lubicie Komorowskiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 15:44   #1
hanerot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8

lubicie Komorowskiego?


bo we mnie wzbudza sympatię, nawet się potrafi śmiać z siebie. pytam, bo dowiedziałam się, że od 17.00 będzie na jego stronie debata na żywo z jakimiś facetami od blogów, więc nas, internautki czystej krwi powinno to zainteresować. będziecie oglądać?
tu jest link jakby co - http://www.bronislawkomorowski.pl/sp...sji-17-00.html
hanerot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:49   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Tak lubię go, pleciemy razem wianki na wiosnę.

Chryste panie, ja go po prostu nie popieram a nie nie lubię
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:53   #3
hanerot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: lubicie Komorowskiego?

no dobra, ale magia internetu?
hanerot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:03   #4
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Muszynianka - właśnie miałam napisać coś w ten sam deseń


Dziwnie jest zadane to pytanie, jak mogę lubić lub nie kogoś, z kim nie spędziłam ani chwili? Sekundki nawet?

A w kwestii poglądów, to Komorowski przypomina mi Marcinkiewicza. Uśmiecha się miło, sympatyczny jest, ale taki bezbarwny politycznie trochę. To już JKM wzbudza u mnie większą sympatię, bo choć plecie, to jednak ma jakieśtam poglądy. (co nie znaczy, że będę na niego głosować, o nie )
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:16   #5
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: lubicie Komorowskiego?

ja nie lubie żadnego polityka bo o drugi obiecuje a potem cyrki sie wyprawiaja , emerytury ludziom zabieraja, najnizsze zarobki 1300 + zl ? przeciez o smiech na sali jest zlodzieje i nikt wiecej z nich dla tego nie lubie zadnego i na nikogo nie bede glosowac
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:31   #6
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
ja nie lubie żadnego polityka bo o drugi obiecuje a potem cyrki sie wyprawiaja , emerytury ludziom zabieraja, najnizsze zarobki 1300 + zl ? przeciez o smiech na sali jest zlodzieje i nikt wiecej z nich dla tego nie lubie zadnego i na nikogo nie bede glosowac
O Boże, jakbym 70letnią babkę styraną przez życia słyszała
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:36   #7
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Jeśli wątek się rozwinie to jak to bywa zwykle przy tematach politycznych lub okolicy polityki pewnie zacznie sie spor między zwolennikami a przeciwnikami i wzajemne wbijanie sobie szpilek

A co do pana Komorowskiego to nie wiem czy go lubie bo go nie znam osobiscie a to chyba najwazniejsze by kogos lubic bądz nie. A sam przekaz medialny to za mało.
Jedynie co, to mam wrazenie ze steruje nim premier i ze jak bedzie prezydentem to i tak będzie tylko narzędziem w rękach premiera . Taki trochę bezbarwny.Nie wiem, odnosze takie wrazenie, mogę się mylic. Ale snu z powiek mi to nie spędza więc nie wnikam. No i strasznie mnie irytuje ton jego mowienia, zdarza mu się mowic takim tonem ktorego zniesc nie moge. Ale to takie luzne uwagi, i tak nalezy je odczytac A co do lubienia to jak wspomnialam, nie wiem bo go nie znam.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 17:30   #8
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Jeśli można lubić kogoś, kogo spotkało się zaledwie parę razy w życiu i zamieniło z nim kilka zdań, to lubię. To bardzo sympatyczny facet, bezpośredni, naturalny. Jakoś w tej kampanii sztywno wypada, jakby się stresował. W sytuacjach mniej oficjalnych jest wyluzowany i uśmiechnięty.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 17:48   #9
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: lubicie Komorowskiego?

nie czuję do niego sympatii, jest taki odpychający i ten jego monotonny, nosowy głos...
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:14   #10
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: lubicie Komorowskiego?

mógłby zgolić wąsa

serio, ci wszyscy kandydaci są dla mnie obojętni, ale jak już mam wybrać jakiegoś reprezentatywnego, to bez takich zarostów
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:31   #11
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
Jeśli wątek się rozwinie to jak to bywa zwykle przy tematach politycznych lub okolicy polityki pewnie zacznie sie spor między zwolennikami a przeciwnikami i wzajemne wbijanie sobie szpilek
Tu masz rację, jest już kilka takich wątków i tam jest to widoczne.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
A co do pana Komorowskiego to nie wiem czy go lubie bo go nie znam osobiscie a to chyba najwazniejsze by kogos lubic bądz nie. A sam przekaz medialny to za mało.
Jedynie co, to mam wrazenie ze steruje nim premier i ze jak bedzie prezydentem to i tak będzie tylko narzędziem w rękach premiera . Taki trochę bezbarwny.Nie wiem, odnosze takie wrazenie, mogę się mylic. Ale snu z powiek mi to nie spędza więc nie wnikam. No i strasznie mnie irytuje ton jego mowienia, zdarza mu się mowic takim tonem ktorego zniesc nie moge. Ale to takie luzne uwagi, i tak nalezy je odczytac A co do lubienia to jak wspomnialam, nie wiem bo go nie znam.
Zgadzam się z tą wypowiedzią. Pogrubione - to też moje luźne odczucia.
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 18:52   #12
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Nie lubię, bo lubi postrzelać do zwierząt i nie zagłosuje, oby nie wygrał.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:52   #13
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Szczerze? Nie przepadam. Jakoś sprawia dla mnie wrażenie głupka
Bez obrazy dla zwolenniczek ; )
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 18:58   #14
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Nie grzeszy on inteligencją ani wyczuciem...
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:35   #15
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Mnie tam rozwaliły zdjęcia w "Party", on roześmiany na łódeczce pośród zdechłych ryb,albo fotografowanie jego całej rodziny...Może i fajny facet,ale takie sesje,wywiady są nie na miejscu,nie teraz.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:42   #16
liniaspecjalna
Raczkowanie
 
Avatar liniaspecjalna
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 132
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Jako polityka - nie cierpię. O ile Palikot we wszystkim co robi i mówi jest po prostu błaznem z wyboru i robi szopkę, to pan Komorowski jest bezbarwny i sztuczny. Jego ostatnie wypowiedzi o powodzi oraz o "kaszalotach" tylko mnie w tym utwierdziły. Jako kandydat na prezydenta... hm prezencji również nie posiada. A tak na marginesie jak zobaczyłam jak może wyglądać przyszła pierwsza dama..ahhh o zgrozo
liniaspecjalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:48   #17
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
mógłby zgolić wąsa

serio, ci wszyscy kandydaci są dla mnie obojętni, ale jak już mam wybrać jakiegoś reprezentatywnego, to bez takich zarostów
Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
Jako kandydat na prezydenta... hm prezencji również nie posiada. A tak na marginesie jak zobaczyłam jak może wyglądać przyszła pierwsza dama..ahhh o zgrozo
Pogratulować kryteriów wyboru kandydata na prezydenta
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:50   #18
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
A tak na marginesie jak zobaczyłam jak może wyglądać przyszła pierwsza dama..ahhh o zgrozo
Pierwsza dama to zdecydowanie słaby punkt Komorowskiego. Żona Sikorskiego byłaby świetną pierwszą damą. Sądzę, że bez problemu odnalazłaby się w tej roli.
Tymczasem mamy Komorowskiego z żoną - Matką Polką stroniącą od polityki i chyba nieobytą w świecie polityki i dyplomacji, albo starego kawalera bez żony (zwanego nowoczesnym singlem, choć do takiego mu daleko).
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 19:55   #19
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Nie grzeszy on inteligencją ani wyczuciem...
Nie no, jasne, że nie grzeszy inteligencją, przecież marszałkiem sejmu to każden jeden Zenek spod budki z piwem może zostać
Proponuję zrobić też taką karierę w polityce, przecież co to za sztuka, jak komuś tak mało inteligentemu się udało.

Jarosław Kaczyński moim kandydatem na pewno nie jest i wszystko mogłabym o nim powiedzieć, a nie to, że inteligencją nie grzeszy.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Tymczasem mamy Komorowskiego z żoną - Matką Polką stroniącą od polityki i chyba nieobytą w świecie polityki i dyplomacji, albo starego kawalera bez żony (zwanego nowoczesnym singlem, choć do takiego mu daleko).
Nie róbmy z Komorowskiej takiego aż ostatniego kuchennego popychadła, przecież ma skończone studia, chyba filologię klasyczną. Poza tym skąd to przekonanie, że kobieta niepracująca zawodowo tylko siedzi w domu i się uwstecznia

A miłośc do zwierząt jest dla mnie akurat - przyznam, że jednym z nielicznych - atutów Kaczyńskiego.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 19:55   #20
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Pogratulować kryteriów wyboru kandydata na prezydenta
Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie no, jasne, że nie grzeszy inteligencją, przecież marszałkiem sejmu to każden jeden Zenek spod budki z piwem może zostać
Proponuję zrobić też taką karierę w polityce, przecież co to za sztuka, jak komuś tak mało inteligentemu się udało.

Jarosław Kaczyński moim kandydatem na pewno nie jest i wszystko mogłabym o nim powiedzieć, a nie to, że inteligencją nie grzeszy.
vixen nie czepiaj się Mają takie poglądy, kryteria i to ich wybór. Mają prawo
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:02   #21
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Prezydent z racji funkcji powinien być mistrzem dyplomacji, a jego wypowiedzi dotyczące powodzi i ta o 'kaszalotach' niestety pokazuja dość pogardliwy stosunek do innych i niestety jeszcze sporo nauki przed nim.

w sumie to Komorowskiego jeszcze można strawić, ale zaplecze to on ma fatalne. Nikt mnie tak nie irytuje jak ten goguś Sławomir Nowak. Bezczelny jest strasznie i robi sie na takiego ignoranta.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:09   #22
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Według mnie sprawia wrażenie sympatycznego faceta. Mogliby tylko popracować nad jego gadką/tonem wypowiedzi - bo się go słuchać czasem nie da - ale widzę, ze nie jestem jedyną w tym względzie.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:11   #23
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez Beata_85 Pokaż wiadomość
vixen nie czepiaj się Mają takie poglądy, kryteria i to ich wybór. Mają prawo
No niby mają, ale osłabia mnie to. Widać, że kompletnie zielone jak trawa na wiosnę, kiedy chodzi o kwestie polityczne. Za to żonę i wąsy to skomentować pierwsze... Ciekawe, jakbym ich rodziców skomentowała, że ojciec to ma ciążę spożywczą, a matka też taka niereprezentacyjna. Bo wszyscy nagle tacy piękni, szczupli i atrakcyjni.

Ludzie, no trochę klasy.


Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Prezydent z racji funkcji powinien być mistrzem dyplomacji, a jego wypowiedzi dotyczące powodzi i ta o 'kaszalotach' niestety pokazuja dość pogardliwy stosunek do innych i niestety jeszcze sporo nauki przed nim.
Hehe, jeśli prezydent ma być mistrzem dyplomacji, to Kaczyński chyba odpada w przedbiegach
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:13   #24
liniaspecjalna
Raczkowanie
 
Avatar liniaspecjalna
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 132
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Pogratulować kryteriów wyboru kandydata na prezydenta
to nie są kryteria wyboru, a raczej moja kiepska uwaga nie na miejscu

Aczkolwiek, dobra prezencja pary prezydenckiej jest dodatkowym atutem. W Polsce głowa państwa ma ograniczone kompetencje i sprowadzają się one w dużej mierze do pełnienia funkcji reprezentatywnych.
liniaspecjalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:16   #25
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: lubicie Komorowskiego?

mój głos, mój wybór :P

napisałam to pół żartem-pół serio, ALE: prezydent i tak za dużo nie wniesie, powinien dobrze wyglądać i być obytym człowiekiem, żeby nie robić nam wstydu za granicą. wszyscy kandydaci odpadają, jeśli chodzi o kwestie polityczne/poglądowe/obietnic, to zostaje mi ocenić ich po wyglądzie, w końcu to też jakieś kryterium.
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:21   #26
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
No niby mają, ale osłabia mnie to. Widać, że kompletnie zielone jak trawa na wiosnę, kiedy chodzi o kwestie polityczne. Za to żonę i wąsy to skomentować pierwsze... Ciekawe, jakbym ich rodziców skomentowała, że ojciec to ma ciążę spożywczą, a matka też taka niereprezentacyjna. Bo wszyscy nagle tacy piękni, szczupli i atrakcyjni.
No ja rozumiem i po częsci się zgadzam z Tobą. No ale w kwestiach opinii politycznych to na takie, ktore nam nie pasują wydaje mi się, ze lepiej przymknac oko niz komentowowac bo jak wiadomo w tego typu dyskusjach rzadko kiedy dojdzie sie do porozumienia. Kazdy moze sobie oceniac po czym chce, jesli ma sie do czyniania z osoba publiczna to i nawet po wyglądzie. Wolny wybor
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:22   #27
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: lubicie Komorowskiego?

To ze go nie lubie to mało powiedziane ja poprostu mu nie ufam i jest anty Komorowski
Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:23   #28
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Nic do niego nie mam,. Aczkolwiek nie lubie Tuska.. mam do niego duza awersje.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:23   #29
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Hehe, jeśli prezydent ma być mistrzem dyplomacji, to Kaczyński chyba odpada w przedbiegach
Ja uważam, że żaden z nich nie jest idealny. Na szczęście ludzie nie maja sklerozy i pamiętają jak Kaczyński dawał czadu przed 10 kwietnia. Tyle, że Jarosław tak jakby troche sie wyciszył i dzięki temu gafy Komorowskiego teraz są na pierwszym planie. Dodatkowo potęgują to występy Palikota i Nowaka którzy dolewają oliwy do ognia.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:44   #30
goosiek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: lubicie Komorowskiego?

Jeśli sie mogę wypowiedzieć w teju kwestii dla mnie również pan Komorowski jest nijaki..gdyby był w innej partii niż PO pewnie wylądował by na miejscu pana Ziętka czy też pana Marka Jurka..
Jak dla mnie pan Komorowski jest sztuczny- wnioskuję po spotkaniu z młodzieżą, gdzie na siłę zgrywał luzaka i równego gościa, irytował mnie swoim zachowaniem...i choć nie lubię również pana Kaczyńskiego pan Bronisław w wiekszości swoich politycznych wypowiedzi oczernia go jakby nie miał nic innego do powiedzenia i jakby sam był zakompleksiony próbując się podbudować czyimś kosztem. Dla mnie najlepszym kandydatem jest pan Olechowskim, konkretny i mówi wprost, że niedobrze mu się robi na myśl o PIS-ie i na niego właśnie oddam swój głos. Szkoda, że pan Palikot nie startuje gdyż on zawsze wie co powiedzieć i jak się zachować mimo krytyki ze strony innych, nie boi się zwolleników PIsu, którzy są uważam najagresywniejszą grupą wyborców. Tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie, nie dajcie się zwieść sondażowniom.
goosiek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.