Nadal NIE MOGE zapomnieć :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 18:57   #1
triste86
Raczkowanie
 
Avatar triste86
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: raz stąd a raz stamtąd
Wiadomości: 236

Nadal NIE MOGE zapomnieć :(


Kochane Wizażanki,
mija pół roku od rozstania. I nic! Dalej wyję dniami i nocami.
Nie pomaga fakt, że wiem, że już się z kimś spotyka.
Nie pomaga, że szukam sobie zajęcia non stop (3tyg zdawałam sesje, piszę pracę dyplomową).
Nie pomaga odświeżenie kontaktów, otworzenie się na ludzi i wychodzenie na kawę/piwo/do clubu.
Zaczęłam ćwiczyć, chudnąć, żeby czuć się bardziej atrakcyjna.

Ale, ale mnie nadal całą rozrywa od środka!
triste86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:14   #2
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

mam podobnie. fakt, że on kogoś ma wręcz pogorszył sprawę. to mnie boli najbardziej. i mamy kontakt. a mi jest źle minęło 7 miesięcy
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:22   #3
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,
mija pół roku od rozstania. I nic! Dalej wyję dniami i nocami.
Nie pomaga fakt, że wiem, że już się z kimś spotyka.
Nie pomaga, że szukam sobie zajęcia non stop (3tyg zdawałam sesje, piszę pracę dyplomową).
Nie pomaga odświeżenie kontaktów, otworzenie się na ludzi i wychodzenie na kawę/piwo/do clubu.
Zaczęłam ćwiczyć, chudnąć, żeby czuć się bardziej atrakcyjna.

Ale, ale mnie nadal całą rozrywa od środka!
Żyj, oddychaj i baw się dobrze. Przestań w końcu sobie wmawiać, że się nie uda go wybić z głowy, bo naprawdę w końcu zaczniesz w to wierzyć i tak będzie. O ile już nie jest
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:28   #4
triste86
Raczkowanie
 
Avatar triste86
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: raz stąd a raz stamtąd
Wiadomości: 236
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Zapomniałam dodać, że nie mamy żadnego kontaktu (On nie chce go mieć ze mną).

Ja chyba mam etap: głupia byłam, zbyt wymagająca, nie doceniająca. Wybielam Jego a oczerniam siebie ;(

Edytowane przez triste86
Czas edycji: 2010-06-16 o 19:31
triste86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:51   #5
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że nie mamy żadnego kontaktu (On nie chce go mieć ze mną).

Ja chyba mam etap: głupia byłam, zbyt wymagająca, nie doceniająca. Wybielam Jego a oczerniam siebie ;(
No prosze Cie tak nie mozna zyc.. ale powiem Ci ze kiedys tez tak mialam i długo to trwało ale mineło i mysle ze Tobie tez minie, przestan ciagle rozpamietywac, bron boze nie gadaj z tym facetem, wychodz czesciej... na pewno bedzie dobrze
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:51   #6
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

mam dokładnie to samo, z tym że nie wyję już, łzy mi się chyba sko ńczyły.. czasem pochlipię, ale ból nadal ten sam, ta sama tęsknota, ten sam żal.. nie wiem kiedy to się skończy.. a każdym razie polecam Ci ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427399 dziewczyny na prawdę są super, wspierają, odwodzą od robienia głupot, zajrzyj, damy radę
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:08   #7
dianeczka0291
Raczkowanie
 
Avatar dianeczka0291
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

jeśli na prawdę tego chcesz to zapomnisz w końcu na pewno
dianeczka0291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 20:17   #8
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

triste86, proszę Cię, nie bądź triste. Zdarza się każdemu, chociaż trudno w to uwierzyć, żeby ktoś jeszcze mógł tak cierpieć, ale miliony ludzi codziennie przez to przechodzą i żyją dalej. Widocznie tak miało być, a na Twojej drodze czeka ktoś wspaniały, stworzony w sam raz dla Ciebie.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:15   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,
mija pół roku od rozstania. I nic! Dalej wyję dniami i nocami.
Nie pomaga fakt, że wiem, że już się z kimś spotyka.
Nie pomaga, że szukam sobie zajęcia non stop (3tyg zdawałam sesje, piszę pracę dyplomową).
Nie pomaga odświeżenie kontaktów, otworzenie się na ludzi i wychodzenie na kawę/piwo/do clubu.
Zaczęłam ćwiczyć, chudnąć, żeby czuć się bardziej atrakcyjna.

Ale, ale mnie nadal całą rozrywa od środka!
Widać potrzebujesz więcej czasu... Chociaż fakt, że to trwa dość długo.
Przydałoby się zauroczenie kimś innym
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:22   #10
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

kiedys ktos powiedzial ze najlepszym lekarstwem na zraniona milosc jest inna milosc. jak tak bedziecie siedzialy plakaly i rozpamietywaly to moze tak byc jeszcze dlugo bo nikt Wam pamieci nie wymaże. jakas nowa znajomosc by pomogla. ktos kto osuszy lzy. mało to facetow na swiecie? jak nie tamten czy tamten to inny. glowy do gory.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:25   #11
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

I czego oczekujesz ?? Że facet wroci do Ciebie ? Oj tam. Kiedyś w koncu zapomnisz

'Miłośc jest jak sraczka - odchodzi i przychodzi z nienacka '
Nie wiem do końca czy dobrze napisałam
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 21:46   #12
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Jak to się mówi: trzeba iść przez życie, patrząc do przodu, bo jak się będziecie ciągle oglądać za siebie, to w końcu wpadniecie na słup i będzie bolało.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 22:04   #13
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Jedno czego jestem pewna to tego że z czasem PRZEJDZIE!!!
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 00:27   #14
Diamond89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 59
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,
mija pół roku od rozstania. I nic! Dalej wyję dniami i nocami.
Nie pomaga fakt, że wiem, że już się z kimś spotyka.
Nie pomaga, że szukam sobie zajęcia non stop (3tyg zdawałam sesje, piszę pracę dyplomową).
Nie pomaga odświeżenie kontaktów, otworzenie się na ludzi i wychodzenie na kawę/piwo/do clubu.
Zaczęłam ćwiczyć, chudnąć, żeby czuć się bardziej atrakcyjna.

Ale, ale mnie nadal całą rozrywa od środka!
Znam ten ból. Bez kilku dni, nie jesteśmy też od pół roku razem. Brakuje mi go strasznie. Tęsknię. Nie potrafię pogodzić się, że ten który miał być na zawsze odszedł. Że ten który tak kochał i planował ślub, kopnął mnie w dupę. Podawał kilka przyczyn rozstania, nie wiem która z Nich jest prawdziwa, i czy w ogóle...
Zerwał ze mną przez smsa. Po tak długim związku. Jest tchórzem i dupkiem który zranił mnie jak nikt, ale serca nie potrafię oszukać. Nadal kocham.
Wiem, że nie ma innej. A chciałabym, by kogoś miał. Może wtedy nie miałabym w sobie tej złudnej nadziei.

Co do chudnięcia.... Wykupiłam sobie karnet na siłownię, wylewam 7 poty. Chcę paść ze zmęczenia, by zagłuszyć każdy milimetr mojego ciała, który chce do Niego. Siłownia daje mi w kość. Chodzę obolała. Spodnie robią się za luźne. A i tak myślę. I czekam.
Diamond89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:50   #15
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez Diamond89 Pokaż wiadomość
Znam ten ból. Bez kilku dni, nie jesteśmy też od pół roku razem. Brakuje mi go strasznie. Tęsknię. Nie potrafię pogodzić się, że ten który miał być na zawsze odszedł. Że ten który tak kochał i planował ślub, kopnął mnie w dupę. Podawał kilka przyczyn rozstania, nie wiem która z Nich jest prawdziwa, i czy w ogóle...
Zerwał ze mną przez smsa. Po tak długim związku. Jest tchórzem i dupkiem który zranił mnie jak nikt, ale serca nie potrafię oszukać. Nadal kocham.
Wiem, że nie ma innej. A chciałabym, by kogoś miał. Może wtedy nie miałabym w sobie tej złudnej nadziei.

Co do chudnięcia.... Wykupiłam sobie karnet na siłownię, wylewam 7 poty. Chcę paść ze zmęczenia, by zagłuszyć każdy milimetr mojego ciała, który chce do Niego. Siłownia daje mi w kość. Chodzę obolała. Spodnie robią się za luźne. A i tak myślę. I czekam.
myśle, ze byś nie chciała. to boli jak cholera. świadomość, że siedzi się i ryczy i tęskni a on w tym czasie jest z inną, jest szczęśliwy, przytula ja całuje. nie mogę tego znieść
do, że sie przyjaźnimy utrudnia mi zapomnienie ale ja tak lubię z nim przebywać
minęło 7 miesięcy. a ja nie mogę zapomnieć. chyba nigdy nie będę szczęśliwa
jest taka piejna piosenka, która chyba oddaje to co czuje:
http://www.youtube.com/watch?v=o4Ejabkf82Q
http://www.loglar.com/song.php?id=19651( tu tłumaczenie na ang bo po hiszpańsku pewnie mniej osób rozumie)
ale ta ostatnia linijka w niej mnie dobije. zawsze jak słucham to płaczę

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2010-06-17 o 08:52
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:58   #16
Marcellus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 236
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Moje drogie Panie współczuję Wam ja też to przechodzę tylko to mnie Pewna Pani zostawiła i też nie mogę sobie z tym obecnie poradzić ale fakt siłownia to dobry pomysł i zamierzam skorzystać...trzymajcie się i na pewno dacie radę szybciej się pozbierać niż ja....
__________________
I tak dobrze znam zapach mojej ciszy, Znam do bólu jej zimny dotyk rąk, Kiedy oczy śpią, dusza więcej słyszy, Tonąc wołam ale jej nie ma tu.
Marcellus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:03   #17
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Czas i fascynacja kimś nowym skutecznie wyleczyłaby cię ze złamanego serca.

Póki co weź kartkę i spisz jego wszystkie wady, przypomnij sobie wszystkie chwile, gdy przez niego płakałaś, gdy cię zawiódł itp. Powieś w widocznym miejscu i spoglądaj za każdym razem, gdy zatęsknisz za nim. Dopisuj kolejne
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:06   #18
Marcellus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 236
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

a działa to w druga stronę??? Może spróbuję hmm
__________________
I tak dobrze znam zapach mojej ciszy, Znam do bólu jej zimny dotyk rąk, Kiedy oczy śpią, dusza więcej słyszy, Tonąc wołam ale jej nie ma tu.
Marcellus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:10   #19
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

ja swego czasu męczyłam się po pewnym gnomie jakieś 4 miesiące i któregoś dnia dostałam skądś tuzinkowego maila z takimi różnymi złotymi myślami, a wśród nich był aforyzm Epikura: "Bezmyślnych uwalnia od smutku czas, mądrych-logika".
Nawet nie wiesz, jak to na mnie podziałało W jednej chwili zebrałam się do kupy. Powiedziałam sobie: koniec tego biadolenia za kimś, kto mnie nie kochał. Szkoda życia. To był przełom w moim smutku i zyczę Ci, żebyś i Ty czegoś takiego jak najszybciej doświadczyła.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Czas i fascynacja kimś nowym skutecznie wyleczyłaby cię ze złamanego serca.

Póki co weź kartkę i spisz jego wszystkie wady, przypomnij sobie wszystkie chwile, gdy przez niego płakałaś, gdy cię zawiódł itp. Powieś w widocznym miejscu i spoglądaj za każdym razem, gdy zatęsknisz za nim. Dopisuj kolejne
no tak...choć to nie zawsze działa, mnie też powtarzano, że lekarstwem na miłośc jest nowa miłość, lecz sie tym, czym się strułaś, itd. Ale ja np. mialam wręcz wstręt do facetów i czułam żal do całego rodu męskiego, więc nie bylam w stanie interesować się facetami jakoś mocniej, a co dopiero fascynować..
dobrze, że mi w końcu przeszło

Edytowane przez wandaweranda
Czas edycji: 2010-06-17 o 09:12
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 11:12   #20
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,
mija pół roku od rozstania. I nic! Dalej wyję dniami i nocami.
Nie pomaga fakt, że wiem, że już się z kimś spotyka.
Nie pomaga, że szukam sobie zajęcia non stop (3tyg zdawałam sesje, piszę pracę dyplomową).
Nie pomaga odświeżenie kontaktów, otworzenie się na ludzi i wychodzenie na kawę/piwo/do clubu.
Zaczęłam ćwiczyć, chudnąć, żeby czuć się bardziej atrakcyjna.

Ale, ale mnie nadal całą rozrywa od środka!

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:32   #21
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Mam koleżankę, która też strasznie przeżywała rozstanie...chodziła po kątach i płakała chyba przez pół roku..Mówiła, że tak strasznie go kochała. Wszyscy już się o nią martwili, bo wyglądała jak siedem nieszczęść. A koleś już dawno zabawiał się w najlepsze z inną

Teraz już jej przeszło trochę...poznała innego
I ja też uważam, że najlepszym lekarstwem na nieszczęśliwą miłość jest nowa miłość.

Ja dosyć szybko poznałam nowego chłopaka...i byłam nim oczarowana...z nim też nie wyszło, bo on nie szuka związków. Jestem rozczarowana na razie...i rzeczywiście też zaczyna mnie irytować cały rodzaj męski. Nawet jak mnie kolega gdzieś zaprasza to odmawiam.

Także, pocieszę Cię, że nie tylko Ty masz pecha. Mnie to spotyka za każdym razem i jakoś żyję

Trzymaj się. Naprawdę czas leczy rany
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:32   #22
Diamond89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 59
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
myśle, ze byś nie chciała. to boli jak cholera. świadomość, że siedzi się i ryczy i tęskni a on w tym czasie jest z inną, jest szczęśliwy, przytula ja całuje. nie mogę tego znieść
do, że sie przyjaźnimy utrudnia mi zapomnienie ale ja tak lubię z nim przebywać
minęło 7 miesięcy. a ja nie mogę zapomnieć. chyba nigdy nie będę szczęśliwa
nie mam z nim kontaktu, nie rozmawiamy. a ja podświadomie czekam na Niego. chciałabym zacząć żyć na nowo, ale naprawdę wiem, ze zabolałoby mnie to, że jest szczęśliwy z inną, a ja za Nim tesknię. ale z czasem wzięłabym się w garść. i przestała to codzienne umartwianie.
moze ja nie płaczę codziennie tak jak Ty. ale zdarzają się takie momenty kiedy wspomnienia mnie miażdżą.
zastanawiam się każdego dnia, co takiego było w Nim, że nic nie chciałam więcej, i nadal nie chcę...
kiedyś nawet spaliłam zdjęcia, pokasowałam wszystkie smsy i schowałam wszystko co z Nim mi się kojarzy. ale co z tego, kiedy część sobie zostawiłam, w obawie, że nie daj Boże o Nim zapomnę.
jaka była przyczyna Waszego rozstania ?
Diamond89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:31   #23
Marcellus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 236
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

oj to tak jak ja mam niestety Wiem co czujecie - nie ignorujcie moich postów - miażdży mnie wszystko myślę o niej cały czas jak było i jakby mogło być serce mi się rozdziera - powiedział na dzien dzisiejszy koniec musze sie ogarnąć zdystansować i zobaczyć czy będę tęsknić itd próba trwał miesiąc i ostanio tak powiedziała że jednak trzeba się rozstać eh czy może wrócić...chciałbym ale.....
__________________
I tak dobrze znam zapach mojej ciszy, Znam do bólu jej zimny dotyk rąk, Kiedy oczy śpią, dusza więcej słyszy, Tonąc wołam ale jej nie ma tu.
Marcellus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:40   #24
mlodziutka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Kiedyś zajrzysz na ten wątek i będziesz sie dziwić sama sobie , nie będziesz mogła uwierzyć że to Ty pisalaś, bo wtedy poznasz kogoś nowego , znów pomyślisz że życie jest piękne i poczujesz sie szczęśliwa! Teraz nie mając nikogo zatroszcz się o siebie
Zadbaj o swój wygląd bo to zawsze poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie i przede wszystkim wychodź do ludzi ! pozdrawiam
mlodziutka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:15   #25
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

pół roku to dla niektórych tak naprawdę bardzo mało.Ja przechodziłam przez rozstanie prawie dwa lata.Dopiero po tym czasie ustał ból.Teraz już nie ma tego w ogóledaj sobie czas.pół roku to naprawdę niewiele gdy mocno kogoś pokochaliśmy,ale przejdzie...gwarantuje Ci to (i też nie utrzymywałam kontaktu )
__________________


Edytowane przez twizzy
Czas edycji: 2010-06-17 o 16:16
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:28   #26
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

A to dlatego, że pół roku to mało Szczególnie jeśli z kimś było się o wiele dłużej. Z czasem minie !
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:28   #27
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Przejdzie..
U mnie, po 3 letnim związku trwało to hmm.. jakieś 2 lata, ale.. dało radę? dało także bez stresu, żyj, będzie jeszcze wiele etapów.. ja się pocieszałam zakochiwaniem i związkami na miesiąc, a potem się okazywało, że to "nie ten" i że to "nie to".. aż w końcu powiedziałam "dość!", o byłym nie myślę, (bierze ślub za jakieś dwa tygodnie, notabene ) i o innych też nie myślę.. jest, co jest, a będzie, co będzie. głowa do góry!
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:36   #28
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Jestem rozczarowana na razie...i rzeczywiście też zaczyna mnie irytować cały rodzaj męski. Nawet jak mnie kolega gdzieś zaprasza to odmawiam.


Oj ja mam tak samo
__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.
emciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:42   #29
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Cytat:
Napisane przez triste86 Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki,
mija pół roku od rozstania. I nic! Dalej wyję dniami i nocami.
Nie pomaga fakt, że wiem, że już się z kimś spotyka.
Nie pomaga, że szukam sobie zajęcia non stop (3tyg zdawałam sesje, piszę pracę dyplomową).
Nie pomaga odświeżenie kontaktów, otworzenie się na ludzi i wychodzenie na kawę/piwo/do clubu.
Zaczęłam ćwiczyć, chudnąć, żeby czuć się bardziej atrakcyjna.

Ale, ale mnie nadal całą rozrywa od środka!
pobiłam Cię, nie mogę zapomnieć od roku a konkretnie od 11miesięcy i 15dni.
Też mnie całą rozrywa od środka, różnimy się tylko tym,że Ty zdobyłaś to co chciałaś a ja "Straciłam" coś co nigdy nie było moje.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:43   #30
Pignaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z Zielonego Domku
Wiadomości: 7
GG do Pignaa
Dot.: Nadal NIE MOGE zapomnieć :(

Biedactwo wspoczuje ci
Pignaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.