Pokój punk rock ;] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 20:05   #1
KuKu94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23

Pokój punk rock ;]


Witam was serdecznie!
Wiem zakładałem kiedyś temat ale projekt został niezrealizowany i przełożony na obecny rok.

mój pokój ma niebieski kolor ma okno dachowe.

remont by mógł być przeprowadzony teraz no ale trzeba wycyklinować podłego i polakierować czyli na wakacjach, aby wywietrzyć oraz aby mama z siostrą nie wdychały oparów.

Zacznę od sufitu mam brzydką lampę, która zostanie zmieniona przy remoncie. Kolor będzie nadal biały no może siwo niebieski

ściana z biurkiem
Meble zostają tak jak są, przegląd biblioteczki i książki z czasów nauki mamy do kartonu zostanie tylko wartościowe dla mnie literatura polska oraz encyklopedie i książki opowiadające o wojnie.
Kolejną rzeczą jest biurko no to tak obecny monitor znika w marcu, zastępuje go większy dopięty pod dekoder i wrazie czegoś będzie mi służył za TV. Oczywiście monitor zawiśnie na ścianie tak abym siedział na wprost jego, będą mu towarzyszyć głośniki w systemie 5.1 lub 2.0 powieszone na ścianie Obecna półka nad biurkiem zniknie na zawsze, a zastąpią je dwie deski (płyty wiórowe) oczywiście oklejone. Kolejną dla mnie ważną sprawą są meble dosunięte tak do ściany, aby nie było szczeliny dlatego kontakt zostanie wykuty i przełożone w inne miejsce. Denerwują mnie bardzo wiszące kable ale ten problem mam rozwiązany.
przechodzimy na kolejną ścianę z oknem tam bez zmian zostaje jak jest

Ściana z łóżkiem i szafa
Łóżko zostanie zastąpione kanapą (bedinge czy jakoś tak) ale to nie od razu po remoncie. I zostaje szafka RTV szafa. Na szafce spocznice skóra z lisa jeśli ją zdobędę. Półki nad szafką dostaną nowe modele zamiast taboru kolejowego motocykli ale to z czasem, a może czegoś innego? jeszcze nie wiem. Nie będę chciał mieć nic na szafie więc obecne rzeczy szafy znikną. Jak zauważyliście mam dużo obrazków autorstwa głównie WILD i one zostaną znaczy się część te ulubione zostaną oprawione w antyramy i rozmieszczone według mojego projektu w głowie.

Mam pytanie gdzie kupie plakaty muzyczne 50 cm na 70 cm?

Pozdrawiam
KuKu94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 13:46   #2
Aniusiorek
Raczkowanie
 
Avatar Aniusiorek
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 63
Dot.: Pokój punk rock ;]

Myśle że w sklepie papierniczym w sensie np.Empik
lub jakieś sklepy muzyczna z płytami itp.
Ja zazwyczaj plakaty biore z gazet
Aniusiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 14:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.