Co jest nie tak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 18:17   #1
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447

Co jest nie tak?


Witam.
Piszę z myślą, że ktoś przeczyta i mi podpowie/obiektywnie oceni sytuację.
Jakieś dwa miesiące temu, niespotykanym przypadkiem na zlocie motocyklowym poznałam faceta, nasza początkowa wymiana zdań miała raczej charakter humorystyczny, niż flirciarski, a na drugi dzien i tak rozjechaliśmy się w swoje strony, uprzednio nie zamieniając słowa. Nie był w moim typie. Póxniej pomyślałam jednak, że jeśli nam się tak dobrze rozmawiało, to spróbuję go odnaleźć, jako kolegę, bez myśli na cokolwiek więcej. Jako współorganizatorka wyżej wspomnianego zlotu, miałam dostęp do danych uczestników, dlatego łatwo było mi go znaleźć na jednym z portali społecznościowych. Zaryzykowałam, odwiedziłam profil, i jako że opcja widzenia gości w swoim profilu była aktywna, to on zobaczył i.. odezwał się. Wymienialiśmy zdania na tematy, z których mieliśmy okazję się śmiać podczas przypadkowego spotkania na zlocie. Charakter rozmów był po prostu koleżeński, z dużą dawką humoru. Za kilka dni miałam kolejny zlot, mieliśmy okazję porozmawiać trochę dłużej. On od początku był w swej nieśmiałości aż okropny, ciężko mu było wydusić z siebie takie zdania, jakie padały w naszych wcześniejszych rozmowach, był strasznie spięty. Jak się okazało, bardzo mu się spodobałam, w sumie -nieskromnie-czułam to, ale czekałam na jakieś potwierdzenie, w tym przypadku jego kolega strzelił gafę i się wygadał. Spędziliśmy razem kilka godzin rozmawiając na różne tematy, w sumie to bez jakiegokolwiek szału, jeśli chodzi o dogadywanie się, ale polubiłam go w pierwszym wrażeniu. No i dalej był nieśmiały. Po zlocie przerzuciliśmy się na gadu-gadu. Pisał codziennie rano przed pójsciem do pracy i po wieczorem, praktycznie zawsze otrzymywałam od niego wiadomość po włączeniu komunikatora. Zaprosiłam go na plenerowe zwiedzanie moich okolic (on mieszka jakieś 70km ode mnie). Przyjechał. Było dobrze, choć on dalej spięty, nawet mnie nie przytulił na pożegnanie. Przy jego drugich odwiedzinach, już po uprzednich rozmowach o buziakach, pocałował mnie i wtedy atmosfera rozluźniła się, choć zanim to zrobił, to też było kupę nerwów z jego strony, które były zauważalne. Później nie widzieliśmy się dwa tygodnie, z powodu jego wyjazdu w góry. Po przyjeździe, okazało się, że w jego mieście jest organizowana na skalę ogólnopolską impreza, na którą miałam się wybrać, jednak znajomi się wykruszyli i zostałam na lodzie. Zaproponował, że może mnie przygarnąć i zaopiekować się mną. Zaryzykowałam wiele, ale przyjechałam na jeden dzień. Poznałam jego tatę, babcię, znajomych, z którymi bardzo dobrze się dogadałam i bawiłam. A jeśli chodzi o relacje z nim.. nie wiem. Niby wszystko w porządku, ale brakowało chyba kogoś, kto spełni rolę mężczyzny i poruszy tematy bardziej "intymne". Ja po swoim poprzednim związku, obiecałam sobie, że nigdy nie będę już tej roli pełnić. On też się nie porywał i czekał na mnie. Ja nie poczyniłam żadnego kroku. I tak nastały moje ostatnie godziny pobytu u niego, na drugi dzień stawał się coraz bardziej milczący i nieswój. Odprowadził mnie na przystanek, kiedy przyjechał mój autobus chciałam się jakoś pożegnać, nie dostałam nic więcej niż nadstawiony policzek na buziaka. Wtedy już poczułam, że jest coś nie tak. Tego samego dnia pojechałam jeszcze na zlot, gdzie nie było zasięgu, po zakończeniu miałam nadzieje na jakąś wiadomość od niego, ale niczego się nie doczekałam. Pomyślałam, że może hipebolizuję i nie ma się czym przejmować. Przyjechałam, pojawiłam się na gadu, napisał : "jak było?", gadka szmatka, nie rozmawialiśmy długo, on musiał iść do pracy, skończyliśmy rozmowę. A ja dalej byłam niespokojna, jak się okazało - słusznie. On przestał się kompletnie odzywać, przyzwyczaił mnie do ciągłego kontaktu, a przez dwa dni nie miałam od niego odzewu, mimo że wiedziałam, że logował się na forach, na których jestesmy wspólnie zarejestrowani. Napisałam mu w końcu, że unikanie mnie nic nie zdziała, żeby powiedział wprost,o co chodzi. Stwierdził, że nie unika i rozmawiał ze mną normalnie. Musiałam iść, skończyłam rozmowę, póxniej wróciłam, był przed komputerem, ale nie odpisał na moją wiadomość. No i to już czwarty dzień, jak nie mam z nim kontaktu. Nie byłam przyzwyczajona do tego typu zachowania z jego strony. Z czego może ono wynikać?


Dodam, że swój poprzedni związek skończył 4 miesiące temu, z tego co wiem, zostali w relacjach koleżeńskich, ale ona przez cały ten czas napierała na niego. Boję się, że ona podczas tej imprezy w jego mieście mogła do wyciągnąć na jakieś spotkanie, skusić, czy coś w tym stylu.
No i druga sprawa to taka,że raczej nie chodzi mu tylko o seks. Niczego na mnie nie wymuszał, ani nie poczynał w tym kierunku żadnych kroków.

Czy potrafi ktoś to obiektywnie ocenić? Co się mogło stać?

Dziękuję za poświęcenie chwili i pozdrawiam.
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:44   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Co jest nie tak?

nic na sile, jak bedzie chcial kontaktu z Toba to napewno sie odezwie. moze faktycznie cos sie zmienilo u niego. nie podpytuj go ciagle co jest i dlaczego jest jak jest. cierpliwosci czas pokaze co z tego wyjdzie
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:46   #3
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Tak jak mówisz, zapytałam tylko raz, by się zorientować, więcej się nie narzucałam.
Chodzi jednak o to, z czego wynika to zaniechanie kontaktu.
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:58   #4
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz, zapytałam tylko raz, by się zorientować, więcej się nie narzucałam.
Chodzi jednak o to, z czego wynika to zaniechanie kontaktu.
No tego to już się raczej nie dowiesz, musiałabyś znów zapytać, ale raczej nie radziłabym tego robić...
W tej sytuacji jedyne co mogę radzić: żyj dalej swoim życiem i czekaj, może niebawem sam się odezwie ... a jeśli nie to trudno, żyj dalej i się nie załamuj
Trzymaj się
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:06   #5
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Co jest nie tak?

My na pewno Ci nie opowiemy na to pytanie bo go nie znamy z tego co piszesz faktycznie Cię polubił i starał się o kontakt z Tobą więc nie przybieraj pesymistycznej wersji
Jeśli bardzo Ci zależy to spróbuj mu napisać jakiegoś zwykłego sms-a typu co słychać, jak mija dzień czy coś podobnego on mógł nie dostać wtedy wiadomości na gadu gadu jak mu pisałaś
będziesz widziała, w jaki sposób Ci odpowie na tą wiadomość
A co najważniejsze nie będziesz się zadręczała, bo takie gdybanie jest najgorsze
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:12   #6
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez Liptonka Pokaż wiadomość
My na pewno Ci nie opowiemy na to pytanie bo go nie znamy z tego co piszesz faktycznie Cię polubił i starał się o kontakt z Tobą więc nie przybieraj pesymistycznej wersji
Jeśli bardzo Ci zależy to spróbuj mu napisać jakiegoś zwykłego sms-a typu co słychać, jak mija dzień czy coś podobnego on mógł nie dostać wtedy wiadomości na gadu gadu jak mu pisałaś
będziesz widziała, w jaki sposób Ci odpowie na tą wiadomość
A co najważniejsze nie będziesz się zadręczała, bo takie gdybanie jest najgorsze
No nie odpowiecie, ale czasami takie wygadanie się jest lekiem na całe zło
Wczoraj, zorientowałam się, że prawdopodobnie zostawiłam u niego swoją bluzkę, poinformowałam go o tym smsem, z prośbą, czy mógłby sprawdzić. Odzewu niestety nie było.. (mimo, że ma telefon na abonament i był dziś przed komputerem, nawet po dodaniu przeze mnie zdjęcia na nk, odwiedzał mój profil, przez co ten brak odezwu stał się jeszcze bardziej absurdalny)
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:18   #7
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz, zapytałam tylko raz, by się zorientować, więcej się nie narzucałam.
Chodzi jednak o to, z czego wynika to zaniechanie kontaktu.
No tego to już się raczej nie dowiesz, musiałabyś znów zapytać, ale raczej nie radziłabym tego robić...
W tej sytuacji jedyne co mogę radzić: żyj dalej swoim życiem i czekaj, może niebawem sam się odezwie ... a jeśli nie to trudno, żyj dalej i się nie załamuj
Trzymaj się

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

sorki za dodanie tego samego dwa razy, ale komp mi się wiesza
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 19:23   #8
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Co jest nie tak?

Kropka nie przejmuj sie, każdy może mieć zły dzień i nie mieć ochoty na rozmowy a faceci to już wogóle całkiem inaczej patrzą na takie sprawy, Tobie jest przykro, że on się nie odzywa, a on pewnie nawet o tym nie wie Daj mu czas, na odezwanie się

A ja bym się zapytała jednak dlaczego sie nie odzywa skoro wcześniej wszystko było wporządku i często pisał. Nie myśl, że to coś niedobrego, że piszesz pierwsza, to jest normalne pytanie, a nie narzucanie się czy coś przecież to jest Twój kolega a nie chłopak, i potem dlatego z takich dobnostek biorą się nieporozumienia, zapytaj się go czy coś się zmieniło u niego, że milczy, czy zmieniły się wasze przyjacielskie stosunki coś takiego.
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:27   #9
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Co jest nie tak?

moze poczul cos wiecej i boi sie uczucia? nic nie pisze bo mysli, ze to przejdzie, albo ze to tylko przyzwyczajenie. a gdy zobaczyl Twoje zdjecie po prostu nie wytrzymal i wszedl aby Cie zobaczyc?
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:36   #10
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez basiek91 Pokaż wiadomość
moze poczul cos wiecej i boi sie uczucia? nic nie pisze bo mysli, ze to przejdzie, albo ze to tylko przyzwyczajenie. a gdy zobaczyl Twoje zdjecie po prostu nie wytrzymal i wszedl aby Cie zobaczyc?
a czy kiedy faceci zrywają kontakt, to znaczy, że czują coś więcej?
do tej pory spotykałam się z kompletnie odwrotnymi zachowaniami.

Cytat:
Napisane przez Liptonka
Kropka nie przejmuj sie, każdy może mieć zły dzień i nie mieć ochoty na rozmowy a faceci to już wogóle całkiem inaczej patrzą na takie sprawy
Może on po prostu nie ma ochoty na rozmowy ZE MNĄ..

Cytat:
Napisane przez Liptonka
A ja bym się zapytała jednak dlaczego sie nie odzywa skoro wcześniej wszystko było wporządku i często pisał. Nie myśl, że to coś niedobrego, że piszesz pierwsza, to jest normalne pytanie, a nie narzucanie się czy coś przecież to jest Twój kolega a nie chłopak, i potem dlatego z takich dobnostek biorą się nieporozumienia, zapytaj się go czy coś się zmieniło u niego, że milczy, czy zmieniły się wasze przyjacielskie stosunki coś takiego.
Tylko, że jedyne, czego mogę się spodziewać, to niezmiennie dotychczasowy brak odzewu..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:41   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co jest nie tak?

cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość
no i po dużej dawce cierpliwości- porządna rozmowa
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 19:53   #12
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: Co jest nie tak?

Ja bym poczekała do końca tygodnia, jak się nie odezwie to wówczas zapytać prosto z mostu czemu unika kontaktu?
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle






glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:33   #13
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Możliwe, że masz rację, tylko to oczekiwanie jest gorsze niż cokolwiek..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:43   #14
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: Co jest nie tak?

Zapewne. Wiem, że łatwo mi mówić ale postaraj się nie myśleć o tym, czasem w zupełnie nieoczekiwanym momencie nadchodzi jakiś sygnał Będzie dobrze, jesteśmy z Tobą
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle






glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 20:57   #15
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Mam nadzieję, chociaż obiektywnie patrząc, to są małe szanse na odzew, jednakże dziękuję za wsparcie
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:08   #16
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co jest nie tak?

Najgorsza sytuacja, widzisz wyraźnie, że coś jest nie tak, facet jest nieswój, pytasz go wprost, a ten się wszystkiego wypiera, a i tak nie odzywa się i generalnie nie wiadomo o co mu chodzi
A mówią, że to my kobiety jesteśmy skomplikowane
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:25   #17
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Najgorsza sytuacja, widzisz wyraźnie, że coś jest nie tak, facet jest nieswój, pytasz go wprost, a ten się wszystkiego wypiera, a i tak nie odzywa się i generalnie nie wiadomo o co mu chodzi
A mówią, że to my kobiety jesteśmy skomplikowane
No właśnie!
My może i jesteśmy skomplikowane, ale to faceci robią najwięcej problemów i tworzą nieporozumienia.
I cóż z tym począć?
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:37   #18
kassiulka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 118
Dot.: Co jest nie tak?

Na Twoim miejscu nie pisałabym już do niego. Napisałaś na gg, nie odpisał, napisałaś smsa, również zero odzewu. Może musi sobie wszystko na spokojnie przemyślec i wkrótce się do Ciebie odezwie, a może doszedł do wniosku, że do siebie nie pasujecie, albo nie wierzy w związki na odległosc (chociaż 70km to nie aż tak dużo). Nie mniej, radzę uzbroic się w cierpliwosc, Ty swój ruch wykonałas, teraz niech on się wykaże.
__________________
'' ... nie dostrzegamy skarbów, które mamy przed oczyma, a wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo ludzie nie wierzą w skarby." P. Coelho







kassiulka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:53   #19
shea 87
Raczkowanie
 
Avatar shea 87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 157
Dot.: Co jest nie tak?

Ja również zaniechałabym inicjowania kontaktu (wiem, że to nie łatwe) gdyż nic dobrego z takiego nie będzie jeśli poczuje się osaczany. Znacie się na tyle krótko, że nie wiesz kiedy dla niego jest już za wiele. Cierpliwości. Wydaje mi się, że to może być pancerz, postanowił pokazać że mu nie zależy. Pewnie sam sobie coś udowadnia, że panuje nad swoimi uczuciami i trochę je poskramia. Może dla niego to jeszcze za wcześnie na angażowanie się, więc lekko się wycofuje. Daj mu czas najlepiej.
shea 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 00:57   #20
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Co jest nie tak?

Przyszło mi do głowy, że może on jest zawiedziony... sobą po tym ostatnim spotkaniu. Że był taki nieśmiały, że nie okazał Ci tego, co czuje. Jest też taka możliwość, że ciężko mu było odnaleźć się z Tobą na 'jego terenie'. Sama miałam z tym problemy Mimo, że gdy spotykałam się z moim tż na neutralnym gruncie byłam najbardziej zakochaną osobą na świecie to gdy zostawaliśmy na weekend u mnie czułam się z tym związkiem nieswojo. Ale to minęło. Musiałam się po prostu nauczyć jego obecności w tym specyficznym, najbardziej na świecie MOIM miejscu.
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 07:07   #21
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Ech, dziewczyny, oby było tak jak piszecie, naprawdę podniosłyście mnie na duchu, dziękuję.
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:41   #22
glizduha
Wtajemniczenie
 
Avatar glizduha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 2 374
Dot.: Co jest nie tak?

Pisz jak tylko będziesz miała jakieś newsy
__________________
My kobiety jesteśmy aniołami,
jednakże kiedy podcina nam się skrzydła,
pozostaje nam latać na miotle






glizduha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:54   #23
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Co jest nie tak?

mnie to wyglada tak: facet Cię polubił i traktuje po kumpelsku, ale zauważył, że Ty się zaczynasz jakoś tam angażować i masz ochote pójść krok dalej, czego on raczej nie ma w planach. Dlatego Cię unika.
Może ex siedzi mu jeszcze w głowie, a może nie kręcisz go na tyle, by tracić dla Ciebie głowę.
Facetowi jak zależy na jakiejś babce to się uwija przy niej aż miło. A tu tego nie ma i nie ma sensu szukać drugiego i trzeciego dna jego milczenia.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:38   #24
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
No nie odpowiecie, ale czasami takie wygadanie się jest lekiem na całe zło
Wczoraj, zorientowałam się, że prawdopodobnie zostawiłam u niego swoją bluzkę, poinformowałam go o tym smsem, z prośbą, czy mógłby sprawdzić. Odzewu niestety nie było.. (mimo, że ma telefon na abonament i był dziś przed komputerem, nawet po dodaniu przeze mnie zdjęcia na nk, odwiedzał mój profil, przez co ten brak odezwu stał się jeszcze bardziej absurdalny)
Może stwierdził, że to nie to i nie ma co brnąć się dalej. A może wrócił do byłej...

Z tym nk to mnie rozśmieszyłaś Dodałaś zdjęcie to wszedł zobaczyć - głębszego znaczenia bym się nie doszukiwała. Do mojego TŻ też kiedyś jakieś dziewczę pytanie rzuciło, czemu do niej na profil zajrzał - dodała zdjęcie to wszedł zobaczyć i tyle - chyba oczywiste - no, ale dla niej nie było jak widać
A że Twój to pacan i udaje, że nie istnieje i nie umie się odezwać to druga sprawa - możliwe, ze sądził, ze masz wyłączoną tą opcję Usuń go ze znajomych i po kłopocie.

Co do bluzki. Jeśli chcesz ją odzyskać - zadzwoń albo pojedz i osobiście ją odbierz.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:13   #25
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Co jest nie tak?

Po zerwaniu z exem mialam przed soba fajnego chlopaka a traktowalam go pol-serio i wiedzialam, (jest to chyba mozliwe..) ,ze nigdy go nie pokocham... Nie mialam nic przecowko spotkaniom i w sumie zwiazkowi (czemu nie? niektorzy faceci sa w tym mistrzami) ale po czasie mialam dosc i ograniczylam kontakt. #
Mysle,ze temat ex jest dosc wazny. Slyszalam nawet,ze jesli facet nadal kocha kogos innego lub ciagle o innej mysli, to nawet "nie bedzie w stanie".

Jesli Ci super-zalezy- daj mu czas. Traktuj jak kumpla i miej nadzieje,ze on cos wreszcie poczuje.

Ale moje zdanie jest takie- jak chlopu zalezy i jest Ci pisany, gory przeniesie, odwola spotkanie z kumplami, serialu nie obejrzy- byle tylko sie spotkac z Toba. Bedzieszz to czuc i widziec i to sprawi,ze bedziesz happy.
Sa oczywiscie zwiazki "inbetween", takie jak ten, ktory moim zdaniem, sorry- nie maja wielkich szans i sa tylko po to.,bys w przyszlosci tego jedynego docenila i odroznila od reszty .

Jesli on ma w glowie byla to raz, a dwa- chyba mu, widzisz, nie zalezy??
Ale moge sie mylic!
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:15
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:43   #26
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Co jest nie tak?

spokojnie. ja bym poczekała ;D
jeśli naprawdę coś czuje i mu zależy to raczej prędzej czy później się odezwie!
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:01   #27
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Po zerwaniu z exem mialam przed soba fajnego chlopaka a traktowalam go pol-serio i wiedzialam, (jest to chyba mozliwe..) ,ze nigdy go nie pokocham... Nie mialam nic przecowko spotkaniom i w sumie zwiazkowi (czemu nie? niektorzy faceci sa w tym mistrzami) ale po czasie mialam dosc i ograniczylam kontakt. #
Mysle,ze temat ex jest dosc wazny. Slyszalam nawet,ze jesli facet nadal kocha kogos innego lub ciagle o innej mysli, to nawet "nie bedzie w stanie".
I tu chyba leży problem. Ona go ciągle nękała smsami i prośbami o spotkanie..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:50   #28
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
No właśnie!
My może i jesteśmy skomplikowane, ale to faceci robią najwięcej problemów i tworzą nieporozumienia.
I cóż z tym począć?
Chyba tylko cierpliwość może nas uratować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 20:31   #29
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Co jest nie tak?

Albo danie sobie spokoju, co jest lepszym wyjściem
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:39   #30
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Co jest nie tak?

Daj znać jak potoczyły się wypadki. Pozdrowienia
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.