bardzo poważny problem;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 17:19   #1
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa

bardzo poważny problem;(


Witam pisze tutaj bo potrzebuję waszej pomocy... Jestem z moim partnerem dość krótko i ze względu na to nie mam dużego zaufania do niego po poprzednim związku, który opierał się na samych kłamstwach. Przyrzekał mi, że nie pisze do żadnych dziewczyn i obiecał, że nie będzie pisał. Ze względu na to, że nie mam takiego zaufania postanowiłam to sprawdzić. Poprosiłam koleżankę której on nie zna żeby po prostu do niego napisała.. I co się okazało przez cały czas odpisywał mówił jej, że jest piękna i nie ma piękniejszej dziewczyny. Gdy go zapytała czy ma kogoś nawet się nie przyznał, że jest ze mną ;( okropnie mnie to zabolało... nawet chciał się z nią spotkać w weekend. mnie cały czas okłamywał aż wybuchłam. Powiedziałam mu to wszystko mówię mu, że przykro mi a on " to co? nie można? ja tylko pisałem" ..... a później powiedział " przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną " ja takie oczy nigdy mi tego nie powiedział jeszcze najlepszy tekst " Nie pasujemy do siebie ciągle się kłócimy i w ogóle... zapytałam to dlaczego jest ze mną a on na to " że mnie kocha i na razie jest mu dobrze" Myślałam, że się rozpłacze na tym spotkaniu... dziewczyny co ja mam robić? Pomóżcie!
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:24   #2
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Witam pisze tutaj bo potrzebuję waszej pomocy... Jestem z moim partnerem dość krótko i ze względu na to nie mam dużego zaufania do niego po poprzednim związku, który opierał się na samych kłamstwach. Przyrzekał mi, że nie pisze do żadnych dziewczyn i obiecał, że nie będzie pisał. Ze względu na to, że nie mam takiego zaufania postanowiłam to sprawdzić. Poprosiłam koleżankę której on nie zna żeby po prostu do niego napisała.. I co się okazało przez cały czas odpisywał mówił jej, że jest piękna i nie ma piękniejszej dziewczyny. Gdy go zapytała czy ma kogoś nawet się nie przyznał, że jest ze mną ;( okropnie mnie to zabolało... nawet chciał się z nią spotkać w weekend. mnie cały czas okłamywał aż wybuchłam. Powiedziałam mu to wszystko mówię mu, że przykro mi a on " to co? nie można? ja tylko pisałem" ..... a później powiedział " przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną " ja takie oczy nigdy mi tego nie powiedział jeszcze najlepszy tekst " Nie pasujemy do siebie ciągle się kłócimy i w ogóle... zapytałam to dlaczego jest ze mną a on na to " że mnie kocha i na razie jest mu dobrze" Myślałam, że się rozpłacze na tym spotkaniu... dziewczyny co ja mam robić? Pomóżcie!
zostaw go zanim to on Ciebie zostawi, on wcale Cie nie kocha, czeka tylko aż pojawi się ktoś lepszy i "bay bay"
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:26   #3
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: bardzo poważny problem;(

Dziewczyno, nie tkwij w tym związku. Najpierw ustalacie sobie z facetem zasady-w tym o pisaniu z innymi. A on później je łamie, mówiąc że tylko pisał. raz-powiedział/ustaliliście, ze nie będzie i on sie zgodził. Dwa tekst o tym, ze nie może być długo z dziewczyną i nie pasujecie do siebie-dałby mi do myślenia i na razie jest mu dobrze-i zostawiłabym faceta. To, ze Cię kocha to nie uwierzyłabym. Ktoś kto kocha nie krzywdzi drugiej osoby, nie okłamuje i nei mówi takich rzeczy.
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:26   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: bardzo poważny problem;(

To może nie jest problem zaufania tylko twojej naiwności i chyba lubisz dramatyzować skoro jestescie krótko to w czym problem ,rozstajecie się i tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:30   #5
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Pokaż wiadomość
zostaw go zanim to on Ciebie zostawi, on wcale Cie nie kocha, czeka tylko aż pojawi się ktoś lepszy i "bay bay"

Też tak myślałam, ale to nie takie łatwe.. Gdy chce porozmawiać na ten temat to albo się denerwuję, albo zmienia temat i mówi "możesz w końcu skończyć?wymyślasz" tylko, że ja go kocham. Nie mam nikogo innego oprócz jego.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paczek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, nie tkwij w tym związku. Najpierw ustalacie sobie z facetem zasady-w tym o pisaniu z innymi. A on później je łamie, mówiąc że tylko pisał. raz-powiedział/ustaliliście, ze nie będzie i on sie zgodził. Dwa tekst o tym, ze nie może być długo z dziewczyną i nie pasujecie do siebie-dałby mi do myślenia i na razie jest mu dobrze-i zostawiłabym faceta. To, ze Cię kocha to nie uwierzyłabym. Ktoś kto kocha nie krzywdzi drugiej osoby, nie okłamuje i nei mówi takich rzeczy.
Jego najlepsza wymówka to taka, że on też mi nie ufa i myśli że robię to samo... daje mu hasło na nk, gg, pozwalam przeglądać telefon niczego nie ukrywam... On nawet na nk nie ma mnie w znajomych i wszystko ukrył.. Zostawić go.. ale jak ? skoro się kogoś kocha..
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:32   #6
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: bardzo poważny problem;(

nie wiem dlaczego nadal jestes z takm frajerem?Bo jak narazie to zauważyłam same minusy tego związku i lepiej napewno nie będzie
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:33   #7
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Witam pisze tutaj bo potrzebuję waszej pomocy... Jestem z moim partnerem dość krótko i ze względu na to nie mam dużego zaufania do niego po poprzednim związku, który opierał się na samych kłamstwach. Przyrzekał mi, że nie pisze do żadnych dziewczyn i obiecał, że nie będzie pisał. Ze względu na to, że nie mam takiego zaufania postanowiłam to sprawdzić. Poprosiłam koleżankę której on nie zna żeby po prostu do niego napisała.. I co się okazało przez cały czas odpisywał mówił jej, że jest piękna i nie ma piękniejszej dziewczyny. Gdy go zapytała czy ma kogoś nawet się nie przyznał, że jest ze mną ;( okropnie mnie to zabolało... nawet chciał się z nią spotkać w weekend. mnie cały czas okłamywał aż wybuchłam. Powiedziałam mu to wszystko mówię mu, że przykro mi a on " to co? nie można? ja tylko pisałem" ..... a później powiedział " przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną " ja takie oczy nigdy mi tego nie powiedział jeszcze najlepszy tekst " Nie pasujemy do siebie ciągle się kłócimy i w ogóle... zapytałam to dlaczego jest ze mną a on na to " że mnie kocha i na razie jest mu dobrze" Myślałam, że się rozpłacze na tym spotkaniu... dziewczyny co ja mam robić? Pomóżcie!
nie karm się nadzieja i złudzeniami, im wcześniej to zakończysz tym lepiej dla Ciebie. Koles ma Cie głęboko w poważaniu, nie rozumie znaczenia slowa KOCHAM. Na razie jest mu dobrze? Bo jak sobie znajdzie inna naiwna to juz mu tak dobrze nie będzie. Nie bądź głupia,
takiego kwiatu to pól światu.
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 17:34   #8
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: bardzo poważny problem;(

masz już doświadczenie z poprzedniego związku, który był zły, opierał sie na kłamstwach to dlaczego nie wyciągasz z tego żadnych wniosków?? Nic Cie to nie nauczyło? Sama powinnaś wiedzieć do czego to zmierza, i co powinnaś zrobić, a nie pytać nas.
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:34   #9
naomi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 27
Dot.: bardzo poważny problem;(

jestem w szoku. ten chłopak to kawał drania. Nie chodzi już nawet o te smsy które i tak moim zdaniem były przegięciem z jego strony, ale o to w jaki sposob sie do Ciebie odnosi. Myślę , ze to co razem tworzycie , trudno nawet nazwac związkiem. Wiej gdzie pieprz rośnie.
naomi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:35   #10
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: bardzo poważny problem;(

Kopnąć go w tyłek i żyć dalej.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:37   #11
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez naomi89 Pokaż wiadomość
jestem w szoku. ten chłopak to kawał drania. Nie chodzi już nawet o te smsy które i tak moim zdaniem były przegięciem z jego strony, ale o to w jaki sposob sie do Ciebie odnosi. Myślę , ze to co razem tworzycie , trudno nawet nazwac związkiem. Wiej gdzie pieprz rośnie.
Możliwe, że masz rację tylko ja go kocham jak mam z nim zerwać? Z drugiej strony sama nie chce go zranić.
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 17:38   #12
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Też tak myślałam, ale to nie takie łatwe.. Gdy chce porozmawiać na ten temat to albo się denerwuję, albo zmienia temat i mówi "możesz w końcu skończyć?wymyślasz" tylko, że ja go kocham. Nie mam nikogo innego oprócz jego.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



Jego najlepsza wymówka to taka, że on też mi nie ufa i myśli że robię to samo... daje mu hasło na nk, gg, pozwalam przeglądać telefon niczego nie ukrywam... On nawet na nk nie ma mnie w znajomych i wszystko ukrył.. Zostawić go.. ale jak ? skoro się kogoś kocha..
No to skoro go tak kochasz, to masz 2 opcje:
-wziąć się w garść, nie dac robić z siebie idiotki i odejść
-zostac z nim, pozawalac mu dmuchać Cię w trąbkę na prawo i lewo no i sie do tego przyzwyczaić.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:40   #13
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

No tak... Nauczyło, ale tyle co on mi obiecywał, że nie wszyscy tacy są a on w szczególności i powinnam mu zaufać... sama nie chce się z tym męczyć to nie wszystkie problemy dużo razy robił mi przykrość mówił, że zachowuje się jak dziecko kiedy to powiedziałam mu, że widzimy się raz w tygodniu i to tylko na godzinę.
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:40   #14
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: bardzo poważny problem;(

Ty go nie chcesz zranić? A on ciebie może?
Zresztą wątpię żeby od sie załamał po zerwaniu
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:42   #15
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

Tak masz rację Krakoska87 . Muszę to zakończyć chociaż tego nie chcę
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:42   #16
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
Ty go nie chcesz zranić? A on ciebie może?
Zresztą wątpię żeby od sie załamał po zerwaniu
Racja, pewnie ma już jakieś koło ratunkowe
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:42   #17
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

No tak... znam go i za pewnie miałby to głęboko gdzieś
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:43   #18
hashii
Raczkowanie
 
Avatar hashii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 160
Dot.: bardzo poważny problem;(

ahahaha daj sobie spokój ode mnie natychmiast dostałby w pysk i cześć ;] frajer~
hashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:43   #19
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: bardzo poważny problem;(

Rozumiem, że skoro go kochasz to Ci ciężko zerwać. Ale lepiej nie będzie-skoro na samym początku takie cuda wyprawia. Początek związku jest z reguły najlepszym okresem, więc nie wiem jak można już na wejściu mieć takie problemy-rozumiem jednak że się zraziłaś. Ale jeśli facetowi by na prawdę na Tobie zależało to by próbował za wszelką cenę pomóc Ci mu zaufać, a nie odwracać kota ogonem i mówić, ze Ty też to robisz. Dałaś hasła na nk/gg itd. Jesteście razem a on Ciebie nie ma w znajomych na nk-niby błahostka, jednak troszkę dziwne.
Lepiej jak zrobisz to szybciej niż później-bardziej się przywiążesz.
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 17:44   #20
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

No skoro już tak pisał do mojej koleżanki a naprawdę jest ładną kobietą. zresztą widziałam też od dwóch innych dziewczyn smsy tylko, że szybko wyrywał mi telefon z ręki.. muszę to zakończyć
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:44   #21
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
Witam pisze tutaj bo potrzebuję waszej pomocy... Jestem z moim partnerem dość krótko i ze względu na to nie mam dużego zaufania do niego po poprzednim związku, który opierał się na samych kłamstwach. Przyrzekał mi, że nie pisze do żadnych dziewczyn i obiecał, że nie będzie pisał. Ze względu na to, że nie mam takiego zaufania postanowiłam to sprawdzić. Poprosiłam koleżankę której on nie zna żeby po prostu do niego napisała.. I co się okazało przez cały czas odpisywał mówił jej, że jest piękna i nie ma piękniejszej dziewczyny. Gdy go zapytała czy ma kogoś nawet się nie przyznał, że jest ze mną ;( okropnie mnie to zabolało... nawet chciał się z nią spotkać w weekend. mnie cały czas okłamywał aż wybuchłam. Powiedziałam mu to wszystko mówię mu, że przykro mi a on " to co? nie można? ja tylko pisałem" ..... a później powiedział " przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną " ja takie oczy nigdy mi tego nie powiedział jeszcze najlepszy tekst " Nie pasujemy do siebie ciągle się kłócimy i w ogóle... zapytałam to dlaczego jest ze mną a on na to " że mnie kocha i na razie jest mu dobrze" Myślałam, że się rozpłacze na tym spotkaniu... dziewczyny co ja mam robić? Pomóżcie!
Przepraszam, ale... żartujesz sobie? Koleś jest wręcz żałosny. Zostaw go i to od razu!
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:45   #22
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez paczek1990 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że skoro go kochasz to Ci ciężko zerwać. Ale lepiej nie będzie-skoro na samym początku takie cuda wyprawia. Początek związku jest z reguły najlepszym okresem, więc nie wiem jak można już na wejściu mieć takie problemy-rozumiem jednak że się zraziłaś. Ale jeśli facetowi by na prawdę na Tobie zależało to by próbował za wszelką cenę pomóc Ci mu zaufać, a nie odwracać kota ogonem i mówić, ze Ty też to robisz. Dałaś hasła na nk/gg itd. Jesteście razem a on Ciebie nie ma w znajomych na nk-niby błahostka, jednak troszkę dziwne.
Lepiej jak zrobisz to szybciej niż później-bardziej się przywiążesz.
Wiem, wiem ... za dużo sobie wyobrażałam chyba..
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:46   #23
hashii
Raczkowanie
 
Avatar hashii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 160
Dot.: bardzo poważny problem;(

mimo wszystko gratuluję, że tak ładnie go załatwiłaś tylko jesteś za dobra!! on nie zasługuje nawet na to byś na niego patrzyła
hashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:47   #24
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: bardzo poważny problem;(

Brak mi słów.
I nie troszcz się o niego. Niech liczy na takie uczucie u siostry, albo brata.
A Ty jesteś odpowiedzialną, sympatyczną kobietą. Zasługujesz na prawdziwego faceta, a nie dupka.

Edytowane przez anka68
Czas edycji: 2010-09-13 o 17:49
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:48   #25
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: bardzo poważny problem;(

1. Założe się, że jesteś dla niego dziewczyną przejściową. Tzn. jesteś bo jesteś bo nikogo na razie nie ma lepszego na horyzoncie.
2.Powinnaś podjąć leczenie, bo moim zdaniem masz poważne zaburzenia rzeczywistości. Świadczy to o twoim pytaniu co robić, chociaż już raz miałaś podobnie, no i to że miłość i posiadanie kogoś stanowi twój sens w życiu niż posiadanie szacunku do samej siebie i umiejętność spojrzenia na syt i wyciągnięcia z niej właściwych wniosków.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________


Edytowane przez Maalwaaa
Czas edycji: 2010-09-13 o 17:49
Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:48   #26
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
No skoro już tak pisał do mojej koleżanki a naprawdę jest ładną kobietą. zresztą widziałam też od dwóch innych dziewczyn smsy tylko, że szybko wyrywał mi telefon z ręki.. muszę to zakończyć
lepiej z nim zerwij, bo jak on nagle z Toba zerwie to będziesz czuć się jeszcze gorzej.
Skoro pisał tak Twojej koleżance to pewnie nie jest ona pierwsza i pewnie nie ostatnia.
Cytat:
" przecież wiesz, że nie potrafię być długo z dziewczyną "
po tym tekscie już dawno powinnaś to zakończyć
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:48   #27
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: bardzo poważny problem;(

a co najlepsze... zapytał mnie ostatnio " to ile zamierzasz jeszcze ze mną wytrzymać? miesiać, dwa, trzy? " myślałam, że szlak mnie trafi
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:51   #28
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: bardzo poważny problem;(

Ojej, kolejny niedojrzały du*ek jakich wielu. Po prostu lubi podrywać, wyrywać, bajerować, zmieniać dziewczyny jak rękawiczki a Ty jak on to ujął jesteś tylko 'na razie' a że nie potrafi długo wytrzymać z dziewczyną to niedługo pewnie będzie inna. Już nie mówiąc o tym, że nawet podczas bycia z Tobą chce się umawiać z innymi. Zostaw go zanim bardziej się zaangażujesz i silniej pokochasz. Zostaw go teraz i życz szczęścia kolejnym jego 'zdobyczom' bo to nie jest facet do związku...
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:53   #29
hashii
Raczkowanie
 
Avatar hashii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 160
Dot.: bardzo poważny problem;(

Cytat:
Napisane przez Atlantaa Pokaż wiadomość
a co najlepsze... zapytał mnie ostatnio " to ile zamierzasz jeszcze ze mną wytrzymać? miesiać, dwa, trzy? " myślałam, że szlak mnie trafi
raczej szlag,

głowa do góry! zasługujesz na prawdziwego faceta, który szanuje kobietę ;>
hashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:00   #30
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: bardzo poważny problem;(

naprawdę na mega palanta trafiłaś, przykro się to czyta, więc nawet nie próbuje sobie wyobrażać jak możesz sie czuć
koleś znając Twoje przeżycia z poprzedniego związku serwuje ci dokładnie to samo, poniża i nie szanuje, masakra Tu naprawde nie ma się nad czym zastanawiać i nie ma czego żałować (mam na myśli rozstanie z nim), nic nie stracisz a tylko zyskasz.
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.