Czemu zawsze jest tak samo? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 19:43   #1
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17

Czemu zawsze jest tak samo? :(


Witam,mam nadzieję,że w pewien sposób mi pomożecie.Mój problem polega na tym,że caly czas skupiam się na wyglądzie swojej twarzy.
Kiedy rozmawiam z kimś to boje się podejść bliżej,rozmawiać kiedy ktoś patrzy mi prosto w oczy,bo czuje że widzi niedoskonałości mojej cery.Mam przebarwienia,krosty,jest em blada,dlatego codziennie się maluję.Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez makijażu.Widze moje kolezanki,ktore wyglądają ładnie bez makijażu to płakac mi się chce,że codziennie muszę się męczyć z malowaniem i poprawianiem makijazu.
Nawet przed rodzicami się wstydze chodzić bez makijazu,czuje jakbym byla goła.Mój brat też często mówi mi,żebym sie nie malowała bo i tak nie ukryje swojej prawdziwej twarzy.To najbardziej boli,jak ktoś bliski mówi takie rzeczy.Nie rozumiem tego,że podobam się innym chłopakom z taką twarzą.Zawsze zwracają uwagę na mnie,a nie na moje koleżanki,a ja przecież widze jak wyglądam w lustrze.Słyszę bardzo często komplementy na temat swojej urody,ale ja nawet nie mogę podziękować,bo przecież wiem jak wyglądam.Chłopak mówi mi codziennie,że jestem piękna i mnie kocha.Tylko,że ja nie mogę zrozumieć jak taki przystojny chlopak może ze mną byc:| Koleżanki mi go zazdroszczą i czuję że chcialyby powiedzieć ze jestem za brzydka dla niego.Spojrzeń mojego chłopaka też unikam,wstydzę się swojej twarzy.Nie spotykam się z nim kiedy stan mojej cery się pogarsza,bo nie mogłabym mu spojrzeć w oczy.Najgorsze są spotkania w dzień kiedy widać każdą moją niedoskonałość.Nie potrafie wtedy być sobą.Chcialam nawet się z nim rozstać,bo wiem że jestem dla niego za brzydka.Tylko jak ja mu to wytłumacze?!Mam tak z każdym chłopakiem..Płakać mi się chce,że nie mogę normalnie z ludzmi porozmawiac,bo wstydzę się swojej twarzy.Nie wiem co już mam zrobić,chcialabym bardzo porozmawiac z psychologiem,ale mama zaraz mi powie,że wymysłam głupoty,a to mnie naprawdę boli wszystko i utrudnia życie.
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:51   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

leczysz się u dermatologa?
po drugie, myślę, że powinnaś otworzyć się przed kimś, opowiedzieć co czujesz, czego się boisz, czym się stresujesz, czemu unikasz kontaktu face to face - jeśli nie przed chłopakiem, to może pomyśl o psychologu?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:52   #3
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

ale masz w ogóle jakieś problemy z cerą? trądzik czy jakieś inne problemy?

oceń to troche z dystansu

jesli masz problemy to wybierz sie do lekarza, nie do psychologa a do dermatologa
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:55   #4
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Skoro slyszysz komplementy to chyba nie jest aż tak zle ? Poza tym nie Ty jedna masz problemy z cerą... Ja także staram sie nie upubliczniac bez makijazu. Jedynie w domu sobie na to "pozwalam". Staram sie nie zadreczac myslami ze" kolezanki to maja taka ladna cere" bo to jeszcze gorzej wplywa na samopoczucie. Niestety nie ma innego wyboru jak zaakceptowac stan faktyczny i walczyc o czysta, promienna twarz Zamartwianie sie niewiele Ci w tej sytuacji pomoze
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:55   #5
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Mam piegi na nosie i troche na policzkach,wągry i kilka krostek.Do dermatologa nie mam po co iść,b o trądziku nie mam.
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:57   #6
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez paskaa Pokaż wiadomość
Mam piegi na nosie i troche na policzkach,wągry i kilka krostek.Do dermatologa nie mam po co iść,b o trądziku nie mam.

Czyli nie masz problemów z cerą a z psychiką.

Idź do psychologa.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:06   #7
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez paskaa Pokaż wiadomość
Mam piegi na nosie i troche na policzkach,wągry i kilka krostek.Do dermatologa nie mam po co iść,b o trądziku nie mam.
Przecież to jest całkowita norma, nie widziałaś nigdy nikogo z prawdziwym trądzikiem? Ja wiem co czujesz, bo gdy mam silniejszy wysyp to mam wrazenie że każdy patrzy na moje czoło. Ale Twoja cera z tego co piszesz jest jak najbardziej normalna- tym bardziej że sama zauważasz, że ludzie zwracają na Ciebie uwagę i komplementują. Raczej nie martwiłabym się tutaj dermatologiem, a samooceną która u Ciebie leży i kwiczy. Postaraj się przekonać mamę i czym prędzej maszeruj do psychologa.
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 20:07   #8
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

A jak mam powiedzieć rodzicom o tym,że chcę iśc do psychologa,że nie czuję się ładna? Powiedzą mi że coś sobie uroiłam.Wolałabym porozmawiać z kimś przez internet bez angażowania rodziny.Może ktoś zna takie osoby ?
gabka9: Gwarantuję,że gdybyś zobaczyła mnie bez makijażu ni epoznałąbyś mnie.I to mnie tak najbardziej denerwuje,ze inni moga byc naturalni,a ja caly czas musze sie ukrywać z tą moją twarzą;/

Edytowane przez paskaa
Czas edycji: 2010-04-17 o 20:14
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:18   #9
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Wydaje mi się, że to problem dotyczący jedynie psychiki. Dużo mówisz o podejściu rodziców... a nie mozesz iść do psychologa bez "kłótni" z nimi? Może psycholog szkolny?
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:20   #10
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

ej... kochana.. nie czepiaj się piegów!
bo to najwspanialsza ozdoba twarzy!
i większość facetów mówi że kobiety z piegami wyglądają uroczo i tak świeżo...
ja mam piegi i je kocham zresztą jest jeden plus piegów.. nie widać krostek

jeżeli masz zaczerwienienia.. polecam zwykłą wazelinę, najlepiej na noc...
nigdy mi nie podrażniła skóry a ma cerę alergiczną... i wręcz mi pomogła troszkę

jeżeli masz krosteczki, no to dermatolog...

a jeżeli masz taki stan lękowy przed własną twarzą no to już rozmowa z psychologiem...
nie wiem ile masz lat...
jeżeli chodzisz do szkoły to w każdej szkole jest psycholog który cię ukierunkuje do odpowiedniego specjalisty albo po prostu pogada z tobą i popracuje z tobą...
co do rodziców... pogadaj.. spróbuj się otworzyć na nich..bo niema nic gorszego niż oszukiwanie i chowanie wszystkiego przed własnymi rodzicami...
jeżeli zbagatelizują sprawę... po prostu sama weź się za szukanie pomocy...

POWODZENIA!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:31   #11
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Rozmowa z psychologiem szkolnym byłaby dla mnie bardzo stresująca,zaraz mój wychowawca by się pewnie dowiedział.Moi rodzice byliby źli,że nie porozmawialam najpierw z nimi,ale ja już raz im powiedziałam,że chce iść do psychologa i nie odebrali tego poważnie.
Każda osoba,z którą na ten temat rozmawiałam powiedziała mi ,że wymyslam sobie jakies problemy,ze chyba nie widzialam brzydkiej osoby i wgl.A mnie to jeszcze bardziej denerwuje,bo ja się komus wygadam,wyplacze,a pozniej ktos mi mowi ze nie mam zadnego problemu.
Co do piegów to ich nie nawidze i unikam słońca.Moją twarz szpecą.
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 20:35   #12
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

a ja uwielbiam kobiety z piegami ^_^
ale rozumiem że i tak do ciebie mogłabym o tym wałkować jak do ściany....

jeżeli rozmawiałaś z rodzicami i to zbagatelizowali.... to idź dzisiaj teraz ... i powiedz że potrzebujesz poważnej rozmowy... i mów poważnie długo i wygadaj się ile wlezie... powiedz że chcesz i potrzebujesz pomocnej dłoni.. i tego właśnie od nich oczekujesz. pomocy... a nie bagatelizowania twojego wołania o pomoc...
oni nie są jasnowidzami... czasem trzeba wałkować pewne sprawy bardzo dokładnie i uporczywie...
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:42   #13
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Do dermatologa i tyle.
Po co się zadręczać kompleksami?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Doczytałam, masz wągry. To też jest powód, żeby iść do dobrego lekarza. Pilingi kwasowe powinny całkowicie załatwić problem.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:43   #14
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Boję się porozmawiać o tym z rodzicami.Nie wiem jak mogą zareagować.Czuję,że jak im powiem to ta sprawa przełoży się ponad wszystko i bedę strasznie kontrolowana.Rodzice bedą się o mnie bać i zakarzą mi pewnie wychodzic na imprezy itd.Zaraz zacznie się wykład,że ja czepiam się wyglądu,a inni mają o wiele większe problemy.Ja o tym doskonale wiem,że wygląd nie jest najważniejszy,ale jednak codziennie coś mi wmawia ze nie jestem bardzo ładna.
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:46   #15
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

paskaa no to albo chcesz sobie pomóc.. albo nie....

problem sam się nie rozwiąże...
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:48   #16
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

wika82:Przemysle wizyte u dermatologa.Dbam o swoją cerę,a ostatnio moje problemy zaczely się nasilać i dlatego mam złe samopoczucie.Boję się też,ze te male problemy przerodza sie w tradzik,bo moj brat ma tradzik,a to calkowicie zepsułoby mi życie.
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:57   #17
ropuszyca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: bajorko...
Wiadomości: 179
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez paskaa Pokaż wiadomość
Mam piegi na nosie i troche na policzkach,wągry i kilka krostek.Do dermatologa nie mam po co iść,b o trądziku nie mam.
To nie są poważne problemy z cerą. U Ciebie problemem jest brak akceptacji siebie. Totalny. Również polecam pójście do psychologa. Może po prostu zapisz się na wizytę i nie mów rodzicom? Nie muszą wszystkiego wiedzieć, tym bardziej, że nie jest to coś złego
ropuszyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:39   #18
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Ty wiele rzeczy wyolbrzymiasz.
Ja np.chodzę bez makijażu bo nie lubię.
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:44   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez ropuszyca Pokaż wiadomość
To nie są poważne problemy z cerą. U Ciebie problemem jest brak akceptacji siebie. Totalny. Również polecam pójście do psychologa. Może po prostu zapisz się na wizytę i nie mów rodzicom? Nie muszą wszystkiego wiedzieć, tym bardziej, że nie jest to coś złego
Zgadzam się z powyższym.

Jeśli nie zaakceptujesz siebie, to nawet jeśli zostanie Ci na twarzy ani jeden wągier (co jest praktycznie niewykonalne, bo zanieczyszczenia, czy rodzaj cery mogą sprawiać, że nawet przy mega dbaniu o cerę będzie Ci się coś robiło - nawet wielkie gwiazdy, mające miliony, cały sztab specjalistów do pomocy, mają problemy z cerą - spójrz chociażby na Cameron Diaz) to znajdziesz sobie inną rzecz "niedoskonałą" - włoski na twarzy, czy to, że linia włosów jest za nisko / za wysoko, czy coś jeszcze innego. Kiedyś sama się zadręczałam takimi rzeczami, ale teraz szkoda mi na to życia. Poza tym ludzie kochają Cię nie za to, czy masz, czy nie masz piegów na twarzy (szczerze, sama chciałabym mieć - kiedyś kilka miałam, ale z wiekiem gdzieś zniknęły ).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 21:57   #20
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Hhahaha, mam to samo!!! Już szmat czasu mam postanowienie "poatzec ludziom w oczy" i ćwiczę sumiennie, CODZIENNIE.

Moja rozmowa z innym człowiekiem przebiega następująco:
gadamy, on mi patrzy na oczy/usta a ja gdy nie mowie tylko "slucham" to tak na prawde mam miliard mysiliw w stylu "patrzy na moje skórki na twarzy, mam śpiocha w oku, mam suche usta, pewnie mam coś między zębami, czemu on mi patrzy na nos?! i takich mysli jest milard...

to tkwi w psychice i to trzeba zwalczać!!! Bo to nienormalne xD chyba xD

wystarczy ze bedziesz sama się przełamywała i baaardzo dużo ćwiczyła w rozmowie z inna osoba patrzec na jej twarz i pozwalac jej patrzec na twoją.
ja tak robie.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:57   #21
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Im więcej pokładów tapety na twarzy będziesz miała, tym większe prawdopodobieństwo powstawania zaskórników i pryszczy z powodu zatykających się porów.

Warto, żebyś pogadała z psychologiem.
A na początek spróbuj może z dnia na dzień odrobinę łagodzić makijaż (do jak najbardziej oszczędnego i delikatnego). Może kroczek po kroczku się uda.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:00   #22
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez WYLECZONYTRADZIK Pokaż wiadomość
NADAL SĄDZISZ, ŻE JESTEM NACIĄGACZEM?
Tak.
Zgłaszam.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:04   #23
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Tak.
Zgłaszam.
O, ja też przed chwilą zgłosiłam

Tak, tak, zweryfikujesz sobie kod, a porady o trądziku "zapomnisz" wysłać
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:19   #24
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
O, ja też przed chwilą zgłosiłam


Cytat:
Napisane przez WYLECZONYTRADZIK Pokaż wiadomość
Nie, nie zapomnę!
Wasza strata, chodzcie sobie z krostami, ja sie ciesze z postepow.
Nie mam żadnych problemów z cerą, ale dziękuję za troskę.
Raczej na Wizażu nie złowisz narybku, przykro mi.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:27   #25
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
,żebym sie nie malowała bo i tak nie ukryje swojej prawdziwej twarzy.To najbardziej boli,jak ktoś bliski mówi takie rzeczy
może źle interpretujesz jego słowa? może chodzi o to że twój makijaż wygląda przesadnie i sztucznie?

hmmm rozumiem twój kompleks, gdy miałam okropne zęby bałam się mówić do ludzi... pozostaje udać się do lekarza i leczyć się...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 07:08   #26
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
może źle interpretujesz jego słowa? może chodzi o to że twój makijaż wygląda przesadnie i sztucznie?

hmmm rozumiem twój kompleks, gdy miałam okropne zęby bałam się mówić do ludzi... pozostaje udać się do lekarza i leczyć się...
Hmm..sztucznie,mysle ze nie.Tuszuję tylko rzęsy,bez cieni i kredek,a na twarz podkład i korektor.
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 07:35   #27
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez paskaa Pokaż wiadomość
Hmm..sztucznie,mysle ze nie.Tuszuję tylko rzęsy,bez cieni i kredek,a na twarz podkład i korektor.
oj dziewczyno to co to za makijaż...to ja na codzien bardziej się maluje
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:22   #28
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez paskaa Pokaż wiadomość
Hmm..sztucznie,mysle ze nie.Tuszuję tylko rzęsy,bez cieni i kredek,a na twarz podkład i korektor.
Witam W tym makijażu wyglądasz jak najbardziej naturalnie, więc nie ma zbytniej różnicy w tym jak wyglądasz "z" lub 'bez".
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 08:38   #29
paskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Witam W tym makijażu wyglądasz jak najbardziej naturalnie, więc nie ma zbytniej różnicy w tym jak wyglądasz "z" lub 'bez".
Jest duża różnica,a ja jestem młoda i chciałabym wogole się nie malować,a musze :| moja mama maluje się mniej niż ja
paskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:07   #30
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Czemu zawsze jest tak samo? :(

Pytanie jak ciężkiego (mocno kryjącego) podkładu używasz. Jeżeli raczej lekkiego to jest ok. Jeśli ciężkiego - spróbuj poszukać czegoś delikatniejszego

Nie sugeruj się makijażem swojej mamy - to inne pokolenie z innym stosunkiem do kosmetyków zarówno pielęgnacyjnych, jak i kolorowych (a bo niszczą cerę, a bo niedostępne na rynku x lat temu w takim wyborze).
A dodatkowo Twoja mama może być zwyczajnie przyzwyczajona i lubić swój naturalny wygląd.

My młode kobietki (ja np. 32 lata ) mamy inne standardy.
Ja np. stosuję na co dzień delikatny podkład, tusz i róż do policzków.
I uważam, że to dobry "pakiecik" dla każdej kobietki.

Popracuj jednak nad poczuciem własnej wartości, bo u Ciebie nie uroda a właśnie to szwankuje.
Spróbuj nie malować się kiedy siedzisz w domu (ew. maznąć tylko lekko rzęsy) - np. ja tak robię. Różnica niespecjalnie widoczna, skóra odpoczywa a Ty trenujesz podnoszenie samooceny
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.