Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 12:48   #1
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Unhappy

Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(


Z góry przepraszam jeśli umieściłam temat w złym miejscu.

Witam Mam 17 lat i spory problem... Tylko proszę o poważne odpowiedzi, nie chciałabym żeby ktoś sobie żartował ze mnie...

Edytowane przez shantinka
Czas edycji: 2013-06-22 o 17:47
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:57   #2
saksofonistka
Raczkowanie
 
Avatar saksofonistka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 30
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

a czy ci faceci pociągają Cię fizycznie? może traktujesz ich bardziej jako przyjaciół? długo już się całujecie? trening czyni mistrza, pierwsze pocałunki bardzo często nie wiążą się z uczuciem fascynacji i podniecenia.
jeśli chodzi o masturbację - wydaje mi się, że najzwyczajniej w świecie nie umiesz się masturbować. Onanizowanie się ma dostarczyć seksualnej przyjemności i doprowadzić do orgazmu, ale żeby tak się stało, należy poznać swoje ciało i to , co sprawia Ci przyjemność. Sama nie od razu wiedziałam, jak to robić, by było mi dobrze i czułam się podobnie jak Ty
saksofonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:09   #3
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(


Hmm.. wiem jedno. Na pewno nie pociągają mnie dziewczyny :P A faceci.. myślę, że tak. Chociaż nie wiem...

Edytowane przez shantinka
Czas edycji: 2013-06-22 o 17:47 Powód: pomyłeczka
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:13   #4
saksofonistka
Raczkowanie
 
Avatar saksofonistka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 30
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

no to spróbuj innych sposobów:P bo to znaczy, że próbowałaś się masturbować, ale nie masturbowałaś się.
3 tygodnie to niewiele myślę że na motylki w brzuchu przyjdzie czas. musicie się siebie nauczyć...tego, co lubicie, co was podnieca jak dotykać by sprawiac sobie nawzajem przyjemność.
saksofonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:27   #5
Aspasia
Raczkowanie
 
Avatar Aspasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 217
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Cytat:
Napisane przez saksofonistka Pokaż wiadomość
a czy ci faceci pociągają Cię fizycznie? może traktujesz ich bardziej jako przyjaciół?
Zapytam o to samo ?
A jeśli on(twój chłopak) Cię nie pociąga fizycznie to czy w ogóle pociągają Cię inni faceci (no wiesz, jakiś przystojny kolega/znajomy/nieznajomy/aktor) ? Pytam o to bo pisałaś że kiedyś podczas jakiejś fantazji jednak czułaś podniecenie (bynajmniej ja tak to zrozumiałam). Może w tym problem że czujesz do swojego chłopaka sympatię, przywiązanie ale nie pociąg fizyczny ?

Edytowane przez Aspasia
Czas edycji: 2010-02-14 o 13:31 Powód: dopisek
Aspasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:01   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Wydaje mi się, że jesteś zwyczajnie nierozbudzona. Naucz się masturbować, to przekonasz się czy się podniecasz czy nie i co Cię kręci Bo samo całowanie o niczym nie świadczy, część ludzi nawet tego nie lubi. Nastoletni chłopak też wcale niekoniecznie musi umieć Cię dotykać, a wręcz jest dość prawdopodobne, że nie ma bladego pojęcia jak to robić żeby było fajnie dla Ciebie.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-02-14 o 19:02
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:53   #7
Not For Everybody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Witaj
Hmm... przyznaję że sytuacja może Cię martwić ale nie wydaje mi się żeby było z Tobą coś nie tak
na początku musisz sprawdzić co lubisz najbardziej( a żeby się tego dowiedzieć musisz próbować na różne sposoby, nie zniechęcaj się jeśli nie będzie wychodziło ) Najważniejsze to poznać swoje ciało wtedy wszystko będzie łatwiejsze
Drugą sprawą może być to że chłopak za szybko się do tego zabiera, może potrzebujesz więcej czasu aby hmmm... rozkręcić się ? Jeśli kochacie się to będziecie mieć jeszcze wiele okazji do ćwiczeń a praktyka czyni mistrza powodzenia życzę !!!
Not For Everybody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 22:28   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

W twoim wieku, jesli późno dojrzewasz, brak oznak seksualnego zaangażowania w stosunkach kolezeńskich nie jest czyms nienormalnym.
nazywasz ich swoimi chłopcami a to moga być tylko kumple, z którymi miło spędzasz czas.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:41   #9
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Ja miałam podobne problemy

Edytowane przez shantinka
Czas edycji: 2013-06-22 o 17:46
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:55   #10
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Oczywiście, ze psychicznym. Wbrew temu co pisza w Brawo, wiele dziewcząt rozpoczyna wspołżycie po 20 roku zycia i nie jest to zboczenie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 23:09   #11
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Wiesz... Ja może w Twoim wieku czułam niejednokrotnie podniecenie ale jeśli chodzi o facetów to bywało różnie... Przy mężczyznach z którymi byłam czułam umiarkowane podniecenie i właśnie, tak jak opisujesz, fajnie było jak mnie dotykali, ale nie było w tym niczego podniecającego. Z moim aktualnym partnerem z początku też tak było... Dopiero po dłuższym czasie oboje się nauczyliśmy . Sądzę, że powinnaś popuszczać wodze wyobraźni i przestać się wstydzić i spinać bo to też jest źródłem tego typu odczuć . Pomyśl o tym. Czasami może nawet nie zdajesz sobie sprawy, że się stresujesz lub nie skupiasz na tym, co robi facet.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 08:30   #12
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Dziękuje Elfir i zzielona

To co mówicie naprawdę ma sens...
Faktycznie chyba nie skupiam się na tym co robi facet tylko np. boję się cały czas że ktoś wejdzie i będzie klops... lub boje się, że może do czegoś dojść, albo krępuję się (jest w tym prawda) i to mnie blokuje. Muszę zaczekać i jednocześnie nad sobą popracować i to chyba jedyne wyjście.

Dziękuję wam bardzo dziewczyny
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:30   #13
Aspasia
Raczkowanie
 
Avatar Aspasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 217
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
W twoim wieku, jesli późno dojrzewasz, brak oznak seksualnego zaangażowania w stosunkach kolezeńskich nie jest czyms nienormalnym.
nazywasz ich swoimi chłopcami a to moga być tylko kumple, z którymi miło spędzasz czas.
Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze psychicznym. Wbrew temu co pisza w Brawo, wiele dziewcząt rozpoczyna wspołżycie po 20 roku zycia i nie jest to zboczenie
Zgodzę się z powyższym . Wszystko w swoim czasie...

A w międzyczasie spróbuj puścić wodze fantazji i jak pisze Lexie sama odkryj co Cię kręci
Aspasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:35   #14
X_immortal_X
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
GG do X_immortal_X
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

moim zdaniem możesz podświadomie się czegoś bać. A strach zabija pożądanie. Być może zamiast skupić się na całowaniu, myślisz o jutrzejszym sprawdzianie, albo co będzie jak zaczniecie się kochać, czy nie zajdziesz w ciążę? Dopiero jak nauczysz się koncentrować i wyzbędziesz strachu to możesz zacząć pożądać. I, jak już padło wcześniej, zacznij od fantazji, bardzo szczegółowych
X_immortal_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 20:16   #15
Jorugija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin/Jelenia Góra
Wiadomości: 8
Dot.: Nie doznaję w ogóle podniecenia.. :(

Podbiję temat, bo nie chcę zakładać nowego, problem mam w sumie podobny.

Nie odczuwam żadnego fizycznego podniecenie zarówno przy kontakcie z partnerem jak i przy masturbacji. W tym drugim przypadku moje ciało kompletnie nie reaguje na jakiekolwiek bodźce, nawet nawilżenie albo nie występuje wcale albo z bardzo dużym opóźnieniem. Przy kontaktach z partnerem pojawia się dość szybko, ale nadal nie odczuwam żadnej przyjemności. Podkreślę, że nie chodzi o to, że nie mam orgazmu, ja nie odczuwam żadnej przyjemności. Z początku mam ochotę rzucić się na partnera, ale kiedy dochodzi do bezpośredniej stymulacji, nie czuję już nic.
Gdyby nie to, że są to moje początki aktywności seksualnej i jeszcze na początku odczuwam ból, to mogłabym w tym czasie czytać książkę albo rozwiązywać krzyżówkę.
Sądziłam, że problem polegał an tym, że moje ciało przyzwyczaiło się do jednego rodzaju bodźców przez masturbację, dlatego już jakiś czas temu się ograniczyłam. Całkowicie nie mogłam zrezygnować, ponieważ nigdy wcześniej ani nie byłam w związku ani nie utrzymywałam relacji czysto seksualnej, a moje psychiczne potrzeby zbliżeń są duże. Sądziłam, że wszystko się unormuje, kiedy ktoś się mną zacznie interesować, ale tylko potwierdziłam swoje problemy.
Od mniej więcej roku stosuję tabletki hormonalne, ale nie sądzę by miały wpływ na powstanie problemu, ponieważ, jak wspomniałam, zauważyłam go już dużo wcześniej, tylko wtedy nie przeszkadzało mi to na tyle, ponieważ nie byłam aktywna seksualnie.
Do tego jeszcze po stosunku, nie bezpośrednio, ale po jakimś czasie, odczuwam okropny ból podbrzusza. Porównywalny do skurczu takiego, jak w czasie miesiączki, tylko pięć razy mocniejszego i nieustającego.
W najbliższym czasie idę na wizytę kontrolną do mojej ginekolog w moim mieście rodzinnym i chcę jej powiedzieć o tych problemach, ale podejrzewam, że skończy się na tym, że zmieni mi tabletki i poleci wizytę u seksuologa w mieście, gdzie studiuję. A mnie nie stać na terapię i nie wiem, co mam robić.
Mój partner nie jest jednocześnie moim partnerem życiowym, nie jesteśmy w związku. Zdecydowaliśmy się na taką relację, ponieważ nam odpowiada. Nie jest to kwestia braku głębszej więzi emocjonalnej, ponieważ jej nie potrzebuję.
Ja mu się bardzo podobam, on mi też. Tym bardziej czuję się zdołowana widząc jego zadowolenie, bo nie mogę się cieszyć tymi zbliżeniami, chociaż bardzo chcę.
Co mogę z tym zrobić? Czy naprawdę jedyne wyjście to terapia? Nie mogę sobie na nią pozwolić.
Jorugija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.