Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 20:53   #1
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Arrow

Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.


Witam.
Mam dopiero, a może aż 35 lat i na mojej twarzy i szyi zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Nie są one mocno wyraźne ale chciała bym temu zapobiec. Koleżanki polecają mi różne kremy ale nie wiem na co się zdecydować. Mam skórę lekko przesuszoną i muszę uważać przy wyborze kremu. Możecie coś polecić ?
P.S - używałam już kremu VICHY i nic nie działało
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 00:36   #2
pingwinek
Raczkowanie
 
Avatar pingwinek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 52
Dot.: Zmarszczki - HELP !

ja mam 32, ale to tez tak bardzo malo juz nie jest.....ale mam kompletna schize na punkcie zmarszczek, mam jakies takie poczucie ze zmarchy to jedyna rzecz ktora jak zaniedbam to bede mogla usuwac tylko inwazyjnie, a ja jestem cykor i tyle. W kazdym razie, kiedys uzywalam tylko kremow kupowanych w perfumeriach i na prawde nie zalowalam kasy na siebie, jakos z 4 lata temu zaczelam jakos tak bardziej swiadomie podchodzic do problemu i bardziej zastanawiac sie czym sie smaruje a nie nad tym co mi obiecuje producent, i przestawilam sie na kosmetyki apteczne, do samodzielenej produkcji nie mam czasu, jedyna moja slaboscia pozostal Sisley, bo fantastycznie nawilza. Ale tak to przedewszystkim nawilzanie, jesienia jakies lekkie zluszczanie paszczy, i naprawede mimo uplywu czasu roznica jest zdecydowanie na plus
pingwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:34   #3
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Anetko ja jestem ciuteńkę bardziej doświadczona wiekowo i powiem Ci, że bardzo dobrze, ze dbasz o siebie W końcu lepiej zapobiegać niż leczyć Nie słyszałaś o Synactive 30+? jest kilka produktów. kremy, tonik, a nawet mleczko do demakijażu. Zdecydowanie uważa, że powinno stosować się kosmetyki ścisle dopasowane do wieku. Ja uzywam i jestem zadowolona. A co do vichy, też raczej mi nie pasowało.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:44   #4
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Koleżanka mi wspominała o tym kremie (Synactive 30+) i jej się bardzo dobrze go użwyało z tym że moja skóra jest lekko przesuszona i nie wiem czy jest on na tyle dobry że mi pomoże. Czy "Stokrosiu" stosowałaś go może? czy jest naprawde dobry ? bo nie chce wydawać pieniędzy na coś co mi nie pomoże jak np: VICHY

"Pingwinku" leków z apteki nigdy nie kupowałam, zresztą żeby taki uzyskać musiałabym iść najpierw do dermatologa chyba prawda? Ja sie nie znam totalnie na tych Aptekarskich wytworach. Jeżeli znajde jakiś dobry krem to się napewno tu jeszczę odezwe
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:07   #5
ermety
Raczkowanie
 
Avatar ermety
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Wlaczę się do dyskusji, bo został wywolany moj kosmetyk
Jeśli chodzi o przesuszenie to synactive jest bezpieczny. I sądzę, ze warto go kupic, nie tylko ze względu na skutecznosc, ale i na cene, która jest znaaacznie niższa niz francuskich specyfików.
ermety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 06:52   #6
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Zmarszczki - HELP !

A gdzie można kupić tensynactive 30+? Pozdrawiam.
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:05   #7
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Cytat:
Napisane przez anetka_35 Pokaż wiadomość
moja skóra jest lekko przesuszona i nie wiem czy jest on na tyle dobry że mi pomoże. Czy "Stokrosiu" stosowałaś go może? czy jest naprawde dobry ? bo nie chce wydawać pieniędzy na coś co mi nie pomoże jak np: VICHY
Anetko produkty z tej serii są oczywiście również nawilżające Jesli masz suchą skórę nie zastanawiaj się, bo skóra sucha jest bardziej podatna na starzenie, więc do dzieła, póki masz jeszcze czas

Madaleno ja kupuje w aptece, od wielu lat w tej samej, tam moje miłe Panie magister sprowadzają mi czego tylko dusza zapragnie. Ale przez internet na pewno tez można kupić.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 10:55   #8
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Zmarszczki - HELP !

No to chyba się skuszę na ten synactive 30+ do suchej skóry. W internecie znalazłam jeszcze inne rzeczy z ich firmy. Stosowałyście może mleczko do demakijażu ? Mam nadzieje że mi pomoże bo jak narazie to inne mi nie pomogły. Pójde dzisiaj do apteki i kupie. Dziekuje za pomoc :-*
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 16:59   #9
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zmarszczki - HELP !

mleczka nie stosowałam, ale tonik polecam. Napisz jak Ci się układa "współpraca" z Synactive bo jestem ciekawa.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:40   #10
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Niedawno kupiłam synactive 30+. Na efekty pewnie bede musiała troszke poczekać, ale produkt do demakijażu jest naprawde dobry, więc polecam. Stokrosiu kup go sobie koniecznie !!
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:52   #11
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Mam bardzo wrażliwe oczy i od lat stosuję do demakijażu mleczko garniera, ono jako jedno z niewielu mnie nie uczula, dlatego na mleczko z Synactiv sie nie zdecydowałam, w obawie przed powikłaniami. Może któraś z Was ma podobny problem i z tej perspektywy może doradzić mi co do tego mleczka?
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 19:48   #12
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Ja nie mam wrażliwej skóry wokół oczu tak jak ty stokrosiu ale myśle że możesz spróbować tego mleczka Synactivu. Skoro krem ci pomógł i nie miałaś żadnych problemów to myślę że z mleczkiem też nie będzie problemu. No ale jeżeli już masz swoje ulubione i wypróbowane to tylko twoja decyzja
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 06:52   #13
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Ulubione.... to nie do końca dobre określenie, od innych miałam podrażnione oczy i wyglądałam jak szczur. Ulubiony z braku alternatywy Myslę Anetko, że jeśli jednak sama nie spróbuje to się nie przekonam. Jestem za uzywaniem kosmetyków jednej serii, więc może i tu zda to egzamin. Synactive wcale nie jest drogi, więc mogę sobie pozwolić na taki eksperyment.
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:49   #14
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Zmarszczki - HELP !

No fakt, synactive nie jest drogi więc można sobie pozwolić na wypróbowanie. Ja używam poleconego przez ciebie kremu Synactivu. Narazie ogromnych efektów nie ma ale na to potrzeba pewnie czasu. Skóra jest jednak ładniejsza od kiedy używam kremu. Dodatkowo wspomagam się jeszcze naturalnymi kosmetykami jak maseczka z drożdży.. dzięki temu przyśpieszam efekty
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:33   #15
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zmarszczki - HELP !

Co nagle to po diable Nic nie daje rezultatów od razu, ale warto czekać Miłej walki ze zmarszczkami Niech giną bez pośpiechy, a skutecznie Mleczko nie uczula, załuje, że nie kupiłam go wcześniej
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:11   #16
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

Cieszę się ze nie masz uczulenia na mleczko do demakijażu Synactivu . Ja takze życze wszystkim panią (i panom zresztą też) udanej walki ze zmarszczkami nie jest to łatwa walka no ale można ją wygrać
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:43   #17
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez anetka_35 Pokaż wiadomość
Cieszę się ze nie masz uczulenia na mleczko do demakijażu Synactivu . Ja takze życze wszystkim panią (i panom zresztą też) udanej walki ze zmarszczkami nie jest to łatwa walka no ale można ją wygrać
Taa... walka ze zmarszczkami to niełatwa rzecz Szczególnie, że lata płyną, a my nie mamy na to wpływu. Akurat synactive to kojarzę, całą serię, bo moje koleżanki używają. Ja na razie nie daję się namówić, ale przekonują mocno, abym zaczęła używać tych 30+
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 05:50   #18
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

A tak na marginesie, to co sądzicie o używaniu przez facetów kosmetyków przeciwzmarszczkowych? Spotkałyście się z tym, że jakiś mężczyzna podbiera krem swojej kobiecinie, albo lepiej, że np ma swoją kolekcję Synactivu na toaletce? Trochę mnie to smieszy, ale w gruncie rzeczy może oni tez nie lubią swoich zmarszczek
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 19:41   #19
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

Ja uważam że facet powinien o siebie dbać Nie ma nic w tym złego że będą mieli w toaletce "swoją serie Synactivu" jak to okresliłaś. Każdy chce ładnie wyglądać i ukryć swoje zmarszczki Dopóki nie używają pudrów, tuszy do rzęs itp to jest ok
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 14:57   #20
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

mój partner niekoniecznie jest za. On uważa że zmarszczki nadają charakteru. mi u niego nie przeszkadzają, ale moje niech idą precz, akysz akysz Myślę, ze gdybym przestała o siebie dbać żeby pokazać mu swój charakter to by sam mi poleciał do sklepu po Synactiv i nacierał mnie nim w nocy na szczęście jeszcze nie zbzikowałam
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:25   #21
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

włąsnie sie ostatnio zastanawiałam nad kupnem tego kremu , bo moja córa stosuje krem na trądzik tej samej firmy i efekt jest imponujący , może się skusze na kupno własnie jakiegoś a powiedźcie mi co tam jest w jego składzie? macie jakieś rozeznanie ?
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:40   #22
anetka_35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

Hehe jeżeli nie jesteś farmaceutką albo kosmetologiem to skład niewiele ci powie. Synactive rzeczywiście jest dobry, w jego skład wchodzą: woda, olej macademia i rokitnikowy, i inne produkty których nazwy niewiele mówią
anetka_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:41   #23
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

Atanazjo, mam nadzieję, że nie wyjdzie że reklamuję jakąś apteke internetową, ale jak weszłam w google skład synactive to mi się to pierwsze pokazało http://aptekaolmed.pl/produkty/insid...krem-50ml/3284. Przecież nie będę Ci ulotki przepisywać
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:57   #24
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

kosmetologiem to ja nie jestem ale nie ma to jak wymiana poglądów na różne składniki i czego to się człowiek n ie jest w stanie nauczyć ??? dziękuje
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:11   #25
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

Dziewczyny, ja mam to mleczko synactive 30 i jest okropne!!! Radzę na nie uważać, otóż pierwsze wrażenia z używania były super, ale to tylko złudzenie...To mleczko ma pełno sylikonów i dlatego buźka jest na początku taka gładka. Na dłuższą metę cera jest jeszcze bardziej wysuszona, czasem miałam jakieś różowe krostki po nim. Próbowałam do niego podchodzić kilka razy, ale zawsze jest tak samo. Nie wiem nic o kremach, ale mleczka do demakijażu nie polecam nikomu.
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 12:39   #26
majkazpoznania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Pielęgnacja cery po 35 roku życia. ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez anetka_35 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam dopiero, a może aż 35 lat i na mojej twarzy i szyi zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki. Nie są one mocno wyraźne ale chciała bym temu zapobiec. Koleżanki polecają mi różne kremy ale nie wiem na co się zdecydować. Mam skórę lekko przesuszoną i muszę uważać przy wyborze kremu. Możecie coś polecić ?
P.S - używałam już kremu VICHY i nic nie działało
witam, z całą pewnością powinnaś sięgnąć po dobry produkt pielęgnacyjny, tym bardziej, że jeśli obserwujesz drobne linie i zmarszczki czas na profilaktykę, bo lepiej zapobiegać niż leczyć, dla mnie takie sprawdzone i rzeczywiście skutecznie produkty ma swojej ofercie marka Guinot. Najlepiej udać się dio gabinetu, który pracuje na tej marce, kosmetyczka wykona Tobie analizę skóry, dobierze njabardziej odpowiednie produkty, wypisze receptę pielegnacyjną i wyda próbki. Na ich podstawie bedziesz mogła dobrać najabrdziej odpowiedni dla Ciebie produkt. Inne marki, które słyną ze swoje skuteczności to np. Collin Paris. Fakt, nie są to produkty tanie, ale nei znam osób, kóre nie potwierdziłyby ich skuteczności.
majkazpoznania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.