Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałościami:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 13:11   #1
onaa9013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3

Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałościami:)


Witam. Mam pytanie skierowane do kosmetyczki. Moim problem od paru ładnych lat (obecnie w styczniu skończę 20 ) są podskórne nawet nie wiem jak to nazwać pryszcze, kulki, grudki, no nie wiem. Nie da się tego wycisnąć bo próbowałam, nic z tego nie wychodzi to siedzi pod skórą znajduje sie głównie na policzkach raz udalo mi sie to wycisnąć jedno z wielu bo zaczęło mnie swędzieć nie wiedziałąm co to jest poszłam do łazienki i wycisnęłam wyszło takie coś sztywne podchodące pod żółty niestty reszty nie da sie wycisnąć bo wyciskam wyciskam a to i tak siedzi tak jak siedziało. Wiem że nie są to pryszcze ( no chyba że jakaś specjalna rzadka odmiana). Nie są bardzo widoczne na pierwszy rzut oka. Widać je gdy patrzy sie z profilu albo gdy świeci słońce lub mocne światło Nie wiem co to jest nie wiem jak z tym walczyć a mam już tego dość prosze o pomoc czy jesteś jakiś zabieg kosmetyczny oczyszczający pozwalający się tego pozbyć? Ale taki naprawde skuteczny jak tak ot jaki? Macie może jakiś inny pomysł jak się tego świństwa pozbyć? Proszę o rade
onaa9013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:08   #2
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

pomocny na pewno bedzie zabieg oczyszczający twarz. Koszta od 100 do 140 zł ( tak ja się spotkałam ). Zdecydowanie pomocny. Oczyszczanie wyeliminuje wszelkie zaskórniki. Ja na ten zabieg wybieram się raz do roku. Komfort znaczny.
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:15   #3
onaa9013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

Tak myślałam ale z tego co zauważyłam salony kosmetyczne proponują różne zabiegi oczyszczające z jakimiś ultradźwiękami, kapsułkami, itp. Jaki byłby najlepszy w mojej sytuacji? Podstawowy czy z jakimiś szczególnymi dodatkami?
onaa9013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:05   #4
ladybalbina_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 31
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

Absolutnie nie czysc tego!!!! przede wszystkim ktos musi zdiagnozowac twoj problem (ktokolwiek byleby byl kompetentny) Bron Boze jakiekolwiek czyszczenie. Najpierw diagnoza potem terapia!!!
ladybalbina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 16:51   #5
marbre
Raczkowanie
 
Avatar marbre
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 68
GG do marbre
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

ja oprócz zaskórników walczę z pryszczami więc regularnie bywam u dermatologa. ostatnio spytałam się babki, czy te grudki może usunąć mi kosmetyczka, to powiedziała, że to jest ostateczność... zapisała mi maść, differin, i powiem szczerze na policzkach i brodzie zniknęły, jedynie przy ustach zostały, ale są widoczne tylko przy znacznym napięciu skóry. to maść z grupy retinoidów, na receptę, także radzę udać się do lekarza
marbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 17:26   #6
pani_guzikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

masz tradzik grudkowo-krostkowy, paskudztwo! tez na to cierpie... polecam brevoxyl krem na pewno bardzo pomoze (jest dostepny bez recepty) A jesli chodzi o oczyszczanie tego u kosmetyczki to tez sie w to bawilam. Wyglada to tak ze kosmetyczka przebija Ci te grudki igla i wyciska i to na sucho (nie robi wczesniej zadnych maseczek rozpulchniajacych czy otwierajacych pory poniewaz te grudki chowaja sie pod wpływem takich srodkow) W moim przypadku byla to walka z wiatrakami bo kiedy pozbylam sie jednych to na ich miejsce pojawialy sie nastepne. Chodzilam co 2 tydzien a rany po tym zabiegu goiły sie dobre 3 dni. Ale szczerze mowiac to jedyne co mi pomagalo na te okropne grudki. teraz zrezygnowalam z tej kuracji i biore tabletki antykoncepcyjne diane 35... jesli pomoga to dopiero wtedy udam sie do kosmetyczki aby ona dokonczyla dziela. Powodzenia wiem co to znaczy
pani_guzikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 15:38   #7
marbre
Raczkowanie
 
Avatar marbre
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 68
GG do marbre
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

brevoxyl w moim przypadku nie pomógł w ogóle, na dodatek tak wysuszył skórę że miałam później wysyp wszelkich świństw... nie polecam.
marbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 16:33   #8
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

dziewczyny!
ostatnio ciagle robią mi sie pryszcze. normalna sprawa niby,ale nigdy nie mialam problemów z cerą. Czy wizyta u dermatologa z powodu zwykłych pryszczy w umiarkowanych ilosciach bedzie paranoją? Nie chce sobie zepsuc cery przez zaniedbanie,albo jakies domowe środki...
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:45   #9
marbre
Raczkowanie
 
Avatar marbre
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 68
GG do marbre
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki: jaki zabieg, jaka cena, walka z niedoskonałośc

nie ma w tym paranoi, po prostu dbasz o siebie na własną rękę nic nie rób, bo możesz sobie zaszkodzić. a skoro miałaś dotąd ładną cerę, nie warto ryzykować.
marbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.