Gdzie leży ta granica? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 16:19   #1
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347

Gdzie leży ta granica?


Oglądam relacje z miejsca wypadku, co widzę?
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25662/niedzw...1_pap_550.jpeg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25662/niedzw...6_pap_550.jpeg



tutaj nadal zwłoki przykryte workiem...
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25664/wypad_niedzwiedz_550.jpeg

czy tylko mi wydaje się to niestosowne...?
Ostatnio jak był wypadek busa co zginęło 18 osób fotoreporteży też bardzo chętnie by weszli nawet do kostnicy... Przecież to jakieś nieludzkie, zginął człowiek, 6 dzieci jest ranna (swoją drogą czy tym samochodem może jechać 7 osób?) no ale leżą zwłoki na ziemi, przykryte workiem, a tutaj cyk cyk cyk i leci na cały świat...
Podejrzewam że fotografii byliby skłonni zabić za zdjęcia ofiar katastrofy kwietniowej.... patologiczne to już jest........ Zdjęcia wypadków to robi policja albo straż pożarna, takie rzeczy nie powinny być pokazywane...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:24   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Gdzie leży ta granica?

ten samochod to osobowka zwykla ktora moze przewizic max 5 osob ale ze dzieci male to napchali ile wlazlo niestety. te zwloki faktycznie wygladaja strasznie ale to jest sensacja dla ludzi a kazda sensacja ma swoja cene. kasa kasa kasa....
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:43   #3
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Oglądam relacje z miejsca wypadku, co widzę?
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25662/niedzw...1_pap_550.jpeg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25662/niedzw...6_pap_550.jpeg



tutaj nadal zwłoki przykryte workiem...
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25664/wypad_niedzwiedz_550.jpeg

czy tylko mi wydaje się to niestosowne...?
Ostatnio jak był wypadek busa co zginęło 18 osób fotoreporteży też bardzo chętnie by weszli nawet do kostnicy... Przecież to jakieś nieludzkie, zginął człowiek, 6 dzieci jest ranna (swoją drogą czy tym samochodem może jechać 7 osób?) no ale leżą zwłoki na ziemi, przykryte workiem, a tutaj cyk cyk cyk i leci na cały świat...
Podejrzewam że fotografii byliby skłonni zabić za zdjęcia ofiar katastrofy kwietniowej.... patologiczne to już jest........ Zdjęcia wypadków to robi policja albo straż pożarna, takie rzeczy nie powinny być pokazywane...
jestem w szoku, żałuje, że obejrzałam te zdjęcia, myślałam, że zwłoki leżą całkowicie przykryte workiem...
Powiem szczerze, że oglądając reportaże z wypadku tego busa byłam jeśli mogę tak powiedzieć pozytywnie zaskoczona, że tv wstrzymała się od pokazywania takich rzeczy jak wyżej, pokazała miejsce zdarzenia w sposób wg mnie jednocześnie łagodny (bo bez tego typu widoków) a zarazem dobitny - ku przestrodze - wnętrze samochodu, tzn. resztki samochodu itd.
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą

Edytowane przez bybella
Czas edycji: 2010-11-08 o 16:44 Powód: błąd
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:51   #4
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Nie wiem, czy patologiczne. Mam niestety wrażenie, że dla nas ludzi jest to normalne - interesują nas zwłoki, krew, flaki, rozkład i tak dalej.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:58   #5
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Etyka dziennikarska. Ostatnio mam wrażenie, że to pojęcie przestaje istnieć. Dla samego szacunku osoby zmarłej i jej rodziny nie powinno się tego publikować. No ale czego się nie zrobi dla kasy, bo śmierć, kontrowersja w gazecie= większy nakład.
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:58   #6
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Na kursie prawka na jednym z wykładów pokazywali nam zdjęcia ofiar wypadków samochodowych, to dobpiero była rzeź przy niektórych zasłaniałam oczy bo poprostu nie mogłam, nic przyjemnego i serce się kraje... ja jestem zawrażliwa na takie sceny. Nie widze w tym nic przyjemnego i jestem zdania, że takie rzeczy nie powinny być do wglądu publicznego .
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 17:00   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Na kursie prawka na jednym z wykładów pokazywali nam zdjęcia ofiar wypadków samochodowych, to dobpiero była rzeź przy niektórych zasłaniałam oczy bo poprostu nie mogłam, nic przyjemnego i serce się kraje... ja jestem zawrażliwa na takie sceny. Nie widze w tym nic przyjemnego i jestem zdania, że takie rzeczy nie powinny być do wglądu publicznego .
film przygotowany przed komendę policji... widziałam to samo. nie chcę tego wspominać. nie wszyscy powinni oglądać ten film bo potem paraliżuje ich strach za kierownicą.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 17:16   #8
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
film przygotowany przed komendę policji... widziałam to samo. nie chcę tego wspominać. nie wszyscy powinni oglądać ten film bo potem paraliżuje ich strach za kierownicą.
na youtube też "niezłe" fotki z wypadków można znaleźć... poobcinane głowy i inne części ciała, bebechy ba wierzchu, wypływający mózg itp.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 17:28   #9
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Gdzie leży ta granica?

W tej sprawie jest jeszcze jeden aspekt, który trzeba wziąć pod uwagę - niespełnione ambicje. Chciał jeden z drugą być reporterem z ważnych wydażeń, frontów wojennych. Chcieli robić zdjęcia formatu wbijania flagi na Iwo Jimie, egzekucji Wietkongu czy twarzy Afgańskiej dziewczynki o hipnotyzujących, wściekłych oczach.
I nie wyszło. Nie tak łatwo wyjechać np. do Iraku i zrobić tam zdjęcie, którego jeszcze nie było, które pokazuje coś ważnego z tej wojny. Pocieszają się więc robiąc zdjęcia tego typu...
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:22   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Może jestem dziwna, ale bardziej mnie rusza to, że do takiego małego samochodu ktoś upchnął 6 (?!) dzieci i na dodatek jechał niebezpiecznie (wymusił pierwszeństwo i wjechał pod ciężarówkę), niż te zdjęcia.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-11-08 o 18:27
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:47   #11
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy patologiczne. Mam niestety wrażenie, że dla nas ludzi jest to normalne - interesują nas zwłoki, krew, flaki, rozkład i tak dalej.
no tak, tutaj daje o sobie znać po prostu ludzka ciekawość...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
film przygotowany przed komendę policji... widziałam to samo. nie chcę tego wspominać. nie wszyscy powinni oglądać ten film bo potem paraliżuje ich strach za kierownicą.
myślę, że taki film powinien być obowiązkowy na kursie p.j., bo widząc co kierowcy wyczyniają na drodze, to aż szlag człowieka trafia. czy taki jeden z drugim w ogóle nie myśli?? jak chce to niech się zabija, ale ja i pewnie parę innych osób chciałoby jeszcze trochę pożyć... przydałoby sie co niektórym pooglądać takich obrazków
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Może jestem dziwna, ale bardziej mnie rusza to, że do takiego małego samochodu ktoś upchnął 6 (?!) dzieci i na dodatek jechał niebezpiecznie (wymusił pierwszeństwo i wjechał pod ciężarówkę), niż te zdjęcia.
to to już swoją drogą jest nie do pomyślenia
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 18:49   #12
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Zdjęcia z katastrofy smolenskiej były i chyba nadal są do znalezienia w necie. Nigdy wiecej już takich "widoków" oglądać nie chcę.
Trzeba mieć naprawde silne nerwy żeby takie rzeczy oglądać
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:53   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Może jestem dziwna, ale bardziej mnie rusza to, że do takiego małego samochodu ktoś upchnął 6 (?!) dzieci i na dodatek jechał niebezpiecznie (wymusił pierwszeństwo i wjechał pod ciężarówkę), niż te zdjęcia.


aczkolwiek jeżeli mam się odnieśc do zdjęć to również uważam, że nie powinno to byś pokazywane w telewizji
byłby zakaz to hieny z aparatami by się trzymały na uboczu zamiast się prześcigać w tym kto więcej ciała a nie worka na zdjęciu załapie...
przykre to faktycznie.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 18:57   #14
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Te zdjęcia na szczęście nie są mega straszne- nie ma jakiś bebechów na wierzchu itd.

Kiedyś sobie obejrzałam jakąś stronę z konkretnie paskudnymi zdjęciami. Uważam to za dobrą terapię antydepresyjną Bo jak pomyślę, że mam być takim trupem z flakami na wierzchu to aż mi się żyć zachciewa.

A ludzie mają po prostu niezdrową ciekawość i ciekawi ich co mamy w środku

A jeśli chodzi o dziennikarzy- może w pogoni za dobrą premią tracą zahamowania?
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:01   #15
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Śmierć, jako integralna część naszego życia, fascynuje każdego. Niestety niektórzy mają na tym punkcie jakąś chorą fascynację albo (i to chyba gorsze) zwykłą chęć zarobku.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:39   #16
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość


aczkolwiek jeżeli mam się odnieśc do zdjęć to również uważam, że nie powinno to byś pokazywane w telewizji
byłby zakaz to hieny z aparatami by się trzymały na uboczu zamiast się prześcigać w tym kto więcej ciała a nie worka na zdjęciu załapie...
przykre to faktycznie.
przykre
tak samo przykre, jak ostatni trend filmowania wszystkiego "interesującego" komórką i wrzucanie na youtube. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy stoją jak przysłowiowe cielęta i obserwują wypadki drogowe przed przyjazdem karetki i straży mało kto wykazuje inicjatywę, żeby udzielic pomocy, a po ich przyjezdzie zaczynaja krecic filmiki, nie biorąc pod uwagę że rodziny ofiar nie życzą sobie widzciec na youtube bliskich akurat pakowanych w foliowy worek... Reporterów zawodowych mozna jakos tlumaczyc, że na tym polega ich praca, podczas gdy tacy gapie są po prostu pozbawieni wyczucia i jakiejs wrazliwosci.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:16   #17
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Muszynianka też się nad tym zastanawiam i bardzo mi się to nie podoba.

Wiadomo że reporterom zależy na kasie, no a ludzie uwielbiają sensację, ale od tego są stacje tv czy portale internetowe żeby takie zdjęcia filtrować i nie pokazywać ich szerokiej publiczności. Utrzymujemy KRRiT ale oni zamiast napiętnować i karać takie postępowanie, zajmują się głównie uczuciami religijnymi.
Dla tych co lubią oglądać flaki proponuję zostać ratownikiem medycznym lub chirurgiem wtedy napatrzą się do woli na ludzkie wnętrzności.

Co do filmów na prawie jazdy to słuszny pomysł, jednak pokazywanie w mediach co chwilę zdjęć z wypadków daje odwrotny efekt bo ludzie przyzwyczajają się do tego widoku i to co miało zaszokować i wbić do głowy że trzeba uważać na drodze nie jest niczym szczególnym.

biala17a z tym pomaganiem to tak nie do końca, poszkodowani w wypadkach drogowych mają często obrażenia kręgosłupa i należy się poważnie zastanowić czy niezbędne jest ruszanie takiej osoby, jeżeli poszkodowany oddycha, a samochód nie zagraża bezpieczeństwu to lepiej poczekać na fachową pomoc.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:11   #18
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Wielu ludzi lubi oglądać takie rzeczy, dla mnie to chore. Była taka strona w internecie, gdzie pokazywali masakryczne zdjęcia, ludzi ze wszystkim na wierzchu albo obok reszty ciała... nie rozumiem jak można to oglądać i w ogóle zamieszczać gdziekolwiek.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:24   #19
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Co do filmów na prawie jazdy to słuszny pomysł, jednak pokazywanie w mediach co chwilę zdjęć z wypadków daje odwrotny efekt bo ludzie przyzwyczajają się do tego widoku i to co miało zaszokować i wbić do głowy że trzeba uważać na drodze nie jest niczym szczególnym.
zgadzam się z powyższym

Urazy urazami, wiadomo że nie należy... Ale pomoc przedmedyczna obejmuje zabezpieczenie miejsca, ocenę poszkodowanych a przynajmniej wezwanie pogotowia... Niby proste rzeczy, ale bywa z tym cieżko, wiem z racji profilu studiów.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 22:29   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Gdzie leży ta granica?

nie trzeba czepiac się reporterów,bo gdyby nie było zainteresowania takimi fotami nie byłoby zdjęć.
wystarczy zobaczyć co się dzieje z ludźmi,świadkami wypadku.najchętniej byliby obok zwłok,a gapie z drugiego planu biegną na początek,żeby coś lepiej zobaczyć.
koszmar...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:35   #21
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Gdzie leży ta granica?

A korek tworzy się tylko po drugiej stronie ulicy bo każdy przejeżdżając koniecznie chce zobaczyć _-_


Swoją drogą zastanawiam się kiedy zacznie się u nas szanować przepisy ruchu drogowego i bezpiecznej jazdy...
A i tak btw w dzisiejszy ciemny deszczowy wieczór gdzie woda płynęła strumieniami po ulicach, zza samochodu wybiegł mi gówniarz szczęście że jechałam niesamowicie wolno, ale to to w ogóle wyobraźni nie ma...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:40   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A korek tworzy się tylko po drugiej stronie ulicy bo każdy przejeżdżając koniecznie chce zobaczyć _-_


Swoją drogą zastanawiam się kiedy zacznie się u nas szanować przepisy ruchu drogowego i bezpiecznej jazdy...
A i tak btw w dzisiejszy ciemny deszczowy wieczór gdzie woda płynęła strumieniami po ulicach, zza samochodu wybiegł mi gówniarz szczęście że jechałam niesamowicie wolno, ale to to w ogóle wyobraźni nie ma...
kiedy kara będzie bardziej odczuwalna po kieszeni.
wystarczy spojrzeć za granice.tam nikt nie szaleje,bo mając zapłacić miesięczną pensję za szybka jazdę każdy pilnuje "skurczu łydki",która dociska pedał gazu.
i zadne fotki z miejsca wypadku,żadne czarne punkty z liczbą zabitych nie pomogą.na ludzką wyobraźnie dziala tylko kara pieniężna

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-11-08 o 22:42
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:45   #23
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Kara pieniężna dostosowana do zarobków bo co to będzie 1500 zł dla jakiegoś... POSŁA.......... na przykład
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:52   #24
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Kara pieniężna dostosowana do zarobków bo co to będzie 1500 zł dla jakiegoś... POSŁA.......... na przykład
zgadzam się
czasami jak widzę w ''uwaga pirat'', że kierowca za odstawienie cyrku na drodze dostaje 500zł a posiada samochód za kilkaset tysięcy złotych to mnie krew zalewa

tylko co z takimi delikwentami, którzy nie pracują legalnie i np. rozbijają się swoją super furą po okolicznych wsiach...?

nie taka łatwa sprawa z tymi mandatami
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 00:05   #25
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
jestem w szoku, żałuje, że obejrzałam te zdjęcia, myślałam, że zwłoki leżą całkowicie przykryte workiem...
Powiem szczerze, że oglądając reportaże z wypadku tego busa byłam jeśli mogę tak powiedzieć pozytywnie zaskoczona, że tv wstrzymała się od pokazywania takich rzeczy jak wyżej, pokazała miejsce zdarzenia w sposób wg mnie jednocześnie łagodny (bo bez tego typu widoków) a zarazem dobitny - ku przestrodze - wnętrze samochodu, tzn. resztki samochodu itd.
A ja przy zdjeciach busa widzialam peeelno czarnych workow... Co prawda cial nie bylo widac ale mozna sie bylo domyslic coz to... Wiec jednak sie nie powstrzymali...

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Wielu ludzi lubi oglądać takie rzeczy, dla mnie to chore. Była taka strona w internecie, gdzie pokazywali masakryczne zdjęcia, ludzi ze wszystkim na wierzchu albo obok reszty ciała... nie rozumiem jak można to oglądać i w ogóle zamieszczać gdziekolwiek.
Obejrzalam na tej stronie 2 pierwsze zdjecia i pol roku nie moglam spac...

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
myślę, że taki film powinien być obowiązkowy na kursie p.j., bo widząc co kierowcy wyczyniają na drodze, to aż szlag człowieka trafia. czy taki jeden z drugim w ogóle nie myśli?? jak chce to niech się zabija, ale ja i pewnie parę innych osób chciałoby jeszcze trochę pożyć... przydałoby sie co niektórym pooglądać takich obrazków
Nie nie powinien byc obowiazkowy... Na kursie sa ludzie tez o slabych nerwach ktorzy po takim widoku dlugo nie beda mogli sie pozbierac... Czesto sa to ludzie ktorzy tak i tak nie piraca. A takiemu idiocie ktory jedzie 160 przez miasto to bedzie tak czy tak zwisalo...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 06:51   #26
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Nie nie powinien byc obowiazkowy... Na kursie sa ludzie tez o slabych nerwach ktorzy po takim widoku dlugo nie beda mogli sie pozbierac... Czesto sa to ludzie ktorzy tak i tak nie piraca. A takiemu idiocie ktory jedzie 160 przez miasto to bedzie tak czy tak zwisalo...
moze wtedy by cos do niego dotarło, by się opamietał. tak czy inaczej jakieś rozwiazanie znaleźć na takich powinni. jak tak sobie jade i patrze coludzie wyprawiaja to zawsze powtarzam nawet sama do siebie, ze przed p.j. powinni przechodzic badania psychiatryczne
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:29   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie trzeba czepiac się reporterów,bo gdyby nie było zainteresowania takimi fotami nie byłoby zdjęć.
..

Nie od konca się zgodze jednak media manipulują odbiorcami i narzucają co maja ogladać i jak myśleć.

Czym innym jest być świadkiem zdarzenia ,przejeżdzać obok ,często policja zatrzymuje ruch i co maja zrobić ?wysiąść i iść pieszo bo ktos sie może oburzyć ?
A czym innym specjalnie kupować takie gazeta z fotami lub wyszukiwać je w necie.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
zgadzam się
czasami jak widzę w ''uwaga pirat'', że kierowca za odstawienie cyrku na drodze dostaje 500zł a posiada samochód za kilkaset tysięcy złotych to mnie krew zalewa

tylko co z takimi delikwentami, którzy nie pracują legalnie i np. rozbijają się swoją super furą po okolicznych wsiach...?

nie taka łatwa sprawa z tymi mandatami
Problem jest z taryfikatorem bo ten co przekroczy szybkośc 30 km /h dostanie tyle samo co koleś przekraczający prędkość 100 km /h.
Na szczescie taryfiktor ma zostać zmieniony.

Też ogladam ten program i zastanawiam się gdzie ci ludzie zostawili mózg być może w zastaw w salonie samochodowym za nowy wypasiony samochód,który czesto prowokuje szybkość .
A te wszytskie "buraki" w audicach ,bemkach,mesiach(sorry ,nic nie poradze ,że te marki upodobały sobie takie typy ) te 500 zł to z ot tak sobie z lewej kieszeni wyciągają ,strach ich oblatuje na ilośc pkt karnych.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:33   #28
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
szczęście że jechałam niesamowicie wolno, ale to to w ogóle wyobraźni nie ma...
No dokładnie Ciemno, mgliście, ślisko a ludzie sobie przebiegają tuż przed maską, bo myślą, że świecą w ciemnościach. A do pasów czasami niedaleko.

Obok pasów to sobie można ewentualnie przechodzić jak jest jasno, na drodze gdzie prawie nic nie jeździ a nie w takich warunkach pogodowych...

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
te 500 zł to z ot tak sobie z lewej kieszeni wyciągają ,strach ich oblatuje na ilośc pkt karnych.
Ale już coraz więcej osób potraciło prawko i już coraz mniejsze wrażenie to robi.

Policji się wysilać nie chce za bardzo, byłam świadkiem kontroli drogowej gdzie ktoś jeździł po stracie prawka i po chwili rozmowy puścili z mandatem i bez żadnych większych konsekwencji...
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 08:42   #29
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
kiedy kara będzie bardziej odczuwalna po kieszeni.
wystarczy spojrzeć za granice.tam nikt nie szaleje,bo mając zapłacić miesięczną pensję za szybka jazdę każdy pilnuje "skurczu łydki",która dociska pedał gazu.
Nie mamy się co porównywać z zagranicą bo tam mają autostrady i sensownie ustawione znaki ograniczenia prędkości. Jechałam w zeszłym tygodniu 500 km w jedną stronę po Niemczech, średni czas przejazdu w jedną stronę z przerwami 5 godzin, ale tam na autostradach w większości brak ograniczenia prędkości (tam stwierdzono że jazda cały czas 130 jest bardzo monotonna i usypia, większa prędkość powoduje większe skupienie), na pozostałych drogach ograniczenie prędkości na terenie faktycznie zabudowanym.
No a w Polsce prawie brak autostrad, a ograniczenia stawia się gdzie popadnie (chyba tylko po to żeby za chwilę ostawić radar i mieć spore wpływy do budżetu gminy), no bo trudno uwierzyć że dla bezpieczeństwa ogranicza się prędkość w takich miejscach gdzie: z jednej strony ulicy są domy, chodnik i droga wewnętrzna następnie barierka oddzielająca drogę wewnętrzną od przelotowej, z drugiej strony koniec miejscowości i las; inny przypadek z jednej strony pojedyncze domy, z drugiej skarpa, trawa, linia kolejowa i płot ogromnej oczyszczalni ścieków, żadnego chodnika żadnych warunków żeby tam chodzić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 09:58   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gdzie leży ta granica?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość




Ale już coraz więcej osób potraciło prawko i już coraz mniejsze wrażenie to robi.
nie wiem nie znam nikogo po takich przejściach .

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Policji się wysilać nie chce za bardzo, byłam świadkiem kontroli drogowej gdzie ktoś jeździł po stracie prawka i po chwili rozmowy puścili z mandatem i bez żadnych większych konsekwencji...
słyszałas rozmowę ,czego dot.?
znasz w takim przypadku przepisy ?zglosilas to gdzies ?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
No a w Polsce prawie brak autostrad, a ograniczenia stawia się gdzie popadnie (chyba tylko po to żeby za chwilę ostawić radar i mieć spore wpływy do budżetu gminy), .

oczywiscie ,że nie chodzi o bezpieczeństwo a jesli nawet to na szarym końcu.
kasa z mandatów powinna wpływać organizacje,fundacje wspomagajace ofiary wypadków drogowych.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.