Wzory Nataszy Mlodetski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 12:03   #1
renataa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3

Wzory Nataszy Mlodetski


Poszukuje wzorów Nataszy Mlodetski!! To mój email: siostra13@onet.eu
renataa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 14:54   #2
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wzory Nataszy Mlodetski

Na forum są już wątki dotyczące wzorów do haftu krzyżykowego, jest też wątek o wzorach Natashy Mlodetski, wystarczy poszukać. Po co zakładać kolejny?
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 06:48   #3
limomanka
Raczkowanie
 
Avatar limomanka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 334
Dot.: Wzory Nataszy Mlodetski

Spójrz trochę niżej i zobaczysz podobne wątki - ten jest niepotrzebny.
limomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 09:02   #4
renataa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wzory Nataszy Mlodetski

Skoro założyłam ten wątek to znaczy ze wcześniejszy wątek nie spełnił moich oczekiwań i podane linki są nieaktualne i umiem czytać, a reklamowanie stron z soczewkami to chyba przesada!!!!!!!!!
renataa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:31   #5
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: Wzory Nataszy Mlodetski

Cytat:
Napisane przez renataa24 Pokaż wiadomość
Skoro założyłam ten wątek to znaczy ze wcześniejszy wątek nie spełnił moich oczekiwań i podane linki są nieaktualne i umiem czytać, a reklamowanie stron z soczewkami to chyba przesada!!!!!!!!!

Dziewczyny dobrze radziły pod Twoim postem /teraz będzie pod moim/ jest ten temat - ale jak ktoś wygodny - nic się na to nie poradzi
tu jest link do strony http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=367691 a tu link do strony z wzorami Nataszy http://www.artstitch.dp.ua/?lang=eng podała ten link Malelka

Na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki /ona nie gryzie/ i proszę nie obrażać dziewczyn które są pomocne
A jeżeli to co zasugerowały dziewczyny Ci nie odpowiada - jak to określiłaś"nie spełnia moich oczekiwań" przsiądź fałdy - wpisz google i sama poszukaj - nie ma tu osób co by służyły leniwym
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:02   #6
renataa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wzory Nataszy Mlodetski

Ja nikogo nie obraziłam, za to Ty owszem. Zadałam jedno pytanie, i oczekiwałam odpowiedzi, a nie atakowanie mojej osoby!! Widze, że nie ma po co tutaj zaglądac!!!!!
renataa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 10:40   #7
matakow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 236
Dot.: Wzory Nataszy Mlodetski

Cytat:
Napisane przez renataa24 Pokaż wiadomość
Ja nikogo nie obraziłam, za to Ty owszem. Zadałam jedno pytanie, i oczekiwałam odpowiedzi, a nie atakowanie mojej osoby!! Widze, że nie ma po co tutaj zaglądac!!!!!
Nikt tu nie chce nikogo obrażać, ale rejestrując sie do forum należało PRZECZYTAĆ i zaakceptować regulamin forum. Mnożenie wątków nie ułatwia szukania, bo zamiast przejrzeć 3 strony wątków mamy ponad 50.
A swoim stwierdzeniem na końcu potwierdzasz, że ten wątek będzie już opuszczony, więc po co było go zakładać? Najłatwiej założyć wątek, podać maila i czekać, aż ktoś napisze...
matakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 21:26   #8
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wzory Nataszy Mlodetski

Cytat:
Napisane przez renataa24 Pokaż wiadomość
Skoro założyłam ten wątek to znaczy ze wcześniejszy wątek nie spełnił moich oczekiwań i podane linki są nieaktualne i umiem czytać, a reklamowanie stron z soczewkami to chyba przesada!!!!!!!!!
Nie widzę nigdzie reklamy soczewek, ale może to wina mojego wzroku.

Cytat:
Napisane przez renataa24 Pokaż wiadomość
Ja nikogo nie obraziłam, za to Ty owszem. Zadałam jedno pytanie, i oczekiwałam odpowiedzi, a nie atakowanie mojej osoby!! Widze, że nie ma po co tutaj zaglądac!!!!!
Nikt Cię nie atakuje, tylko zwraca uwagę że istnieją już wątki w których można zapytać o interesujące Cię wzory i tam uzyskasz odpowiedź. Poczułaś się urażona, bo ktoś zwrócił Ci uwagę, ale kiedy zagląda się na forum regularnie i widzi że ktoś zakłada w tym tygodniu już któryś z kolei wątek o identycznej tematyce to nie jest niczym dziwnym że można nie wytrzymać i zwrócić uwagę.
Przy rejestracji trzeba zaakceptować regulamin, który wypadałoby przeczytać (warto wiedzieć na co się godzisz). Gdybyś przeczytała regulamin (oczywiście nie tylko Ty, setki innych nowo zarejestrowanych osób też), potem poszukała odpowiedniego wątku to nie zakładałabyś kolejnego i nie przyczyniała się do bałaganu na forum. Właśnie takie niepotrzebne wątki sprawiają że ktoś kto szuka konkretnych informacji nie może ich znaleźć wśród kilkudziesięciu identycznych wątków. A uwagi które wzięłaś za ataki na Twoją osobę wcale nie miały Cię obrażać, tylko uzmysłowić Ci że na forum panują określone zasady których nie należy łamać. A jeśli Ci to nie odpowiada to możesz tu nie zaglądać, nikt Cię nie będzie trzymać siłą na Wizażu.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.