósł jej buty w których bawiła się na naszym weselu w celu ich wyczyszczenia ( konkretnie chodziło o obcas ) zaniosłem je do zakładu i powiedziano mi , żebym zapłacił z góry oni wyczyszczą je i ... cytuję " delikatnie podmalują.
Przy odbiorze okazało się , że pomalowali je wstrętną farbą w dodatku w innym odcieniu , do tego niechlujnie jakbym zrobiło to dziecko z przedszkola .
Kiedy zwróciłem uwagę na fatalną usługi wykonanej na butach za raptem 500zł zostałem wyśmiany i poradzono mi ,żebym udał się do federacji konsumentów albo do psychiatry . Mimo ,że jestem raczej opanowaną osobą to bezczelność i tupet pana M doprowadziły mnie i moją żonę do wściekłości , nie chciało mi się doproawadzać tego pana do porządku przy pomocy pięści więc opuśćiłem jego lokal i jedno jest pewne nie skorzystam już nigdy z jego usług i dołożę starań , żeby moi znajomi też wystrzegali się tego prostaka!!!!
bartek811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 13:21   #14
jagodek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Cytat:
Napisane przez carvic Pokaż wiadomość
Witam, bardzo chce poprosic Cie o kontakt. Szukam pilnie osob, ktore mialy do czynienia z szewcem Madetko wlasnie w taki sposob!!! Mnie zepsul buty, wyzwal w obecnosci klientow oraz malenkich dzieci od najgorszych, w koncu poszarpal mojego meza, az zadzwonilam na policje. Teraz bede miec sprawe w sadzie, on zaskarzyl mnie(o ile mozesz sobie to wyobrazic!!!!) wiec widzisz, jak bardzo Cie potrzebuje. Za kontakt z gory dziekuje, bardzo zalezy mi na czasie.
witam

Jak powyżej mam zamiar dochodzić swoich spraw w sądzie gdyż partacz zniszczył mi buty. Do tego cytuje " wypierdalaj bo Cię za☠☠☠☠☠☠☠ę".

Czy jest jakiś sposób aby się z paniami skontaktować na priv??

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Witam

Czy mogę zapytać jak poszło w sądzie?
jagodek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 23:05   #15
kaaroli na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Hej Niestety też spotkała mnie niemiła sytuacja z panem Madetko. Oddałam szpilki kupione specjalnie na wesele, aby zwężona mi zapiętkę a oddano mi buty pobrudzone, obdarte a co gorsza z pękniętą podeszwą. Jak łatwo się domyślić na wesele w nich nie poszłam, więc buty już nie założę ani razu. Dla Madetko i osób tam pracujących zepsuty but to żaden problem, bo jak to powiedzieli "przecież to pani skleimy". Przez to, że byli niewiarygodnie chamscy i bezczelni nie mam ochoty tak tego zostawić, dlatego jeśli ktoś miał w niedawnym czasie nieprzyjemne doświadczenia z tym panem też prosiłabym o kontakt, bo już nie chodzi o same buty ale o fakt jak traktują ludzi.
kaaroli na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 07:09   #16
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Cytat:
Napisane przez jagodek11 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Witam

Czy mogę zapytać jak poszło w sądzie?
Cytat:
Napisane przez kaaroli na Pokaż wiadomość
H
Batek811, jagodek11,karoli na, carvic - nie staje w obronie nie ganie bo z panem Madetko nie miałam nic do czynienia ale nagle kilka osób jako pierwsza wiadomość pisze źle na jego temat?? mi to śmierdzi na kilometr nieczysta konkurencja
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 12:37   #17
AngelaNails4u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry szewc - kielce !!!

Witam, ja dzisiaj zostałam potraktowana przez Madetke jak szmata przy jego beznadziejnych pracownikach. Żałuję że nie zapoznałam się wcześniej z opiniami na temat tych partaczy. Proszę o informację czy wygrała Pani w sądzie? Ten człowiek nic sie nie nauczył.
AngelaNails4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-13 13:37:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.